Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Uczestniku promocji "Premiuj z BNP Paribas", "Premia na każdą kieszeń" lub "Wybierz nagrodę" (z kontem): czas uzupełnić dane!

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

22.11.2020

Uczestniku promocji "Premiuj z BNP Paribas", "Premia na każdą kieszeń" lub "Wybierz nagrodę" (z kontem): czas uzupełnić dane!

W aż trzech promocjach z kontem w BNP Paribas w roli głównej nadszedł ważny moment. 

Finalizacja 3 promocji konta w BNP Paribas - listopad 2020 roku
To moment finalizacji, a więc czas, gdy organizator promocji przesyła maile powiadamiające o przyznaniu nagrody i na tę wiadomość trzeba zareagować, by uzupełnić dane niezbędne do jej otrzymania. Podpowiadam też jak w BNP Paribas zarobić jeszcze więcej nawet mając już tam konto.

Każdej z promocji poświęciłem odrębny wpis, w którym szczegółowo omawiałem warunki do spełnienia:


Dziś jednak przypomnę o tym, co najważniejsze.

W promocji "Premiuj z BNP Paribas", by zgarnąć pierwszą z nagród, czyli premię 150 zł, należało:
  • zarejestrować się na stronie promocji i do 27.09.2020 r. złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą i dostępem do bankowości elektronicznej, a najpóźniej do 18.10. zawrzeć umowę z bankiem i aktywować kartę oraz
  • w październiku zalogować się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej i wykonać co najmniej 2 przelewy za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej.

Kto te warunki spełnił, ten najpóźniej do 20.11. powinien otrzymać maila powiadamiającego o przyznaniu nagrody. Za pomocą danych z tej wiadomości, teraz (najpóźniej do 26.11.2020 r.) należy zalogować się na stronie promocji, by tam uzupełnić numer rachunku konta założonego w promocji w BNP Paribas. Premia 150 zł ma wpłynąć do 30.11.2020 r. Do końca listopada pozostanie czas na spełnienie warunków uzyskania drugiej części nagrody, czyli bonusu 200 zł.

W akcji "Premia na każdą kieszeń", w celu uzyskania pierwszej transzy - bonusu w wysokości 100 zł, trzeba było:
  • zarejestrować się na stronie promocji i do 20.09.2020 r. złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą i dostępem do bankowości elektronicznej, a najpóźniej do 30.10. zawrzeć umowę z bankiem i aktywować kartę oraz 
  • w październiku zalogować się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej i wykonać płatności kartą na sumę co najmniej 200 zł.

Na przesłanie maila powiadamiającego o przyznaniu premii organizator promocji dał sobie czas do 23.11. Za pomocą danych z tego maila, najpóźniej do 27.11.2020 r. należy zalogować się na stronie promocji, by tam podać numer rachunku konta założonego w promocji, bo to właśnie tam wpłynie premia (jej wypłata przewidziana jest do 30.11.2020 r.). Do końca listopada będziesz mieć też czas na spełnienie pozostałych warunków, by uzyskać bonus 100 zł.

Z kolei promocja "Wybierz nagrodę" (w której do wzięcia były - do wyboru - bony H&M, Leroy Merlin, Orlen lub Rossmann) wymagała:
  • zarejestrować się na stronie promocji i do 4.10.2020 r. złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą i dostępem do bankowości elektronicznej, a najpóźniej do 16.10. zawrzeć umowę z bankiem i aktywować kartę oraz
  • w październiku 2020 r. wykonać 3 płatności kartą wydaną do konta i za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej wykonać min. jeden przelew.

O przyznaniu pierwszej z nagród - bonu o wartości 50 zł, organizator powiadomi mailem do 30.11., a nagrodę przekaże do 31.12.2020 r. Osobom, które wybrały e-kod H&M nie pozostaje nic innego, jak zaczekać na SMSa z nagrodą. Ale pozostali uczestnicy promocji, najpóźniej do 15.12.2020 r. muszą zalogować się na stronie promocji, by tam podać adres do przesyłki nagrody. By uzyskać kolejne bony o wartości 100 i 200 zł, warunki promocji należy jeszcze spełniać odpowiednio w listopadzie i grudniu.

Co zrobić, gdy mail od organizatora nie dotarł, podpowiadam nieco niżej. Nim jednak do tego przejdę...

Masz konto w BNP Paribas. Jak zyskać więcej?


Przy okazji przypomnę, że oprócz nagród za konto w BNP Paribas, możesz w tym banku zyskać jeszcze więcej - za wyrobienie karty kredytowej czekają bony Allegro o łącznej wartości 300 zł (w podlinkowanym wpisie znajdziesz szczegółową instrukcję jak krok po kroku zgarnąć gwarantowane nagrody).

Brak maila od organizatora. Co robić?


Wiadomość od organizatora jest tak wyczekiwaną, bo jest nie tylko powiadomieniem o przyznaniu nagrody, ale zawiera też kod niezbędny do zalogowania na stronie promocji. 

Jeżeli tej wiadomości nie znajdujesz w głównym folderze odbiorczym swej skrzynki mailowej, to sprawdź jeszcze takie zakładki, jak spam, "oferty", "zakupy" lub "inne". W sytuacji gdy jednak i tam nie ma maila, pozostanie zgłoszenie reklamacji (brak otrzymania wiadomości nie musi bowiem oznaczać niespełnienia warunków czy błędów w raportowaniu na linii bank-organizator promocji, a może być efektem działania programów antyspamowych operatorów skrzynek mailowych). 

Proces reklamacyjny opisuje regulamin promocji ("Premiuj z BNP Paribas", "Premia na każdą kieszeń" lub "Wybierz nagrodę"). Wygląda on tak:
"1. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzenia Promocji można zgłaszać na piśmie na adres Organizatora: Agencja Hagen, ul. Sabały 60, 02-174 Warszawa z dopiskiem „REKLAMACJA” lub na adres e-mail: (w promocji "Premiuj z BNP Paribas") premiuj@bnpparibasplus.pl , (w promocji "Premia na każdą kieszeń") wakacyjnekonto@bnpparibasplus.pl lub (w promocji "Wybierz nagrodę") wybierznagrode@bnpparibasplus.pl
2. Reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, adres oraz adres e-mail reklamującego (jeśli chce, aby odpowiedź została mu przekazana e- mailem), jak również opis i przyczyny reklamacji. 
3. Reklamacje będą rozpatrywane niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 30 dni od daty otrzymania reklamacji. Odpowiedź na reklamację zostanie przekazana na piśmie lub w przypadku złożenia takiego wniosku przez reklamującego na jego adres e-mail."

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...