Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Pierwsze kieszonkowe 50 zł na konto z PeoPay KIDS w Banku Pekao

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

1.07.2020

Pierwsze kieszonkowe 50 zł na konto z PeoPay KIDS w Banku Pekao

W Banku Pekao rodzic dziecka w wieku 6-12 lat może założyć konto w promocji.

Pierwsze kieszonkowe 50 zł na konto z PeoPay KIDS w Banku Pekao
A warunki do spełnienia są wręcz... dziecinnie proste, bo wystarczy samo zawarcie umowy. I już za to, całkiem szybko, wpadnie bonus pieniężny 50 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Pekao.]

Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba w wieku 6-12 lat (w dniu zawarcia w jej imieniu umów), mieszkająca w Polsce lub z polskim obywatelstwem, która w okresie od 1.01.2019 r. do 26.05.2020 r. nie posiadała konta osobistego (w PLN) w Banku Pekao.

W imieniu dziecka umowę z bankiem zawiera przedstawiciel ustawowy (np. rodzic), który musi posiadać jakiekolwiek konto osobiste w Banku Pekao. Jeśli takowego jeszcze nie posiadasz, sprawdź jak zyskać 100 zł za Konto Przekorzystne.

Pierwsze kieszonkowe na konto z PeoPay KIDS


Zasady promocji. By wziąć udział w akcji i zgarnąć bonus 50 zł:
 • do 31.10.2020 r. rodzic (przedstawiciel ustawowy) w imieniu dziecka musi zawrzeć umowę o Pakiet PeoPay KIDS (w skład którego wchodzą Konto Przekorzystne dla Młodych, rachunek oszczędnościowy Mój Skarb oraz aplikacja mobilna PeoPay KIDS), składając przy tym oświadczenie o przystąpieniu do promocji i wyrażając zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w promocji oraz odebrania nagrody.

Nagroda ma być wypłacona do 24. dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków. Środki wpłyną na konto, więc będzie można je wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel.

Ile kosztuje Konto Przekorzystne dla Młodych?


Dla niepełnoletniego dziecka obowiązują warunki prowadzenia konta takie same, jak dla klientów, którzy nie ukończyli 26 roku życia. A w takiej sytuacji warunki prowadzenia konta są klarowne: 
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta;
 • 0,20 zł - opłata za każdy SMS z hasłem potwierdzającym dyspozycje składane w bankowości internetowej (alternatywnym sposobem jest darmowa autoryzacja mobilna - za pomocą aplikacji); 
 • 0 zł za wypłatę środków ze wszystkich bankomatów w Polsce. 

Karta do konta wydawana jest dopiero od 13. roku życia (i wtedy też jest bez warunków darmowa).

Z kolei rachunek Mój Skarb to konto oszczędnościowe dla dziecka (od urodzenia do 18. roku życia), które bank otwiera i prowadzi bez opłat. Na potrzeby promocji założenie (lub posiadanie) tego konta jest niezbędne, ale nie ma wymogu wpłacania tu jakichkolwiek środków.

Każdy uczestnik promocji (czyli dziecko) może zgarnąć tylko jeden bonus 50 zł (bez względu na liczbę założonych kont).

Promocja jest niedostępna w agencjach i placówkach partnerskich Banku Pekao. Promocja nie łączy się z promocją "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom".

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

4 komentarze:

 1. Czy te środki potem możn przelać i zamknąć konto dziecka bez problemu ? Bo chciałem zamknąć swoje konto q Pekao, ale może poczekac i skorzystać z tej promocji, a dziecku extra kieszonkowe się przyda ;-)
  G.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy kartę dziecko może zarejestrować w programie bezcenne chwile i zyskać 3400 punktów na start?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...