Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Konto Select w Santander Banku - prześwietlenie konta biorącego udział w promocji z premią 200 zł i z darmowymi e-konsultacjami lekarskimi

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium530 zł od BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

15.07.2020

Konto Select w Santander Banku - prześwietlenie konta biorącego udział w promocji z premią 200 zł i z darmowymi e-konsultacjami lekarskimi

Dziś na tapetę biorę konto, które niedawno zadebiutowało wśród kont opisywanych przeze mnie na blogu przy okazji omawiania promocji bankowych.

Konto Select - prześwietlenie oferty konta w Santander Banku
To Konto Select z oferty Santander Banku, które plasuje się wśród kont prestiżowych. Bliżej przyglądam się tej propozycji oraz dodatkowym zaletom i funkcjonalnościom, które niektórym osobom mogą przypaść do gustu.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

Kontem osobistym dotąd właściwie wyłącznie występującym w roli głównej przy okazji różnego rodzaju promocji serwowanych przez Santander Bank było Konto Jakie Chcę. Zresztą dostępne jest ono i w chwili obecnej, gdyż promocja z premiami od min. 200 zł także je obejmuje. Tym razem bank dał jednak alternatywę, dzięki czemu osoba zakładająca konto w promocji może wybrać dla siebie Konto Select.

Konto Select - prześwietlenie oferty


W podlinkowanym wpisie o promocji, główne cechy Konta Select już opisałem, ale dziś - nim przejdę do szczegółów - przypomnę jego krótką charakterystykę:
 • 0/30 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta nie jest pobierana w przypadku zapewnienia w danym miesiącu wpływu w wysokości min. 10 000 zł; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej oraz mobilnej; darmowe są również przelewy natychmiastowe; 
 • 0 zł za wydanie karty i 15 zł za jej wznowienie (opłata pobierana w momencie wysłania nowej karty w miejsce karty z ubiegającym terminem ważności - z tego co kojarzę, to karta wydawana jest na 4 lata);
 • 0 zł za Kartę Visa Select wydawaną do konta; 
 • 0 zł za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce.

W odróżnieniu od Konta Jakie Chcę, posiadacz Konta Select musi zapewniać wpływy na konto, by było ono prowadzone za 0 zł. Może być to jednak nawet przelew z własnego konta w innym banku, a wpływ oznacza pojawienie się środków w historii rachunku (nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas, więc w dowolnym momencie część lub całość środków można wydać, przelać lub wypłacić). Nie ma za to opłat za kartę wydawaną do konta - bez względu na to czy jest ona używana, czy nie (w przypadku Konta Jakie Chcę trzeba liczyć się z opłatą miesięczną za kartę lub - by takiego kosztu nie ponosić - z koniecznością wykonywania 5 płatności miesięcznie). Za zaletę Konta Select uznać można darmowe wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce, a nie tylko z ograniczonej sieci urządzeń. Ale to nie wszystkie korzyści.

Co zyskują posiadacze Konta Select?


Poniżej wszystko to, czego próżno szukać przy innych kontach albo za co przy nich trzeba płacić, a dla posiadaczy Konta Select jest darmowe.

Konto z opieką medyczną


Aktualnie dodatkową zachętą do skorzystania z Konta Select jest promocja "Konto z opieką medyczną", dzięki której uzyskać można bezpłatne e-konsultacje telemedi.co. To pakiet, który da możliwość nielimitowanego pozyskania tego typu konsultacji i porad u lekarza internisty (do 31.01.2021 r.).

Promocja skierowana jest do osób, które złożą internetowy wniosek o Konto Select wraz z kartą Visa Select, wyrażając przy tym zgody na kontakt elektroniczny i telefoniczny ze strony banku w celach marketingowych. 

Nagrodę w postaci kodu, uczestnik promocji otrzyma mailem w ciągu 30 dni od otwarcia konta. Wtedy będzie można zarejestrować się na stronie promocja.telemedi.co i za pomocą otrzymanego kodu włączyć dla siebie usługę.

Nagrodę w promocji z kodem do Telemedi.co otrzyma pierwsze 500 uczestników. Zatem choć promocja ma być dostępna do 31.08.2020 r., to może zakończyć się wcześniej, a informacja o tym fakcie ma się pojawić tutaj.

Bezpłatny pakiet wielowalutowy 


Kartę Visa Select wydawaną do Konta Select można połączyć ze swoimi rachunkami walutowymi (EUR, USD i/lub GBP) w Santander Banku, dzięki czemu da się płacić i wypłacać gotówkę jedną kartą bez dodatkowych kosztów przewalutowania. Taki pakiet można aktywować w bankowości internetowej, mobilnej, na infolinii lub w oddziale banku i jest to usługa za 0 zł (a przykładowo w przypadku Konta Jakie Chcę kosztuje 9 zł miesięcznie).

Bezpłatny rachunek maklerski


Posiadacze konta Select korzystać mogą bezpłatnie z rachunku inwestycyjnego VIP wraz z obniżonymi stawkami prowizji od składanych zleceń.

Ponadto posiadacz Konta Select uzyskuje też osobistego doradcę Select w oddziale banku oraz telefonicznego doradcę na Linii Select, na której można składać różnego rodzaju dyspozycje, które standardowo wymagają wizyty w placówce.

Premia od min. 200 do nawet 1 000 zł + lokata 2%


No i na koniec przypomnienie o tym, o czym napisałem już na początku, czyli crème de la crème wszelakich korzyści. To promocje, dzięki którym obecnie osoba zakładająca konto (Jakie Chcę lub Select) w Santander Banku uzyskać może premię 150 zł na start, bonus 50 zł za otwarcie konta z polecenia, a także zarobić dzięki poleceniom. Na zainteresowanych czeka też lokata mobilna 2%. Więcej we wpisie prześwietlającym promocje kont w Santander Banku.

💡 A na koniec przypomnę, że z Santander Bankiem można zyskać jeszcze więcej. Kto prowadzi działalność gospodarczą, ten może zgarnąć aż 1150 zł za konto firmowe. A jeśli ktoś ma dziecko w wieku min. 13 lat, to do wzięcia czeka bonus 50 zł za otwarcie konta i dobre wyniki na świadectwie szkolnym.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

18 komentarzy:

 1. Jeszcze jest konto oszczędnościowe Select. 1,3% do 400 tys. zł ale niestety tylko do końca lipca.

  OdpowiedzUsuń
 2. Złotówa, abstrahując akurat od tego konta, to ten schemat (0 zł za wydanie karty i opłata za jej wznowienie) stosuje sporo banków. Czy jest jakiś myk pozwalający to obejść?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uprzedzę odpowiedź Złotów ;) Przez upływem ważności (2-3 miesiące) dzwonisz by zastrzec kartę i zamówić nową. Przyślą darmowo i ważna na X lata.

   Usuń
  2. Tu Złotówa o tym pisał:
   https://bankobranie.blogspot.com/2016/07/podwyzki-w-bz-wbk-triki-na-obejscie-oplat-i-prowizji.html

   Usuń
  3. Czy Nest również pobiera opłatę za wznowienie karty?

   Usuń
  4. W Citi po zastrzeżeniu karty, wydanie nowej to koszt 30 złotych.

   Aczkolwiek, można pohandryczyć (powiedziałem, że w takim razie nie potrzebuję tej karty, proszę o zamknięcie) - wówczas wydanie jest darmowe. ;)

   Usuń
  5. 2 lata temu wznawiali mi karte i niczego nie pobierali. Oczywiscie mowa o pierwszej karcie, ktora wydali do konta za free.

   Usuń
  6. @Anonimowy, 16 lipca 2020, 07:59 - czy chodzi o kartę debetową Nest?

   Usuń
  7. No ale Citi za wznowienie karty po upływie jej ważności nie pobiera opłaty. Nie ma więc sensu jej zastrzegać jak w Santanderze.

   PS. Swoją drogą nie znam banku który by jeszcze pobierał opłatę za wznowione karty. Co innego to wysłanie karty w miejsce zastrzeżonej.

   Usuń
  8. Nest nie dość, że nie pobiera opłaty za wznowienie,to jeszcze wysyła kurierem za friko tak jak mają na Zachodzie!

   Usuń
  9. Handlowy generalnie ma najwyższe opłaty w Polsce!

   Usuń
 3. Jeśli posiadam Konto Jakie Chcę, to czy mogę skorzystać z promocji Konta Select?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Udział wziąć może jedynie osoba, która nie posiada oraz nie posiadała konta osobistego (w PLN; bez względu jakie to konto - czy Jakie Chcę, czy Select, czy inne) w Santander Banku od dnia 1.07.2019 r. do dnia otwarcia konta w niniejszej promocji (wykluczenie obejmuje też współposiadaczy tego typu konta).

   Usuń
 4. Odpowiedzi
  1. A bo kiedyś były? Oni żyją z opłat oraz z pożyczek :)

   Usuń
  2. Każdy bank z tego żyje. A pieniądze od klientów są tylko sposobem na zarabianie przez udzielanie kredytów. Normalne w w bankach odkąd powstały.

   Usuń
 5. "Dziś na tapet", a nie "Dziś na tapetę". Powiedzenie jest starsze niż komputery i nie chodzi o pulpit komputerowy, ani grafikę na nim umieszczoną, tylko specyficzny stół https://pl.wikipedia.org/wiki/Tapet

  OdpowiedzUsuń
 6. Dzis na tapet!! A nie na tapetę... :D

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...