Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: "Wakacyjne konto" w BNP Paribas + 250 zł na zakupy (Sodexo i Biedronka)

800 zł od Santandera7% + 300 zł od Pekao600 zł od Millennium500 zł od ING1200 zł za kartę Citi

16.07.2020

"Wakacyjne konto" w BNP Paribas + 250 zł na zakupy (Sodexo i Biedronka)

Konto osobiste w BNP Paribas dostępne jest w nowej promocji "Wakacyjne konto"!

Promocja "Wakacyjne konto" z bonami Sodexo i Biedronka o łącznej wartości 250 zł na zakupy
Tym razem do wzięcia czekają bony zakupowe Sodexo o łącznej wartości 200 zł (do wykorzystania m.in. w sklepach Auchan, Carrefour, Kaufland, Lidl lub na stacjach paliw BP czy Circle K) oraz bon o wartości 50 zł do sklepów Biedronka. Łącznie można więc zyskać nawet 250 zł!

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

"Wakacyjne konto" z bonami na zakupy


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie posiada i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie posiadała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje również współposiadaczy kont. Regulamin promocji nie wyklucza osób będących stroną umowy o produkty w BGŻ Optima.

Nagroda. W promocji do wzięcia czekają:
 • trzy bony Sodexo (dwa o wartości 50 zł oraz jeden o wartości 100 zł). które będzie można wykorzystać podczas zakupów w wielu sieciach sklepów i usługodawców - tego typu bony honoruje m.in. Auchan, Biedronka, Black Red White, BP, Carrefour, Circle K, Douglas, IKEA, Jysk, Kaufland, Lidl, Netto, Pepco, Pizza Hut, Rossmann, Smyk, Sphinx, Stokrotka (więc każdy znajdzie coś dla siebie) oraz
 • bon o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka - z bonu będzie można korzystać wielokrotnie aż do wykorzystania przyznanych środków. Nagroda ma mieć ważność do 31.10.2021 r..

Limit rejestracji w promocji. Organizator promocji "Wakacyjne konto" przygotował się na udział 3000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji zostanie opublikowany komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą już możliwe. Zatem dobra wiadomość jest taka, że kto zdąży się zarejestrować, ten będzie mieć pewność zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji "Wakacyjne konto"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 31.07.2020 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji; 
 • do 14.08.2020 r. r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej (pamiętaj także o aktywacji karty wydanej do konta w ciągu 7 dni od otrzymania karty).
 • w sierpniu 2020 r. wykonaj co najmniej 3 przelewy za pośrednictwem bankowości internetowej  lub aplikacji mobilnej BNP Paribas (za to będzie Ci przysługiwał bon Sodexo o wartości 50 zł); 
 • we wrześniu wykonaj min. 5 płatności BLIKiem (za co otrzymasz kolejny bon Sodexo - tym razem o wartości 100 zł); 
 • w październiku 2020 r. wykonaj co najmniej 3 przelewy poprzez bankowość internetową lub aplikację mobilną BNP Paribas (w celu uzyskania kolejnego bonu Sodexo o wartości 50 zł) oraz 
 • do 31.01.2021 r. posiadaj konto w BNP Paribas (wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej) założone w niniejszej promocji - za to otrzymasz ostatnią z nagród, czyli bon o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka.

By otrzymać każdą z kolejnych nagród, trzeba mieć spełnione warunki uzyskania nagrody poprzedniej. Przykładowo: jeśli chcesz otrzymać drugą nagrodę (bon Sodexo 100 zł) za spełnienie warunków we wrześniu, to musisz mieć uprzednio spełnione warunki uzyskania nagrody w sierpniu (w postaci bonu Sodexo o wartości 50 zł). Tym samym nagrodę w postaci bonu do Biedronki otrzymają tylko te osoby, które zakwalifikowały się do zgarnięcia wszystkich możliwych bonów Sodexo (50 + 100 + 50 zł).

Kiedy otrzymasz nagrody w promocji konta w BNP Paribas?


O przyznaniu kolejnych nagród, organizator promocji będzie powiadamiał mailowo:
 • do 21.09. (o bonie Sodexo o wartości 50 zł);
 • do 26.10. (o bonie Sodexo o wartości 100 zł); 
 • do 26.11.2020 r. (o bonie Sodexo o wartości 50 zł) oraz
 • do 19.02.2021 r. (o bonie do Biedronki).

Na pierwszą z tych wiadomości będzie należało zareagować i najpóźniej do 27.09. zalogować się na stronie promocji (za pomocą danych otrzymanych w mailu), by tam podać adres korespondencyjny do przesłania kolejnych bonów Sodexo. Będą one przekazywane do 30.09., 31.10. oraz do 30.11.2020 r.

Z kolei bon do Biedronki, w postaci kodu zostanie przesłany SMSem najpóźniej do 28.02.2021 r.. Do dnia otrzymania nagrody należy posiadać aktywne konto wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości internetowej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Wakacyjne konto"


Spełniając warunki powyższej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Przelewy jakie należy wykonać z konta w BNP Paribas zlecić należy za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Mogą to być zwykłe przelewy nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych).

▶️ Płatności BLIKiem na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym przypadku chodzi o transakcje z wykorzystanie 6-cyfrowego kodu BLIK generowanego w aplikacji mobilnej. Na potrzeby promocji nie zaliczą się wypłaty BLIKiem z bankomatów, ani przelewy na telefon.

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności BLIKiem wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne. 

Choć ta lista może wydawać obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrótBLIKiem, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (spożywczych, odzieżowych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone.

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas - szczegóły oferty


Konto Otwarte na Ciebie to konto osobiste w ofercie BNP Paribas, którego główne cechy wyglądają następująco:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart:

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/3 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz 1 płatność kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat);

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.;

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Jeśli za kartę nie chcesz płacić, to najlepszym wyborem będzie dla Ciebie Karta Otwarta na Dzisiaj. W jej przypadku, by uniknąć opłaty miesięcznej, wystarczy wykonać kartą min. jedną płatność na dowolną kwotę. I po sprawie.

Złożenie wniosków o Konto Otwarte na Ciebie objętych promocją możliwe jest tylko na stronie promocji. Umowę z bankiem zawrzesz za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank. Po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

Przydatne dokumenty:

12 komentarzy:

 1. ciekawe czemu bony nie hajs...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlatego, że fundują je zusammen bank oraz sieci handlowe :)

   Usuń
  2. Być może przy zakupie dużej ilości bonów mają jakieś zniżki i wtedy koszt wyjdzie mniejszy niż hajs. bo 250 zł zawsze = 250 zł. A na bonie niekoniecznie.

   Usuń
  3. Gotówka tez jest w promocji Rozruszajmy Polske. Info na stronie banku

   Usuń
  4. @Unknown, acz to promocja z premią wynoszącą jedynie 50 zł.

   Usuń
 2. O co chodzi z tą umową ramową? Czy jeśli posiadam elektroniczny kanał dostępu, bo jestem pełnomocnikiem konta innej osoby, to oznacza że mam umowę ramową?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, w Parobasie to jednoznaczne.

   Usuń
  2. Umowa ramowa dotyczy konta z kartą i dostępem do bankowości. Nie ma wykluczenia pełnomocnika.

   Usuń
  3. Dostęp do bankowości jest równoznaczny z posiadaniem umowy ramowej.

   Usuń
 3. "Wakacyjne konto" z banami na zakupy

  Ban na zakupy to już był przy lock downie przez koronawirusa 😎😛😛😛

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fakt, bany już były. Teraz czas na bony :) Dzięki za czujność.

   Usuń
 4. Czy jak mam konto oszczędnościowe w BGŻ Optimie to mnie wyklucza? Mam ale już od dawna nieużywane i planuję zamknąć.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...