Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: ING Bank Śląski: bonus 50 zł za Konto Mobi dla dziecka w wieku 13-18 l.

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

9.07.2020

ING Bank Śląski: bonus 50 zł za Konto Mobi dla dziecka w wieku 13-18 l.

Kolejny bank odpalił promocję, w której zyskać można dzięki założeniu konta dla swej latorośli.

Bonus 50 zł za konto dla dziecka w ING Banku Śląskim
Tym razem w ING Banku Śląskim do wzięcia czeka gwarantowany bonus pieniężny 50 zł za Konto Mobi. A przypomnę, że w tym banku zarobić mogą także dorośli - za otwarcie konta bank płaci do 160 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w ING Banku Śląskim.]

Skoro już wspomniałem o propozycjach dla pełnoletnich, to najpierw o tych właśnie promocjach (rodzic musi zresztą posiadać konto osobiste w ING Banku Śląskim, by móc założyć konto dla dziecka z bonusem 50 zł). ING Bank Śląski przygotował premię do 160 zł, którą można uzyskać za Konto Direct (zakładane osobom pełnoletnim) lub za Konto Mobi (w promocji z premią do 160 zł dostępne dla osób w wieku 18-26 l.).

Bonus 50 zł na start za konto dla dziecka


Dla kogo promocja? Udział w promocji wziąć może osoba pełnoletnia posiadająca konto osobiste w ING Banku Śląskim (Mobi, Direct, Komfort, Klasyczne i/lub Premium), która założy teraz konto dla swego dziecka, które ukończyło 13. rok życia, ale nie ukończyło 18. roku życia.

W dniu przystąpienia do promocji dziecko nie może być już posiadaczem Konta Mobi.

Ponadto, zgodnie z regulaminem:
"Promocja jest skierowana wyłącznie do Uczestników, którzy przed przystąpieniem do niej wyrazili zgodę na przekazywanie elektronicznie przez Bank informacji handlowych, w tym profilowanych informacji handlowych i zgoda ta nie została wycofana w chwili przystąpienia do Promocji."

Jeśli więc takowej zgody jeszcze nie masz wyrażonej, to można to nadrobić (ustawienia zgód zmienisz po zalogowaniu do bankowości internetowej: rozwijając menu pod swym imieniem i nazwiskiem: Moje dane => Zgody i oświadczenia).


Zasady promocji. By wziąć udział w akcji:
 • do 19.08.2020 r. poprzez bankowość Moje ING (Oferta ING => Promocje => Promocja 50 zł na start dla nastolatka) przedstawiciel ustawowy dziecka (np. rodzic) musi w jego imieniu zawrzeć umowę o Konto Mobi wraz z dostępem do bankowości internetowej (Moje ING), przystępując do promocji i akceptując jej regulamin;
 • do 19.09.2020 r. wykonać min. 1 przelew z konta uczestnika (rodzica) na konto dziecka (może to być np. przelew BLIK na telefon albo "zwykły" przelew);
 • do 3.10.2020 r. nie rozwiązywać umowy o konto dziecka.

I właśnie do 3.10.2020 r. przewidziana jest wypłata nagrody - bonus 50 zł ma wpłynąć na konto dziecka.

Biorąc udział w promocji, warto zwrócić uwagę na zapis z regulaminu:
"W ramach Promocji przysługuje tylko jedna nagroda jednemu Dziecku będącemu posiadaczem Konta Dziecka"

Konto Mobi otwierane i prowadzone jest za 0 zł. Darmowa jest również karta płatnicza wydawana do konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków). Bez opłat realizowane są też krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej. Jeśli zaś chodzi o wypłaty kartą z bankomatów, to obowiązują następujące zasady: 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach ING Banku Śląskiego oraz sieci Planet Cash; w pozostałych bankomatach: 0 zł za pierwszą wypłatę w miesiącu; 5 zł za drugą i każdą kolejną wypłatę w miesiącu.

Alternatywne promocje bankowe


Można rzec, że w tegoroczne wakacje trwa ofensywa banków w promowaniu zakładania kont dla niepełnoletnich. I w każdym z nich do wzięcia czeka bonus 50 zł. Takie propozycje można znaleźć w Pekao za konto dla dziecka w wieku 6-12 lat (gdzie rodzic może uzyskać do 150 zł oraz 2% na koncie oszczędnościowym), a także w Santander Banku za konto dla dziecka od 13. roku życia (z kolei na rodzica czeka premia od 200 zł + lokata 2%).

Na koniec jeszcze pewna sugestia, a właściwie podpowiedź do pytania o to czy dziecku warto zakładać konto? Oczywiście są zalety takiego rozwiązania: nauka finansów od małego, uczenie podstaw bankowania, wyrobienie nawyków oszczędzania, sposób na łatwe przekazania pieniędzy w momencie gdy latorośl przebywa np. na wakacyjnym wyjeździe. Jednakże, jeśli dziecku już niewiele brakuje do pełnoletności (choć pod tym "niewiele" kryją się może nawet i 2-3 lata), to z zakładaniem wielu kont warto się wstrzymać. Osiemnastka może bowiem otworzyć bramy do znacznie bogatszego świata bankobrania, gdzie gratyfikacje wynoszą już o wiele, wiele więcej.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

8 komentarzy:

 1. Czyli jak teraz założę obydwa konta to wpadnie 160 + 50 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, dla ciebie 160 zł. A za konto dla dziecka 50

   Usuń
 2. Czyli dobrze rozumiem że nawet jak założę dla dwójki dzieci to dostanie jedno?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, bo nagrody liczą per dziecko.

   Usuń
 3. Jak zamknąć to konto dla dziecka ?

  OdpowiedzUsuń
 4. Dostało czyjeś dziecko te 50 zł? Dziś już 4 a kaski nie widać :(

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...