Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj 220 zł za konto osobiste w Banku Millennium

800 zł od Santandera7% + 300 zł od Pekao600 zł od Millennium500 zł od ING1200 zł za kartę Citi

3.07.2020

Zyskaj 220 zł za konto osobiste w Banku Millennium

Powraca jedna z najpopularniejszych promocji. Bank Millennium ponownie wynagradza założenie konta.

Poczuj swobodę i zyskaj 220 zł za konto osobiste w Banku Millennium
Do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna w wysokości 200 zł oraz bon na zakupy o wartości 20 zł. Konto można założyć bez wychodzenia z domu, a warunki promocji są bardzo proste, bo w praktyce sprowadzają się do tych, których spełnienie sprawia, iż konto i karta są darmowe.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Premia 200 zł + bon 20 zł za Konto 360° w Millennium


Dla kogo promocja "Poczuj swobodę i zyskaj"? To co najtrudniejsze w promocjach Banku Millennium, to definicja uczestnictwa, która jest długa - a jej skomplikowanie rzuca się w oczy, gdy porównamy ją z prostotą warunków uzyskania premii 200 zł i bonu 20 zł.

Udział w promocji wziąć może osoba pełnoletnia, która na dzień 3.07.2020 r. nie miała jakiegokolwiek produktu w Banku Millennium, nie jest stroną jakiejkolwiek umowy z tym bankiem, ani współposiadaczem rachunku, pełnomocnikiem, przedstawicielem ustawowym, opiekunem lub kuratorem posiadacza rachunku w Millennium (do tego zaliczani są również byli klienci Eurobanku, czyli banku, który jakiś czas temu został przejęty przez Bank Millennium).

Do promocji konta w Banku Millennium nie kwalifikują się też użytkownicy takich produktów Millennium, jak karta pre-paid, dodatkowa karta kredytowa, jednostki Millennium TFI oraz poręczający kredyty. 

Uczestnikiem akcji "Poczuj swobodę i zyskaj" nie może też być osoba, która brała już udział w którejkolwiek "akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot w ramach, której otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student". Ale jeśli wcześniej było Ci dane posiadać inne konto lub nawet Konto 360° bądź Konto 360° Student, ale założone poza jakąkolwiek promocją, to teraz premia 200 zł za konto w Millennium mogą być Twoje. 

Udziału w promocji nie mogą wziąć też osoby zarejestrowane jako wnioskodawcy o jakikolwiek produkt w Millennium, których wniosek jest obecnie procesowany.

Nagrody. Do zgarnięcia czekają dwie gwarantowane narody:
 • premia pieniężna 200 zł, którą bank wypłaci na Twe konto, więc środki będzie można wykorzystać według własnego uznania (wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel) oraz
 • kod do wykorzystania w aplikacji zakupowej Goodie, który umożliwi jej doładowanie o wartości 20 zł.

Limit wniosków objętych promocją. Bank Millennium przygotował się na udział 20 000 osób, bo właśnie tyle jest wniosków o konto objętych promocją. W przypadku wyczerpania tej puli, na stronie promocji ma się pojawić komunikat o jej przedwczesnym zakończeniu.

Zasady promocji "Poczuj swobodę i zyskaj"


By wziąć udział w promocji i zgarnąć premię 200 zł:
 • do 31.08.2020 r. złóż wniosek o konto osobiste (360º lub 360º Student) wraz z wydawaną do niego kartą (udział w promocji zapewniają wyłącznie wnioski złożone za pośrednictwem wyżej podlinkowanej strony), wyrażając przy tym zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon i w wyżej wymienionym terminie zawrzyj umowę z bankiem; 
 • do 31.08.2020 r. aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium (dostępną na urządzenia z systemem Android lub iOS; na potrzeby promocji wystarczy sama aktywacja, czyli w praktyce pierwsze zalogowanie do niej - nie ma potrzeby wykonywania jakichkolwiek transakcji czy płatności telefonem); 
 • we wrześniu, październiku i listopadzie 2020 r. (w każdym z tych trzech miesięcy): 
  • zapewnij wpływy na konto na łączną kwotę min. 1 000 zł oraz 
  • wykonaj co najmniej 1 płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem na dowolną kwotę (ten warunek można więc spełnić też bez wychodzenia z domu, bo liczą się zarówno płatności w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie).

Za spełnienie powyższych warunków premia 200 zł wpłynie na Twe konto do 31.12.2020 r. (do tego momentu nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem i nie wycofuj zgód).

Kod dający 20 zł do wykorzystania w aplikacji Goodie otrzymasz zdecydowanie wcześniej. Bank prześle go SMSem do 30.09.2020 r.

Informacje przydatne dla uczestników promocji


Spełniając warunki uzyskania premii 200 zł za konto w Banku Millennium, pamiętaj o poniższych wytycznych: 

▶️ By zapewnić wymagany wpływ na konto, wystarczy wykonać przelew z własnego konta w innym banku (nie muszą być to wpływy od pracodawcy). Bank nie uwzględni jedynie przelewów między własnymi rachunkami w Millennium, ani wpłat gotówki (czy to we wpłatomacie, czy w kasie banku). 

Wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta. Nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas, więc w każdej chwili można część czy całość środków możesz wydać, przelać bądź wypłacić.

▶️ W przypadku płatności kartą lub BLIKiem, mogą to być transakcje na dowolne, nawet drobne kwoty zarówno w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie; można więc płacić za wszystko (wyjątkiem są jedynie transakcje anulowane oraz transakcje związane z uczestnictwem w grach hazardowych).

Konto 360º i 360º Student w Millennium - prześwietlenie


W promocji z premią 200 zł i bonem na zakupy o wartości 20 zł założyć można Konto 360º lub 360º Student. Pierwsze z nich dostępne jest dla każdej osoby pełnoletniej. Drugie jest zaś propozycją dla osób w wieku 18-26 lat (i to właśnie wiek jest kluczowym kryterium, bo choć nazwa konta sugeruje coś innego, to bank nie sprawdza czy klient jest studentem). 

Konto 360º otwierane i prowadzone jest za 0 zł, jeśli co miesiąc spełnisz łącznie 2 warunki: wykonasz 1 płatność (na dowolną kwotę) za pomocą karty wydanej do konta lub BLIKiem oraz zapewnisz wpływ min. 1 000 zł. W praktyce więc te wytyczne pokrywają się z warunkami promocji niezbędnymi do zgarnięcia premii 200 zł 🙂 Ich spełnienie zwolni Cię też z opłaty za kartę wydaną do konta oraz za wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce (bez względu na to, do jakiego banku czy instytucji należy urządzenie). Bank nie pobiera też opłat za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej, więc w praktyce wszystko co najważniejsze przy koncie osobistym jest w tym przypadku za 0 zł.

Konto 360° Student - tu w zasadzie jest jeszcze prościej, bo konto, kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów (a także krajowe przelewy PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej) będziesz mieć za 0 zł, jeśli miesięcznie wykonasz minimum jedną płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem. W przypadku tego konta regularne wpływy nie są wymagane (acz pamiętaj o zapewnianiu wpływów na potrzeby uzyskania premii 200 zł).

Do zdobycia premii 200 zł i bonu 20 zł za konto w Banku Millennium uprawniają wyłącznie wnioski złożone na stronie promocji. Wtedy umowę umowę z bankiem zawrzeć można na jeden z poniższych sposobów:
 • na selfie, czyli online, bez wychodzenia z domu - wniosek o konto musisz składać na smartfonie bądź tablecie (w czasie składania wniosku będzie należało postępować zgodnie z pojawiającymi się komunikatami - będzie trzeba m.in. zrobić sobie zdjęcie, tzw. selfi) lub
 • za pośrednictwem kuriera - ta opcja dostępna jest zarówno we wniosku składanym za pomocą smartfona lub tabletu, jak i w przypadku wnioskowania o konto na komputerze, lub
 • w wybranej przez siebie placówce Banku Millennium - w tej sytuacji pamiętaj, by doradcy w banku zasygnalizować, iż wniosek został już złożony przez Internet i teraz zależy Ci wyłącznie na jego finalizacji (czyli podpisaniu umowy), by wziąć udział w promocji z premią 200 zł; warto tego dopilnować, by pracownik banku nie przyjmował kolejnego wniosku (bo ten złożony w oddziale nie będzie uprawniał do premii).

Przydatne dokumenty:

61 komentarzy:

 1. czy jest na blogu osoba która nie miała tam konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wśród stałych Czytelników takich osób pewnie coraz mniej, ale przybywa nowych :)

   Usuń
  2. Ja właśnie złożyłam dziś wniosek. Zaczynam dopiero korzystać z promocji. Dopiero jedno konto próbnie założyłam. Wpadło pierwsze 100 zł więc działam dalej.

   Usuń
  3. Czy może mi ktoś wyjaśnić, czy mam jakieś szanse w przyszłych promocjach Banku Millenium na założenie konta 360 z premią, przyjmując że zamknę posiadane konto 360 i kartę Ct Impresja i Dt do konta. Mój dylemat wynika z faktu, że jakieś 5-6 lat temu założyłam konto 360 w promocji, ale nie spełniłam 1-go warunku promocji tj. jakichś wpłat na swoje konto. To przesądziło o nie otrzymaniu premii w tej promocji, ale konto 360 zostało mi po dziś dzien. Przy okazji nadmieniam, że warunku nie spełniłam z winy pracowników Oddziału, którzy namówili mnie na wpłatę kasowo, a warunkiem był przelew z innego konta bankowego. Byłam wtedy nieświadoma tej różnicy wpływu na konto, no i na premię się nie załapałam. Przy każdej kolejnej promocji zastanawiam się, czy miałabym w niej szanse, gdyby zamknąć wcześniej umowę ramową z Bankiem. Teraz czas jest dobry, bo nie ma żadnych atrakcyjnych lokat. Co myślicie?

   Usuń
  4. @Anonimowy 9 sierpnia 2020 12:17
   Zerknij do regulaminów dotyczących zakładania kont w Banku Millennium i tak np. w przypadku promocji „Poczuj swobodę i zyskaj” regulamin mówi, że:

   "Uczestnikiem Promocji nie może być" ktoś kto "jest byłym Klientem Banku, który brał udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360°Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot w ramach, której otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student".

   Ten warunek wykluczający z uczestnictwa powtarza się przy promocjach konta w Millennium i dopóki to się nie zmieni, nie jest możliwym skorzystanie z promocji takiej jak ta.
   Pamiętaj, że nie ma tu znaczenia czy ktoś otrzymał nagrodę czy też nie tak jak w przypadku o którym piszesz.

   Nie wiem czy teraz tak jest ale jeszcze niedawno na pewno przy zamykaniu konta Millennium dawało ofertę na zatrzymanie i to kilkukrotnie. Jeżeli jest to aktualne, to przy okazji próby zamknięcia konta, można coś jednak zarobić.

   Usuń
 2. Ah, ta karencja. Ile oni już to konto oferują? Z 5 lat i ciągle takie samo wykluczenie. Nadzieja że w końcu zmienią konto i może wtedy będzie można wrócić jak już nie będzie 360.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za konto dobre i stabilna oferta bo nic nie zmieniają. Mam je jako główne.

   Usuń
  2. No niestety ostatnio zmieniło się oprocentowanie na oszczędzajce. Spadło z 3% na 0,10% ')

   Usuń
 3. Jak to się ma do programu poleceń Millenium? Te dwie rzeczy łączą się i nie ma problemu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminach obydwu promocji można znaleźć zapisy: "Każda promocja organizowana przez Bank jest odrębna i realizowana na podstawie odrębnego regulaminu. Promocje polegające na sprzedaży premiowej Kont organizowane przez Bank nie podlegają łączeniu (...)".

   Ponadto nie jest to możliwe technicznie. Wniosek o konto w promocji z premią 200 zł i bonem 20 zł musi być złożony na stronie promocji, a tam nie ma miejsca do wpisania kodu polecenia.

   Usuń
  2. OK. Bo pierwsza strona zakładania konta wygląda tak samo jak przy niepromocyjnej stronie.

   Usuń
  3. Nie do końca tak samo. Nie ma gdzie podać kodu poleceń.

   Usuń
 4. A w parze będzie jeszcze później promocja na zatrzymanie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O co chodzi? Jakieś szczegóły można prosić?

   Usuń
  2. Po wypowiedzeniu umowy dają promocję ze zwrotem za płatności kartą i Blikiem. Można zarobić 360 zł.

   Usuń
  3. W kilka dni po złożeniu wypowiedzenia jak dotychczas oferowali na zatrzymanie 5-procentowe zwroty za płatności BLIK oraz 2-procentowe zwroty za płatności kartą maks. do 30 zł na m-c za każdą z metod płatności znaczit zusammen 60 zł.

   Usuń
  4. Jak najlepiej złożyć wypowiedzenie żeby taką promocję dostać? I jak to się odbywa? Trzeba iść do placówki?

   Usuń
  5. Ja składałem przez bankowość internetową. Później do mnie zadzwonili.

   Usuń
 5. Czy ktoś próbował skorzystać na tej promce mimo posiadania wcześniej konta założonego w promocji? Przez nieuwagę założyłam mimo tego warunku i zastanawiam się czy zamknąć jak najszybciej czy jednak połudzić się, że bank wypłaci premię :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak najszybciej już bym nie zamykał ale spróbował. Sprawdź i daj znać bo saam jestem chętny czy oni tak sprawdzają te karencje.

   Usuń
 6. Konto zostało mnie zamkniete 03.07.2020 czy dobrze rozumiem że mogę teraz otworzyć konto i łapie się na promocję ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak było bez promocji to możesz brać udział.

   Usuń
 7. A czy Bank Millennium oferuje coś na zatrymanie konta? Kiedyś dawali zwrot 30/30 BLIK/Karta, jak jest teraz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oferuje. Przynajmniej w czerwcu mi zaoferowano tę promocję.

   Usuń
 8. Jak obecnie wygląda oprocentowanie na koncie oszczędnościowym?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1% dla nowych środków do 100 tys. zł

   Usuń
  2. A żeby to marne 1% mieć to kiedy jest dzień badania sald na koncie? Bo ja już nie wiem czy lepiej to 1% czy w skarpecie trzymać, skoro te procenty są takie marne

   Usuń
  3. Czy czasem już nie ma tylko 0,1%? Ciekawe czy na zatrzymanie coś więcej zaproponują..

   Usuń
  4. 0,1% to oprocentowanie standardowe. W promocji dla nowych środków można uzyskać 1% w skali roku (do 100 tys. zł; na 60 dni).

   Usuń
  5. A kiedy był dzień badania sald, żeby skorzystać z tego 1%?

   Usuń
  6. W sobotę, 27. czerwca.

   Usuń
  7. A wiadomo kiedy następne badanie sald?

   Usuń
 9. Coś mi się obiło o uszy że z tego konta jest jakiś problem z wycofaniem większej kwoty (jednorazowy przelew powyżej kilkudziesięciu tysięcy)? Ktoś może przypomnieć czy chodzi o to konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzienny limit przelewów przez bankowość to 100 tys. zł.

   Usuń
  2. Ale tylko na smartku. Na kompie wciąż 50k - smutne!

   Usuń
  3. Wysokość dziennego limitu przelewów uzależniona jest od metody autoryzacji. Czyli można wykonać na komputerze przelew kwoty nawet 100 tys. zł, ale taką dyspozycję należy potwierdzić akceptacją powiadomienia push pojawiającego się w aplikacji mobilnej banku. Jeśli autoryzacja transakcji odbywa się za pomocą "tradycyjnego" hasła z SMSa, to wtedy dzienny limit wynosi 50 tys. zł.

   Usuń
  4. Niestety poszli w ślady Toyota Bank, który wymaga akceptacji powiadomienia w apce nawet przy logowaniu się do konta - cyrk!

   Usuń
  5. W przypadku Toyota Banku brak alternatywy (autoryzacja w aplikacji to jedyna opcja). W Millennium klient wybiera co woli.

   Usuń
 10. Co się dzieje w przypadku gdy kończy się dana edycja? Czy kasa pozostawiona na KO z automatu będzie oprocentowana w kolejnej edycji czy trzeba dodatkowo aktywować tą nową edycję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za automatu nie bo muszą być nowe środki. Kiedyś działał myk z wycofywaniem kasy na odpowiedni moment ale teraz już to tak nie działa.

   Usuń
  2. Kwestię salda początkowego mam ogarniętą. Moje pytanie: czy jak pozostawię kasę na koncie po zakończeniu obecnej edycji, to czy kolejna włącza się z automatu czy trzeba jeszcze coś robić?

   Usuń
  3. Jeśli środki były wycofane na dzień badania salda w nowej, 24. edycji, to teraz z automatu włączy się oprocentowanie z nowej edycji już od dnia następującego po zakończeniu Twego indywidualnego okresu promocyjnego oprocentowania wynikającego ze "starej" edycji". Nic więcej robić nie będzie trzeba (przy czym informacja o nowej edycji w szczegółach konta w bankowości pojawi się z 1-dniowym poślizgiem).

   Usuń
  4. Dopiero pierwsza wpłata ponad saldo z dnia badania ją uruchomi - myślałem, że to jest dość oczywiste :)

   Usuń
 11. Jeśli 01.07 założyłam konto 360 to mam jakieś szanse załapać się na promocje

  OdpowiedzUsuń
 12. Czy ta promocja łączy się z promocją PayBack +17000pkt ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie jest zapisane że NIE ŁĄCZY się z żadnymi innymi promocjami.

   Usuń
 13. Jeśli dziś złożyłem wniosek o umowę zawrę w tym tygodniu to czy w sierpniu muszę robić przelew i płatność by konto i kartę mieć za darmo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W sierpniu nie będzie wymogu aktywności. Zacząć będzie należało od września (już na potrzeby promocji).

   Usuń
 14. Tutaj jest napisane, że konto można zalozyc przez internet poprzez selfie, a na stronie banku, ze w ciagu 90dni nalezy udac sie do banku w celu potwiedzenia danych. Czy mogę je zalozyc całkowicie internetowo czy jednak nie ?

  OdpowiedzUsuń
 15. W 23edycji było napisane, że trzeba wpłacić do 8.08 i tak zrobiłem. A dzisiaj wyświetla mi się, że biorę udział w 24edycji do tylko 25tys. Ktoś mi wyjaśni od kiedy to określenie do 8.08 nie obejmuje tego dnia?

  OdpowiedzUsuń
 16. Witam konto zamknąłem z dniem 29.06.2020 w regulaminie jest ze udział może wziąć osoba która nie posiadała konta na dzień 03.07.2020 rozumiem że mogę wziąć udział w promocji pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przeczytaj regulamin do którego link masz na dole opisu promocji. Będziesz wiedział czy możesz czy nie.
   Inna opcja, to poczytaj komentarze powyżej. I też się dowiesz.

   Usuń
  2. #Unknown, możesz brać udział. O ile nie zamknąłeś konta 360 które kiedyś było objęte jakąkolwiek promocją.

   Usuń
 17. Czy na konto w promocji można przelać 1000 z konta współmałżonka czy tylko ze swojego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodzi o przelew z konta w Milennium?? Jeśli nie jesteś współwłaścicielem konta żony to może być.

   Usuń
 18. Mam pytanie, czy uczestnicy promocji Banku Millennium kończącej się w sierpniu i, z której nagroda powinna wpłynąć do końca roku, dostali ją? Bo ja niestety nie. Co robić w takiej sytuacji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dostałem. Pisz reklamację.

   Usuń
  2. ja też nie otrzymałam choć spełniłam warunki - takie informacje otrzymałam od Banku. Zgłosiłam reklamację, na którą mam czekać 15-30 dni.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...