Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia 350 zł + darmowy audiobook za konto w BNP Paribas w promocji "Bankowo zasłuchani"

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santanderatelefon od Citi

27.11.2020

Premia 350 zł + darmowy audiobook za konto w BNP Paribas w promocji "Bankowo zasłuchani"

W nowej promocji konta w BNP Paribas czekają gwarantowane bonusy pieniężne na sumę 350 zł i dodatkowa nagroda w postaci audiobooka lub eBooka.

Promocja "Bankowo zasłuchani" z premią 350 zł za konto w BNP Paribas
Warunki do spełnienia są całkiem proste. Ponownie obowiązuje też krótszy okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w BNP Paribas (to zaledwie 12 miesięcy).


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Promocja "Bankowo zasłuchani": nawet 300 zł od BNP Paribas


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy kont.

Regulamin promocji nie wyklucza osób będących stroną umowy o produkty w BGŻ Optima.

Nagrody. W promocji "Bankowo zasłuchani" do wzięcia są następujące nagrody gwarantowane:
 • premie na sumę 350 zł - konkretnie będą to bonusy pieniężne w wysokości 100, 100 i 150 zł, które wpłyną na Twe konto, więc będzie można je wykorzystać według własnego uznania (przelać, wypłacić lub wydać na dowolny cel) oraz
 • kod do Legimi o wartości 35 zł, który pozwoli odebrać darmowy audiobook lub/i e-tekst publikacji książkowej w formie elektronicznej spośród 40 pozycji dostępnych dla uczestników niniejszej promocji (nieco niżej wymieniam jakie pozycje są dostępne).

Limit rejestracji. Udział w promocji "Bankowo zasłuchani" wziąć może maksymalnie 2000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji zostanie opublikowany komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Zatem dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie mieć pewność zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej). 

Zasady akcji "Bankowo zasłuchani"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);

 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 14.12.2020 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji; 
 • do 27.12.2020 r. r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej i aktywuj kartę wydaną do konta (należy to zrobić w ciągu siedmiu dni po otrzymaniu przesyłki z kartą, ale też nie później niż do 27.12.);

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz pierwszą nagrodę - kod do Legimi, uprawniający do odebrania darmowego audiobooka lub e-booka. A dalej pozostanie spełnianie warunków w celu uzyskania bonusów pieniężnych.

By zgarnąć pierwszy bonus pieniężny w wysokości 100 zł, w styczniu 2021 r.:
 • wykonaj 3 płatności kartą wydaną do konta (na dowolną kwotę) oraz 
 • wykonaj 1 przelew za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej (najłatwiejszym sposobem na spełnienie tego warunku będzie wykonanie przelewu np. na własne konto w innym banku).

W celu zdobycia drugiego bonusu 100 zł, w lutym 2021 r.:
 • wykonaj 4 przelewy za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej (tak samo mogą to być przelewy na własne konto w innym banku).

Aby uzyskać trzeci bonus w wysokości 150 zł, w marcu 2021 r.:
 • wykonaj 5 płatności kartą wydaną do konta (na dowolne kwoty) oraz 
 • zapewnij wpływ(y) na konto na łączną kwotę min. 1000 zł.

Warunkiem uzyskania każdego kolejnego bonusu jest spełnienie warunków uzyskania bonusu poprzedniego (czyli żeby uzyskać drugi bonus 100 zł za spełnienie warunków w lutym, musisz mieć spełnione warunki uzyskania pierwszego bonusu 100 zł w styczniu, a żeby uzyskać bonus nr 3, to w lutym musisz spełnić warunki uzyskania bonusu nr 2).

Kiedy otrzymasz nagrody w promocji konta w BNP Paribas?


O przyznaniu bonusów, organizator promocji będzie powiadamiać Cię mailowo (z adresu zasluchani@bnpparibasplus.pl:
 • do 20.01. o kodzie do Legimi, uprawniającym do odbioru darmowego audiobooka lub eBooka;
 • do 18.02. o pierwszym bonusie 100 zł za zrealizowanie warunków w styczniu; 
 • do 22.03 o drugim bonusie 100 zł za spełnienie warunków w lutym oraz
 • do 22.04.2021 r. o trzecim bonusie (150 zł) za realizację wytycznych promocji w marcu.

Na drugą z wymienionych wiadomości powiadamiającą o przyznaniu pierwszego bonusu 100 zł będzie należało zareagować - do 23.02.2021 r. koniecznym będzie zalogowanie na stronie promocji (dane do logowania otrzymasz mailem) w celu podania numeru rachunku konta założonego w BNP Paribas w promocji. 

Kod do Legimi otrzymasz SMSem do 31.01., a bonusy będą przelewane do 28.02. i do 31.03. (po 100 zł) oraz do 30.04.2021 r. (150 zł). Do dnia otrzymania nagród, posiadaj konto wraz z wydaną do niego kartą i dostępem do bankowości elektronicznej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Bankowo zasłuchani"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Przelew jaki należy wykonać z konta w BNP Paribas zlecić należy za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Może to być zwykły przelew nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych).

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)".

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności kartą wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Choć ta lista może wydawać obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót kartą, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (spożywczych, odzieżowych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone.

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi).

Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku na konto w BNP Paribas. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

▶️ Kod do Legimi można wykorzystać na jedną z 40 poniższych pozycji:
Dla dorosłych: Marek Niedźwiecki – DyrdyMarki, Szczepan Twardoch – Król, Wojciech Chmielarz – Wyrwa, Jakub Ćwiek – Topiel, Ann Cleeves – Czerń kruka, Guillaume Musso – Zjazd absolwentów, Alicja Sinicka – Służąca, Yuval Noah Harari – 21 lekcji na XXI wiek, Rachel Abbott – Zmuszona, by zabić, Krystyna Mirek – Świąteczny sekret, Anna Sakowicz – Zatrzymać czas, Esi Edugyan – Washington Black, Julie Clark – Ostatni lot, Camilla Lӓckberg – Złota klatka, Olga Tokarczuk – Bieguni, Remigiusz Mróz – Kasacja, Kelsey Miller – Przyjaciele. Ten o najlepszym serialu na świecie, Elżbieta Wojnarowska – Czternaście dni Honoraty, Michał Gołkowski – Sybirpunk. Tom 1, Peter V. Brett – Malowany człowiek. Księga 1
Dla dzieci i młodzieży (od 10 lat): Kelly Barnhill – Dziewczynka, która wypiła księżyc, V.E. Schwab – Vicious. Nikczemni, Zbigniew Nienacki – Pan Samochodzik i templariusze, Magda Skubisz – LO Story, Dariusz Tuzimek – Mali mistrzowie. Lewandowski: wygrane marzenia, Joanna Wachowiak – Ala Baba i dwóch rozbójników, Antonina Kasprzak – Wiłka. Smocza dziewczynka, Katarzyna Kielecka – Gieśki. Księga przygód, Katarzyna Wasilkowska – Kobra, Marta H. Milewska – Mietek, drużyna i piwnica, której nie ma, R.J. Palacio – Cudowny chłopak, Jay Asher – Światło, Maria Zdybska – Krucze serce. Wyspa Mgieł, Veronica Roth – Naznaczeni śmiercią, Jacek Dukaj – Wroniec, Małgorzata Strękowska-Zaremba – Lilana, Marcin Kozioł – Skrzynia władcy piorunów, Renata Piątkowska – Najwierniejsi przyjaciele, Artur K. Dormann – Ucieczka z Lake Falls. Budząc dawno umarłych bogów, Agata Mańczyk – Duża kieszeń na kłopoty

▶️ Jeśli nie chcesz przegapić maila o przyznaniu bonusów pieniężnych, to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o nowościach, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach:

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas - prześwietlenie oferty


Konto Otwarte na Ciebie to konto osobiste w ofercie BNP Paribas. Jego główne parametry to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart: 

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/3 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz 1 płatność kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat); 

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.; 

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Jeśli za kartę nie chcesz płacić, to najlepszym wyborem będzie Karta Otwarta na Dzisiaj. W jej przypadku, by uniknąć opłaty miesięcznej, wystarczy wykonać kartą min. jedną płatność na dowolną kwotę (BLIK w tym względzie nie zastąpi płatności kartą).

Złożenie wniosków o Konto Otwarte na Ciebie objętych promocją "Bankowo zasłuchani" możliwe jest tylko na stronie promocji. Umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto z bankiem jest wideoweryfikacja.

💡 A na koniec dodam, że jak już otworzysz konto w powyższej promocji (najlepiej zachować taką kolejność), to później możesz też zgarnąć od BNP Paribas 300 zł w bonach Allegro za kartę kredytową

Przydatne dokumenty:

40 komentarzy:

 1. No to jeszcze 2 tyg. i będę się z karencją łapał.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak można dowiedzieć się daty zamknięcia konta? Infolinia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, infolinia.

   Usuń
  2. Dzwoniłem na infolinię i Pani stwierdziła, że nie może tego sprawdzić, ale w dowolnym oddziale banku udzielą mi takiej informacji.

   Usuń
 3. Tak sobie to rozpisałem:
  Grudzień: 1 płatność kartą
  Styczeń: 3 x płatność kartą + 1 przelew
  Luty: 4 przelewy + 1 płatność kartą
  Marzec: 5 x płatność kartą i wpływ 1000 zł
  Kwiecień: 1 płatność kartą

  W grudniu, lutym i kwietniu doszło po 1 płatności żeby karta była darmowa. Proszę o potwierdzenie czy dobrze myślę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrze. Tak to właśnie wygląda :)

   Usuń
  2. Ale żeby płacić trzeba najpierw zasilić konto. Czy dobrze rozumiem. Czy te 1000 zł tylko raz czy co miesiąc

   Usuń
  3. Na potrzeby promocji wystarczy raz (w marcu). W pozostałych miesiącach takiego wymogu nie ma - wpłacić można dowolną kwotę (tyle, by starczyło na przelewy czy płatności wymagane w tych innych miesiącach).

   Usuń
 4. Czy posiadanie kk wyklucza z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji wyklucza posiadaczy umowy ramowej (która dotyczy konta i karty do konta), więc teoretycznie można wziąć udział w promocji. Ale w praktyce były sygnały Czytelników, że kto ma bankowość internetową (choćby w związku z jakimś innym produktem w tym banku), ten otrzymuje informacje o odrzuceniu wniosku. Aczkolwiek w ostatnim czasie zaczęły pojawiać się informacje, że już złożenie wniosku się udaje. Zatem pozostaje spróbować.

   Usuń
 5. Jeżeli złożyłam wniosek o zamknięcie konta 4 listopada zeszłego roku z 30 dniowym wypowiedzeniem (zamknięcie 5 grudnia), to jest szansa że się załapię? Bo nie jest dla mnie jasne czy 12 miesięcy ma znaczyć 12 pełnych miesięcy, czy 12 miesięcy=365dni?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 6 grudnia możesz brać składać wniosek.

   Usuń
 6. Czy te 4 przelewy, które należy wykonać w miesiącu lutym, mogą być wykonane na jeden rachunek w innym banku ? Czy muszą być dokonane na 4 różne konta ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, mogą być to przelewy na ten sam rachunek (w tym względzie regulamin promocji nie stawia ograniczeń).

   Usuń
 7. Czy płatność kortą może być przez internet, czy tylko w fizyczne użycie karty będzie zaliczone?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie § 1. pkt. 16) definiuje czym jest transakcja bezgotówkowa (płatność) kartą. Dopuszcza również płatności przez Internet (trzeba jedynie mieć na uwadze wykluczenia).

   Usuń
 8. Czy przelewy w styczniu i lutym trzeba wykonać na określoną kwotę (jaką), czy kwota przelewów nie jest określona?

  OdpowiedzUsuń
 9. Witam , czy jeśli kartę aktywowałem 27 grudnia to już nie mam szans na bonusy pieniężne ??

  OdpowiedzUsuń
 10. szkoda że nie liczą się płatności kartą z allegro PayU

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Płatności na allegro liczą się. Mimo PayU

   Usuń
 11. Pojawiła się informacja na @ o kodzie do audiobooka

  OdpowiedzUsuń
 12. Pomimo aktywowania karty dopiero w styczniu dzisiaj otrzymałem maila o przyznaniu pierwszej nagrody, czyli kodu do Legimi. Wcześniej dzwoniłem na infolinię i tam uzyskałem informację, że niespełnienie tego warunku dyskwalifikuje mnie z tej promocji. Jak dobrze, że jeszcze nie zamknąłem konta :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Czy były już e-maile o 2bonusie bo miałyby być do 18.02.21.a u mnie nic nie przyszło

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ale dziś dopiero 17.02 :)

   Usuń
  2. Nie ma nadal. Czekajmy spokojnie do jutra.

   Usuń
  3. Nadal nie ma

   Usuń
  4. Nadal nic

   Usuń
  5. Na razie u mnie też nic. Stan na 10:42, 18.02 :)

   Usuń
  6. będziecie tak co 5 minut?

   Usuń
  7. Otrzymał ktoś maila o przyznanie nagrody?

   Usuń
 14. mam pytanie dokonałam transakcji bezgotówkowej 30.01.2021 była to sobota niestety transakcja ta została zaksięgowana na koncie 01.02.2021 i teraz czy ta operacja zostanie podpięta pod transakcje ze stycznia czy lutego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. pytanie nieaktualne dostałam wiadomość o przyznaniu drugiej nagrody czyli wynika z tego ze zaliczyli transakcje na m/c styczen

   Usuń
  2. Znaczenie ma data wykonania a nie kiedy ją zaksięgowali.

   Usuń
 15. Dzisiaj wpadła kasiorka.

  OdpowiedzUsuń
 16. Czy rozsyłali już informację o przyznaniu nagrody za luty? Zrobiłem przelewy 28 w niedzielę i nie wiem czy mi je zaliczą czy pisać reklamację.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 19 marca dostałem maila o przyznaniu nagrody.

   Usuń
 17. Dostaliście już informacje odnośnie premii za marzec ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do wczoraj mieli termin. Nie dostałem. Ale zaczekam z reklamacją do 30-go bo może wtedy premia wpadnie. Już tak kiedyś miałem.

   Usuń
  2. Do mnie mail trafił 22 kwietnia.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...