Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 6800 punktów w programie Bezcenne Chwile (dających nagrodę o wartości 100 zł) za kartę kredytową Getin Banku

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

6.11.2020

6800 punktów w programie Bezcenne Chwile (dających nagrodę o wartości 100 zł) za kartę kredytową Getin Banku

W Getin Banku powróciła promocja z kartą kredytową Mastercard w roli głównej.

Punkty na start z Getin Noble Bank S.A
Nagrodą są powitalne punkty w programie lojalnościowym Bezcenne Chwile, za które zgarnąć można nagrodę (np. voucher na zakupy) o wartości 100 zł. 

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Getin Banku.]

I trzeba przyznać, że taka nagroda za wyrobienie karty - choć warunki do spełnienia są dość proste - jednak nie robi takiego wrażenia, jak propozycje konkurencji. Choć tyle samo, bo 100 zł, ale w formie bonu do Biedronki przygotował mBank, to dla porównania przypomnę, że Citibank daje telefon LG K30 Dual Sim za kartę Citi Simplicity lub bonusy pieniężne do 720 zł za BP-Motokartę (choć w przypadku tej drugiej wymagana jest o wiele większa aktywność). Z kolei w BNP Paribas za kartę kredytową czeka 300 zł do wydania na Allegro.

Promocja karty kredytowej: 6800 punktów w Bezcenne Chwile 


Dla kogo promocja karty kredytowej? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która posiada aktywną i ważną kartę kredytową Getin Banku z logo Mastercard, która została wydana na podstawie umowy z bankiem po 30.06.2020 r., ale nie później niż do 31.12.2020 r., a pierwsze 6 cyfr numeru karty to 513026, 520084, 536366 lub 522829.

Nagroda. Do wzięcia czeka nagroda, którą jest 6800 punktów powitalnych w programie Bezcenne Chwile (wcześniej znanym jako Mastercard Priceless Specials). Punkty mają być ważne przez 2 miesiące, a wymienić je będzie można na nagrody z katalogu udostępnianego uczestnikom programu (wśród nich znaleźć można m.in. bilety do kina, nagrody rzeczowe oraz vouchery na zakupy - w zależności od dostępności - m.in. w Circle K, Douglas, Home&You, RTV Euro AGD). Taka liczba punktów w praktyce przekłada się na zdobycie nagrody o wartości 100 zł.

Limit nagród. Promocja karty kredytowej ma być dostępna do 31.12.2020 r., ale przewidziano limit nagród. Bank ma do rozdania 2000 nagród (po 6800 punktów każda), więc promocja może się zakończyć przed czasem, o czym bank poinformuje na swej stronie - komunikat o szacunkowym terminie wyczerpania puli ma się pojawić z 7-dniowym wyprzedzeniem.

Promocja karty kredytowej - zasady promocji Getin Banku


By wziąć udział w promocji karty kredytowej i zgarnąć punkty:
 • zarejestruj się w programie Bezcenne Chwile - należy to zrobić do 31.12.2020 r. (a przystąpienie do programu - rozumiane przez aktywację konta punktowego Bezcenne Chwile);
 • podczas rejestracji zaznacz oświadczenie:
"Wyrażam zgodę na wykorzystywanie danych kontaktowych i dotyczących udziału w Programie przez Mastercard, w tym do analizy moich preferencji, struktury wydatków/schematów zakupów, zainteresowań i zachowań, do przesyłania mi spersonalizowanych wiadomości marketingowych z najbardziej odpowiednimi ofertami i treścią pochodzącymi od Mastercard, wydawców kart, agentów rozliczeniowych, sprzedawców detalicznych i partnerów związanych z Programem Priceless Specials oraz „Chcę otrzymywać wiadomości marketingowe za pośrednictwem następujących kanałów: e-mail na adres e-mail podany podczas rejestracji lub SMS na numer telefonu podany podczas rejestracji.” 
(co najmniej do jednego kanału komunikacji: numeru telefonu komórkowego lub adresu e-mail).
 • w ciągu 30 dni od otwarcia rachunku punktowego w programie (czyli od przystąpienia do programu) wykonaj co najmniej 5 płatności kartą kredytową zarejestrowaną w programie Bezcenne Chwile na sumę min. 100 zł oraz
 • w terminie następnych 30 dni wykonaj min. 5 płatności ww. kartą na sumę min. 100 zł.

Płatności kartą mogą być wykonywane w sklepach stacjonarnych lub internetowych. Wykonując płatności, pamiętaj jednak o wykluczeniach. Bank nie zaliczy:
"wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); 
transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code) – (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, (ii) 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków), (iii) 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów), (iv) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), (v) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (vi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (vii) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty) oraz 
wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych, nawet jeżeli nie znajdują się w ramach powyższych MCC; a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika"

Punkty mają być przyznane w ciągu 15 dni roboczych od spełnienia warunków promocji karty kredytowej. Każdy uczestnik zdobyć może tylko jedną nagrodę (bez względu na liczbę posiadanych kart).

Karta kredytowa w Getin Banku - szczegóły oferty


Najlepszym wyborem z oferty Getin Banku wydaje się karta kredytowa Mastercard standard. Bank nie pobiera opłat za jej wydanie. Opłata miesięczna wynosi 5 zł, ale można jej uniknąć - w tym celu miesięcznie wykonać co najmniej 5 płatności na dowolne kwoty.
💡 Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz to, czym jest okres bezodsetkowy. 

Na koniec przypomnę, że promocja karty kredytowej nie jest jedyną promocją dostępna obecnie w Getin Banku. Do wzięcia czeka bon na zakupy o wartości 50 zł za konto osobiste oraz 2% dla oszczędności gwarantowane na 12 miesięcy.

Gdzie jeszcze zdobyć punkty w programie Bezcenne Chwile?


Aktualnie kilka banków serwuje promocje, w których do wzięcia czekają pakiety punktów powitalnych za rejestrację w programie lojalnościowym Mastercard. Aż 20 000 punktów można zdobyć za kartę kredytową w PKO BP. Z kolei otwierający konto w Santander Banku dostaną 6 800 punktów (i inne nagrody - w tym premie pieniężne na sumę min. 250 zł). Tyle samo punktów, co Santander, przygotował Alior Bank (promocję opisuję tutaj) - to propozycja również dla obecnych klientów. 3400 punktów na start czeka w Pekao - to z kolei promocja zarówno dla obecnych, jak i nowych klientów (na tych drugich dodatkowo czeka premia 100 zł).

Za podrzucenie informacji o promocji karty kredytowej w Getin Banku dziękuję Czytelnikowi Mariuszowi.

20 komentarzy:

 1. Taka liczba punktów w praktyce przekłada się na doładowanie telefonu za 80 zeta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No ale vouchery to 6800 pkt = dokładnie 100 zł.

   Usuń
  2. Telkomy zamieniają 800 pkt. na doładowanie warte 10 zł.

   Usuń
  3. Za te 6800 pkt. w Douglasie nie kupi nawet kremu do rąk :)

   Usuń
  4. Ale nie musisz brać vouchera do Douglasa :)

   Usuń
  5. Chyba tylko te doładowania karty się opłacają.

   Usuń
 2. A jeżeli miałem już wcześniej kartę kredytową Getin i byłem zarejestrowany w programie Bezcenne Chwile to mogę brać udział w promocji. Chodzi mi przede wszystkim o to czy jeśli byłem już zarejestrowany w tym programie to czy mogę zarejestrować się jeszcze raz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można, ale trzeba mieć nową umowę karty i nową kartę "do rejestrować" do aktualnie posiadanego profilu.

   Usuń
 3. Czy ten bank coś kiedyś oferował za zarejestrowanie w programie bezcenne chwile karty debetowej MasterCard?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedyś była promocja z punktami za każdą kartę. A można było ich wyrobić prawie bez limitu ;)

   Usuń
  2. Nazwa była tylko inna - Priceless© Specials :)

   Usuń
 4. Złotówa czy Getin Bank w przeciągu roku miał inne promki na kartę kredytową czy raczej nic innego nie można liczyć ? Pytam bo nigdy nie miałem KK w tym banku a jak dobrze czytam warunki promocji to mogę założyć KK i zgarnąć np. 2x voucher to Euro

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Były jedynie promocje z punktami Bezcenne Chwile (wcześniej Priceless Specials). Innych nie kojarzę.

   Usuń
 5. Mam konto w banku, czy KK wyklikam w bankowości internetowej czy konieczna będzie wizyta w banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak masz ofertę to wyklikasz. Jak nie masz to trzeba zamówić kontakt. Wniosek wtedy telefonicznie i tak samo zawarcie umowy. Bez wizyt w banku.

   Usuń
  2. Potwierdzam. Da się zrobić wszystko zdalnie.

   Usuń
 6. Czy płatności na allegro wykluczają z promocji?

  OdpowiedzUsuń
 7. zamienie bon do frisco.pl 50 zł za empik 20 zł

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy ktoś ma regulamin tej promocji. Link w artykule kieruje na nowy regulamin (II edycja) ze strony Getin a nie na edycję z końca roku 2020.
  Chcę dokładnie sprawdzić warunki. Kiedy są przyznawane punkty, ile i za co.
  Mi przyznano 2000 pkt 15 stycznia a liczyłem na 6800.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...