Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Uczestniku promocji "Majowa premia" z kontem w BNP Paribas: czas uzupełnić dane!

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

22.07.2020

Uczestniku promocji "Majowa premia" z kontem w BNP Paribas: czas uzupełnić dane!

Kto wziął udział w majowej promocji, ten teraz powinien przygotować się na wypłatę pierwszego z bonusów.

Finalizacja promocji "Majowa premia" w BNP Paribas
Poniżej przypominam o zasadach promocji i podpowiadam jak uzupełnić dane, by już niebawem otrzymać pierwsze 100 zł.

Warunki uczestnictwa i zasady promocji szczegółowo omówiłem już we wpisie "Majowa premia 200 zł za konto w BNP Paribas". Dziś jednak przypomnę, to co najważniejsze.

By wziąć udział w promocji "Majowa premia" i zgarnąć pierwszy bonus 100 zł, należało:
 • zarejestrować się na stronie na stronie promocji i najpóźniej do 17.05.2020 r. za jej pośrednictwem złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą i dostępem do bankowości internetowej;
 • do 5.06.2020 r. zawrzeć umowę z bankiem i aktywować kartę;
 • w czerwcu 2020 r.: zapewnić wpływ(y) na sumę min. 1000 zł oraz wykonać co najmniej 4 płatności kartą na dowolne kwoty.

Kto te warunki spełnił, ten teraz (organizator dał sobie czas do 19.07.2020 r.) powinien otrzymać maila powiadamiającego o przyznaniu pierwszego z bonusów. Na tę wiadomość należy zareagować i do 25.07.2020 r. zalogować się na stronie promocji, by tam podać numer rachunku konta założonego w promocji w BNP Paribas. To właśnie na ten rachunek przewidziana jest wypłata bonusu, która ma nastąpić najpóźniej do 31.07.2020 r. No i pamiętaj, że do końca lipca trzeba też spełnić warunki uzyskania drugiego bonusu (również w wysokości 100 zł; pamiętaj, że w lipcu chodzi już o płatności BLKiem, a nie kartą, jak to miało miejsce w czerwcu).

Jeśli wyczekiwany mail do Ciebie nie dotarł, to nieco niżej podpowiadam co w tej sytuacji zrobić. Nim do tego przejdę, przypomnę o promocjach, w których można zarobić równie łatwo (a czasem nawet i łatwiej), co w promocji konta w BNP Paribas.

Najpopularniejsze promocje bankowe


Obecnie - wśród dostępnych okazji do bankobrania - szczególną uwagę warto zwrócić na poniższe propozycje:

Co zrobić, gdy maila brak?


Wiadomość powiadamiająca o przyznaniu bonusu jest niezbędna, gdyż w niej znajduje się również kod potrzebny do zalogowania na stronie promocji, gdzie podać należy numer rachunku konta do wypłaty bonusów. Jeśli takowego maila nie ma w głównym folderze odbiorczym Twej skrzynki pocztowej, sprawdź jeszcze takie zakładki, jak "spam", "oferty", "wiadomości-śmieci" czy "inne".

W odnalezieniu wiadomości pomóc może Ci adres, z którego wiadomość powinna przyjść (majowapremia@bnpparibasplus.pl). Jeśli jednak poszukiwania nie przyniosą skutku, a warunki promocji zostały przez Ciebie spełnione, to pozostanie zgłoszenie reklamacji. Zgodnie z regulaminem, proces reklamacyjny wygląda następująco:
"1. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzenia Promocji można zgłaszać na piśmie na adres Organizatora: Agencja Hagen, ul. Sabały 60, 02-174 Warszawa z dopiskiem „REKLAMACJA” lub na adres e-mail: majowapremia@bnpparibasplus.pl 
2. Reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, adres oraz adres e-mail reklamującego (jeśli chce, aby odpowiedź została mu przekazana e- mailem), jak również opis i przyczyny reklamacji. 
3. Reklamacje będą rozpatrywane niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 30 dni od daty otrzymania reklamacji. Odpowiedź na reklamację zostanie przekazana na piśmie lub w przypadku złożenia takiego wniosku przez reklamującego na jego adres e-mail."

3 komentarze:

 1. Witaj Mr.Zlotówo, chciałbym ci podziękować za to że tak podpowiadasz jak można łatwo zarabiać na bankowamiu, dużo czasu poświęcasz, dzięki... też trochę już zarobiłem

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy już ktoś dostał tą stówkę

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bazując na obserwacji poprzednich edycji, wypłaty należy spodziewać się raczej w ostatnim możliwym terminie (w piątek). Rzadko dzieje się to wcześniej.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...