Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bonus 50 zł dla dziecka za konto w Santander Banku i... dobrą średnią na świadectwie szkolnym

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

9.07.2020

Bonus 50 zł dla dziecka za konto w Santander Banku i... dobrą średnią na świadectwie szkolnym

Santander Bank odpalił promocję konta dla osób w wieku 13-19 lat.

Bonus 50 zł dla dziecka za konto w Santander Banku i... dobrą średnią na świadectwie szkolnym
Do wzięcia czeka gwarantowany bonus 50 zł. By go jednak zgarnąć nie wystarczy otwarcie konta, gdyż trzeba również wykazać się średnią na świadectwie za rok szkolny 2019/2020, wynoszącą min. 4,0.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

Na początku wpisu przypomnę o promocjach dla pełnoletnich, bo tych w Santander Banku nie brakuje. Do wzięcia czeka:

50 zł dla uczniów ze średnią min. 4,0


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba, która ukończyła 13 lat, ale nie ukończyła 20 lat i nie posiadała kiedykolwiek żadnego produktu w Santander Banku.
💡 Jeśli Twe dziecko jest młodsze (w wieku 6-12 lat) sprawdź jak zyskać 50 zł za konto w Pekao (a na dorosłego w tym banku czeka premia 150 zł + 2% dla oszczędności).

Ponadto osoba biorąca udział w promocji Santander Banku musiała być uczniem szkoły podstawowej lub ponadpodstawowej w roku szkolnym 2019/2020, gdyż jednym z warunków promocji jest przedłożenie świadectwa z ocenami za ten okres.

Nagroda. W najnowszej promocji do wzięcia czeka bonus 50 zł (który wpłynie na konto, więc środki będzie można wykorzystać według własnego uznania). Wszystko jednak wskazuje na to, że promocję da się też połączyć z programem "Polecam mój Bank - edycja VII". A to oznacza dodatkowe zyski: 50 zł dla polecającego (np. rodzica) i 50 zł dla poleconego (a w przypadku Santander Banku możliwe jest polecanie osób niepełnoletnich - pod warunkiem ukończenia przez taką osobę 13. roku życia; warunki więc idealnie się pokrywają). Konto dla osoby niepełnoletniej założyć można wyłącznie w placówce banku.

Zasady promocji "50 zł dla uczniów ze średnią min. 4,0". By wziąć udział w akcji i uzyskać tytułową nagrodę, w okresie od 1.07. do 30.09.2020 r. należy:
 • podpisać umowę o Konto Jakie Chcę wraz z wydawaną do niego kartą oraz z dostępem do bankowości elektronicznej; 
 • w przypadku osób małoletnich opiekun prawny nie może zgłaszać sprzeciwu na udział w promocji; 
 • wyrazić zgody na:
  • otrzymywanie informacji handlowych drogą telefoniczną i elektroniczną oraz 
  • elektroniczny kanał kontaktu (EKK; można to zrobić dopiero po otwarciu konta, logując się do bankowości internetowej: Ustawienia => Forma otrzymywania korespondencji); 
 • nie zgłaszać sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych;
 • zarejestrować się na stronie promocji, gdzie podać należy m.in. numer świadectwa szkolnego i średnią ocen (z wyłączeniem oceny zachowania);
 • najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta wykonać min. 1 płatność BLIKiem (z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu).

Wypłata bonusu 50 zł ma nastąpić najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym wykonano ostatni z wymienionych warunków.

Konto Jakie Chcę - szczegóły oferty


Główne cechy konta zakładanego w promocji to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej oraz mobilnej; 
 • opłata miesięczna za Kartę Dopasowaną Visa lub Mastercard - do wyboru jeden z poniższych wariantów: 
  • 0/5 zł - opłata nie jest pobierana w przypadku wykonania min. 5 płatności kartą na dowolne kwoty (do tych płatności nie wliczają się transakcje BLIKiem) lub 
  • 3 zł bez warunków (tę opłatę bank ustawia jako domyślną, więc po otwarciu konta, najlepiej czym prędzej zalogować się do bankowości internetowej i zmienić tryb pobierania opłaty na wariant powyższy - zmiana wysokości opłaty miesięcznej za obsługę karty następuje od pierwszego dnia miesiąca, w którym złożono dyspozycję; zmianę można dokonać po wyborze opcji "Usługi" widocznej przy Koncie Jakie Chcę w bankowości internetowej); 
 • w przypadku osób do 26. roku życia wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe.

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelniczce Sylwii.

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach, które wysyłam do dwóch razy w tygodniu. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):

Przydatne dokumenty:

17 komentarzy:

 1. Czyli wychodzi na to że 19-latek może zarobić 200 zł + jeszcze dodatkowe 50 zł??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie ? Można to połączyć z promocją 200zł za otwarcie konta wraz z lokatą mobilną na 2% ?

   Usuń
  2. Nie ma wykluczenia

   Usuń
 2. Czy ocena z religii jest obecnie wliczana do średniej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlaczego o to pytasz?

   Usuń
  2. @Anonimowy 12 lipca 2020 15:35
   A czego dotyczy ten opis?
   Jak sądzę, @Anonimowy 9 lipca 2020 14:03 by nie pytał, gdyby nie chciał się dowiedzieć w temacie promocji.

   Usuń
 3. Szkoda ze jest zapis o tym że dziecko nie posiadało żadnego produktu bo to promocja co roczna że świadectwem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzieci dość rzadko posiadają jakieś produkty :)

   Usuń
  2. 😀 Moje co roku korzystało z tej promocji że świadectwem 😀

   Usuń
  3. W regulaminie przy średniej ocen dopisano "nie wlicza się zachowanie; uczniowi, który uczęszczał na dodatkowe zajęcia edukacyjne, religię lub etykę, do średniej ocen, wlicza się także końcowe oceny klasyfikacyjne uzyskane z tych zajęć".

   Usuń
 4. Konto łatwo otworzyć ale później jak się wpłaci większą kwotę np. na lokatę albo konto oszczędnościowe nie można go zamknąć. Ja wpłaciłem synowi 20k, bo mieli lokatę na 2% i nici z lokaty bo jest limit dla młodocianych do 5k miesięcznie. Kasa zablokowana bez procentu, a jak chciałem zamknąć konto to mi powiedzieli, że najpierw muszę wypłacić wszystkie środki(a mogę tylko 5k miesięcznie) czyli konto będę zamykał 4 miesiące. Zablokowane pieniądze i zero odpowiedzi na reklamację, a na skargę pewnie mają że 30 dni. Obracają moimi pieniędzmi i udają greka. Nigdy więcej, zabrać 50zł i zamykać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To limit zarządu majątkiem dziecka. 5 tys. miesięcznie. Jeśli chcesz przelać więcej to musisz mieć zgodę sądu.

   Usuń
  2. Nie powinni w takim razie przyjmować przelewu większego niż 5tyś.na konto małoletniego,a nie blokować pieniądze i nie pozwolić założyć lokaty.Zakładając lokatę przecież kasa zostałaby na koncie, ale najlepiej zablokować i nawet za zgodą pełnoprawnego opiekuna nie można z tymi pieniędzmi nic zrobić. Złodziejstwo i rozbój.

   Usuń
 5. Czy jak dziecku otworzę konto przez polecenie, czy on tez musi spełnić warunek płatności kartą lub blikiem na kwotę min 300 zł, tak abyśmy otrzymali premię za polecenie?

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy ta promocja łączy się z obecną promocją poleceń edycja VIII od 15.08 do 31.10?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie widzę przeciwwskazań, acz aktualnie dostępna promocja ""Polecam mój Bank- edycja VIII"" przewiduje polecenia konta wyłącznie osobom pełnoletnim, więc zawęża to możliwości.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...