Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Tylko teraz aż 240 zł za konto w mBanku + 2,5% dla oszczędności

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

17.07.2020

Tylko teraz aż 240 zł za konto w mBanku + 2,5% dla oszczędności

mBank odpalił dodatkową promocję, dzięki której za otwarcie eKonta osobistego można zgarnąć jeszcze więcej!

Młoda kobieta biorąca udział w promocji konta osobistego w mBanku
Dotąd bank płacił klientowi do 140 zł, dodatkowo zachęcając też stawką 2,5% dla oszczędności. Teraz można zgarnąć jeszcze więcej, bo w nowej promocji mBank dorzuca jedną z nagród (do wyboru) - najczęściej to bony na zakupy o wartości 100 zł. Do tego w tej nowej promocji obowiązuje o wiele krótszy okres wykluczenia dla byłych klientów!

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w mBanku.]

Warunki nowej promocji są banalnie proste, gdyż w praktyce wystarczy złożenie wniosku o konto online (na stronie promocji do której linkuję nieco niżej) i podpisanie umowy w placówce mBanku.
💡 Na wstępie przypomnę jednak, że w mBanku za otwarcie konta można zyskać jeszcze więcej (choć przy wymogu nieco większej aktywności). Sprawdź alternatywną promocję, w której można zgarnąć aż 300 zł za mKonto Intensive.

"Z mBankiem jesteś do przodu" oraz "Konto z prezentem"


Nowa promocja z nagrodą o wartości 100 zł, to w praktyce... dwie promocje. W której weźmiesz udział, to już zależy od miejscowości, którą wybierzesz, jako miejsce podpisania umowy.

I tak promocja "Z mBankiem jesteś do przodu" skierowana jest do osób, które wybiorą placówkę w małym lub średnim mieście.  A są to następujące miejscowości:
Bełchatów, Bochnia, Bytom, Chrzanów, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Ełk, Głogów, Grudziądz, Inowrocław, Kalisz, Kłodzko, Kołobrzeg, Konin, Koszalin, Kutno, Legnica, Leszno, Lubin, Mielec, Nowy Sącz, Nysa, Ostrów Wielkopolski, Pabianice, Piaseczno, Piotrków Trybunalski, Płock, Pruszków, Przemyśl, Puławy, Racibórz, Radom, Rybnik, Skierniewice, Słupsk, Sosnowiec, Stalowa Wola, Stargard, Suwałki, Świdnica, Tarnobrzeg, Tarnowskie Góry, Tarnów, Tczew, Tomaszów Mazowiecki, Tychy, Wałbrzych, Wejherowo, Wieluń, Włocławek, Wołomin, Września, Zabrze, Zgierz, Żywiec.

Z kolei promocja "eKonto z prezentem" skierowana jest do tych osób, które jako miejsce zawarcia umowy wybiorą placówkę w dużym mieście, którym może być:
Warszawa, Olsztyn, Białystok, Lublin, Kielce, Kraków, Zakopane, Rzeszów, Katowice, Częstochowa, Bielsko-Biała, Gliwice, Opole, Wrocław, Jelenia Góra, Poznań, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Szczecin, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Bydgoszcz, Toruń, Łódź, Żyrardów.

Nagroda. Od wielkości miejscowości, w której podpiszesz umowę, zależy też rodzaj nagród spośród których będziesz mieć możliwość wyboru czegoś dla siebie.

Promocja "Z mBankiem jesteś do przodu" przewiduje możliwość wyboru jednej z kart podarunkowych o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka, Decathlon, Rossmann lub RTV Euro AGD.

W przypadku promocji "eKonto z prezentem" mBank daje możliwość wyboru jednej z czterech nagród, którymi są: walizka Baggia, głośnik JBL GO 2 bądź karta podarunkowa o wartości 100 zł do sklepów Biedronka lub Rossmann.

Dla kogo promocja z nagrodą o wartości 100 zł? Udział w promocji "Z mBankiem jesteś do przodu" lub "eKonto z prezentem" wziąć może osoba pełnoletnia, która:
"przez ostatnie 12 pełnych miesięcy nie była i nadal nie jest Posiadaczem lub Współposiadaczem: 
1/ rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub 
2/ rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017"

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji z nagrodą gwarantowaną o wartości 100 zł:
 • do 31.07.2020 r. na wybranej stronie promocji złóż wniosek o eKonto osobiste wraz z wydawaną do niego kartą: 
  • "Z mBankiem jesteś do przodu" (w przypadku chęci zawarcia umowy o konto w placówce mBanku w małej lub średniej miejscowości) lub
  • "eKonto z prezentem" (gdy umowę o konto zechcesz podpisać w placówce mBanku w dużym mieście);
 • zawrzyj umowę w wybranej przez siebie placówce (udział w promocji biorą wyłącznie konta indywidualne; innymi słowy: w tej sytuacji nie opłaca się zakładać konta wspólnego).

I to już wszystko! Za spełnienie tych bardzo prostych warunków otrzymasz wybraną przez siebie nagrodę. A stanie się to już w placówce mBanku przy okazji podpisywania umowy.

Poniżej znajdziesz prześwietlenie promocji z premią do 140 zł i stawką 2,5% dla oszczędności. Niżej ze szczegółami omawiam też konto zakładane w mBanku w niniejszej promocji.

eKonto z premią do 140 zł + 2,5% dla oszczędności


Konto założone przez Ciebie w promocji z nagrodą o wartości 100 zł może też wziąć udział w promocji "eKonto z premią – IX edycja", w której do wzięcia czeka tytułowa premia do 140 zł oraz podwyższone oprocentowanie dla oszczędności.

Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że już w tej promocji okres wykluczenia dla byłych posiadaczy rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub rachunku oszczędnościowego w mBanku (o wskazanych wyżej numerach rozliczeniowych - to cyfry z pozycji od trzeciej do dziesiątej w 26-cyfrowym numerze konta) jest dłuższy - bank liczy go od 1.01.2017 r.

Nagrody. W promocji "eKonto z premią - IX edycja" mBank przygotował następujące gratyfikacje:
 • bonus pieniężny w wysokości 100 zł (tzw. "Premia za szybki wpływ");
 • bonus pieniężny 40 zł (tzw. "Premia za transakcje") oraz 
 • (to dodatkowa propozycja; nie ma konieczności korzystania) 2,5% w skali roku dla kwoty do 20 tys. zł (takie warunki na rachunku oszczędnościowym Moje Cele mBank gwarantuje przez 4 pełne miesiące kalendarzowe).

By uzyskać premię 100 zł za szybki wpływ:
 • w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij na konto jednorazowy wpływ w wysokości min. 1 000 zł (może to być przelew nawet z Twego konta w innym banku; ważne, by nie był to wpływ z innego rachunku, który posiadasz w mBanku; wystarczy pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas - możesz je w dowolnej chwili przelać, wydać albo wypłacić; pamiętaj, by kwotę przelać jednorazowo, tzn. nie zaliczy się suma mniejszych wpływów, np. 2 x 500 zł) oraz
 • najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji w dowolnych punktach handlowo-usługowych wykonaj 5 płatności na dowolne kwoty kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem (i transakcji tych nie anuluj, a więc nie zwracaj zakupów). 

W celu uzyskania premii 40 zł za transakcje w drugim miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu, w którym przystąpisz do promocji:
 • zapewnij jednorazowy wpływ na konto kwoty min. 1 000 zł (wytyczne są takie same, jak wyżej) oraz 
 • w dowolnych punktach handlowo-usługowych wykonaj co najmniej 5 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem (i transakcji tych nie anuluj do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu ich wykonania).

Kiedy mBank wypłaci premie?


Każda z premii ma być wypłacona do końca miesiąca następującego po miesiącu spełniania warunków jej uzyskania. Przykładowo przebieg udziału w promocji może wyglądać tak:
💡 Jeżeli umowę o eKonto osobiste w mBanku zawrzesz w lipcu, to na zapewnienie szybkiego wpływu będziesz mieć 7 dni, a na wykonanie 5 transakcji bank da Ci czas do końca sierpnia. Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz 100 zł (to "Premia za szybki wpływ"), które mBank wypłaci Ci do końca września. We wrześniu będzie należało jeszcze wykonać 5 płatności (kartą i/lub BLIKiem) oraz zapewnić wpływ 1 000 zł - za to otrzymasz 40 zł do końca października (to tzw. "Premia za transakcje").

eKonto osobiste w mBanku - szczegóły oferty


Główne cechy konta osobistego zakładanego w mBanku na potrzeby powyższej promocji to:
 • 0 zł za prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną;
 • 0/7 zł - miesięczna opłata za kartę wydawaną do konta nie jest pobierana, jeśli w danym miesiącu wykonasz co najmniej 1 płatność kartą (na dowolną kwotę);
 • 0 zł za wypłaty kartą kwoty min. 100 zł we wszystkich bankomatach w Polsce (przy wypłatach mniejszych kwot bank pobiera prowizję w wysokości 2,50 zł).

Przypomnę, że udział w obydwu promocjach jednocześnie (a więc tej z nagrodą o wartości 100 zł oraz z premią do 140 zł i stawką 2,5% dla oszczędności) zapewnia złożenie wniosku o konto na stronie promocji ("Z mBankiem jesteś do przodu" lub "eKonto z prezentem"), a placówka musi być wtedy miejscem finalizacji, czyli zawarcia umowy o konto.

Zawierając umowę o konto w placówce mBanku, by mieć pewność udziału w promocji, warto zwrócić uwagę, aby w placówce umowa o konto została zwarta dla wcześniej już złożonego wniosku przez Internet. A jak tego najprościej dopilnować? Zapisz sobie i podaj doradcy numer wniosku, który otrzymasz w wiadomości mailowej potwierdzającej złożenie wniosku.

Konto oszczędnościowe Moje cele: 2,5% do 20 tys. zł w mBanku


Kto chce (bo to opcja dobrowolna i nie wymagana na potrzeby uzyskania premii do 140 zł, ani z wybraną samodzielnie nagrodą o wartości 100 zł) może również skorzystać z usługi Moje cele i idącej za tym okazji na promocyjne oprocentowanie. Szczegóły oferty to:
 • oprocentowanie: 2,5% w skali roku;
 • okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania:  od dnia otwarcia rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele przez cztery kolejne pełne miesiące kalendarzowe (przykładowo: jeśli rachunek Moje Cele otworzysz w lipcu, to promocyjne oprocentowanie uzyskasz do końca listopada 2020 r.);
 • kwota objęta promocyjnym oprocentowaniem: do 20 000 zł.

By uzyskać promocyjne oprocentowanie trzeba założyć rachunek oszczędnościowy z usługą "Moje cele" (zrobić to należy już na etapie wnioskowania o eKonto osobiste).

Moje cele to usługa, która polega na automatycznym oszczędzaniu. Samodzielnie możesz ją skonfigurować tak, by małe kwoty mBank przelewał z Twego konta osobistego na konto oszczędnościowe zawsze wtedy, gdy będziesz płacić kartą, robić przelewy lub wypłacać pieniądze z bankomatu. A wybrać można zaokrąglanie do 10 zł, stałą kwotę z przedziału od 3 do 10 zł albo konkretny procent (w przedziale od 1 do 15%) od transakcji. Środki te będą trafiać na rachunek oszczędnościowy.

Aby uzyskać stawkę 2,5% w skali roku, należy spełniać poniższy warunek:
"Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele naliczane jest, gdy suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek jest weryfikowany ostatniego dnia roboczego miesiąca, w odniesieniu do wszystkich rachunków umożliwiających regularne oszczędzanie, powiązanych z tym samym rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym"

Rachunek oszczędnościowy, na który trafiają środki w ramach usługi Moje cele otwierany i prowadzony jest za 0 zł. W miesiącu kalendarzowym wykonać można z niego jeden przelew bez opłat.

Przydatne dokumenty:

68 komentarzy:

 1. Jeśli konto zamknąłem w styczniu 2019 to teraz mogę założyć tylko dla tej nagrody wartej 100 zł? Podpisuję umowę i wszystko?? Warunków tej promocji z premią 140 zł już nie muszę spełniać ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz wziąć udział w promocji z nagrodą o wartości 100 zł (za samo podpisanie umowy).

   Usuń
 2. literówka w m. Lubin i Lublin (2x Lublin) - jedna litera ale istotna :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda, że w mojej małej miejscowości i małym mieście NIE MA MBANKU. Nie będę przecież wybierał placówki 50km dalej...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja mam 30 km. W dużym mieście bywam i będę nawet za 2 tyg. Ale pytanie jak długo jest ważny taki wniosek?

   Usuń
  2. Z tego co pamiętam to 30 dni.

   Usuń
 4. Mam pytanie, czy to 2,5 procent liczy się od daty złozenia wniosku n stronie + 4 miesiące czy od daty podpisania umowy w placówce + 4 pełne miesiące. Rozumiem, ze wniosek na stronie może być 31 lipca a podpisanie umowy 1 sierpnia , wtedy konto jest przez 5 miesięcy na 2,5% ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, od daty założenia.

   Usuń
  2. A liczy się data wniosku na stronie czy podpisania umowy w placówce ?

   Usuń
 5. Czy konto trzeba zakładać z kartą czy może można bez?

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy promocja ta łączy się z programem poleceń? Nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. We wniosku jest pole na kod polecenia

   Usuń
 7. Złotówa
  "By uzyskać promocyjne oprocentowanie trzeba założyć rachunek oszczędnościowy z usługą "Moje cele" (zrobić to należy już na etapie wnioskowania o eKonto osobiste)."
  Ale nie trzeba tego robić od razu.Można później w bankowości,czas na to jest do 30 IX 2020r

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Złotówa jednak ma rację, bo w regulaminie jest taki zapis:
   "W ramach Promocji możesz skorzystać z promocyjnego oprocentowania 2,5%, gdy otworzysz rachunek do regularnego oszczędzania Moje cele. Rachunek do regularnego oszczędzania Moje Cele zostanie objęty promocyjnym oprocentowaniem, gdy zawnioskujesz o ten rachunek wraz z wnioskiem o otwarcie eKonta promocyjnego"

   Usuń
  2. Przecież w każdej chwili można założyć "Moje cele" na 2,5% a nie tylko w dniu otwarcia konta.

   Usuń
 8. Można mieć tylko jedno KO Moje cele? Czy da radę więcej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W ramach Promocji możesz skorzystać z promocyjnego oprocentowania 2,5%, gdy otworzysz rachunek do regularnego oszczędzania Moje cele. Rachunek do regularnego oszczędzania Moje Cele zostanie objęty promocyjnym oprocentowaniem, gdy zawnioskujesz o ten rachunek wraz z wnioskiem o otwarcie eKonta promocyjnego.

   Usuń
 9. Żyrardów, Zakopane i Sopot wśród dużych miast? Ciekawe jakie były kryteria.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Zakopanem i Sopocie gdyby doliczyć turystów to może wyjść spora liczba potencjalnych klientów. A gdy pogoda deszczowa to można poszukać lokalnych atrakcji turystycznych i wybrać się do placówki banku żeby założyć konto na wakacjach 😉

   Usuń
 10. Jak sprawdzić kiedy zamknąłem konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Infolinia - 801 300 800 z telefonów stacjonarnych i komórkowych.

   Usuń
 11. Co to za promocja tylko dla mieszkańców wybranych miast???
  Mojej miejscowości ponad 50 tyś. nie ma ani wśród małych ani dużych.
  Do bani z taką promocją.

  OdpowiedzUsuń
 12. Krótszy okres karencji a potem to :2/ rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017" Konto zamknięte 28.04.2017 Nie łapię się z powodu 1140 2004. Czekam dalej na inną promocję tego banku.

  OdpowiedzUsuń
 13. Jak przeleje tam też luzem pieniądze to też będzie 2,5 %? Czy tylko to co urwie się z karty na cel?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Luzem też, ale trzeba pilnować by co miesiąc dopłacać min. 100zł i nic nie wypłacać.

   Usuń
 14. Witam REASUMUJĄC
  Zakładając konto z linku "Z mBankiem jesteś do przodu" lub "eKonto z prezentem" wskoczą 2 promocje na raz i w sumie odbiorę 240zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, w obydwu promocjach bierze się udział i 240 zł odbiera.

   Usuń
  2. Tak, to właśnie w tym najfajniejsze, że można wziąć udział w obydwu promocjach jednocześnie :)

   Usuń
  3. Nie rozumiem. Czyli mogę otworzyć dwa konta: jedno z promocji "Z mBankiem jesteś do przodu" oraz drugie z promocji "eKonto z prezentem" i otrzymam dwa prezenty?
   Kuba

   Usuń
  4. Raczej chodziło o obu, czyli 100 zł + 140 zł.

   Nie da się połączyć "Z mBankiem jesteś do przodu" i "eKonto z prezentem" bo jak już założysz konto raz to jesteś posiadaczem konta.

   Usuń
  5. Dzięki za odpowiedź.
   Kuba

   Usuń
 15. Dzisiaj konto założone. Nagroda jest. Teraz czas jeszcze na premię. Mam jeszcze pytanie czy te płatności mogą być przez internet?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie promocji z premią do 140 zł mowa o transakcjach w punktach handlowo-usługowych. W promocjach mBanku zapis taki widnieje w regulaminach różnych edycji od kilku lat i - jak donosili Czytelnicy - płatności w Internecie też są zaliczane.

   Usuń
 16. Czy korzystając z promocji "Z mBankiem jesteś do przodu" mogę zawnioskować o konto w lipcu, a podpisać umowę w sierpniu? Chodzi mi o to aby promocyjne oprocentowanie na koncie Moje Cele odpaliło się na prawie 5 m-cy. Mr.Złotówa jakie jest Twoje zdanie na ten temat?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No wg mnie można podpisać w sierpniu bo w regulaminie tylko mowa o dacie złożenia wniosku.

   Usuń
  2. Na ich stronie pisze, że: Do promocji “Z mBankiem jesteś do przodu” możesz przystąpić od 1.07.2020 r. do 31.07.2020 r.

   W regulaminie pisze, że: Obowiązuje od 01.07.2020 r. do 31.07.2020 r.

   Czytając dalej: Spełni warunki w okresie trwania promocji

   Również ostatni podpunkt regulaminu mówi o tym, że: umowa zostanie zawarta w jednej ze wskazanych lokalizacji.

   Tak więc wnioskuję że 100zł przepada jeśli ktos nie zdąży do końca lipca, ponieważ banki działają tak, że przez weekend pakują a później odsyłają niewykorzystane nagrody/bony/itp.

   Usuń
 17. Szukana oferta jest nieaktualna.... O co chodzi?

  OdpowiedzUsuń
 18. Z Katowic pojechałem do Sosnowca bo nagrody lepsze xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I Sosnowiec nie był przeszkodą dla mieszkańca Katowic?
   A to ciekawe, ciekawe... :)

   Usuń
 19. Czy możecie jakoś to przyblizyc - Moje cele naliczane jest, gdy suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Jak to ma działać? Na jakimś przykładzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy co miesiąc wpłacać 100 zł więcej niż wypłacasz. Przykład 1: w lipcu wpłacasz 20.000 a wypłacasz 19.900, Suma wpływów jest więc większa o 100 zł od sumy obciążeń i warunek został spełniony. Przykład 2: w lpcu wpłacasz 5000, w sierpniu wpłacasz 100 zł, nic nie wypłacasz i spełniasz warunek.

   Usuń
  2. Ok, dzięki. A jeśli nie potrzebuję z konta Moje cele wypłacać? Jakie jest optymalne rozwiązanie, by balansować najbliżej 20 tys? Bo jak wpłacę 20 tys to muszę 400 dopłacić po 100 zł miesięcznie i tak. Czy mieć 19600 zł i 4 miesiące dopłacać po 100 zł, czy całe 20 tys od razu i po 100 zł przez 4 miesiące już mniej oprocentowane ( czy na pewno wtedy 20 tys będzie 2,5%? Czy na pewno można przekroczyć 20 tys? ). Czy jeszcze inne rozwiązanie?

   Usuń
 20. Wpłacę 20tys i zlecę przelew stały na 100zł,nic nie wybierając z konta to będzie dobrze?odsetki będą 2,5%?.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, ale nadwyżka powyżej 20.000 będzie oprocentowana inaczej, tak jak jest zapisane w regulaminie.

   Usuń
 21. Czemu nie ma jeszcze artykułu o PayEye ? Nowy sbosób płatności, ciekawy bo terminale skanują naszą tęczówkę oka. Za założenie kona dostaje się 50 zł w prezencie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprzedać dane biometryczne jakiejś nieznanej firmie za 50 zł? Dziękuję, postoję.

   Usuń
  2. jak to podają na stronie: Spółka PayEye ma status Małej Instytucji Płatniczej o numerze MIP42/2019 nadanym przez Komisję Nadzoru Finansowego.
   Więc podanie danych chyba niczym się nie różni od podawaniu w sklepach internetowych czy innych stronach.

   Usuń
  3. KNF status daje a czasem odbiera. By dostać wystarczy spełniać kryteria formalne. W dodatku to działa tylko we Wrocławiu i okolicach. I do prawdy nie rozumiem w czym jest problem płacić kartą lub telefonem żeby trzeba było skanować tęczówkę? Za daleko to idzie.

   Usuń
 22. Czy nagrody w postaci Bonu są limitowane? Złożyłem wniosek, pojechałem do placówki podpisać umowę i okazało się, że został tylko bon do Decathlonu, innych nie ma.
  Regulamin wspomina o możliwości wyboru, nie widzę nigdzie zapisu "do wyczerpania zapasów".

  Czy ktoś się spotkał może z taką sytuacją, że nie otrzymał wybranego bonu z powodu jego braku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja zaznaczylem bon do Rossmanna a w placowce juz ich nie było.Zaproponowali mi słuchawki za blisko 100zł albo drona albo karte podarunkową o wartosci 100zł do wykorzystania w całej Galerii Handlowej(Galeria Krakowska)Wybrałem kartę podarunkową.Najbardziej oplaca się zakładać konto w placowkach zlokalizowanych w Galeriach Handlowych.Wybor nagrod jest wtedy znacznie większy.

   Usuń
 23. Ta promocja z nagrodą 100 złotych to nie do końca działa jak pisze na stronie promocji. Wypełniłem wniosek wybrałem bin do Biedronki i grzecznie podreptalem do oddziału w Bielsku Białej, a tak konsultantka oświadcza że bonu nie ma jest tylko ręcznik plażowy ewentualnie jako gadżet. No to ja pytam czy bon uważa za gadżet i że przecież wybrałem swoją nagrodę i nic nie pisało na stronie że mogę dostać w zamian ręcznik. Ta mi na to że w regulaminie promocji tak jest i kto pierwszy ten lepszy. Więc poprosiłem o pokazanie tego w regulaminie , czego się pani nie udało tylko pokazywała zapis że to konto można zawrzeć przez stronę jak i w oddziale. Więc poprosiłem o rozmowę z kierownikiem tejrze pani , a ona mi na to trzeba czekać 40 minut. Już czekałem na nią więc za rozmowę z kierownikiem podziękowałem i nie podpisałem umowy z mbankiem. Jak w takiej podstawowej sprawie są jakieś drobne druczki w regulaminie to nie chce się przekonywać co dalej mogłoby być drobnym napisane.
  Nie poleca Mbanku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin nie mówi nic ani o limitach nagród, ani o tym, że decyduje kolejność.

   Dla innych osób, które umowę zawrą: w sytuacji gdy pracownik przedstawia inne nagrody, niż te przewidziane w regulaminie promocji, szczególną uwagę warto zwrócić na to czy umowa jest zawierana dla numeru wniosku złożonego przez Internet, czy może jednak złożono odrębny wniosek (z nowym numerem).

   Usuń
  2. W oddzialach mbanku zlokalizowanych w Galeriach handlowych w sytuacji gdy braknie wymienionych w promocji nagrod(karta do Rossmanna,Biedronki,głosniki albo walizka)można otrzymać inne nagrody o wartosci conajmniej 100zł.tak było w moim przypadku.Otrzymałem inna nagrode niz tą o ktora wnioskowałem. Umowa została zawarta na numer wniosku złozony przez internet.

   Usuń
  3. Ręcznik plażowy za ponad 100 zeta? Chyba projektowany przez Armaniego?

   Usuń
  4. Potwierdzam, że w placówkach gdzie podpisuje się umowy zabrakło wybranych nagród , w moim przypadku 100 zł do Biedronki i proponowali w zamian inne, musiałem się zadowolić 100 zł do RTVEUROAGD, Pani mówiła żeby barć póki jeszcze są :))))))))))))))

   Usuń
 24. Konto indywidualne...czy to oznacza, że i ja i mąż możemy założyć dwa osobne konta i uzyskać podwójne nagrody?

  OdpowiedzUsuń
 25. Czy promocja ekonto z prezentem się już skończyła?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dawali tylko ręczniki kąpielowe Armaniego :)

   Usuń
 26. Uważajcie przy podpisywaniu umowy. Wczoraj złożyłam wniosek, dzisiaj pojechałam do placówki podpisać. Kiedy wspomniałam, że to wniosek w ramach promocji, pracownik banku powiedział "A, to gadżetów chyba już nie ma, bo to było do końca miesiąca". Dobrze, że przeczytałam tutaj komentarze, to wiedziałam, że mogą coś kombinować. Powiedziałam, że po pierwsze, to nie żaden gadżet, tylko karta o wartości 100zł do Rossmanna, a po drugie to można je otrzymywać jeszcze przez 30 dni. Pracownik nic na to nie powiedział, tylko kontynuował przepisywanie moich danych z dowodu, już się przestraszyłam, że nowy wniosek mi wypełnia. Kiedy oddał dowód, zapytałam jak wygląda sytuacja, a on tylko "Wydamy". Żadnego "przepraszam", żadnego "a, faktycznie, ma pani rację". Masakra. Tak więc uważajcie, bo ewidentnie szukają głupich.

  OdpowiedzUsuń
 27. Witam...mam pytanie odnośnie pięciu płatności kartą lub blikiem, trochę przegapiłem i ostatnią płatność tj.piątą wykonałem 31 sierpnia...czy zaliczą? bo się zaksięgowała 1 września

  OdpowiedzUsuń
 28. Czy ktoś otrzymał już premię 100zł?

  OdpowiedzUsuń
 29. Ja nie otrzymałam... spełniłam wszystkie warunki

  OdpowiedzUsuń
 30. No ja też nie...co dalej,reklamacja?

  OdpowiedzUsuń
 31. Wysłałam reklamację, czekam...

  OdpowiedzUsuń
 32. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...