Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj od 200 do nawet 1000 zł z kontem w Santander Banku

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

1.07.2020

Zyskaj od 200 do nawet 1000 zł z kontem w Santander Banku

Santander Bank odpalił kolejną promocję. Tym razem do wyboru daje Konto Jakie Chcę lub Konto Select.

Twoje konto z premią 150 zł
Do wzięcia czeka co najmniej 200 zł. Gwarantowane premie zgarnąć można za spełnienie prostych warunków. Wraz z innymi promocjami łącznie uzyskać można nawet 1000 zł. I do tego (dla chętnych) jest jeszcze lokata 2%.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje w Santander Banku.]

W praktyce to kilka promocji, które można ze sobą połączyć. Do wzięcia czeka:
 • premia pieniężna 150 zł na start - to najnowsza promocja ("Twoje konto z premią 150 zł") odpalona przez Santander Bank;
 • bonus 50 zł (za wpisanie we wniosku kodu polecenia);
 • zwroty do 300 zł rocznie (za opłacanie rachunków za media z Konta Jakie Chcę).

W sumie więc do uzyskania jest od 150 do nawet 500 zł... albo i więcej! Bo jest też jeszcze program poleceń, w którym czeka kolejne 500 zł (za polecenia). Z kolei dla oszczędzających dodatkową zachętą może być jeszcze lokata mobilna 2%.

Z których propozycji skorzystasz? Wybór należy do Ciebie. Można bowiem samodzielnie zdecydować i dobrać promocje, które najbardziej Ci odpowiadają. Do najprostszych należą warunki w promocjach z premią 150 zł start oraz w akcji z bonusem 50 zł za otwarcie konta z polecenia.

Korzystanie ze zwrotów jest dobrowolne, tak samo jak i polecanie (choć dzięki skutecznym rekomendacjom np. znajomym lub członkom rodziny dodatkowo można zgarnąć do 500 zł) czy zakładanie lokaty.

Prześwietlenie wszystkich wspomnianych promocji znajdziesz poniżej. Dokładnie omawiam również konto osobiste zakładane w Santander Banku na potrzeby promocji (a jego szczególnym wyróżnikiem są darmowe przelewy natychmiastowe!). Wpis jest zatem dość obszerny, ale w końcu o spore pieniądze tutaj chodzi.

Twoje konto z premią 150 zł


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie posiada oraz nie posiadała konta osobistego (w PLN) w Santander Banku od dnia 1.07.2019 r. do dnia otwarcia konta w niniejszej promocji (wykluczenie obejmuje też współposiadaczy tego typu konta).

Okres wykluczenia dla byłych klientów jest więc całkiem przyzwoity, bo zaledwie roczny. Ale warto też zwrócić uwagę na inny zapis z regulaminu:
"W Promocji nie mogą uczestniczyć obecni i byli Klienci Banku, którzy brali udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta Jakie Chcę lub Konta Jakie Chcę dla Młodych organizowanej przez Bank lub inny podmiot, w ramach której otworzyli Konto Jakie Chcę lub Konto Jakie Chcę dla Młodych."

Posiadanie innych produktów w Santander Banku (np. konta oszczędnościowego, karty kredytowej, pożyczki czy rachunku firmowego) na szczęście nie wyklucza z udziału w promocji. W tej sytuacji wniosek o konto złóż jednak tylko i wyłącznie w sposób opisywany poniżej, bo nawet jeśli już posiadasz dostęp do bankowości internetowej (co z promocji też nie wyklucza), to tam otwarte konto nie zakwalifikuje do uzyskania nagród!

Nagroda. W tej promocji do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna w wysokości 150 zł, którą organizator wypłaci na Twe konto założone w promocji (środki będzie więc można przelać, wypłacić lub wydać na dowolny cel).

Limit wniosków objętych promocją. Choć dostępność akcji przewidziana jest do 14.08.2020 r., to warto mieć na uwadze, że pula wniosków biorących udział w promocji jest ograniczona do 16 000 sztuk. To bardzo duża liczba, ale mimo to udziału w promocji nie warto odkładać na później.

Zasady promocji "Twoje konto z premią 150 zł". By wziąć udział w akcji i zgarnąć tytułową premię:
 • do 14.08.2020 r.: 
  • złóż wniosek o Konto Jakie Chcę lub wniosek o Konto Select (udział w promocji biorą wyłącznie wnioski złożone przez Internet); 
  • we wniosku podaj kod polecenia - możesz skorzystać z mego kodu: 1000279022 - to może zapewnić Ci dodatkowy bonus 50 zł (o szczegółach piszę nieco niżej); 
  • we wniosku podaj swój numer telefonu komórkowego oraz adres mailowy;
 • do 31.08.2020 r. zawrzyj umowę z bankiem o konto;
 • najpóźniej do 15.09.2020 r. wyraź zgody na: 
  • kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych w tym Taryfy Opłat i Prowizji,
  • kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym,
  • kontakt telefoniczny w celu marketingowym oraz
  • elektroniczny kanał kontaktu (EKK) - włączenie tego sposobu dostarczania dokumentów z banku możliwe jest po otwarciu konta i zalogowaniu do bankowości internetowej: Ustawienia => Forma otrzymywania korespondencji;
 • w każdym z trzech kolejnych miesięcy od otwarcia konta w Santander Banku:
  • zapewnij wpływ na konto min. 1000 zł (może być to np. przelew z Twego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas, więc w dowolnej chwili te środki możesz wydać, przelać lub wypłacić); 
  • wykonaj min. 5 płatności kartą wydaną do konta lub BLIKiem (na dowolne kwoty; mogą być to płatności w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie; bank pod uwagę weźmie transakcje rozliczone, które nie będą anulowane w terminie 7 dni od ich rozliczenia) oraz
  • zaloguj się do aplikacji mobilnej Santander Banku.

Uściślając: dla kont założonych w lipcu warunki należy spełniać w każdym z trzech miesięcy: lipiec, sierpień, wrzesień lub sierpień, wrzesień, październik; dla kont założonych w sierpniu warunki należy spełniać w każdym z trzech miesięcy sierpień, wrzesień, październik lub wrzesień, październik, listopad

Wypłata premii 150 zł przewidziana jest do 15.12.2020 r. Do tego czasu posiadaj aktywne konto założone w promocji oraz nie wycofuj wyrażonych zgód.

Promocję bank organizuje samodzielnie, bez pośrednictwa organizatora, więc w tej akcji nie będzie wyczekiwania maila i konieczności uzupełniania numeru rachunku konta do wypłaty nagrody.

Bonus 50 zł za otwarcie konta z polecenia


Biorąc udział w powyższej promocji z premią 150 zł, możesz też zgarnąć dodatkowy bonus 50 zł w ramach programu "Polecam mój Bank". Jednakże w tej promocji okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta osobistego w Santander Banku nieco się różni, bo jest liczony od 1.05.2019 r.. No i sam program poleceń obecnie dostępny jest krócej (bo do 31.07.2020 r., co jest więc dodatkowym argumentem by nie odkładać zawnioskowania o konto w kumulacji promocji). Program poleceń został wydłużony do 14.08.2020 r., a więc będzie dostępny w takim samym czasie, jak promocja z premią 150 zł.

Zwróć jeszcze uwagę, że o ile promocja z premią 150 zł nie wymaga wyrabiania karty do konta (jest to dobrowolne), to aby uzyskać bonus 50 zł za otwarcie konta z polecenia, wyrobienie karty jest już konieczne.

By zgarnąć bonus 50 zł:
 • we wniosku o Konto Jakie Chcę lub we wniosku o Konto Select (czyli tym już objętym promocją z premią 150 zł) wpisz kod polecenia od obecnego posiadacza konta osobistego w Santander Banku - jeśli takiej osoby nie znasz, to możesz podać mój sprawdzony kod: 1000279022 i najpóźniej do 31.07.2020 r. 14.08.2020 r. zawrzyj umowę o konto wraz z kartą debetową (czyli "tradycyjną" kartą do konta) lub z kartą mobilną; 
 • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych banku; 
 • we wniosku o konto podaj adres mailowy oraz numer telefonu komórkowego do kontaktu;
 • do końca miesiąca następującego po otwarciu konta: 
  • zaloguj się do aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej Santander oraz 
  • wykonaj płatności kartą wydaną do konta lub mobilną kartą w telefonie i BLIKiem na łączną kwotę min. 300 zł (w tej sumie musi być co najmniej jedna płatność BLIKiem choćby na małą kwotę; resztę transakcji można wykonać kartą); do tej sumy wliczą się już płatności, które będziesz wykonać na potrzeby promocji z premią 150 zł.

Gdzie wpisać kod polecający? Pole do podania kodu polecenia, uprawniającego do uzyskania bonusu 50 zł znajdziesz na etapie wniosku, gdzie wybiera się kartę do konta:


Bonus  50 zł Santander Bank przeleje na Twe konto do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków (jeśli konto otworzysz w lipcu, to czas na spełnienie warunków uzyskania 50 zł będziesz mieć do końca sierpnia - wtedy premię utrzymasz do 30.09., ale jeśli z realizacją warunków uda Ci się wyrobić jeszcze w lipcu, to i premia szybciej wpadnie, bo do 31.08.2020 r.).

Jeżeli aktualnie już posiadasz albo dopiero teraz założysz konto osobiste w Santander Banku, to możesz też zarabiać na poleceniach (a osobę poleconą zawsze łatwiej przekonać do otwarcia konta, gdy dostępna jest kumulacja promocji taka, jak ta). Sprawdź wpis: program "Polecam mój Bank - edycja VII" (tam dowiesz się m.in. jak stać się polecającym i zgarnąć łącznie do 500 zł - po 50 zł za każde skuteczne polecenie).

Zwroty za płatności z Konta Jakie Chcę 


Poza wymienionymi gratyfikacjami, z Kontem Jakie Chcę w Santander Banku można też uzyskiwać zwrot 1% wartości rachunków i faktur za media (gaz, prąd, telefon, telewizja i Internet) opłacanych z tegoż konta (mogą to być płatności wykonywane zwykłym przelewem, za pomocą zlecenia stałego albo polecenia zapłaty).

W ten sposób rocznie można zyskać maksymalnie 300 zł, przy miesięcznym limicie zwrotu do 25 zł (aczkolwiek realnie wyciśnięcie maksimum byłoby dość trudne, bo za media trzeba by płacić ponadprzeciętnie dużo; choć pewnie i to jest w zasięgu niektórych - np. osób, które ogrzewają dom na gaz bądź prąd i mają z tego tytułu wysokie opłaty).

By uzyskiwać zwroty, niezbędne jest zgłoszenie do banku rachunków/faktur, za które będziesz dokonywać płatności - tak by bank wiedział, za przelewy na jaki rachunek naliczać zwrot - można to zrobić w placówkach banku albo w bankowości internetowej (po zalogowaniu do bankowości przy Koncie Jakie Chcę wybierz: Więcej => Zwroty za rachunku => Zgłoszeni dostawcy => Dodaj kolejnego dostawcę).

Lokata mobilna: 2% na 4 miesiące


Dla oszczędzających, dodatkową zachętą do skorzystania z powyższych promocji Konta Jakie Chcę w Santander Banku może być także propozycja jednego z depozytów. To 4-miesięczna Lokata Mobilna dająca 2% w skali roku, na której można zdeponować od 1 000 do 20 000 tys. zł (z lokaty skorzystać można tylko jeden raz kiedykolwiek), a dostępna jest ona - co sugeruje nazwa - wyłącznie w aplikacji mobilnej.

Konto osobiste w Santander Banku - prześwietlenie


W tej promocji bank daje możliwość wyboru konta. Zdecydować się możesz na Konto Jakie Chcę lub Konto Select (bez względu na liczbę założonych kont uzyskać możesz jednak jedną nagrodę 150 zł i jeden bonus 50 zł za otwarcie konta z polecenia).

Główne cechy Konta Jakie Chcę w Santander Banku to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej oraz mobilnej; darmowe są również przelewy natychmiastowe (co wyróżnia to konto na tle innych);
 • 0 zł za wydanie karty i 15 zł za jej wznowienie (gdy bank przesyła nowy plastik po 4 latach - czyli po upływie okresu ważności karty; w przypadku osób do 26. roku życia opłata nie jest pobierana); 
 • opłata miesięczna za Kartę Dopasowaną Visa lub Mastercard - do wyboru jeden z poniższych wariantów: 
  • 0/5 zł - opłata nie jest pobierana w przypadku wykonania min. 5 płatności kartą na dowolne kwoty (do tych płatności nie wliczają się transakcje BLIKiem) lub 
  • 3 zł bez warunków (tę opłatę bank ustawia jako domyślną, więc po otwarciu konta, najlepiej czym prędzej zalogować się do bankowości internetowej i zmienić tryb pobierania opłaty na wariant powyższy - zmiana wysokości opłaty miesięcznej za obsługę karty następuje od pierwszego dnia miesiąca, w którym złożono dyspozycję; zmianę można dokonać po wyborze opcji "Usługi" widocznej przy Koncie Jakie Chcę w bankowości internetowej); 
 • 0 zł za wypłaty kartą z bankomatów Santander Banku; w przypadku osób do 26. roku życia wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe; bez względu na wiek można korzystać z różnych bankomatów w przypadku wypłat za pomocą BLIKa.

Z kolei Konto Select, to propozycja dla zamożniejszych i aktywniejszych klientów. Jego główne cechy to:
 • 0/30 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta nie jest pobierana w przypadku zapewnienia w danym miesiącu wpływu w wysokości min. 10 000 zł;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej oraz mobilnej; darmowe są również przelewy natychmiastowe;
 • 0 zł za Kartę Visa Select wydawaną do konta;
 • 0 zł za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. 

Dodatkowymi profitami dla posiadaczy Konta Select są bezpłatne e-konsultacje lekarskie Telemedi.co (dla pierwszych 500 osób, które założą konto w promocji "Konto z opieką medyczną"; z konsultacji będzie można korzystać do 31.01.2021 r.) oraz osobisty doradca na Linii Select oraz w oddziale.

Do udziału we wszystkich wymienionych wyżej promocjach uprawniają tylko wnioski o konto złożone na stronie promocji: Konto Jakie Chcę lub Konto Select. Umowę o konto można wtedy zawrzeć wyłącznie za pośrednictwem kuriera, który na koszt banku przywiezie do Ciebie dokumenty do podpisania i odeśle je do banku. Po 2-3 dniach roboczych otrzymasz maila i SMSa z powiadomieniem o aktywacji konta. Karta do konta przyjdzie listem (a PIN do niej nadasz przy aktywacji poprzez bankowość internetową).

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

53 komentarze:

 1. Jak mogę sprawdzić kiedy zamknąłem konto w Santanderze?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najlepiej przedzwonić na infolinię :)

   Usuń
  2. Trzeba sobie zapisywać. Możliwe że w banku widzą, ale niekoniecznie.

   Usuń
 2. Pomysł na wykluczenie osób które kiedyś wzięły udział w jakiejś promocji niestety niebezpiecznie się rozprzestrzenia. Millennium, CA, teraz tu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czyli jeżeli zamknąłem konto w czerwcu 2019, które założyłem w ramach akcji promocyjnej Konta Jakie Chcę to z automatu odpadam? Z góry Dziękuję za odpowiedź

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "W Promocji nie mogą uczestniczyć obecni i byli Klienci Banku, którzy brali udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta Jakie Chcę..."

   Czyli wg regulaminu odpadasz.

   Usuń
 4. Czy jest możliwość otwarcia konta przez przelew?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, jedynym sposobem zawarcia umowy o konto złożone w promocji jest kurier.

   Usuń
 5. Czyli polecony i polecający otrzymują po 50zł....

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak mam już dostęp do bankowości to rozumiem że wniosek i tak muszę złożyć przez stronę promocji? I jak wtedy będzie wyglądać zawarcie umowy? Też przez kuriera wyłącznie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet wtedy przyjedzie kurier z umową.

   Usuń
 7. Czy oni nie mogą zrobić zakładania przez przelew tylko ten kurier.... Gdzie znajdę wzór umowy konta, bo regulaminów jest mnóstwo, a wzoru umowy nie ma.... I po co im skan mojego dowodu skoro i tak kurier sprawdza dowód?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrze to ująłeś, "sprawdza". Sprawdzanie to inaczej weryfikowanie tego, co już zostało podane. Zatem kurier nie sporządza umowy "na kolanie" ale "sprawdza" te dane które podajesz bankowi.
   Trudne?

   Usuń
  2. Jak chcesz możesz im oddać nerki i wątrobę. :P Ja się nie palę. :P Przeczytaj ze zrozumieniem to, co napisałem. Skoro kurier sprawdza dane i odpowiada za zgodność z dowodem, to po co jeszcze skan dowodu?

   Usuń
  3. @Anonimowy 2 lipca 2020 15:38
   To może lepiej tak jak żąda tego Citi Handlowy, żeby im przesyłać skany w niezaszyfrowanych plikach mejlem? LOL

   Usuń
  4. Napewno im ten skan potrzeby zeby ci wszczepić czipa i zmusić do 5G

   Usuń
 8. Dzwoniłem bo banku. Wzór umowy jest.... ściśle tajny. Nie można go zobaczyć przed wizytą kuriera. Tyle różnych regulaminów dają na stronie, ale wzoru umowy nie mogą. Można co najwyżej poprosić kuriera, by zostawił umowę, pojechał na kolejny adres i wrócił odebrać. Taka była sugestia. Ponadto kurierowi daje się ksero dowodu osobistego. Upppps. Kto wymyśla takie zasady. Na stronie z promocją jest regulamin zawarcia umowy za pośrednictwem przelewu weryfikacyjnego. Ale jednak przelewem nie można założyć konta. Więc po co ten regulamin. Niechby się ten bank ogarnął i nie utrudniał życia ludziom. Bo może jakiś student nie mający co robić będzie się bawił w tę promocję. Niech najpierw zaplanują procedurę tak by było łatwo dla klienta. W czasach koronawirusa oni preferują kuriera, a nie przelew (choć skoro są regulaminy, to technologię z przelewem powinni mieć). Ponadto ten skan dowodu dla kuriera..... A skąd mam wiedzieć co kurier z nim zrobi....?!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wzory umów chyba nigdzie nie są ujawniane. Ale nie musisz jej czytać przy kurierze bo masz na to 14 dni i możesz odstąpić od umowy bez konsekwencji.

   Usuń
  2. Jak do tej pory nie kojarzę banku, który odmówiłby ujawnienia wzoru umowy. Toć to dokument, który w każdym większym banku ma kilka milionów klientów. Więc co tu robić z tego tajemnice. Wiele banków w ogóle takie wzory daje na stronie www. Chocby pierwszy z brzegu przykład bank millenium https://www.bankmillennium.pl/klienci-indywidualni/konta-osobiste/konto-360 zakładka dokumenty i poza regulaminami masz od razu wzór umowy. Zupełnie nie rozumiem na czym polega problem i dlaczego tak bronisz tego banku? Masz z nimi jakieś relacje zawodowe? Już nie mówiąc, że papier łatwo podpisać, a co na nim będzie to różnie może być. Dlatego czytamy przed a nie po podpisaniu, podstawowa zasada. I zaskakują mnie Twoje tłumaczenia.

   Usuń
 9. Pomysł na skan dowodu. Pokazać i wsadzić do koperty i ją zaplombować taśmą. Dodatkowa adnotacja na kopercie. Wtedy kurier nie będzie miał prawa jej otworzyć tylko pracownik banku:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co zaobserwowałem w trakcie wielokrotnych wizyt kurierów np. z DHL czy InPost, to ci ludzie nie mają czasu nawet na zbyt dokładne sprawdzenie dowodu i niewiele ich obchodzą jakie fotokopie dowodu. Skąd niektórzy ludzie mają przeświadczenie, że są aż tak ważni, żeby kurierzy kopiowali ich dane, to pozostanie zagadką :)

   Usuń
 10. Ja się jeszcze dochodzę z reklamacją po ostatniej promocji, znajomi też. po rozpatrzeniu reklamacji od reklamacji zamykam konto i zapominam o santanderze

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A mojej żonie Rankomat wypłacił premię 300 zeta we wtorek 7. lipca pomimo, że dane podała dopiero 29. czerwca czyli o 6 dni za późno!

   PS. Santander nie miał absolutnie nic wspólnego z tym fiaskiem.

   Usuń
  2. @Anonimowy 12 lipca 2020 08:33
   Oczywiście że miał.
   Jeżeli wina leży po stronie tzw. Rankomatu, to jaki normalny bank zleca takiej firmie twoje finanse? I choćby za takie działanie Santander przede wszystkim w tej szopce ponosi winę.
   To bankom ludzie powierzają często dorobek całego swojego życia a nie jakimś Rankomatom. To banki powinny tych ludzi chronić a nie byle komu z łapanki powierzać nad nimi kontrolę...
   Tak prawdę mówiąc, to państwo które nie bierze się z automatu za wszelkie nieprawidłowości w działaniu takich instytucji jak banki, ponosi jako pierwsze winę. A że jest jak jest, to możemy zobaczyć skalę tego bezprawia.

   Santander jest winny bo to nie pierwsza taka akcja. Sami orżnęli mnie i wielu innych na jednej promocji i to na głupie 20 zł. Już nawet zasady tej 20 zł promocji były przekrętem... W kolejnej na 20 zł otrzymałem 20 zł mimo tego, że do promocji przystąpiłem dużo później niż inni (a czas przystąpienia był decydującym czynnikiem na co później w odrzuconych reklamacjach się powoływali) ale to im tym razem odmówiono nagrody. Wniosek: mają to we krwi.

   Usuń
  3. Najpierw piszesz o dorobku całego swojego życia po czym wspominasz rzekomy 'przekręt' na 20 zeta - dość zabawne :)

   PS. Rankomat organizował równolegle promkę dla mBank i wygląda na to, że chyba przeliczyli własne siły.

   Usuń
  4. @Anonimowy 12 lipca 2020 10:55 rozumiem że jesteś pracownikiem tegoż banku i dlatego nie potrafisz zrozumieć tego co ja piszę ani też tego co sam napisałeś wcześniej.

   Usuń
 11. Jaki kurier przywiezie umowę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dotychczas woził InPost.

   Usuń
  2. Dziś był u mnie kurier. Niezmiennie inPost.

   Usuń
 12. Karta do konta: visa czy mastercard? Jest jakaś różnica?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za rejestrację Mastercard w "Bezcennych Chwilach" z Santandera nie ma chyba teraz nic na powitanie, natomiast z kartą Visa w "Visa Oferty" masz ciągle możliwość skorzystać z jakichś promocji.

   Usuń
  2. A z warunkami unikania opłaty jest tak samo?

   Usuń
 13. Witam. 150zl od Santandera, czy muszę podać kod polecającego? Interesuje mnie tylko 150zl bez dodatkowych 50 za polecenie... Czy jak podam ten kod z artykułu to nie wskoczy mi że będę musiał spełniać warunki do bonusu 50 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W takiej sytuacji nie ma potrzeby podawania kodu polecenie. Wpisanie go jest potrzebne tylko dla zdobycia 50 zł (ale nawet jeśli wpisze, a nie spełnisz warunków, to też nic się nie stanie w kontekście uzyskania premii 150 zł).

   Usuń
 14. Kwotę 20 tys. zł można rozdzielić na kilka lokat czy musi być jedna lokata?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można założyć tylko jedną więc całą kwotę trzeba załadować.

   Usuń
 15. Jak to jest z opłatą za kartę w miesiącu zakładania konta?
  Np. zakładam konto dzisiaj, karta przyjdzie do mnie za tydzień i mam tylko 1 dzień na wykonanie tych 5 transakcji, żeby być zwolnionym z opłaty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za 1. niepełny m-c nie ma opłaty.

   Usuń
  2. Dokładnie. Jest o tym nawet zapis w TOiP. Opłata może być dopiero za pełny miesiąc kalendarzowy czyli kolejny po otwarciu konta.

   Usuń
 16. Czy dobrze rozumiem, że konieczne jest przekazanie skanu dowodu osobistego kurierowi przyjeżdżającemu z umową?

  OdpowiedzUsuń
 17. mam problem z założeniem lokaty mobilnej 2%. po zalogowaniu się do aplikacji mam tylko eLokatę na 0,01%. Złożyłem reklamację i przy okazji dowiedziałem się, że może być tak, że jeśli miałem jakąś lokatę mobilną w BZWBK (miałem tam konto które zamknąłem 3 lata temu) to nie mogę z lokaty skorzystać.
  Czy miał ktoś taki problem?

  OdpowiedzUsuń
 18. Czy po zamknięciu karty płatniczej do KJC można dalej utrzymywać to konto za darmo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, konto jest darmowe bez żadnych wymogów do spełnienia.

   Usuń
  2. Nie, płatności na sumę min. 300 zł wymagane są tylko do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarciu konta (na potrzeby bonusu 50 zł za otwarcie konta z polecenia). A ogólnie i w pozostałych miesiącach wystarczy 5 płatności na dowolne kwoty (to już w celu uniknięcia opłaty za kartę, no i dla uzyskania premii 150 zł też).

   Usuń
 19. Jeżeli otwierałem konto w WBK i T-mobile usługi bankowe w obu bankach w promocji i potem zostałem przeniesiony do Santander, po czym likwidowałem konta, to czy mogę w tej promocji uczestniczyć, czy jestem wykluczony?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. T-Mobile Usługi Bankowe?? A co to ma wspólnego z Santanderem? Nic. Nadal istnieje i nie było żadnego przenoszenia do Santandera.

   Jeśli konto z BZ WBK zamknąłeś przed 1.07.2019 to możesz uczestniczyć.

   Usuń
 20. Mam pytanie. Czy jeśli osoba otwarła konto z mojego polecenia, ale bez karty lecz spełni warunki otwarcia konta dostanę pieniądze za polecenie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli spełni warunki promocji, to dostaniesz.

   Usuń
 21. Witam, dziwne, że aby nie płacić za kartę, nie liczą się płatności blikiem. Dobrze zrozumiałam?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, z opłaty za kartę zwalniają tylko płatności kartą. Blikiem nie. Tak samo jest w ING, BNP, Aliorze

   Usuń
 22. Dostał ktoś już premię za polecenie (warunki spełnione w sierpniu)?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...