Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 6800 punktów (czyli nagroda o wartości 100 zł) za rejestrację karty Getin Banku w programie Bezcenne Chwile (+ bon 50 zł za konto)

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

23.11.2020

6800 punktów (czyli nagroda o wartości 100 zł) za rejestrację karty Getin Banku w programie Bezcenne Chwile (+ bon 50 zł za konto)

Getin Bank odpalił promocję dla obecnych, jak i nowych klientów.

150 zł za konto w Getin Banku
Do wzięcia czekają powitalne punkty w programie Bezcenne Chwile, których liczba pozwala odebrać np. voucher na zakupy o wartości 100 zł (m.in. do Circle K, Decathlon, Empik.com, RTV Euro AGD). Jest to na tyle wartościowa nagroda, że warto w Getinie założyć konto - w standardowej promocji do wzięcia czeka jedynie bon o wartości 50 zł, więc teraz kumulując obydwie promocje można zyskać 150 zł. W tym banku to bardzo rzadka okazja.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Getin Banku.]

Zakładając konto w Getin Banku, jako nowy (czy powracający) klient, ostatnio 150 zł zyskać można było dzięki promocjom na początku bieżącego roku oraz... w połowie 2018 roku. To pokazuje więc, że w pewien sposób mamy do czynienia z unikatem 😉

Na początek prześwietlam najnowszą promocję "Punkty powitalne za rejestrację karty debetowej w Programie Mastercard Priceless Specials (Bezcenne Chwile)" (z 6800 punktów), dostępną również dla obecnych posiadaczy konta w Getin Banku, a dopiero później podpowiadam co zrobić, by załapać się na promocję, gdy jeszcze nie jesteś klientem tego banku.

6800 punktów Bezcenne Chwile za rejestrację karty debetowej

Na początek krótkie objaśnienie:

Bezcenne Chwile to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce (do nich należą karty Mastercard wydawane do konta przez Getin Bank). Wcześniej program ten funkcjonował pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. 

Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy, doładowania telefonu, nagrody rzeczowe czy bilety do kina. Punkty można też uzyskiwać w akcjach specjalnych czy w promocjach powitalnych (i to właśnie one najczęściej są sposobem na najefektywniejsze zgromadzenie większej liczby punktów).


Dla kogo promocja?
Udział wziąć może osoba pełnoletnia, posiadająca kartę z logo Mastercard wydaną przez Getin Bank do konta osobistego (za wyjątkiem kart wirtualnych i biznesowych, czyli wydanych do kont firmowych). 

Nagroda. W promocji Getin Banku do wzięcia czeka 6800 punktów powitalnych w programie Bezcenne Chwile, co z katalogu nagród dla uczestników programu pozwoli wybrać np. voucher o wartości 100 zł do Circle K, Czasu na Herbatę, Decathlonu, Douglas, Empik.com, home&you, RTV Euro AGD lub innego sklepu (w zależności od dostępności). Do wyboru są też nagrody rzeczowe, i/lub bilety do kina.

Limit nagród. Promocja z punktami Bezcenne Chwile ma być dostępna do 31.03.2021 r., ale może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli nagród - bank przygotował ich 4200 sztuk (po 6800 punktów każda). O ewentualnym przedterminowym zakończeniu akcji, bank ma poinformować na swej stronie tutaj (komunikat ma się pojawić już na 7 dni przed szacowanym terminem wyczerpania puli).

Zasady promocji. By zgarnąć 6800 punktów w programie Bezcenne Chwile:
 • w okresie od 16.11.2020 do 31.03.2021 r. zarejestruj swą kartę w programie lojalnościowym Mastercard na stronie bezcennechwile.mastercard.pl
 • wyraź zgodę (dla co najmniej jednego kanału kontaktu) o treści:
„Wyrażam zgodę na wykorzystywanie danych kontaktowych i dotyczących udziału w Programie przez Mastercard, w tym do analizy moich preferencji, struktury wydatków/schematów zakupów, zainteresowań i zachowań, do przesyłania mi spersonalizowanych wiadomości marketingowych z najbardziej odpowiednimi ofertami i treścią pochodzącymi od Mastercard, wydawców kart, agentów rozliczeniowych, sprzedawców detalicznych i partnerów związanych z Programem Priceless Specials. Chcę otrzymywać wiadomości marketingowe za pośrednictwem następujących kanałów: e-mail na adres e-mail podany podczas rejestracji lub SMS na numer telefonu podany podczas rejestracji.”
 • w ciągu 30 dni od przystąpienia do programu (przez które rozumie się utworzenie konta punktowego w programie/rejestrację karty) wykonaj min. 3 płatności kartą Mastercard wydaną do konta w Getin Banku na sumę min. 300 zł; mogą to być płatności w sklepach stacjonarnych lub internetowych, ale pamiętaj o wykluczeniach - bank nie weźmie pod uwagę:
"transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); 
transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code) – (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, (ii) 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków), (iii) 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów), (iv) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), (v) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (vi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (vii) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty) oraz 
wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych, nawet jeżeli nie znajdują się w ramach powyższych MCC; a także (...) wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika."


Lista wykluczeń choć z pozoru wydaje się długa, to w praktyce ma na celu wyeliminowanie transakcji wykonywanych w sposób, który umożliwia większy obrót bez faktycznego robienia zakupów. Do promocji zaliczą się "normalne" transakcje, czyli płatności za zakupy w sklepach, marketach, aptekach, na stacjach paliw czy w Internecie (np. na Allegro).

6800 punktów w programie Bezcenne Chwile otrzymasz w ciągu 15 dni roboczych od dnia spełnienia powyższych warunków. Punkty mają być ważne przez 2 miesiące - to czas, gdy będzie można je wymienić na nagrodę z katalogu programu Bezcenne Chwile.

Każdy uczestnik promocji zdobyć może tylko jedną nagrodę (6800 punktów) bez względu na wielokrotność spełnienia warunków promocji.

I to tyle, co należy wiedzieć, chcąc wziąć udział w promocji z punktami Bezcenne Chwile na start. Niżej podpowiadam co zrobić, jeśli nie masz jeszcze konta osobistego w Getin Banku.

Bon 50 zł (Allegro, Decathlon lub Empik.com) za konto w Getinie


Ta promocja to w praktyce program poleceń, dzięki któremu zyskać może też osoba zakładająca konto (czyli osoba polecona; jeśli nie znasz klienta Getinu, od którego możliwe byłoby uzyskanie kodu polecenia, to taki kod możesz uzyskać ode mnie).

Do wyboru będzie gwarantowana nagroda - bon o wartości 50 zł do wykorzystania podczas zakupów (bank da do wyboru bony: Allegro, Decathlon oraz Empik.com).

Dla kogo promocja? Poleconym może być osoba pełnoletnia, która od 29.02.2020 r. nie miała konta osobistego w Getin Banku. Dobra informacja jest taka, że ewentualne posiadanie innych produktów w tym banku nie wyklucza z udziału w promocji.

Zasady promocji. By otrzymać gwarantowany bon o wartości 50 zł za otwarcie konta w Getin Banku z polecenia: 

 • złóż wniosek o Konto Proste Zasady, podając w nim kod polecenia od obecnego klienta Getin Banku i zawrzyj umowę z bankiem (konto musi być aktywowane najpóźniej do 31.03.2021 r.);
  Jeśli nie posiadasz kodu polecenia, w prosty sposób uzyskasz go tutaj
 • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych banku, a także wyraź zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, poprzez e-mail, bankowość internetową i telefon w tym SMS, na możliwość prowadzenia marketingu, a także zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez bank w celach prezentacji ofert marketingowych spółek powiązanych z bankiem i podmiotów z nim współpracujących za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym poczty elektronicznej i urządzeń telekomunikacyjnych, w tym telefonu oraz na przekazanie przez bank obecnemu klientowi informacji objętych tajemnicą bankową niezbędnych do uzyskania nagrody (chodzi wyłącznie o to, że bank wypłacając premię dla polecającego w praktyce zdradza, że polecona osoba założyła konto - co jest podstawą wydania nagrody - więc taka formalna zgoda jest niezbędna); 
 • w trzech kolejnych miesiącach kalendarzowych (w każdym z tych miesięcy) następujących po miesiącu aktywacji Twego konta w Getin Banku, zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 1 500 zł (musi to być przelew z konta w innym banku lub ewentualnie z konta firmowego prowadzonego przez Getin Bank; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta - nie trzeba ich utrzymywać przez jakikolwiek określony czas; najprostszym sposobem na spełnienie tego wymogu będzie wykonanie przelewu z własnego konta w innym banku). 

Przykładowo: jeśli konto założysz w listopadzie, to wpływy trzeba będzie zapewnić w grudniu, styczniu i lutym. 

Wydanie nagród. O przyznaniu nagrody Getin Bank powiadomi Cię wiadomością w bankowości internetowej (oraz mailem i SMSem). Nagrodę będzie można wybrać najpóźniej do 31.05.2021 r., w bankowości internetowej i mobilnej, na infolinii lub w placówkach banku. Do dnia wyboru nagrody nie zamykaj konta, ani nie składaj wypowiedzenia oraz nie zmieniaj konta na wspólne (wymóg ten dotyczy nie tylko osoby, która założyła konto z polecenia, ale też osoby polecającej).

Dodatkowe korzyści. Dla oszczędzających dodatkową zachętą do założenia konta osobistego w Getin Banku może być 2% na koncie oszczędnościowym, które bank gwarantuje na 12 miesięcy (dla kwoty do 10 tys. zł; w podlinkowanym wpisie znajdziesz szczegółowe omówienie promocji "Bonus za aktywność", czyli z podwyższonym oprocentowaniem dla oszczędności).

Wspomniałem już, że nagroda w postaci bonu o wartości 50 zł (Allegro, Decathlon lub Empik.com) to efekt programu poleceń. Jeśli już masz (lub właśnie teraz założysz) konto osobiste w Getinie, to też możesz zarabiać dzięki poleceniom - za skuteczną rekomendację bank daje bon na zakupy o wartości 80 zł (do wyboru jest także Allegro, Decathlon lub Empik.com). Sprawdź opis: program Polecam Proste Zasady - X edycja.

Konto Proste Zasady - prześwietlenie oferty


Główne cechy konta osobistego w Getin Banku są - co już sugeruje jego nazwa - bardzo klarowne:
 • 0/9 zł za prowadzenie konta - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeżeli zostanie spełniony jeden z poniższych warunków: 
  • (I) w poprzednim miesiącu wykonasz co najmniej jedną płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem lub 
  • (II) posiadacz konta nie ukończył 26. roku życia; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za wydanie i użytkowanie karty wydawanej do konta (bez warunków);
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą z bankomatów sieci Planet Cash; w przypadku wypłat z innych bankomatów prowizja wyniesie 3,5% kwoty transakcji, min. 5 zł).

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

157 komentarzy:

 1. Co do bezcennych chwil, czyli można płacić kartą Getin na np. Allegro i będzie naliczało te 300 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. rozumiem , że nie chce się czytać regulaminu ale żeby nie przejżeć artykułu....

   Usuń
  2. Nie rozumiem pojęcia "płatności w sklepie internetowym", nie ma wytłumaczone w artykule, w regulaminie też nie widzę (chyba, że jestem ślepy). Dlatego dopytuję, bo nie wiem, czy BLIK, Google/Apple Pay też tu się wlicza czy tylko przelew bankowy przy płatności, a może żadne z nich? Stąd to proste pytanie o allegro, wtedy bym wszystko wiedział. Szkoda że Pan/Pani również nie potrafi udzielić odpowiedzi na to pytanie - i po co te dyplomy pseudonaukowe?

   Usuń
  3. A, dobrze, już widzę. Mój błąd. Jak widać ani dyplomy i tytuły nic nie dają, tu trzeba jakieś naturalne sposoby na poprawę wzroku. Nie było pytania. Pozdrawiam

   Usuń
  4. Anonimowy23 listopada 2020 14:09 Blik to nie jest płatność kartą. To odrębny system płatności który nie ma nic wspólnego z kartami, bo możesz nie mieć karty w ogóle a Blikiem możesz płacić.

   Google/Apple Pay już okey.

   Usuń
  5. @Anonimowy 23 listopada 2020 14:09, płatność kartą w Internecie, to taka gdy podaje się dane z karty (m.in. numer, datę ważności) lub za pomocą wspomnianych metod jak Google Pay lub Apple Pay.

   BLIK, zgodnie z tym co pisze @Ba S odpada.

   Usuń
 2. Jeśli posiadam już inne karty (z innych banków) zarejestrowane w programie to mogę wziąć udział w ww promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze nigdy nie było tak żeby karty innych banków zarejestrowane w BCh miały wykluczać.

   Usuń
 3. Hej! Czy 300 zł ma być wydane sumarycznie czy każda transakcja ma mieć min 300?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mają być co najmniej 3 transakcje na sumę min 300 zł, czyli mogą być 3, 5 10, 17.....transakcji, na kwotę 300 zł. Czyli jak 3 to po 100 zł, jak 10 to po 30 zł itd.

   Usuń
  2. Może być np. 100 + 150 + 50 zł.

   Usuń
 4. jak mam Konto Proste Zasady ale z kartą Visa to mogę teraz zamówić MC i wezmę udział?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz wyrobić dodatkową kartę do konta (odbywa się to bez opłat; opłata jest dopiero za wydanie piątej lub kolejnej karty debetowej - wynosi 5 zł).

   Usuń
 5. czy jak już kiedyś miałam zarejestrowane karty z Getin w BC to teraz te punkty powitalne też dostaną?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każdy uczestnik promocji zdobyć może tylko jedną nagrodę (6800 punktów) bez względu na liczbę posiadanych/zarejestrowanych kart w Getin Banku.

   Usuń
 6. a wie ktoś jak usunąć poprzednie karty z tego programu Bezcenne Chwile?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ile czeka się na kuriera z umową i na kartę?

   Usuń
  2. @Anonimowy 23 listopada 2020 14:43
   Kontaktując się z infolinią programu Bezcenne Chwile lub mailowo (mastercard@arvato.pl).

   @Anonimowy 23 listopada 2020 16:11, jak kojarzę z relacji Czytelników, to w Getinie działa to baaardzo szybko (max. 2-3 dni robocze).

   Usuń
  3. Kurier jest błyskawicznie. Wniosek złożony wczesnym rankiem = kurier był już następnego dnia!

   Usuń
 7. a jak sie placi tymi punktami?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Punktami bezpośrednio się nie płaci. Można je wymienić na nagrodę z katalogu nagród (dostępną po zalogowaniu na stronie programu Bezcenne Chwile). W przypadku wyboru nagrody w postaci bonu na zakupy w danym sklepie otrzymuje się voucher (często w postaci elektronicznego kodu - to już w zależności od tego jaki system ma dana sieć sklepów) i nim się płaci okazując/podając kod podczas zakupów.

   Usuń
  2. Czy MCC 4900 jest akceptowany w tej promocji?

   Usuń
 8. "Getin Bank odpalił promocję dla obecnych..." - no, nie wiem... Jestem klientem, mam kartę MC a program Bezcenne Chwile odrzucił mnie, nie przeszedłem weryfikacji pierwszych ośmiu cyferek: 5168 4209.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie karta zarejestrowana bez problemu.

   Usuń
  2. U mnie to samo - udało Ci się jakoś to obejść?

   Usuń
 9. O kurcze, przepraszam. :-( Pomyliłem Banki, miałem na myśli BNP Paribas. Starość nie radość...

  OdpowiedzUsuń
 10. Można dodać kartę do istniejącego konta czy trzeba założyć na nowy adres e-mail aby punkty promocyjne się naliczyły?

  OdpowiedzUsuń
 11. czy jak już kiedyś miałam zarejestrowaną kartę z Getin w BC to teraz te punkty powitalne też dostanę? Ktoś wie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każdy uczestnik promocji zdobyć może tylko jedną nagrodę (6800 punktów) bez względu na liczbę posiadanych/zarejestrowanych kart w Getin Banku.

   Usuń
  2. to wiadomo, że w TEJ promocji tylko z jednaj karty będą punkty, ale jest pytanie czy jak kiedyś, rok dwa lata temu dostało sie punkty w innej promce to czy teraz będą punkty

   Usuń
  3. No ale skoro nie ma wykluczenia...

   Usuń
 12. Jeszcze jedno pytanie. Jeśli dzisiaj przystąpiłam do programu bezcenne chwile, to już od jutra mogę robić te płatności kartą na 300 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak ci założą konto w Bezcennych Chwilach.

   Usuń
 13. Czy MCC 4900 jest ok!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No nie wykluczają. Z tego słynie tylko Alior (i TMUB) :)

   Usuń
 14. Niestety ale nie mogę zarejestrować karty z getin w programie ,,z powodu nieznanego błędu,,a mam kartę z innego banku w tym programie więc nie wiem czy to nie jest przyczyna.Ma ktoś na siebie w tym programie dwie karty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja mam tam 3 karty, każda z innego banku i do każdej musiałam dawać innego maila

   Usuń
  2. Ja mam trzy karty. Do jednego maila. W zakładce moje konto jest podzakladka dodaj karty. No i tak dodałem Santandera. Ale teraz muszę wydać 300 zł, żeby sprawdzić czy dostanę bonusowe punkty. Wydaje mi się, że powinny wpaść.

   Usuń
  3. Teraz można mieć wiele kart pod jednym mailem. Można dodawać karty innych banków. Ale nadal punkty liczone są odrębnie w ramach każdego banku. Czyli nie da się ich łączyć.

   Usuń
 15. Witam,
  Jak zarejestrowałem swoją kartę GETIN w programie wcześniej bez żadnych bonusów, mój błąd, to jak to teraz najlepiej rozegrać? Zamówić nową kartę, a ta zablokować, czy poprosić Mastercarda o wycofanie tej karty i dodać ja na nowo? Jak będzie lepiej? Prośba o podpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No chyba tak jak piszesz. Te kartę usuń z Bezcennych Chwil. Zamów nową MC i zarejestruj na innego maila. Może się uda.

   Usuń
  2. A nie mogę zgłosić tego jako zgubienie karty i wyrobienie nowej? Zgłosiłbym to do MasterCarda i w banku, a później zamówił nową kartę, nie przejdzie?

   Usuń
  3. Jak można zawnioskować o nową kartę? Mam Visę. Chciałbym MC.

   Usuń
  4. W bankowości. Wchodzi w ofertę i tam będzie wniosek o kartę debetową z wyborem wyglądu karty.

   Usuń
 16. Nie zaznaczyłam tego; Chcę otrzymywać wiadomości marketingowe za pośrednictwem następujących kanałów: e-mail na adres e-mail podany podczas rejestracji lub SMS na numer telefonu podany podczas rejestracji.”
  w takim układzie nie dostanę punktów powitalnych?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zadzwoń na infolinię Bezcennych Chwil i zaktualizuj zgody.

   Usuń
  2. Dziękuję za odpowiedź.Zadzwoniłam i Pani poinformowała mnie,że wystarczy wejść po zalogowaniu w moje dane i tam można zaznaczyć te zgody.

   Usuń
  3. Dziękuję za odpowiedź.Zadzwoniłam i Pani poinformowała mnie,że wystarczy wejść po zalogowaniu w moje dane i tam można zaznaczyć te zgody.

   Usuń
 17. Opłacenie rachunku na Allegro ( rozliczenie z nimi, prowizja ) przejdzie ? Zaliczy sie do tych wymaganych płatności na 300zł ?

  OdpowiedzUsuń
 18. Mr.Złotôwka według Ciebie MCC 4900 jest dobry do spełnienia warunków?

  OdpowiedzUsuń
 19. W banku mówią, że na kartę do konta czeka się bardzo długo-14 dni. Czy jest sens w takiej sytuacji zawierać umowę, tym bardziej, że szanse na 6800 punktów maleją z każdym dniem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W każdym banku tak odpowiadają. Realnie karta przychodzi o wiele szybciej.

   Usuń
  2. Mnie poinformowano , ze 14 dni to max...do tygodnia powinna byc w mojej skrzynce pocztowej

   Usuń
  3. Ja dostałam kartę od ręki w placówce banku.

   Usuń
 20. jak nalezy rozumiec ten punkt regulaminu:)w Czasie trwania Promocji dokonali Przystąpieniado Programu zgodnie z niniejszym Regulaminemi regulaminem Programu,rejestrując swoją Kartę Partnera,o której mowa w lit. a) powyżejw Programieza pośrednictwemstrony https://bezcennechwile.mastercard.pl/,a w przypadku Uczestników, którzy dokonali Przystąpieniado Programu przed dniem rozpoczęcia Promocji, (tj. przed 16.11.2020 r.)–zarejestrowali w ProgramieKartę Partnera,o której mowa w lit.a) powyżej,do istniejącego Rachunku ProgramuUczestnika. Każdy Uczestnik może otrzymać Nagrodę za zarejestrowanie tylko jednej Karty Partnera (pozostałe Karty Uczestnika mogą być zarejestrowane, ale nie będą uwzględnione w Promocji); Czy to oznacza ,ze jezeli zarejestrowałem kartę do Programu przed datą promocji ,to też będę brał w niej udział ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do programu można było przystąpić przed 16.11.2020. Np. z kartą innego banku. Po zalogowaniu możesz dodać teraz kartę Getinu.

   Usuń
 21. Ja przystapiłem do Programu i zarejestrowałem kartę Getinu przed 16.11.2020.Mam ją cały czas w Programie.Rejestrowałem ja bez zadnej promocji.Nie wiem jak interpretować te zdanie:....a w przypadku Uczestników, którzy dokonali Przystąpieniado Programu przed dniem rozpoczęcia Promocji, (tj. przed 16.11.2020 r.)–zarejestrowali w ProgramieKartę Partnera,o której mowa w lit.a) powyżej,do istniejącego Rachunku ProgramuUczestnika. ......

  OdpowiedzUsuń
 22. Ja wymieniłem visa na mastercard w oddziale od razu za darmo

  OdpowiedzUsuń
 23. W nagrodach nie ma vouchera do rtv euro agd

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo nagrody są i znikają. Tak jest zwłaszcza z chyba najbardziej chodliwymi voucherami do Euro.

   Usuń
  2. W tej chwili też nie mam do wyboru RTV EURO AGD, ale z poprzednich promocji z kartami innych banków pamiętam, że dostępne vouchery zmieniały się co kilka dni. Jak już wpłyną punkty trzeba się będzie logować co kilka dni i sprawdzać co jest dostępne, żeby "upolować" wybrany voucher.

   Usuń
  3. Te vouchery są czasami niedostępne przez parę dni. Ale w końcu się pojawiają. Punkty będą ważne 2 miesiące od momentu przyznania. W tym czasie na pewnie się pojawi. Sprawdzaj codziennie.

   Usuń
 24. Jak mozna usunac karte z Bezcennych Chwil? Mam tam podpieta karte, ktora jest juz nieaktywna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na infolinii Bezcennych Chwil. Na stronie jest KONTAKT i tam masz numery tel.

   Usuń
  2. Zaloguj się w "Bezcennych Chwilach", wybierz "Moje konto" potem "Moje dane" na dole powinna być sekcja "Moje zgody". Tam jest informacja: "Uwaga! Odznaczenie obowiązkowych zgód spowoduje rezygnację z programu.". Wystarczy odznaczyć jedną z obowiązkowych zgód, dostaje się wtedy komunikat: "Po 30 dniach konto przy danej karcie zostanie usunięte.", wystarczy poczekać te 30 dni.

   Usuń
 25. W artykule jest podany warunek 3 transakcje / 300 PLN, zaś na stronce Getinu, do której prowadzi odnośnik z artykułu wymagane jest 5 transakcji / 100 PLN przez dwa kolejne miesiące. Kto tu ma rację ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 5 transakcji na sumę min. 100 zł jest w promocji karty kredytowej (opisuję tutaj).

   Wyżej opisana promocja dot. kart debetowych wydawanych do konta osobistego - warunki do spełnienia są zgodne z tymi w opisie.

   Usuń
  2. @ Mr. Złotówa
   PYTANIE- dotyczy karty kredytowej- jak to rozumieć:
   1- dokonać 5 płatności na kwotę min. 100 PLN w przeciągu pierwszych 30 dni kalendarzowych od przystąpienia do programu- DOKONAŁAM 27.XI
   2- dokonać 5 płatności na kwotę min. 100 PLN w podczas następnych 30 dni kalendarzowych- CZY LICZĄ SIĘ PŁATNOŚCI DOPIERO po 27.XII

   Usuń
  3. Jeśli przystąpienie do programu (czyli założenie konta punktowego dla karty Getin Banku) nastąpiło np. 24.11., to tym kolejnym okresem będzie okres po 24.12.

   Usuń
 26. Złotówa, tak powinno być?
  Zgoda na marketing SMS i telefoniczny Banku
  WYRAŻAM ZGODĘ

  Zgoda na marketing elektroniczny Banku
  WYRAŻAM ZGODĘ

  Zgoda na oferty marketingowe spółek powiązanych i podmiotów współpracujących z Bankiem:
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bank w celach prezentacji ofert marketingowych spółek powiązanych z Bankiem i podmiotów z nim współpracujących (wykaz tych podmiotów dostępny jest na www.getinbank.pl oraz w oddziałach Banku), w tym opartych na profilowaniu.
  WYRAŻAM ZGODĘ

  oraz przesyłanie informacji handlowych w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną za pomocą:
  - środków komunikacji elektronicznej, w tym poczty elektronicznej
  NIE

  - urządzeń telekomunikacyjnych (przy użyciu automatycznych systemów wywołujących i telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne), w tym telefonu.
  NIE

  Zgoda na marketing przez Grupę kapitałową:
  Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Bank moich danych osobowych: imienia, nazwiska, adresu do korespondencji, nr telefony, e-mail, PESEL, oraz przetwarzanie ich przez spółki grupy kapitałowej Banku (w rozumieniu przepisów ustawy o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotów oraz o spółkach publicznych) i towarzystwa ubezpieczeniowe, z którymi Bank ma zawarte umowy.
  NIE WYRAŻAM ZGODY

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli by je ponumerować, to zgoda nr 4 i 5 również na 'tak'. Jedynie ostatnia zgoda (dot. grupy kapitałowej) jest dobrowolna. W Getin Banku na szczęście jest tak (przynajmniej ja się z tym spotkałem), że konsultant dzwoniący po wniosku sprawdza również zgody w kontekście udziału w programie poleceń.

   Usuń
 27. @ Mr. Złotówa Czy tak pozaznaczane zgody jak powyżej wystarczą?

  OdpowiedzUsuń
 28. Jak długo czekaliście na dodanie punktów od wykonania ostatniej transakcji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. We wtorek transakcje a dziś już punkty na koncie. Tak to mi się podoba :-)

   Usuń
 29. ten Bank mi sie podoba, w poniedziałek późnym wieczorem wniosek, we wtorek tel z banku, w środę kurier, dziś - czwartek aktywacja konta i rejestracja w BCH. Zostało spełnić warunki :)

  OdpowiedzUsuń
 30. Dzięki za informację, zarejestrowane :)

  Beata

  OdpowiedzUsuń
 31. Dziwne, wczoraj przy rejestracji wybralam cel decathlon, dzisiaj zaś jako cel pojawił się Player coś tam, teraz vouchera do decathlonu w ogóle nie ma w katalogu nagród. To normalne? Chcę voucher do decathon, tak jak pierwotnie wybrałam...
  Beata

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten program to jakaś porażka, jako cel wybrałem bon do circle k i jak już dostałem punkty i chcę je wymienić na te bony to pisze że już ich nie ma i żeby wybrać inny cel, tylko jaki? Tam nie ma nic interesującego. Miały być bony do decathlon - nie ma, bony do euro rtv agd - nie ma. Ja mam akutat punkty promocyjne ale nieźle bym się wkurzył jak bym dłuższy czas je zbierał a potem by się okazało że tak na prawdę nie ma ich na co wymienić. Jutro zadzwonię i się zapytam czy jest jakaś szansa że bony do circle k się jeszcze pojawią.

   Usuń
  2. Michał, ja dzwoniłam do nich i rozmowczyni powiedziała że regulamin nie gwarantuje konkretnych celi, bo zwyczajnie wyczerpuje się pula. Dla mnie to marne wyjaśnienie, bo skoro przy wyborze celu był dostępny decathon, który wybralam, to nie może być sytuacji że nagle wybrany przeze mnie cel znika...dla mnie jest oczywiste, że skoro dany cel wybrany to tym samym zarezerwowany, ale niestety jak widać nie dla mastercard. Jak zadzwonisz do nich , to napisz jakich informacji Ci udzielono z zw. z opisywaną sytuacją.
   pozdr, Beata

   Usuń
  3. @ Mr. Złotówa
   Na wstępie artykułu jest informacje, że do wzięcia są powitalne punkty w programie Bezcenne Chwile, których liczba pozwala odebrać np. voucher na zakupy o wartości 100 zł (m.in. do Circle K, Decathlon, Empik.com, RTV Euro AGD).
   Właśnie punkty dostałam lecz co z tego jak z żadnego powyższego vouchera nie mogę skorzystać, ponieważ jak również i mnie informują na infolinii, że pula się skończyła.
   Uważam, że takie zachowanie Organizatora promocji jest sprzeczne z dobrymi obyczajami i wprowadza uczestników promocji błąd. Skoro klient już na początku ma możliwość wyboru nagrody, a gdy dochodzi do finalizacji okazuje się, że jednak nagrody się skończyły to jest żenujące podejście do uczestników promocji.
   Proszę, jak masz możliwość zwróć uwagę Bezcennym Chwilom o tym fakcie.

   Usuń
  4. To "urok" programów lojalnościowych z katalogami nagród. One niestety się wyczerpuję i pewnie w chwili obecnej było na nie większe zapotrzebowanie (zakupy przy okazji Black Friday i Cyber Monday). Zazwyczaj sukcesywnie są uzupełniane, ale pozostaje zaczekać - i w tym względzie konkretów (np. terminów przywrócenia) nie ma.

   Przy każdej okazji, gdy tylko jest to możliwe, zwracam bankom uwagę na to. Na chwilę obecną pozostaje mieć nadzieję, że upatrzone nagrody szybko będą przywrócone.

   Usuń
 32. Dostałem punkty w promocji karty debetowej, czy jak założę karte kredytowa to mam możliwość zdobycia 6800 pkt czy jestem wykluczony?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli chodzi o promocję z punktami za kartę kredytową, to warunki uczestnictwa są następujące: "Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która posiada aktywną i ważną kartę kredytową Getin Banku z logo Mastercard, która została wydana na podstawie umowy z bankiem po 30.06.2020 r., ale nie później niż do 31.12.2020 r., a pierwsze 6 cyfr numeru karty to 513026, 520084, 536366 lub 522829" :)

   Usuń
 33. Chore, spełniłam warunki i nie mogę odebrać żadnego z tych bonów którymi jestem zainteresowana :/ żenada, ani Douglas ani Circle K nie są juz dostępne :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziwne. Ja mogę. 2 x50 zł za 6800 punktów

   Usuń
  2. (tylko Circle K) -- edit do anonimowy 2 grudnia 2020 10:37

   Usuń
 34. Punkty wpadły, bardzo przyjemna promocja :)

  OdpowiedzUsuń
 35. Totalna porażka... nie ma już ciekawych bonów na zakupy po 100 zł do Deacathlonu ani RTV Euro AGD...Pisał ktoś do nich przecież to celowe wprowadzanie w błąd!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @ Mr. Złotówa Czy mógłbyś to zgłosić.
   Organizator informuje nas o voucherach na zakupy o wartości 100 zł (m.in. do Circle K, Decathlon, Empik.com, RTV Euro AGD), które nie są dostępne. Gdyby większość z nas wiedziała, że tak będzie to nie tracilibyśmy czasu na rejestrację karty i spełnianie dodatkowych warunków. W mojej ocenie zostaliśmy po prostu oszukani. ŻENADA!!!!

   Usuń
  2. Bo bezcenne chwile to wał jakich mało. Limitowane nagrody (a jest grudzień, wiec wszyscy biorą najlepsze bony ile wlezie), w sumie doradziłbym poczekać do stycznia, tylko... punkty potrafią znikać przed terminem ważności! Jak się składa reklamacje? Tylko telefonicznie, gdzie tak naprawdę do systemu wprowadza to konsultant. O co chodzi? Nie składa się reklamacji bezpośrednio jako konsument, tylko technicznie jest to zgłoszenie wewnętrzne. Czeka się zatem nie 2 tygodnie, tylko miesiąc, dwa i nic. Zero adresu do złożenia skargi pisemnej. A jak ktoś jest głuchoniemy to co? Serio pytam. Nie ma żadnej możliwości reklamacji!

   Usuń
  3. Dziś dzwoniłem na infolinię. Nagrody mają być uzupełniane.

   PS. Zawsze tak było że Carrefour, Euro AGD RTV i Empik znikają najszybciej.

   Usuń
  4. Pszemek (czy Przemek?) mijasz się z faktami i szukasz dziury w całym. Nagrody na pewno będą. Trzeba zaczekać cierpliwie, punkty masz ważne do końca stycznia. To dużo czasu. Kontakt poza telefonicznym też jest bo można mailowo pisać.

   A Bezcenne Chwile to wał?? Haha, ja zyskałem już 2750 zł dzięki wszystkim promocjom (włącznie z wcześniejszym Priceless Specials).

   Usuń
 36. Vauchery do circle k znowu dostępne, przynajmniej rano o 6:30 udało mi się wymienić punkty na nie :)

  OdpowiedzUsuń
 37. Mr Złotówa czy Ty albo ktoś mi może powiedzieć dlaczego dostałem tylko 2000 punktów, a wydałem 300 zł? Reszta zostanie doliczona, czy to jakiś błąd?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też tak dostałem po pierwszej płatności. Wczoraj zrobiłem pozostałe płatności przekraczające te 300zł. Mam nadzieję, że brakujące punkty wpadną po zaksięgowaniu płatności.

   Usuń
  2. Też liczę na to że uzupełnią. Ale u mnie reklamacja poszła jakby co.

   Usuń
  3. Jak składałeś reklamację?

   Usuń
  4. Luudzie, 2000 to inna promocja, dodatkowe punkty od Mastercarda za rejestrację nowej karty, więc nie składajcie reklamacji, tylko cieszcie się dodatkowymi punktami 2000+6800 :-)

   Usuń
 38. Hej Złotówa, czy po tym jak prześlą mi bon na e-maila mogę likwidować karty bankowe? Czy bony będą w dalszym ciągu aktualne do 31.05 czy lepiej wykupić bony i dopiero potem likwidować karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli dobrze rozumiem to nie będziesz wtedy miał darmowego konta bo opłata jest za prowadzenie rachunku, a nie za kartę. Jak nie będzie karty to nie spełnisz warunku płatności kartą/Blikiem (czy Blikiem bez karty się da).

   Usuń
  2. Zgadza się, opłata jest za konto (a nie za kartę) i z niej zwalnia wykonanie jednej płatności kartą lub BLIKiem. Zatem rezygnacja z karty niczego nie zmieni. Lepiej ją zostawić, bo warunek będzie łatwiej spełnić.

   Same punkty - z tego co kojarzę - ważne są tylko przez jakiś czas od rezygnacji z karty. Ale jeśli już będą wymienione na bon, to rezygnacja z karty czy konta nie ma już wpływu na ważność bonu.

   Usuń
 39. Mr Złotówa Kurier był 27.11.2020, konto miałem aktywowane 30.11.2020, czyli rozumiem, że trzy wpływy to grudzień, styczeń i luty. W listopadzie konto darmowe (nawet bez płatności - pierwszy miesiąc)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. A za listopad opłaty nie powinno być.

   Usuń
  2. O jakie wpływy chodzi? Czy w programie Bezcenne Chwile trzeba mieć jakieś wpływy? Już się pogubiłam.

   Usuń
  3. Chodzi o wpływy na potrzeby otrzymania bonu 50 zł (Allegro, Decathlon lub Empik.com do wyboru) - to dla otwierających konto (z polecenia).

   Usuń
 40. @ Mr. Złotówa
  Ja i mąż odebraliśmy właśnie vouchery łącznie na 200zł do euro AGD. Po wpisaniu numeru karty i pinu na euro.com.pl/kartapodarunkowa, wychodzi że bedą one ważne do 31 grudnia 2021r i teraz pytanie: czy możemy już usunąć nasze konta z bezcennych chwil, czy też do czasu zrealizowania w euro AGD voucherow musimy mieć konta w bezcenne chwile?
  Beata

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bon musi być ważny nawet jak zrezygnujesz z karty czy usuniesz konto w BCh. Już nie mogą w niego ingerować.

   Usuń
  2. To cudnie, tak mi się wydawało, ale zawsze lepiej dopytać :) dziękuję :)

   Beata

   Usuń
 41. O ewentualnym przedterminowym zakończeniu akcji, bank ma poinformować na swej stronie tutaj (komunikat ma się pojawić już na 7 dni przed szacowanym terminem wyczerpania puli).
  Chcę zarejestrować kartę kredytową- aktualnie nakładają się 2 promocje 2000 pkt. oraz 6800 pkt.-nie widzę informacji, że promocja się zakończyła- czy to znaczy, że otrzymam 2000 pkt. oraz 6800 pkt. jeżeli spełnię warunki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @ Mr. Złotówa
   Pomożesz! Co sądzisz o powyższym zapytaniu?

   Usuń
  2. Czytelnicy sygnalizowali, że jest też promocja z 2000 punktów bezpośrednio od Bezcennych Chwil. Nic nie wskazuje, by nie łączyła się z promocją banku. Na stronie banku brak informacji o zakończeniu promocji (ani nie ma zasygnalizowania wyczerpania puli, które ma się pojawić z 7-dniowym wyprzedzeniem; tu jedynie warto zauważyć, by zaglądać do zakładki z promocją dla kart debetowych, bo nie da się podać docelowego linku - domyślnie otwiera się strona z informacjami o promocji dla kart kredytowych).

   Usuń
  3. Oj poprawiam się. Zmieniono to - teraz domyślnie wyświetla się promocja dla kart debetowych.

   Usuń
 42. Czyli gdy zarejestruje dzisiaj kartę kredytową powinnam otrzymać 6800 punktów oraz 2000 punktów. Czy tak należy to rozumieć?

  OdpowiedzUsuń
 43. Witam, założyłem konto, zarejestrowałem kartę w programie Bezcenne Chwile, zrobiłem 3 transakcje na łącznie min. 300 zł. W programie jednak zamiast 6800 pkt otrzymałem 2000 pkt. Czy ktoś miał podobną sytuację?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie ta sama sytuacja. Dostałam 2000 pkt (jeszcze przed spełnieniem warunku wydania 300 zł kartą Getin). Ten warunek spełniłam trzy dni temu. Czy jest szansa, że jeszcze dostanę 6800 pkt?

   Usuń
  2. Też dostałem 2000 pkt. Wyjaśniałem z infolinią i to jest dodatkowa promocja Bliżej do celu. Oprócz tego ma być też 6800 pkt.

   Usuń
 44. Mr Złotówa Zrobiłem zakupy na nieco ponad 300 zł. Okazuje się że część zamówienia muszę zwrócić, a nagrodę 6800 pkt już otrzymałem choć jeszcze nie odebrałem celu. Co mam zrobić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zwróć na inną kartę albo w gotówce i sprawa rozwiązana :)

   Usuń
 45. w jakim czasie od spelnienia warunków dostaliście punkty?

  OdpowiedzUsuń
 46. mam 8800 pkt niestety wiele nagród np JBL ponad 2x droższe niż np dla kart aliora

  OdpowiedzUsuń
 47. Zarejestrowałam się w programie 31 grudnia i tego samego dnia spełniłam warunki. Jednoczesnie było to spełnienie również warunków do otrzymania 2000 punktów w programie powitalnym MasterCard. Te punkty już otrzrymalam. 6800 z Getina nie. Czy promocje się nie łączą bo nie widzę takiej info...

  OdpowiedzUsuń
 48. Jeżeli zrobię 3 płatności kartą: 350 zł + 20 zł +30 zł to dostane te 6800 punktów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będą 3 i będą na sumę min. 300 zł, więc będzie okej.

   Usuń
 49. Ze strony https://www.getinbank.pl/klienci-indywidualni/karty/program-mastercard-priceless-specials:

  "do 31.03.2021 r. za pośrednictwem strony https://bezcennechwile.mastercard.pl/ zarejestrują swoją kartę debetową w programie i wyrażą podczas rejestracji zgody marketingowe na otrzymywanie wiadomości e-mail oraz SMS"

  Czyli obie zgody muszą być zaznaczone e-mail i sms ?? A nie jedna jak w artykule powyżej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie stoi: "wyrażą Organizatorowi zgodę o treści wskazanej poniżej, dla co najmniej jednego kanału komunikacji"

   Usuń
  2. Dałem ciała i rejestrując kartę NIE ZAZNACZYŁEM zgód mrketingowych :(
   Zaznaczyłem je dopiero po jakimś czasie. Czy to znaczy że nie łapię się na promocję?

   Można jakoś usunąc kartę i dodac ją jeszcze raz zaznaczając zgody?
   Mam cały czas zero punktów.

   Usuń
  3. A może wystarczy zwrócić się do organizatora tej promocji (Mastercard Europe SA)?

   Usuń
  4. @Unknown 9 stycznia 2021 22:54
   Z niczego nie rezygnuj. Szybko zaznacz wszystkie brakujące zgody marketingowe. Powinieneś w ciągu kilku dni dostać na mail informację o przyznaniu nagród.
   Oczywiście jeżeli zrobiłeś w wyznaczonym czasie wymagane płatności.

   Usuń
 50. Kiedy dostanę Punkty Powitalne w programie BC? Chodzi mi o te 2000 punk. Zarejestrowałem się 1 tydz. temu i mam tylko kilka punktów za bieżące zakupy. Słyszałem, że ludzie dostają od razu po zarejestrowaniu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A czy ta promocja z 2000 punktów przypadkiem nie była dostępna do 31.12?

   Usuń
  2. Jednak w styczniu też dają punkty powitalne. Otrzymałem po 2 tygodniach :)

   Usuń
 51. Po rejestracji karty i potwierdzeniu za pośrednictwem maila - trzeba jeszcze czekać na jakieś potwierdzenie tego czy już można wydać te 300 zł. i będzie zaliczone .
  Druga moja wątpliwość dotyczy tego czy doładowanie telefonu przez neta i płatność tą kartą zalicza się do transakcji na cele promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kartę teraz rejestrują od razu. Jak się zalogujesz i tam ją masz to znaczy że możesz od razu płacić.

   Wg mnie doładowanie powinni zaliczyć.

   Usuń
 52. A jeżeli mam zapisaną kartę debetową Getin w 2018 r. do programu Mastercard Priceless Specials to obecnie mogę otrzymać 6800 pkt za zapisanie się do programu Bezcenne Chwile?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej nie.

   Usuń
  2. @Anonimowy 13 stycznia 2021 09:41
   No a niby jak?

   @Anonimowy 13 stycznia 2021 11:08
   Na pewno nie.

   Usuń
 53. Gdzie należy składać reklamację, do dziś nie otrzymałem punktów,a warunki spełniłem w listopadzie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W sprawach związanych z Programem uczestnik może kontaktować się z Mastercard telefonicznie pod numerem 61 664 60 10 lub 801 055 990 od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00-22:00 (koszt połączenia zgodnie z taryfą operatora) lub za pośrednictwem poczty pod adresem: MasterCard Rewards/Priceless Specials, Skrytka pocztowa 20, 62-056, Komorniki.

   Usuń
 54. Ale z wyborem voucherów na zakupy to ostatnio u nich biednie.

  OdpowiedzUsuń
 55. Czy orientujesz się Mr Złotówa (albo ktoś inny) kiedy będą przyznawane bony (50 zł do Allegro, Decathlon itd.) dla osób które już na początku lutego, przelewając 1500 zł spełniły warunki promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli domyślam się, że konto zostało założone w listopadzie? Wtedy wpływy powinny być w grudniu, styczniu i lutym właśnie, a nagroda - jak pokazuje doświadczenie z poprzednich edycji - pojawia się do końca następnego miesiąca kalendarzowego.

   Usuń
  2. Tak, w listopadzie i tak właśnie warunki zostały spełnione. Tak myślałem, że do końca nast. mies. kal., ale zawsze lepiej zapytać bardziej doświadczonego kolegę. Dzięki za odpowiedź!

   Usuń
  3. Najśmieszniejsze jest to, że w regulaminie podają tylko czas do kiedy będzie możliwy wybór nagród.

   Usuń
 56. Można odbierać nagrody :)

  OdpowiedzUsuń
 57. Można odbierać nagrody :)

  OdpowiedzUsuń
 58. Zarejestrowałam w marcu kartę do programu, w kwietniu powinnam nią zrobić wymagane płatności. Teraz zorientowałam się, że zniszczyłam tą kartę /miałam męża już nie potrzebną i się pomyliłam :) /.
  Czy mogę płacić kartą telefonem ? czy muszę tylko plastikiem?
  czy to rozwiąże problem?

  OdpowiedzUsuń
 59. Dostałam dzisiaj ten kod o wartości 50 zł (wybrałam Allegro). Niech mi ktoś wyjaśni, w jaki sposób się tego używa. No dobrze, wybrałam sobie produkt na Allegro, chcę za niego zapłacić, wchodzę w "dostawa i płatność" (jeszcze nie weszłam) i... gdzie właściwie mam wpisać ten kod, żeby nie wydawać swoich pieniędzy, a dostać towar? A jak się okaże, że ten sprzedawca nie honoruje takiego kodu, a ja już kliknę tak daleko, że nie da rady wycofać się z zakupu? Jak to działa? Kto płaci sprzedawcy?

  OdpowiedzUsuń
 60. Jak użyć tego kodu za 50 zł do Allegro? Gdzie go wpisać po wybraniu produktu na Allegro? Skąd mieć pewność, że dany sprzedawca go honoruje, zanim klikniemy zbyt "głęboko", żeby wycofać się z zakupu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właściwie za wszystko można płacić poza kartami podarunkowymi. Kod wprowadza się na etapie podawania sposobu dostawy i wyboru metody płatności.

   Usuń
  2. Kartami podarunkowymi Allegro można płacić za wszystko oprócz zakupu wspomnianych kart podarunkowych Allegro (bo to pozwalałoby sztucznie przedłużać ważność). W regulaminie można też znaleźć taki zapis:

   "Użytkownik nie ma możliwości wykorzystania Karty Podarunkowej w ramach Transakcji, w których do płatności:

   a) korzysta z produktów kredytowych, w tym ratalnych, usługi Allegro Pay lub usługi Allegro Zapłać Później udostępnianych w Serwisie,

   b) wybrał opcję płatności przy odbiorze (przesyłki pobraniowe, odbiór osobisty bez przedpłaty)."

   Usuń
 61. Aktualnie strasznie przebrane już te nagrody w Getinie. Nie ma żadnych doładowań ani jakiś sensowniejszych nagród za drobniejsze sumy punktów więc chyba część mi przepadnie.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...