Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj 50 zł za Konto 360° Junior w Banku Millennium

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

3.11.2020

Zyskaj 50 zł za Konto 360° Junior w Banku Millennium

Kolejny bank przygotował promocję konta dla osób małoletnich.

Zyskaj 50 zł za Konto 360° Junior w Banku Millennium
Tym razem to Bank Millennium, który premiuje otwarcie Konta 360° Junior. Do wzięcia czeka to, co w promocjach najmilej widziane, czyli bonus pieniężny (a nie bony czy inne nagrody).

Dla kogo promocja Konta 360° Junior? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która założy konto swemu dziecku - bez wieku minimalnego, ale maksymalnie do 18 lat.

By otworzyć konto dla dziecka, trzeba posiadać (lub właśnie dopiero założyć) konto osobiste lub kartę kredytową w Banku Millennium oraz dostęp do bankowości Millenet, bo tylko tam otwarte Konta 360° Junior biorą udział w promocji.
💡 Jeśli nie masz konta w Banku Millennium, sprawdź jak zyskać przy okazji jego otwarcia: nagrody o wartości 250 zł za Konto 360° lub 360° Student (dla każdej osoby pełnoletniej) albo bonusy do 220 zł za Konto 360° Student (dostępne tylko dla osób w wieku 18-26 l.).

W promocji konta dla dziecka jest jednak i wykluczenie:
"Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która brała w przeszłości udział w jakiejkolwiek promocji Konta 360° Junior organizowanej przez Bank [Millennium - przyp. Mr. Złotówa]"

Nagroda to bonus pieniężny 50 zł, który Bank Millennium wypłaci na konto osobiste uczestnika (czyli rodzica). Środki będzie można wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel.

Limit nagród. Promocją ma być objęte 2 500 Kont 360° Junior otwartych w okresie od 1. do 30.11.2020 r. O ewentualnym przedterminowym zakończeniu akcji Bank Millennium poinformuje na swej stronie internetowej.

"Zyskaj 50 zł za Konto 360° Junior"


Zasady promocji. By wziąć udział w akcji, należy:
 • do 30.11.2020 r. (aczkolwiek miej na uwadze możliwości - wspomnianego - przedterminowego zakończenia akcji w przypadku wyczerpania puli kont objętych promocją): 
  • posiadać zdefiniowany numer telefonu do otrzymywania haseł SMS do autoryzacji transakcji w KBE (Kanałach Bankowości Elektronicznej); 
  • posiadać wyrażone zgody na przetwarzanie przez bank danych kontaktowych w celu otrzymywania informacji handlowych przez kanały elektroniczne oraz otrzymywania informacji handlowych przez telefon oraz telefonicznie i zgód tych nie odwoływać do końca promocji; 
  • założyć Konto 360° Junior wraz z kontem oszczędnościowym Profit dla dziecka za pośrednictwem bankowości Millenet, akceptując przy tym regulamin promocji (wniosek o takie konto po zalogowaniu do bankowości internetowej znajdziesz postępując według ścieżki: Oferta => Konta => Nowe konto Junior) 
  • do 31.12.2020 r. zasilić Konto 360° Junior kwotą min. 200 zł (można to zrobić np. przelewem);
  • dodatkowo, ale jedynie w przypadku otwarcia Konta 360° Junior, którego posiadaczem jest osoba, która ukończyła 13 rok życia, do 31.12.2020 r. muszą zostać wykonane co najmniej 3 płatności: kartą wydaną do konta dziecka lub BLIKiem, lub za pomocą płatności telefonem.

Wypłata bonusu 50 zł przewidziana jest przez bank do 31.01.2021 r. By tak się stało, do 31.12.2020r. nie rozwiązuj, nie wypowiadaj lub nie odstępuj od umowy o Konto 360° Junior oraz nie odwołuj wyrażonych zgód.

Dobrą wiadomością wynikającą z regulaminu promocji jest to, że:
"Uczestnik może otworzyć w ramach Promocji dla każdego swojego niepełnoletniego dziecka jedno Konto 360° Junior"

 

Konto 360° Junior - prześwietlenie oferty 


Główne cechy konta dla niepełnoletnich zakładanego w Banku Millennium to: 
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • 0/4 zł - opłata miesięczna za kartę płatniczą wydawaną do rachunku nie jest pobierana w przypadku wykonania min. 1 płatności kartą na dowolną kwotę miesięcznie (karta potrzebna jest jednak wyłącznie w przypadku 13-latków lub starszych posiadaczy Konta 360° Junior);
 • wykonanie 1 płatności kartą zwalnia z opłat za wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce (w przypadku niespełnienia tego warunku, prowizja za wypłatę może wynieść do 5 zł - w zależności od bankomatu). 

⚠️ Otwierając konto dla swego dziecka, pamiętaj by na ten rachunek nie wpłacać większych kwot. Bank Millennium stosuje bowiem zasadę ograniczonego zarządu majątkiem dziecka. Wskutek tego z Konta 360° Junior nie da się wypłacić/przelać więcej niż 5140,74 zł miesięcznie (możliwość wypłaty większej kwoty realizowana jest wyłącznie na podstawie decyzji sądu rodzinnego). 

Czy warto zakładać konto dla dziecka? Jeśli Twa latorośl ma już kilkanaście lat i perspektywa pełnoletności jest bliska, to lepiej zaczekać do osiemnastki, bo do wzięcia jest wtedy zdecydowanie więcej - np. bonusy do 220 zł za konto dla osób w wieku 18-26 l. lub nagrody o wartości 250 zł za konto (już dla każdej osoby pełnoletniej).

Alternatywne promocje kont dla dzieci


Niniejszy wpis na blogu rozpocząłem od słów "Kolejny bank przygotował promocję konta dla osób małoletnich", gdyż nie brakuje takich propozycji w innych bankach. Również ING Bank Śląski płaci 50 zł za konto dla dziecka (z tym jednak ograniczeniem, że tylko, gdy dziecko jest w wieku 13-18 l.). A na rodzica za konto w tym banku czeka premia do 160 zł.

Z kolei w Santander Banku dostępna jest promocja, w której osoby pełnoletnie mogą zgarnąć min. 350 zł za Konto Jakie Chcę, a uczestnicząc w tej akcji także mogą zyskać 50 zł za konto dla swego małoletniego dziecka.

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. Niezawodnym źródłem informacji jest w tym przypadku bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga Bankobranie:

Przydatne dokumenty:

2 komentarze:

 1. Czy jeśli w poprzedniej promocji konta junior moje dziecko miało otwarte konto ale przez rk mojego męża to może skorzystać z tej promocji jeśli ja teraz założę jej rk?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która brała w przeszłości udział w jakiejkolwiek promocji Konta 360° Junior"

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...