Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: OSTATNIA SZANSA na rekordowe 300 zł za konto w Alior Banku

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

28.07.2020

OSTATNIA SZANSA na rekordowe 300 zł za konto w Alior Banku

Wielkimi krokami zbliża się koniec promocji z Kontem Jakże Osobistym w roli głównej.

OSTATNIA SZANSA na rekordowe 300 zł za konto w Alior Banku
A promocja cieszy się olbrzymim zainteresowaniem, czemu dziwić się nie można. Do wzięcia czeka rekordowa pula bonusów. Nie tylko jeśli chodzi o dotychczasowe propozycje Alior Banku, ale i ogółem - konfrontując z obecnie dostępnymi promocjami innych banków - to jedna z najwyższych premii pieniężnych do wzięcia.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Alior Banku.]

Promocję szczegółowo omawiam we wpisie "Zyskaj nawet 300 zł za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku + zwroty za płatności", ale dziś pokrótce przypominam to, co najważniejsze.

Promocja dostępna jest już tylko do piątku włącznie, tj. do 31.07.2020 r., do godz. 23:59, przy czym liczy się czas złożenia wniosku na stronie promocji (samo zawarcie umowy może nastąpić później, bo regulamin promocji daje na to czas do 30 dni od złożenia wniosku; ot, nawet jeśli ktoś jest na urlopowym wyjeździe, to jeszcze powinien zdążyć wrócić i się załapać; choć oczywiście nie warto tego odkładać w czasie, by nie zapomnieć😉).

Z promocji skorzystać może osoba pełnoletnia, która nie posiada i która w okresie ostatnich dwóch lat przed dniem złożenia wniosku w niniejszej promocji nie miała konta osobistego, walutowego i/lub Karty Kibica Alior Banku.

Posiadanie jakiegokolwiek innego produktu (np. konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego czy konta w Kantorze Walutowym Alior Banku) nie wyklucza z promocji. Przeszkodą do uczestnictwa w promocji nie jest również posiadanie konta w T-Mobile Usługi Bankowe.

Udziału w promocji nie może wziąć też osoba, która złożyła wniosek internetowy o Konto Jakże Osobiste w okresie od 1.12.2019 r. do 31.05.2020 r. (nawet jeśli umowa nie została wtedy zawarta, a wniosek wygasł).

W promocji do zgarnięcia czeka bonus 100 zł (bardzo szybko wypłacany) oraz 8 bonusów po 25 zł, a więc łącznie można zgarnąć nawet 300 zł (do wykorzystania na dowolny cel). To wszystko są nagrody gwarantowane.

O ile w większości promocji wypłata bonusów jest jednorazowa (lub rozłożona na góra dwie lub trzy transze), to w przypadku Aliora tych wypłat będzie więcej, a więc siłą rzeczy będą rozłożone w czasie. Choć pierwszy z bonusów (100 zł) wpadnie szybko, bo już do końca miesiąca kalendarzowego po miesiącu podpisania umowy o konto (a to tempo wyjątkowe, bo standardowo w promocjach najczęściej trzeba na to czekać od dwóch do nawet czterech czy pięciu miesięcy). Z kolei bonusy po 25 zł będą wpadać w kolejnych miesiącach (za spełnienie w każdym miesiącu trzech warunków, jakimi są: 3 płatności kartą wydaną do konta, zalogowanie do aplikacji mobilnej oraz zapewnienie wpływu na konto w wysokości min. 1500 zł - może to być przelew np. z Twego konta w innym banku). Nie każdemu musi odpowiadać takie "rozdrobnienie", ale i to można przekuć w korzyści (dosłownie).

Posiadacze Konta Jakże Osobistego mogą włączyć sobie tzw. 'korzyści', wśród których znaleźć można zwrot za płatności zbliżeniowe telefonem. By z niego korzystać wystarczy podpiąć swą kartę (wydaną do konta w Alior Banku) w Google Pay lub Apple Pay i w punktach handlowo-usługowych płacić zbliżeniowo telefonem. Wykonując płatności na sumę zwalniającą z opłaty za kartę, jednocześnie można (płacąc telefonem) spełniać warunki promocji z bonusami (po 25 zł miesięcznie) i uzyskiwać wspomniany zwrot (1%). Czyli w praktyce zdobędzie się wtedy nie 300 zł (100 zł + 8 x 25 zł), ale jeszcze dodatkowo co najmniej 24 zł (8 x 3 zł, ograniczając się do minimum; a jeśli będziesz wykonywać więcej płatności, to zdobędziesz więcej - można do 20 zł miesięcznie).

Szczegółowe omówienie warunków promocji, a także konta zakładanego w Alior Banku, znajdziesz we wpisie prześwietlającym Konto Jakże Osobiste z bonusami do 350 zł.

Dodatkowo mogą zainteresować Cię wpisy:
 • jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z płatności telefonem, sprawdź jak to zrobić za pomocą Google Pay lub Apple Pay;

16 komentarzy:

 1. witam,
  które konto jest korzystniej oprocentowane: oszczędnosciowe czy megaoszczędnościowe?
  Do którego z tych kont można włączyć korzyść polegająca na podwyższeniu oprocentowania ?
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobry wieczór. Co oznacza że promocja na koncie megaoszczednościowym jest nieaktywna,dlaczego ?
  Które konto jest tańsze,oszczędnościowe czy megaoszczędnościowe. Czy smsy z banku są platne na tych kontach ? Czy korzyść z podwyzszonego oprocentowania mozna wlączyc na obu kontach ? Z gory dziekuje za odp

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szanowni Państwo,

   17 czerwca 2020 r. zmieniliśmy oprocentowanie na niektórych kontach oszczędnościowych prowadzonych w złotych polskich, w tym na Państwa koncie. Z powodu naszego błędu, nie poinformowaliśmy Państwa o zmianie oprocentowania z 0,50% na 0,30%, w związku z tym należy się Państwu wyrównanie oprocentowania na koncie za okres od 17 czerwca do 16 sierpnia 2020 r. do stawki 0,50 %. Podjęliśmy niezbędne działania, aby nasz błąd naprawić.

   Co dalej?

   Odsetki za czerwiec zostały wypłacone 1 lipca i są widoczne na Państwa kontach oszczędnościowych, których błąd dotyczy, natomiast najpóźniej do 5 sierpnia i 3 września 2020 r., wypłacimy należne odsetki za lipiec i sierpień. Będą one stanowiły wyrównanie oprocentowania konta do pierwotnego oprocentowania sprzed zmiany, tj. sprzed 17 czerwca 2020 r. W bankowości internetowej i mobilnej pokazujemy oprocentowanie, zgodne z aktualną Tabelą Oprocentowania tj. 0,30%, a wyżej opisana korekta zrekompensuje Państwu brak informacji o zmianach.

   Przepraszamy za niedogodności i zaistniałą sytuację.

   Z wyrazami szacunku,
   Zespół Alior Banku.

   Usuń
  2. Anonimowy28 lipca 2020 18:32

   1% jako korzyść to można włączyć tylko na koncie oszczędnościowym. Tu nie ma znaczenia jakie są środki. A na Mega Oszczędnościowe można wpłacić tylko nowe środki.

   Anonimowy29 lipca 2020 11:57
   0,3% to i tak ciągle jedna z lepszych ofert standardowego oprocentowania. Gros banków daje 0,1 albo 0,01%.

   Usuń
 3. Bezcenne Chwile jeszcze aktywne dla Aliora?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promka miała być do 30-go. Pytanie czy się nie wyczerpała pula wcześniej?

   Usuń
  2. Dobrze kombinujesz, ale jak sprawdzić czy się wyczerpała? Infolinia?

   Usuń
  3. Może Złotówa co wie?

   Usuń
  4. Promocja miała być dostępna do 30.07. O ewentualnym wcześniejszym wyczerpaniu puli nagród bank miał informować na swej stronie internetowej - takiego komunikatu nie znalazłem, ale też dodatkowo tego nie weryfikowałem. Przy czym już teraz o promocji z punktami powitalnymi nie wspominam, bo kto zawnioskuje o konto dopiero teraz, to na promocję z premią do 300 zł się załapie, ale już karty nie zdąży zarejestrować (w tej edycji; pozostaje czekać na kolejną, a nadzieja jest, bo bo takie już pojawiały się kilkukrotnie).

   Usuń
  5. Pokawiały się wcześniej edycje dedykowane Aliorowi właśnie?

   Usuń
 4. Ja dzisiaj zakładałam i szybko poszło

  OdpowiedzUsuń
 5. Dobry wieczór,mam założone w promocji konto w Aliorze. Czy wymagane 3 płatności kartą można zastąpić płatnością zbliżeniową telefonem nie tracąc bonusów z promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, płatności telefonem załatwiają wszystko. tj. zwroty, liczbę płatności i obrót do zwolnienia z opłaty.

   Usuń
 6. Mam pytanie , wniosek złożyłem pod koniec lipca a na umowie nie ma daty a na kopercie jest 29.07.2020 wiec mam to traktować jako datę podpisania umowy ?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...