Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Wideopromocja, czyli 300 zł do wzięcia za konto w BNP Paribas

800 zł od Santandera7% + 300 zł od Pekao600 zł od Millennium500 zł od ING1200 zł za kartę Citi

27.07.2020

Wideopromocja, czyli 300 zł do wzięcia za konto w BNP Paribas

Wystartowała nowa promocja z kontem w BNP Paribas w roli głównej!

Wideopromocja konta w BNP Paribas z premią 300 zł
Na każdego uczestnika czekają gwarantowane nagrody o łącznej wartości 300 zł - wśród nich są premie pieniężne na sumę 200 zł (do wykorzystania w dowolny sposób) oraz 100 zł w bonach do wydania podczas zakupów w sklepach Biedronka.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

"Wideopromocja" z nagrodami na sumę 300 zł


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie posiada i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie posiadała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje również współposiadaczy kont. Regulamin promocji nie wyklucza osób będących stroną umowy o produkty w BGŻ Optima.

Nagrody. W promocji do wzięcia czekają:
 • dwie premie pieniężne po 100 zł każda oraz
 • dwa bony o wartości 50 zł każdy do wykorzystania w sklepach Biedronka - z każdego bonu będzie można korzystać wielokrotnie aż do wyczerpania przyznanych środków; bony można też połączyć podczas jednego zakupu. Nagroda ma mieć ważność do 31.10.2021 r..

Limit rejestracji. Wideopromocja ma być dostępna maksymalnie dla 3000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji zostanie opublikowany komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą już możliwe. Zatem dobra wiadomość jest taka, że kto zdąży się zarejestrować, ten będzie mieć pewność zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady akcji "Wideopromocja"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 9.08.2020 r. przejdź do wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji; 
 • do 24.08.2020 r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej i aktywuj kartę wydaną do konta;
 • do 31.08.2020 r. wykonaj 5 płatności BLIK (w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie.

Za spełnienie powyższych warunków będzie Ci przysługiwać pierwsza z nagród: bon na zakupy w sklepach Biedronka o wartości 50 zł.

By otrzymać premie pieniężne po 100 zł, we wrześniu i październiku 2020 r. (w każdym z tych dwóch miesięcy):
 • wykonaj 2 płatności Google Pay lub Apple Pay (mogą, ale nie muszą to być transakcje w sklepach Biedronka), 
 • wykonaj 5 płatności BLIK (w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie; i jak wyżej mogą, ale nie muszą to być płatności w sklepach Biedronka) oraz 
 • zapewnij wpływ min. 500 zł.

Kolejność spełniania tych trzech warunków jest dowolna. Za każdy miesiąc, w którym wykażesz się wymienionymi aktywnościami, zgarniesz premię 100 zł (a więc 100 zł za spełnienie warunków we wrześniu oraz - pod warunkiem spełnienia warunków uzyskania premii za wrzesień - także 100 zł za spełnienie warunków w październiku).

By uzyskać ostatnią z nagród, czyli (drugi już) bon o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka, poza spełnieniem warunków uzyskania wcześniej wymienionych nagród:
 • do 31.12.2020 r. posiadaj konto w BNP Paribas (wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej) założone w niniejszej promocji.

Kiedy otrzymasz nagrody w promocji konta w BNP Paribas?


O przyznaniu kolejnych nagród, organizator promocji będzie powiadamiał mailowo:
 • do 21.09. (o bonie o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka);
 • do 23.10. (o premii pieniężnej w wysokości 100 zł); 
 • do 24.11.2020 r. (o drugiej premii pieniężnej, także wynoszącej 100 zł) oraz
 • do 26.01.2021 r. (o drugim bonie o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka).

Na drugą z tych wiadomości będzie należało zareagować i najpóźniej do 26.10.2020 r. zalogować się na stronie promocji (za pomocą danych otrzymanych w mailu), by tam uzupełnić numer rachunku konta założonego w BNP Paribas w ramach powyższej promocji. Wypłaty premii (w wysokości 100 zł każda) przewidziane są do 30.10. oraz do 31.11.2020 r.

Z kolei bony do Biedronki, w postaci kodu otrzymasz SMSem najpóźniej do 30.09.2020 r. oraz do 31.01.2021 r.. Do dnia otrzymania nagrody należy posiadać aktywne konto wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości internetowej.

Przydatne wskazówki dla uczestników "Wideopromocji"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Płatności Google Pay lub Apple Pay na potrzeby promocji można wykonywać zarówno zbliżeniowo w punktach handlowo-usługowych (wtedy Twe urządzenie musi być wyposażone w moduł NFC umożliwiający tego typu płatności), jak i w aplikacji (np. Allegro).

Jeśli dotąd nie było Ci dane płacić telefonem, sprawdź me wpisy poradnikowe: jak korzystać z Google Pay lub jak korzystać z Apple Pay?

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności (Google Pay lub Apple Pay), które zostaną wykonane w miejscach, gdzie terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod wskazujący dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne 

Lista pozornie jest długa, ale w praktyce bankowi najpewniej zależy tylko na tym, by wyeliminować płatności w miejscach, gdzie można zrobić większy obrót często bez faktycznego robienia zakupów. Płatności można za to realizować w różnych sklepach (spożywczych, monopolowych i innych), marketach, drogeriach, aptekach czy na stacjach paliw, jak i w aplikacjach mobilnych.

▶️ Płatności BLIKiem na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym przypadku chodzi o transakcje z wykorzystanie 6-cyfrowego kodu BLIK generowanego w aplikacji mobilnej. Na potrzeby promocji nie zaliczą się wypłaty BLIKiem z bankomatów, ani przelewy na telefon.

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi).

Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

▶️ Jeśli nie chcesz przegapić maila o nagrodach (a przecież na pierwszą wiadomość należy zareagować i uzupełnić dane do przelewu bonusów), to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o nowościach, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach:

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas - prześwietlenie


Konto Otwarte na Ciebie to konto osobiste w ofercie BNP Paribas, którego główne cechy wyglądają następująco:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart:

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/3 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz 1 płatność kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat);

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.;

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Jeśli za kartę nie chcesz płacić, to najlepszym wyborem będzie Karta Otwarta na Dzisiaj. W jej przypadku, by uniknąć opłaty miesięcznej, wystarczy wykonać kartą min. jedną płatność na dowolną kwotę (załatwi to już płatność Google Pay lub Apple Pay).

Złożenie wniosków o Konto Otwarte na Ciebie objętych promocją możliwe jest tylko na stronie promocji. Umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto z bankiem jest wideoweryfikacja.

Przydatne dokumenty:

39 komentarzy:

 1. Wyrabianie karty jest w ogóle konieczne? Czy można płacić telefonem i blikiem bez niej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karta jest wymogana. Poza tym nie da bez niej płacić Google/Apple Pay.

   Usuń
  2. A jaką kartę wydają? To MC czy Visa?

   Usuń
 2. Reasumując: 3000 uczestników po 300 zeta każdy to daje 900k plus opłacenie organizatora - skąd oni mają tyle kasy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawdź sobie ile kosztują emisje reklam w telewizji to nie będziesz sądził że to dużo. Nie każdy pewnie spełni wszystkie warunki więc pełnej kwoty nie wypłacą.

   Usuń
  2. W jaki sposób można to sprawdzić? Zawsze myślałem, że taka info jest objęta tajemnica handlową :)

   Usuń
  3. Jak połowie z tej puli wypłacą obiecane bonusy, to będzie sukces. To przecież Parobas gdzie nawet reklamacje nie pomagają pomimo spełnienia warunków. Mi nawet ostatnią promocję Raiffeissen Polbanku ("ROKuj z nami") gdzie do zgarnięcia było 550 zł potrafili zepsuć nie wypłacając ostatniej premii 50 zł. Dopóki jeszcze był Raiffeisen to nie było najmniejszego problemu z czymkolwiek.

   Usuń
  4. @Anonimowy, 28 lipca 2020, 13:26 - Brałem w tej akcji udział i pamiętam, że ten ostatni bonus był wypłacany w czasie, gdy nawet strona Raiffesen jeszcze działała i Parobas nie miał z tym nic wspólnego. Całkowite przejęcie nastąpiło dopiero później, co nie zmienia faktu, że to wyjątkowo niesolidny bank niemal w każdym aspekcie :)

   Usuń
  5. 2-3 lata temu reklamacji było więcej. Dziś promocje z kontem w BNP Paribas w roli głównej działają o niebo sprawniej.

   Usuń
  6. Pochwały wobec Raiffeisena?? To chyba w myśl zasady że o zmarłym źle się nie mówi. Dla mnie to był jeden z najgorszych banków jeśli nie absolutnie najgorszy. I o ile zawsze boleję jak kurczy się liczba banków bo promocji będzie mniej i mniejsza będzie konkurencja to akurat ze zniknięciem tego banku poczułem ulgę.

   Usuń
  7. Pochwały wobec Raiffeisena? No właśnie ... bo jakoś ich nie widać :)

   Usuń
  8. Ja bym raczej nie uśmiercał tego banku zwłaszcza, że wciąż funkcjonuje i jest jedną z największych grup bankowych w regionie Europy Śr.-Wschodniej :)

   Usuń
  9. Nie dość, że Raiffeisen wycofał się z Polski jedynie częściowo, to ponadto w całej Europie zatrudnia blisko 50 tys. pracowników!

   Usuń
  10. @Anonimowy28 lipca 2020 00:31 - Oczywiście, że umowy są tajemnicą, jednak orientacyjnie ile kosztuje wyprodukowanie takiej reklamy, zapłacenie celebrycie i emisje w telewizji można znaleźć. A ceny są kosmiczne.

   Usuń
 3. Niech BNP wprowadzi weryfikacje przelewem, to założę u nich konto. Co ciekawe Optima miała taką opcję, więc nie wiem, czemu BNP nie może.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Otwierania konta przelewem dziś jest (raczej) w odwrocie (acz można poniekąd ubolewać, bo ja ten sposób ceniłem). To jednak efekt wytycznych KNF. Takie zakładania produktów bankowych wydawało się, że już zniknie, ale podjęto działania (we współpracy z Krajową Izbą Rozliczeniową), które miały na celu zachowanie metody. Jednak nieliczne banki do tego przystąpiły, a i nawet minimalna różnica w danych powodowała odrzucanie wniosków (i był to odsetek dość spory). Aktualnie banki coraz powszechniej wdrażają otwieranie kont za pomocą wideoweryfikacji.

   Usuń
  2. Zastanawiam się dlaczego wideoweryfikacja ma być bezpieczniejsza od potwierdzenia przelewem? Mnie to jakoś nie przekonuje, ale każdy może mieć inne zdanie.

   Usuń
  3. Kwestia bezpieczeństwa została rozwiązana wcześniej, tzn. od niemal 2 lat nie da się otworzyć konta przelewem z konta, które było uprzednio otwarte przelewem (tzw. metoda na słupa).

   Jak wspomniał Złotówa, po przywróceniu tej metody do użycia, niewiele banków się ponownie na to zdecydowało (bodajże tylko 7 lub 8) oraz w międzyczasie wiele banków wprowadziło wideo-rozmowy, np. Alior, Santander, Parobas.

   Usuń
  4. Zgadza się. Miałeś dostęp do dowodu i telefonu babci/ dziadka czy też dałeś żulkowi na winko w zamian za konto i mogłeś potem naprodukowac ich dowolną ilość. Mnóstwo zostało takich kont pozakładanych i korzystają z nich oszuści na olx siedząc w tym czasie gdzieś w Tajlandii czy tym podobnych miejscach i zbierają tylko profity.

   Usuń
  5. Optima miała bo tam konto było bardzo ograniczone i przelewy z niego można było robić tylko na jedno konto powiązane więc nie było ryzyka że nim założy ktoś konto w innym banku.

   Usuń
 4. Jak karencja mija mi w sobotę to w niedzielę mogę złożyć wniosek?

  OdpowiedzUsuń
 5. Parobas zdecydował się na uporządkowanie kwestii BGŻ Optima - obecni klienci zostaną przeniesieni na nowy system, a oferta nowych 'produktów' oszczędnościowych zostanie wstrzymana. RIP.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Piękne były czasy, gdy startowali i jakież to wtedy oprocentowanie tam było. Łezka w oku się kręci. I ten token z klawiaturką.

   Usuń
 6. Jak wygląda taki bon? To coś przyślą pocztą czy to jakiś kod jest jak mowa w artykule? Nigdy nie korzystałem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To 13-cyfrowy kod, który należy podać kasjerowi. O tym jak z niego skorzystać, podpowiadałem tutaj (jeszcze w czasach, gdy te bony były nowością i nie wszyscy pracownicy Biedronki ogarniali temat; dziś już jest o niebo lepiej).

   Usuń
 7. Czy jak dzisiaj jest 10.08, a link mam nadal aktywny to czy jak złoże wniosek o konto to będzie się to liczyć do wideopromocji?

  Dziękujemy za rejestrację w Promocji „Wideopromocja".

  W celu zdobycia nagrody w postaci dwóch E-kodów do sieci sklepów Biedronka o łącznej wartości 100 zł oraz nagród pieniężnych o łącznej wysokości 200 zł należy spełnić wszystkie poniższe warunki promocji:

  złożyć wniosek o otwarcie Konta Osobistego z Kartą koniecznie używając w tym celu Linku promocyjnego (tzn. za pomocą przycisku „Otwórz konto" od razu po rejestracji lub korzystając z linku znajdującego się poniżej w przycisku „Kliknij tutaj") do dnia 9.08.2020 r.;
  zawrzeć Umowę ramową oraz Nadać PIN do Karty do dnia 24.08.2020 r.;
  w sierpniu wykonać łącznie min. 5 Transakcji BLIK POS albo BLIK Internet;
  w każdym z miesięcy wrzesień - październik 2020 r. wykonać:
  - min. 2 Transakcje Apple Pay albo Google Pay,
  - min. 5 Transakcji BLIK POS albo BLIK Internet oraz
  - Wpływ na min. 500 zł.
  być posiadaczem Konta Osobistego wraz z Kartą oraz dostępem do Bankowości elektronicznej w miesiącach listopad – grudzień 2020 r.

  Jeżeli nie złożyli Państwo jeszcze wniosku o otwarcie Konta Osobistego, należy to zrobić klikając w link: [kliknij tutaj]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. już nie mam pytania, dzwonili do mnie z call centre i wszystko wyjaśnili, do 9.08. należało się zarejestrować w promocji.

   Usuń
 8. Czy aktywowanie karty dopiero w dniu 30.08 eliminuje z możliwości udziału w pozostałych punktach promocji? Umowa została zawarta w dniu 30.07, a kartę należało aktywować do dnia 24.08.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nastąpiło to po terminie. W myśl regulaminu warunek jest więc niespełniony. Acz będąc już na takim etapie zaangażowania (przede wszystkim umowa została zawarta, a reszta warunków jest stosunkowo łatwa), to osobiście w podobnej sytuacji działałbym dalej. Jeśli powiadomienia o zdobyciu nagrody nie będzie (co jest wielce prawdopodobne), to próbowałbym z reklamacją (do organizatora i do wiadomości banku) i nawet dalej z odwołaniem (jakoś argumentując sytuację z opóźnieniem), licząc na przychylność. Oczywiście nie ma gwarancji pozytywnego rozpatrzenia zgłoszenia, ale spróbować warto - a nuż się uda.

   Usuń
  2. Dziękuję za odpowiedź i poradę. Faktycznie, warunki promocji nie są wymagające. Będę działał dalej, licząc na przychylność Organizatora/Banku :)

   Usuń
 9. Dzień dobry,
  niestety w Twoim wpisie był błąd i nie zostanie mi przyznana nagroda a że pierwsza nie zostanie przyznana wtedy pozostałe też :/

  Pierwsza nagroda o wartości 50 zł jest przyznawana Uczestnikowi, który łącznie:
  a) spełni wszystkie warunki określone w § 2 ust. 1 Regulaminu, w tym złoży wniosek o Konto Osobiste i zawrze
  Umowę ramową i Nada PIN do Karty zgodnie z § 2 ust. 1 pkt 4-6 Regulaminu,b) w sierpniu wykona łącznie min. 5 Transakcji BLIK POS albo BLIK Internet.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisz proszę do mnie: kontakt@bankobranie.pl

   Usuń
  2. Również przez błąd nie dostałam nagrody :(

   Usuń
 10. Czy otrzymaliscie Państwo maila o przyznaniu 1 nagrody?

  OdpowiedzUsuń
 11. Czy ktos z Państwa otrzymał juz maila o przyznaniu 1 nagrody?

  OdpowiedzUsuń
 12. Czy otrzymaliście e-mail o pierwszej nagrodzie? Ja do tej pory nic....

  OdpowiedzUsuń
 13. Nie otrzymałem dalej pierwszej nagrody

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...