Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Łatwa premia 140 zł za konto dla młodych (18-24 l.) w mBanku

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

1.07.2020

Łatwa premia 140 zł za konto dla młodych (18-24 l.) w mBanku

Promocja konta dla młodych w mBanku powróciła i to w lepszym wydaniu.

Łatwa premia 140 zł za konto dla młodych (18-24 l.) w mBanku
Bo o ile w dwóch poprzednich odsłonach promocji tego konta bank płacił klientowi od 100 do 110 zł, to teraz w końcu mamy wzrost tego bonusu. Do wzięcia czeka nawet 140 zł. A warunki do spełnienia niezmiennie są proste.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w mBanku.]

Konto dla młodych z premią 140 zł


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie ukończyła 24 lat (jeśli masz więcej lat, to sprawdź alternatywną promocję mBanku, w której do wzięcia czeka także premia do 140 zł za eKonto osobiste).

Ponadto do promocji kwalifikuje się wyłącznie osoba, która nie jest, ani co najmniej od 1.01.2017 r. nie była posiadaczem bądź współposiadaczem:
"1) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub 
2) rachunku oszczędnościowego 
o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017"

Ewentualne posiadanie innych produktów (np. karty kredytowej, pożyczki, lokaty i/lub konta firmowego w mBanku) nie jest przeszkodą do wzięcia udziału w niniejszej promocji eKonta możliwości.

Nagroda. W promocji do zdobycia są gwarantowane bonusy: trzy po 20 zł każdy oraz jeden bonus w wysokości 80 zł. To łącznie da więc 140 zł, które mBank będzie wpłacał na konto osobiste uczestnika promocji (uzyskane środki będzie można przelać, wypłacić lub wydać na dowolny cel).

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "I możesz więcej -II edycja" oraz uzyskać bonusy:
 • do 30.11.2020 r. złóż wniosek o eKonto możliwości wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą oraz zawrzyj umowę z bankiem; 
 • najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta: 
  • by uzyskać bonus 20 zł za płatności telefonem: wykonaj 3 płatności telefonem za pomocą usługi Google Pay lub Apple Pay (do której dodana będzie karta wydana do konta założonego w promocji) na dowolne kwoty i w dowolnym punkcie handlowo-usługowym i/lub w Internecie;

   💡 Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z tych form płatności, sprawdź przygotowane przeze mnie poradniki o tym, jak korzystać z Google Pay oraz jak korzystać z Apple Pay
  • by uzyskać bonus 20 zł za przelew na numer telefonu: wykonaj 3 przelewy na numer telefonu (przelewy BLIK);

   💡 Jeżeli ta usługa jest dla Ciebie nowością, to zapoznaj się z wpisem objaśniającym czym jest BLIK i jak z niego korzystać
  • by uzyskać kolejny bonus 20 zł za cel oszczędnościowy: posiadaj aktywny cel oszczędnościowy, którym dla mBanku jest rachunek umożliwiający automatyczne oszczędzanie, powiązany z eKontem możliwości (nieco niżej wyjaśniam czym jest i jak działa taki cel) - na koniec miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta na rachunku oszczędnościowym musi znajdować się kwota min. 20 zł.

Możesz spełnić warunki uzyskania samodzielnie wybranego czy wybranych przez siebie bonusów, ale... zdecydowanie warto zrealizować wszystkie. Nie tylko z tego względu, że wtedy zyskasz najwięcej (bo 3 x 20 zł), ale przede wszystkim ze względu na dodatkowy bonus w wysokości 80 zł. Przysługuje on tylko osobom, które spełnią warunki uzyskania wszystkich trzech bonusów po 20 zł. W taki więc sposób łącznie można zatem zarobić nawet 140 zł.

Warunki promocji i jej przebieg w uproszczony sposób przedstawia tabela z regulaminu promocji:
Przebieg i warunki w promocji "I możesz więcej - II edycja"

Wypłata premii w wysokości 20, 40 lub 140 zł (w zależności od liczby spełnionych przez Ciebie warunków) nastąpi do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków ich uzyskania.
💡 Zatem przykładowo: jeśli konto założysz w lipcu, to do końca sierpnia będziesz mieć czas na spełnianie warunków promocji, a nagrodę otrzymasz najpóźniej we wrześniu.

W promocji z premią do 140 zł uczestniczą wyłącznie konta indywidualne (innymi słowy: nie opłaca się zakładać konta wspólnego).

Czym jest aktywny cel oszczędnościowy w mBanku? To usługa umożliwiająca automatyczne oszczędzanie. Można skonfigurować ją tak, by mBank z Twego konta osobistego (czyli z eKonta możliwości) przerzucał drobne kwoty na konto oszczędnościowe zawsze wtedy, gdy będziesz płacić kartą, robić przelew lub wypłacać pieniądze z bankomatu. A wybrać można jeden spośród trzech poniższych wariantów:
 • zaokrąglenie kwot do pełnych 10 zł - jeśli kartą wydasz np. 6,29 zł, to z Twego konta osobistego, bank pobierze jeszcze 3,71 zł w celu przerzucenia na rachunek oszczędnościowy; dla transakcji równych 10 zł zaokrąglenie wynosi 0 zł, ale dla transakcji będących wielokrotnością 10 zł zaokrąglenie będzie wynosić 5 zł; 
 • stała kwota od każdej transakcji (wybrać możesz od 3 do 10 zł) - po wykonaniu transakcji (a więc przelewu, wypłaty z bankomatu czy płatności kartą) na Twór rachunek oszczędnościowy trafi właśnie taka kwota (pobrana przez bank z Twego konta osobistego); 
 • wybrany procent wydanej kwoty z przedziału 1-15% - od każdej z transakcji bank naliczy stosowny procent i kwotę przerzuci na rachunek oszczędnościowy. 

Na konto oszczędnościowe także i samodzielnie można wpłacać środki, wykonując przelew pomiędzy swoimi rachunkami. Jeżeli jednak szczególnie nie zależy Ci na oszczędzaniu, to możesz wybrać np. 1% od transakcji, a wtedy wykonując transakcje na drobne sumy, z automatu bank będzie za Ciebie odkładał i drobne, groszowe kwoty. Ale nie zapomnij, by zapewnić saldo 20 zł na koncie oszczędnościowym na koniec miesiąca następującego po miesiącu założenia konta osobistego w promocji, bo to warunek uzyskania bonusu 20 zł za cel oszczędnościowy. Później środki z rachunku oszczędnościowego będzie można oczywiście przelać na konto osobiste.

eKonto możliwości - szczegóły oferty mBanku


Główne cechy konta dla młodych (dla osób w wieku 18-24 lata) w mBanku to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za kartę wydaną do konta;
 • 0 zł za wypłatę z wszystkich bankomatów w Polsce (nie ma tu znaczenia do jakiego banku lub instytucji należy taki bankomat). 

Zatem wszystko co najważniejsze, to w przypadku eKonta możliwości jest za 0 zł i to bez konieczności spełniania jakichkolwiek innych warunków (poza wiekiem posiadacza konta).

Oprócz eKonta możliwości trzeba też założyć konto oszczędnościowe w celu odkładania środków w ramach aktywnego celu oszczędnościowego (czyli dla uzyskania ostatniego z bonusów 20 zł). Takie konto otwierane i prowadzone jest za 0 zł bez warunków. W miesiącu kalendarzowym z rachunku oszczędnościowego wykonać możesz jeden darmowy przelew.

Otwarcie konta w mBanku. We wniosku o eKonto możliwości wybrać możesz metodę zawarcia umowy: kuriera lub placówkę banku.

W przypadku zawierania umowy o konto w placówce mBanku, by mieć pewność udziału w promocji, zwróć uwagę, by w placówce zawrzeć umowę dla wniosku, który już został złożony przez Internet (najprościej będzie zapisać sobie i podać doradcy numer wniosku, który otrzymasz w mailu potwierdzającym zawnioskowanie o konto).

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

9 komentarzy:

 1. Mogę założyć eKonto możliwości i eKonto osobiste i wtedy będzie 2 x 140 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, w regulaminie masz zapis, że nie posiadasz/od 1.01.2017 nie posiadałeś konta osobistego

   Usuń
  2. A jeszcze jest konto Intensive w promocji.

   Usuń
  3. A co to za promocja?

   Usuń
 2. Łączy się z programem poleceń?

  OdpowiedzUsuń
 3. A są jakieś promocje dla niepełnoletnich?

  OdpowiedzUsuń
 4. Wiecie może, czy do tych 3 transakcji BLIK-iem w Internecie zaliczy się spłata zadłużenia karty Twisto?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...