Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia do 500 zł za Konto Mój Biznes w Banku Millennium

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

8.07.2020

Premia do 500 zł za Konto Mój Biznes w Banku Millennium

Bank Millennium powraca ze swą promocją konta dla przedsiębiorców.

Premia do 500 zł za Konto Mój Biznes w Banku Millennium
Jest to więc i kolejna okazja na zarobek, bo w tym banku można też zyskać 220 zł za otwarcie konta osobistego. A za konto firmowe da się zgarnąć 200 zł na start i dodatkowe 300 zł za umowę o terminal płatniczy.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje kont firmowych.]

Konto firmowe z premią do 500 zł


Dla kogo promocja? Udział wziąć może przedsiębiorca prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEiDG.

Zgodnie z regulaminem z promocji wykluczony jest klientów, który;
"jest lub był stroną umowy o jakikolwiek produkt Banku lub Spółki Grupy Banku Millennium, jako przedsiębiorca (...) w okresie ostatnich 12 miesięcy licząc od dnia zawarcia nowej Umowy, (...) 
otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej organizowanej przez Bank lub inny podmiot, a następnie rozwiązał, wypowiedział lub odstąpił od umów dotyczących tych kont"

Choć tych wykluczeń jest sporo, to z promocji skorzystać mogą osoby, które konto osobiste założyły w promocji (np. z bonusami na sumę 220 zł) i nadal je posiadają.

Nagroda. Do wzięcia czekają dwa bonusy pieniężne (200 oraz 300 zł), które bank wpłaci na Twe konto, więc uzyskane środki będzie można wykorzystać według własnego uznania (wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel).

Limit nagród. Bank przygotował 3 000 kont objętych promocją, więc choć akcja ma być dostępna do 31.08.2020 r., to warto mieć na uwadze, że może zakończyć się przed czasem.

Premia 200 zł za konto - zasady promocji 


By wziąć udział w promocji i zgarnąć bonus 200 zł:
 • najpóźniej do 31.08.2020 r. otwórz Konto Mój Biznes wraz z kartą Visa Mój Biznes za pośrednictwem bankowości internetowej Millennet lub aplikacji mobilnej (jeśli do takowych posiadasz dostęp) lub wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie promocji (w tym drugim przypadku czas na zawarcie umowy będziesz mieć do 8.09.2020 r.);
 • wyraź zgody (jeśli takowych jeszcze nie masz) na przetwarzanie przez bank danych w celach przekazywania informacji handlowych firm współpracujących z Bankiem Millennium, a także na otrzymywanie informacji handlowych przez kanały elektroniczne oraz telefon i zgód tych nie wycofuj do końca promocji; 
 • we wrześniu, październiku i listopadzie 2020 r. (w każdym z tych trzech miesięcy): 
  • zapewnij wpływy zewnętrzne (nieco niżej wyjaśniam czym one są dla banku) w wysokości min. 1 000 zł oraz
  • wykonaj jednorazowy przelew do ZUS w wysokości min. 250 zł lub wykonaj płatności kartą na sumę min. 250 zł (które zostaną zaksięgowane na koncie).

Wspomniane "wpływy zewnętrzne" - zgodnie z regulaminem - to:
"wpływy na Konto z innych rachunków bankowych, z wyłączeniem wpływów z indywidualnych rachunków bankowych Klienta lub związanych z prowadzoną przez Klienta działalnością gospodarczą, (...) - prowadzonych w Banku lub Millennium Domu Maklerskim lub Millennium TFI S.A.."

Wypłata bonusu 200 zł nastąpi najpóźniej do 31.12.2020 r. (do tego czasu nie zamykaj, ani nie rozwiązuj umowy o konto).

Bonus 300 zł za terminal płatniczy


By uzyskać dodatkową nagrodę w wysokości 300 zł, oprócz spełnienia warunków uzyskania ww. bonusu 200 zł, najpóźniej do 30.11.2020 r.:
 • w placówce Banku Millennium zawrzyj Umowę Współpracy (to trójstronna umowa między Tobą, bankiem i firmą PayTel w zakresie najmu terminala płatniczego, przyjmującego płatności kartami i BLIKiem) oraz 
 • zapewnij wpływy zewnętrzne w wysokości min. 1000 zł z tytułu rozliczenia płatności kartami na podstawie wyżej wspomnianej Umowy Współpracy.

Wypłata tego bonusu również przewidziana jest do końca grudnia.

💡 Przypomnę, że w przypadku promocji dla osób prowadzących działalność gospodarczą gratyfikacje wypłacane w obydwu promocjach należy traktować jako przychód. Konieczne będzie więc rozliczenie podatku i to na przedsiębiorcy spoczywa ten obowiązek.

Konto Mój Biznes w Banku Millennium - prześwietlenie


Charakterystyka konta zakładanego na potrzeby powyższej promocji wygląda następująco:
 • 0/15 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta nie jest pobierana, jeśli łączne zewnętrzne wpływy w poprzednim miesiącu wyniosą min. 1000 zł lub jeżeli w miesiącu poprzednim został wykonany min. 1 przelew do ZUS lub US;

  poza tym opłata miesięczna za prowadzenie Konta Mój Biznes nie jest pobierana (przez 12 miesięcy od otwarcia konta) od klientów, którzy otworzyli rachunek w przeciągu 12 miesięcy od daty formalnego rozpoczęcia prowadzenia działalności gospodarczej; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej; 0,20 zł - opłata za SMS do autoryzacji zleceń składanych w bankowości internetowej lub mobilnej dla przedsiębiorców; 
 • 0/7 zł - opłata miesięczna za kartę Visa Mój Biznes nie jest pobierana za miesiąc, w którym została wydana, a także w kolejnych miesiącach, jeśli w miesiącu poprzedzającym zostały wykonane i zaksięgowane płatności kartą na sumę min. 300 zł; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach Millennium, 1 zł za wypłatę w bankomatach Santander Banku i Planet Cash; 3%, min. 5 zł za wypłatę w innych bankomatach w Polsce.

Na koniec przypomnę, że obecnie propozycja Banku Millennium nie jest jedyną promocją z kontem firmowym w roli głównej. Do 1150 zł można zgarnąć za konto w Santander Banku, a Alior Bank płaci klientowi nawet 1700 zł (realnie ok. 680 zł).

Przydatne dokumenty:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...