Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 60 zł do wzięcia za konto dla dziecka w Banku Millennium (+220 zł dla rodzica!)

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

24.07.2020

60 zł do wzięcia za konto dla dziecka w Banku Millennium (+220 zł dla rodzica!)

Bank Millennium po raz kolejny premiuje otwarcie konta dla dziecka.

Dobry start z kontem 360 Junior w Banku Millennium
Do wzięcia czeka 60 zł na karcie podarunkowej, którą będzie można wykorzystać podczas zakupów. A na dorosłego (rodzica) w odrębnej promocji czeka 220 zł za otwarcie konta.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium]

Dla kogo promocja Konta 360° Junior? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która założy konto swemu dziecku - bez wieku minimalnego, ale maksymalnie do 18 lat; w praktyce dodatkowo dziecko, zważywszy na warunki promocji, musi jednak już chodzić do szkoły (lub przynajmniej zacząć od nowego roku szkolnego).

By założyć konto dziecku, trzeba posiadać (lub dopiero założyć) konto osobiste bądź kartę kredytową w Banku Millennium oraz dostęp do bankowości Millenet, bo tylko Konta 360° Junior otwarte w ten sposób biorą udział w promocji.

Jest jednak i wykluczenie:
"Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która brała w przeszłości udział w jakiejkolwiek promocji Konta 360° Junior organizowanej przez Bank [Millennium - przyp. Mr. Złotówa]"

Limit nagród. Promocją ma być objęte 10 000 Kont 360° Junior otwartych w okresie od 1.07. do 31.08.2020 r. O ewentualnym przedterminowym zakończeniu akcji Bank Millennium poinformuje na swej stronie internetowej (tutaj).

Zasady promocji "Dobry start z Kontem 360° Junior"


By wziąć udział w promocji, należy:
 • do 31.08.2020 r. (aczkolwiek miej na uwadze możliwości - wspomnianego - przedterminowego zakończenia akcji w przypadku wyczerpania puli kont objętych promocją): 
  • posiadać zdefiniowany numer telefonu do otrzymywania haseł SMS do autoryzacji transakcji w KBE (Kanałach Bankowości Elektronicznej);
  • posiadać wyrażone zgody na przetwarzanie przez bank danych kontaktowych w celu otrzymywania informacji handlowych przez kanały elektroniczne oraz otrzymywania informacji handlowych przez telefon oraz telefonicznie i zgód tych nie odwoływać do końca promocji;
  • założyć Konto 360° Junior wraz z kontem oszczędnościowym Profit dla dziecka za pośrednictwem bankowości Millenet, akceptując przy tym regulamin promocji (wniosek o takie konto po zalogowaniu do bankowości internetowej znajdziesz postępując według ścieżki: Oferta => Konta => Nowe konto Junior) oraz
  • za pośrednictwem Millenet złożyć wniosek o świadczenie "Dobry start", a przynajmniej jedno takie świadczenie musi wpłynąć (na konto rodzica w Banku Millennium) najpóźniej do 30.09.2020 r.;
 • dodatkowo, ale jedynie w przypadku otwarcia Konta 360° Junior, którego posiadaczem jest osoba, która ukończyła 13 rok życia do 30.09.2020 r. należy wykonać co najmniej jedną płatność kartą wydaną do konta dziecka lub BLIKiem.

I to wszystko. Nagroda ma być przekazana najpóźniej do 31.10.2020 r. - do tego czasu umowa o Konto 360° Junior nie może być rozwiązana, ani wypowiedziana. Nie odwołuj też zgód.

Nagrodę otrzymasz SMSem w postaci kodu, który ma być ważny przez 60 dni. W tym czasie będzie go można wymienić na eKartę w aplikacji Goodie, która z kolei ważna ma być przez 12 miesięcy od daty aktywacji kodu w aplikacji. eKarty będzie można wykorzystać za pomocą płatności zbliżeniowych (Google Pay lub ApplePay) i internetowych na terenie Polski.

Konto 360° Junior - szczegóły oferty


Charakterystyka konta dla małoletnich w Banku Millennium wygląda następująco: 
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • 0/4 zł - opłata miesięczna za kartę płatniczą wydawaną do rachunku nie jest pobierana w przypadku wykonania min. 1 płatności kartą na dowolną kwotę miesięcznie (karta potrzebna jest jednak wyłącznie w przypadku 13-latków lub starszych posiadaczy Konta 360° Junior);
 • wykonanie 1 płatności kartą zwalnia z opłat za wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce (w przypadku niespełnienia tego warunku, prowizja za wypłatę może wynieść do 5 zł - w zależności od bankomatu). 

⚠️ Otwierając konto dla swego dziecka, pamiętaj by na ten rachunek nie wpłacać większych kwot. Bank Millennium stosuje bowiem zasadę ograniczonego zarządu majątkiem dziecka. Wskutek tego z Konta 360° Junior nie da się wypłacić/przelać więcej niż 5140,74 zł miesięcznie (możliwość wypłaty większej kwoty realizowana jest wyłącznie na podstawie decyzji sądu rodzinnego). 

Czy warto zakładać konto dla dziecka? Jeśli Twa latorośl ma już kilkanaście lat i perspektywa pełnoletności jest bliska, to lepiej zaczekać do osiemnastki, bo można zyskać do 220 zł za konto.


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

9 komentarzy:

 1. Jak mam już konto w Millenium założone jakoś pół roku temu to się łapię i teraz dziecku mogę założyć?

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeżeli już złożyłam wniosek na dobry start 23.07.2020 w millenecie to czy teraz mogę założyć konto dziecku i otrzymam 60zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też się zastanawiam. Ale jak wszystko wydarzy się w okresie promocji to chyba powinno być okey.

   Usuń
 3. Czy są jakieś wykluczenia MCC w ofercie na zatrzymanie w Millennium? Mam na myśli 5-procentowe zwroty za płatności BLIK oraz 2-procentowe zwroty za płatności kartą.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy jeżeli założę konto Junior dla dziecka w wieku 5 lat, a wniosek na Dobry Start złożę dla starszego dziecka (starsze dziecko już ma założone konto Junior), to w takim wypadku też dostanę premię?

  OdpowiedzUsuń
 5. Dodatkowo można jeszcze przytulić 500 zeta w promce "„Konto z premią do 500 zł" za spełnienie bardzo prostych warunków.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, taka promocja również jest dostępna. Dotyczy konta firmowego. Opisuję tutaj.

   Usuń
 6. Wyplacal kartą milenium i bankomat nie wydał mi pieniądzy i bank nie chce zwrócić pieniędzy lepiej opijac ten bank

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...