Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia pieniężna 250 zł + bon 20 zł do Costa Coffeee za konto w BNP Paribas

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

3.07.2020

Premia pieniężna 250 zł + bon 20 zł do Costa Coffeee za konto w BNP Paribas

Konto osobiste w BNP Paribas dostępne jest w nowej promocji "Kawa z bankiem"!

Promocja "Kawa z bankiem" BNP Paribas
Tym razem do wzięcia czekają dwie gwarantowane nagrody: premie pieniężne na sumę 250 zł (do wykorzystania w dowolny sposób) oraz - nowość wśród gratyfikacji dla bankobiorców - bon o wartości 20 zł do wykorzystania w kawiarniach Costa Coffee.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]


"Kawa z bankiem" z premią do 250 zł + bon Costa Coffee


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie posiada i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie posiadała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje również współposiadaczy kont. Regulamin promocji nie wyklucza osób będących stroną umowy o produkty w BGŻ Optima.

Nagroda. W promocji do wzięcia czekają nagrody o łącznej wartości 270 zł. A są to:
 • dwa bonusy pieniężne (100 i 150 zł), które wpłyną na Twe konto, więc będzie można je wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel oraz
 • bon o wartości 20 zł do wykorzystania w kawiarniach sieci Costa Coffee (nagrodę otrzymasz w formie kodu za pomocą wiadomości SMS, a bon będzie można wykorzystać do 1.09.2021 r.)

Limit rejestracji w promocji. Organizator promocji "Kawa z bankiem" przygotował się na udział 3000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji zostanie opublikowany komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą już możliwe. Zatem dobra wiadomość jest taka, że kto zdąży się zarejestrować, ten będzie mieć pewność zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji "Kawa z bankiem"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 24.07.2020 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji; 
 • do 14.08.2020 r. r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej (pamiętaj także o aktywacji karty wydanej do konta w ciągu 7 dni od otrzymania karty).
 • w sierpniu 2020 r.:
  • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1 000 zł oraz 
  • wykonaj płatności kartą na sumę min. 300 zł.

Za spełnienie powyższych warunków będzie Ci przysługiwał bonus 100 zł. Ale to nie wszystko, co jest do uzyskania w tej promocji, bo do wzięcia jest jeszcze drugi bonus - tym razem w wysokości 150 zł. By go zgarnąć, poza spełnieniem warunków dla uzyskania pierwszego bonusu:
 • we wrześniu i październiku 2020 r. (w każdym z tych dwóch miesięcy):
  • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1 000 zł oraz 
  • wykonaj płatności kartą na sumę min. 300 zł.

Kiedy otrzymasz bonusy w promocji konta w BNP Paribas?


O przyznaniu kolejnych nagród, organizator promocji będzie powiadamiał mailowo:
 • do 22.09. (o bonusie 100 zł i bonie o wartości 20 zł do Costa Coffee);
 • do 23.11. (o bonusie 150 zł za spełnienie warunków we wrześniu i październiku).

Na pierwszą z tych wiadomości będzie należało zareagować i najpóźniej do 27.09. zalogować się na stronie promocji (za pomocą danych otrzymanych w mailu), by tam podać numer rachunku konta założonego w promocji.

Wypłata bonusów ma nastąpić do 30.09. (100 zł) oraz do 30.11.2020 r. (150 zł). Do końca września przekazany zostanie też bon do Costa Coffee. Do dnia otrzymania nagrody należy posiadać aktywne konto wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości internetowej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Kawa z bankiem"


Spełniając warunki powyższej promocji, pamiętaj o wytycznych: 

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)".

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności kartą wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne. 

Choć ta lista może wydawać obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót na karcie, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (spożywczych, odzieżowych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone.

▶️ Wpływy na konto (te na sumę min. 1000 zł) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BGŻ BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi).

Najprostszym sposobem na spełnienie tego warunku będzie wykonanie przelewu z własnego konta w innym banku. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

▶️ Jeśli nie chcesz przegapić maila o bonusie (bo przecież i na tę wiadomość należy zareagować i uzupełnić dane do wypłaty), to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o nowościach, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach:

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas - szczegóły oferty


Konto Otwarte na Ciebie to konto osobiste w ofercie BNP Paribas, którego główne cechy wyglądają następująco:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart:

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/3 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz 1 płatność kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat);

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.;

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Jeśli za kartę nie chcesz płacić, to najlepszym wyborem będzie dla Ciebie Karta Otwarta na Dzisiaj. W jej przypadku, by uniknąć opłaty miesięcznej, wystarczy wykonać kartą min. jedną płatność na dowolną kwotę. I po sprawie.

Złożenie wniosków o Konto Otwarte na Ciebie objętych promocją możliwe jest tylko na stronie promocji. Umowę z bankiem zawrzesz za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank. Po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

Przydatne dokumenty:

24 komentarze:

 1. Bracia Costa rok temu sprzedali ten zarejestrowany w UK byznes The Coca-Cola Company. Jeśli chodzi o Polskę tylko duże ośrodki miejskie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam,
  mam pytanie jeżeli konto będzie aktywne już w lipcu, to czy też powinienem je zasilić 1000 zł i dokonać transakcji na 300 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cytat z opisu powyżej: "w sierpniu 2020 r.:
   - zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1 000 zł oraz
   - wykonaj płatności kartą na sumę min. 300 zł"

   Usuń
 3. Czyli jak przeleje 1000 zł to ważne że wpłynie i następnego dnia mogę przelać z powrotem? Zostawiając tylko 300 zł na zakupy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, możesz przelać zaraz po zaksięgowaniu :)

   Usuń
  2. Z powrotem możesz przelać nawet w tym samym dniu.

   Usuń
  3. Istotny jest jedynie fakt wpływu, a kasę możesz wypłacić w jakiejkolwiek formie już po chwili.

   Usuń
 4. Po złożeniu wniosku o konto bank wysyła sms, aby podpisać umowę przez linka wysłanego mailem. Niestety nie informuje, że jest na to tylko godzina, więc warto się pośpieszyć, inaczej umowa wygasa. Nie wiem, czy w takiej sytuacji można złożyć kolejny wniosek z promocją.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam kartę kredytową BNP Paribas po Sigmie którą przejęli. Czy mogę wziąć udział w promocji konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uczestnik nie może być stroną umowy ramowej z Parobasem - czy KK wymaga posiadania takowej?

   Usuń
  2. Regulamin promocji wyklucza posiadaczy umowy ramowej (która dotyczy konta i karty do konta), więc teoretycznie droga do udziału w promocji jest otwarta. Ale w praktyce były sygnały Czytelników, że kto ma bankowość internetową (choćby w związku z jakimś innym produktem w tym banku), ten otrzymuje informacje o odrzuceniu wniosku. Aczkolwiek w ostatnim czasie zaczęły pojawiać się informacje, że już złożenie wniosku się udaje. Zatem pozostaje spróbować.

   Usuń
  3. Mam kk. U mnie wniosek przeszedł i konto otwarte.

   Usuń
 6. Pod podanym linkiem mój program antywirusowy (płatny Kaspersky Internet Security) ostrzega przed atakiem phishingowym.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Programy antywirusowe czy blokujące reklamy mają zalety, ale czasem i wady. W tym przypadku konfiguracja programu zapewne wykrywając formularz rejestracyjny, alarmuje to, o czym piszesz.

   Tutaj absolutnie nie ma z tym do czynienia. Organizator promocji jest sprawdzony, a podobne akcje przygotowuje na zlecenie banku od dobrych kilku lat.

   Usuń
  2. A mi strona w ogóle nie działa.

   Usuń
  3. Możliwe że masz adblocka. wyłącz bo u mnie to pomogło.

   Usuń
  4. Albo wyczyść ciasteczka.

   Usuń
 7. Po podpisaniu umowy wyskoczył mi błąd ,,403'' jednak podpisana umowa przyszła mi na maila. Czy moje konto zostało założone czy muszę przejść przez rejestrację jeszcze raz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli jest umowa to pewnie przeszło.

   Usuń
 8. Cześć,

  Mam już konto w BNParibas i kartę kredytową z jakiejś starej promocji. Wypadałoby już zrezygnować więc mam pytanko. Jak zrezygnuję z konta i karty kredytowej to, czy środki na mambonus przepadną? Czy muszę je od razu wykorzystać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz je wykorzystać przez zamknięciem. Program po rezygnacji wyłączają.

   Usuń
 9. Czy od razu po otrzymaniu premii mogę zamknąć konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej złożyć dyspozycję zamknięcia - cały proces trwa 30 dni jak dobrze pójdzie :)

   Usuń
 10. Założyłam konto kilka dni przed końcem miesiąca. By karta była darmowa, muszę wykonać płatności nią - czy to dotyczy też tych ostatnich kilku dni lipca jako miesiąca kalendarzowego, czy miesiące lecą po 30 dni od daty aktywacji karty?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...