Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Rekordowe 1150 zł do wzięcia za Firmowe Konto Godne Polecenia w Santander Bank Polska

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

2.07.2020

Rekordowe 1150 zł do wzięcia za Firmowe Konto Godne Polecenia w Santander Bank Polska

Pojawiła się kolejna promocja z kontem firmowym w Santander Bank Polska w roli głównej.

Premia do 1150 zł za konto firmowe w Santnader Banku
Do wzięcia czeka gwarantowany bonus pieniężny 250 zł na start. A to oznacza możliwość załapania się na kumulację okazji, bo jednocześnie można też skorzystać z promocji banku, w której do wzięcia czeka nawet 900 zł. Łącznie da się więc zgarnąć nawet 1150 zł!

[Promocja zakończona. Sprawdź promocje dla przedsiębiorców.]

O ile promocja z premiami do 900 zł dla osób otwierających konto firmowe w Santander Bank Polska dostępna jest od jakiegoś czasu (i oczywiście opisywałem ją już na blogu), to akcja z bonusem 250 zł na start jest nowością. A takie kumulacje zawsze są mile widziane, więc poniżej prześwietlam obydwie promocje oraz konto z oferty Santander Bank Polska.

Bonus 250 zł na start


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, posiadająca polskie obywatelstwo, która prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą i która co najmniej od 1.07.2019 r. nie posiadała rachunku bankowego o charakterze rozliczeniowym (czyli konta firmowego) prowadzonego przez Santander Bank Polska.

Rozwiewając jakiekolwiek wątpliwości, przytoczę bardzo korzystny zapis z regulaminu:
"Uczestnikami Akcji mogą być osoby, które posiadają lub posiadały rachunek indywidualny oszczędnościowo-rozliczeniowy dla osób fizycznych prowadzony przez Bank [tj. w Santander Bank Polska - przyp. Mr. Złotówa]"

Zatem posiadanie konta osobistego (czy innych produktów) w Santander Bank Polska nie wyklucza z poniższych promocji. Trzeba jedynie pamiętać, że wniosek o konto firmowe należy złożyć na stronie promocji (bo wnioski składane np. przez bankowość internetową, jeśli ktoś już do takowej posiada dostęp, nie będą brały udziału w obydwu promocjach jednocześnie).

Nagroda. W tej promocji do wzięcia czeka tytułowy bonus 250 zł, który wpłynie na konto założone w promocji. Środki te będzie można przelać, wypłacić lub wydać na dowolny cel.

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji:
 • do 31.08.2020 r. zarejestruj się na stronie promocji, wyrażając przy tym wymaganą zgodę na zwolnienie z tajemnicy bankowej (jedynie w zakresie niezbędnym do rozliczenia udziału w promocji i zgody banku na wypłatę premii) oraz w kolejnym kroku (na tej samej stronie) złóż wniosek o Firmowe Konto Godne Polecenia wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą oraz dostępem do bankowości elektronicznej Mini Firma, wyrażając przy tym zgody na kontakt: 
  • w sprawie realizacji wniosku o otwarcie konta i dostarczenie regulacji bankowych, w tym Taryfy Opłat i Prowizji; 
  • drogą elektroniczną w celach marketingowych oraz
  • telefoniczny w celach marketingowych;  
 • najpóźniej do 15.09.0202 r. zawrzyj umowę z bankiem o ww. konto; 
 • do 11.10.2020 r. wykonaj co najmniej 3 dowolne przelewy (z wyjątkiem przelewów do ZUS) na rachunki prowadzone poprzez inny podmiot niż Santander Bank Polska; 
 • pobierz i co najmniej raz zaloguj się do aplikacji mobilnej.

O przyznaniu bonusu 250 zł organizator powiadomi mailowo do 20.10.2020 r. Po otrzymaniu tej wiadomości, najpóźniej w ciągu 7 dni będzie należało zalogować się na stronie promocji i podać numer rachunku konta założonego w promocji. Wypłata bonusu na ten rachunek nastąpi do 31.10.2020 r. Do tego momentu nie zamykaj, ani nie wypowiadaj umowy o Firmowego Konto Godne Polecenia.

Premia do 900 zł za konto firmowe w promocji Santander Bank Polska


Osoba zakładająca Firmowe Konto Godne Polecenia w powyższej promocji z bonusem 250 zł, jednocześnie może też załapać się na "Promocję dla przedsiębiorców IV", w której do wzięcia czeka premia do 900 zł. Warto jedynie zwrócić uwagę, że w tej drugiej promocji okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta firmowego w Santander Bank Polska jest nieco dłuższy, bo liczony od 31.03.2019 r. (a w promocji z bonusem 250 zł - przypomnę - od 1.07.2019 r.)

Posiadanie konta osobistego czy innych produktów dla klientów indywidualnych nie wyklucza z udziału w niniejszej promocji konta firmowego.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji i zgarniać premie wynikające z "Promocji dla przedsiębiorców IV"
 • wnioskując o Firmowe Konto Godne Polecenia na stronie promocji z bonusem 250 zł, zamów do niego kartą płatniczą (Visa Business Electron lub MasterCard Business Debit; w promocji udziału nie bierze karta Visa Business);
 • nie wyrażaj sprzeciwu na przetwarzanie danych marketingowych w banku;
 • do 15-go dnia miesiąca następującego po miesiącu naliczenia premii wykonaj co najmniej jeden przelew do ZUS lub Urzędu Skarbowego w wysokości co najmniej 200 zł (spójrz tabela niżej).

Dalej pozostanie wykonywanie płatności kartą wydaną do konta, gdyż wysokość premii zależeć będzie właśnie od sumy tych transakcji. Bank będzie naliczać 3% zwrotu od dowolnych płatności (można płacić kartą zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie; wykluczone są jedynie: kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory).

Okres naliczania zwrotów za płatności kartą obowiązuje przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych i liczony jest od dnia otwarcia konta. Maksymalnie można uzyskać do 150 zł zwrotu za dany miesiąc, więc łącznie konto firmowe przynieść może nawet 900 zł (w ciągu 6 miesięcy).

Przebieg promocji dla przedsiębiorców obrazuje też poniższa tabela (z regulaminu promocji):
Przebieg promocji dla przedsiębiorców w Santander Banku

Zwrot będzie wypłacany na konto uczestnika promocji do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

💡 Przypomnę, że w przypadku promocji dla przedsiębiorców pamiętać należy, iż kwestia opodatkowania zdobytych premii wygląda inaczej, niż w przypadku promocji dla klientów indywidualnych. Premie czy zwroty otrzymane w ramach promocji są przychodem firmy, więc niezbędne jest ich rozliczenie i odprowadzenie podatku - obowiązek ten spoczywa na przedsiębiorcy.

Firmowe Konto Godne Polecenia - szczegóły oferty


Regulamin "Promocji dla przedsiębiorców IV" przewidział też preferencyjne warunki prowadzenia konta dla osób biorących udział w akcji:
"Uczestnik może skorzystać z promocji cenowej polegającej na:  
1. Zwolnieniu z opłat naliczanych przez Bank przez 24 miesiące z tytułu:
a. prowadzenia Konta Firmowego Godnego Polecenia, 
b. przelewów wykonywanych w systemie Elixir w usługach bankowości elektronicznej Santander Mini Firma 
c. przelewów w formie polecenia wypłaty w EUR do krajów EOG innych niż Polska - polecenie przelewu SEPA 
d. 10 pierwszych przelewów w systemie BlueCash wykonywanych w miesiącu rozliczeniowym w usługach bankowości elektronicznej Santander Mini Firma, 
e. realizacji zleceń stałych na konta w innych bankach w usługach bankowości elektronicznej Mini Firma, 
f. realizacji poleceń zapłaty w usługach bankowości elektronicznej Mini Firma z rachunku płatnika na rachunek odbiorcy prowadzony w innym banku, 
g. wysłania smsKodów autoryzacyjnych, 
h. użytkowania pierwszej karty debetowej (w PLN) do Konta Firmowego Godnego Polecenia (do wyboru: Visa Business Electron lub MasterCard Business Debit) 
i. wypłaty gotówki kartą: 
   i. w bankomatach poza siecią Santander Bank Polska S.A., 
   ii. w terminalach innych instytucji w kraju, 
   iii. bankomatach i terminalach innych instytucji za granicą."

W praktyce więc wszystko co najistotniejsze w przypadku konta przez 2 lata można sobie zapewnić bez opłat (i to przez ten okres warunki z regulaminu biorą górę nad standardową ofertą wynikającą z taryfy opłat i prowizji). Z promocyjnych warunków bank może Cię jednak wykluczyć, ale jedynie wtedy, gdy posiadasz inne firmowe konto w Santander Bank Polska, wypowiesz umowę o usługi bankowości elektronicznej "Mini Firma" lub gdy Twe roczne przychody przekroczą 10 milionów zł.

Do udziału w obydwu promocjach (tj. z bonusem 250 zł i premią do 900 zł) kwalifikuje wyłącznie wniosek o Firmowe Konto Godne Polecenia złożony na stronie promocji. Jedyną opcją zawarcia umowy z bankiem jest w tym przypadku kurier.

Przydatne dokumenty:

9 komentarzy:

 1. Witam, mam pytanko w kwestii promocji 3,5% do 10k w Getinie. Założyłem tam konto w maju, pod koniec miesiąca wpłaciłem 10k, spełniłem wszystkie te warunki promocji promocji, a dostałem tylko 2%, zamiast 3,5. Z czego to wynika? Trzeba pisać reklamacje, czy oni to jakoś potem skoryguje? Dajcie znać czy wiecie coś na ten temat

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na koniec m-ca dostajesz oprocentowanie podstawowe. A dodatkowe odsetki dostaniesz do 15-go. Łącznie wyjdzie 3,5%.

   PS. Co Getin ma wspólnego z powyższym wpisem o promce Santandera?

   Usuń
 2. Można połączyć z promką Konta Jakie Chcę?? I jeśli tak to czy wtedy znaczenie ma kolejność otwierania?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można skorzystać z obydwu promocji. Kolejność nie ma znaczenia.

   PS. Dla zainteresowanych prześwietlenie promocji konta osobistego można znaleźć tutaj.

   Usuń
  2. Dziękuję za odpowiedź. Wnioski wysłane.

   Usuń
 3. Czy płatności w Google i Facebooku będą zliczane do zwrotów?

  OdpowiedzUsuń
 4. Właśnie dostałem pierwszą premię 150zł, zastanawiam się jednak czy nie popełniłem błędu... Niby jest napisane że zwroty za płatności kartą będą przez 6 miesięcy kalendarzowych, liczone już od miesiąca otwarcia konta. Nie wiem tylko czy wraz z początkiem kalendarzowego miesiąca "licznik" liczy od nowa... Otworzyłem konto pod koniec lipca, szybko dokonałem płatności na 5 tys. żeby załapać się na zwrot jeszcze za ten sam miesiąc, w sierpniu zaś płatności dokonywałem przez kilkanaście pierwszych dni. Teraz może się okazać, że będzie to jednak jeden cykl miesięczny, w którym będzie wydane 10 tys. Oby nie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Liczy się miesiącami kalendarzowymi.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...