Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj rekordowe 400 zł za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku + zwroty za płatności

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

18.11.2020

Zyskaj rekordowe 400 zł za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku + zwroty za płatności

Alior Bank odpalił promocję "Z nami najlepiej - 5 edycja" z pulą nagród na start o rekordowo wysokiej wartości!

Promocja "Z nami najlepiej - 5 edycja"
Do wzięcia czekają gwarantowane premie pieniężne na sumę 300 zł (na dowolny cel) oraz 100 zł na zakupy (w samodzielnie wybranym sklepie). A oprócz tego są jeszcze zwroty za płatności.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Alior Banku.]

To promocja nie z kategorii tych, gdzie cała premia wpada w całości i dość szybko. Wypłata premii 300 zł rozłożona jest bowiem na mniejsze bonusy, które wypłacane będą co miesiąc. Ale za to sporo można zyskać.

Z nami najlepiej - 5 edycja, czyli premia do 300 zł od Alior Banku


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim dowodem osobistym, która w okresie ostatnich dwóch lat przed dniem złożenia wniosku w niniejszej promocji nie miała konta osobistego, walutowego, ani Karty Kibica w Alior Banku lub konta w T-Mobile Usługi Bankowe.

Regulamin promocji zaznacza, że posiadanie innych produktów (np. konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego czy konta w Kantorze Walutowym Alior Banku) nie wyklucza z promocji.

Nagroda. W promocji "Z nami najlepiej - 5 edycja" do wzięcia czekają gwarantowane bonusy pieniężne na sumę 300 zł (będzie to 12 bonusów po 10 zł każdy oraz 12 bonusów po 15 zł), które bank wpłaci na Twe konto (środki będzie więc można wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel). To nagrody podstawowe. O pozostałych gratyfikacjach (czyli o bonie na zakupy o wartości 100 zł oraz o zwrotach za płatności) piszę nieco niżej.

Zasady promocji "Z nami najlepiej - 5 edycja"


By wziąć udział w promocji:
 • najpóźniej do 31.12.2020 r. złóż wniosek o Konto Jakże Osobiste wraz z wydawaną do niego kartą; 
 • w ciągu 30 dni od złożenia wniosku zawrzyj z bankiem umowę;

Bonusy po 10 zł za aktywność


By uzyskać bonus 10 zł, w danym miesiącu kalendarzowym:
 • zapewnij wpływy w łącznej wysokości 1500 zł;
 • wykonaj co najmniej 3 płatności kartą wydaną do konta (w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie; mogą to być także płatności kartą podpiętą pod Google Pay lub Apple Pay - a dlaczego właśnie tak warto płacić piszę nieco niżej) oraz
 • zaloguj się do aplikacji mobilnej (dostępnej na urządzenia z systemem Android od wersji 4.4 lub iOS min. 11; wystarczy samo logowanie, gdyż bank nie wymaga wykonywania jakichkolwiek transakcji).

Tych bonusów będzie można uzyskać 12 - po 10 zł za każdy kolejny miesiąc kalendarzowy (nie dłużej niż do dwunastego) następujący po miesiącu zawarcia umowy o konto.

Każdy z bonusów 10 zł bank będzie wypłacał do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania.

Dodatkowe 15 zł za... produkt kredytowy


W przypadku gdy w ostatnim dniu miesiąca, w którym uczestnik promocji spełnił warunki do wypłaty bonusu 10 zł. jest też posiadaczem produktu kredytowego w Alior Banku, otrzyma też bonus 15 zł.

Produktem kredytowym, który Alior Bank zaliczy do przyznania bonusu 15 zł może być limit odnawialny w koncie osobistym lub karta kredytowa w Alior Banku (na której w dodatku w danym miesiącu kalendarzowym rozliczono min. jedną transakcję). Nieco niżej przejdę do prześwietlenia oferty tych produktów w Alior Banku, by łatwiej było wybrać najlepszy produkt zapewniający dodatkowe bonusy.

Bonus 15 zł będzie wypłacany razem z bonusem 10 zł, więc kto będzie miał konto osobiste i produkt kredytowy w Alior Banku, ten będzie dostawał w sumie 25 zł. Warunkiem uzyskania bonusu 15 zł jest brak przeterminowanego zadłużenia na posiadanym produkcie kredytowym w Aliorze. Przez 12 miesięcy można w ten sposób uzbierać aż 300 zł.

Do czasu wypłaty każdego z bonusów nie wypowiadaj umowy o konto, ani o kartę.

Ważne wskazówki. Spełniając warunki promocji, pamiętaj o poniższych zasadach:

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji: pamiętaj, że Alior Bank nie będzie brać pod uwagę transakcji anulowanych oraz transakcji z niektórymi kodami MCC (czyli kodami przypisywanymi terminalom płatniczym, które mają na celu wskazanie dominującego charakteru działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
"1) 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, 
2) 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), 
3) 4111, określający m.in. usługi transportowe, 
4) 6012, określający instytucje finansowe, 
5) 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, 
6) 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 
7) 4829, określający internetowe przekazy pieniężne, 
8) 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne. (pisownia oryginalna). 

Pozornie lista może wydawać się długa, ale przede wszystkim chodzi tutaj o wykluczenie miejsc, w których można by zrobić transakcje bez faktycznego płacenia za zakupy. Spokojnie można wykonywać płatności w sklepach (np. spożywczych, odzieżowych), marketach, aptekach, drogeriach, na stacjach paliw czy w lokalach gastronomicznych.

▶️ Przez wpływy (te na sumę 1500 zł), Alior Bank rozumie:
"przelewy przychodzące z rachunków prowadzonych w innych bankach; 
przelewy z innych rachunków prowadzonych w Banku [czyli w Alior Banku, bo zawsze gdy w regulaminie słowo 'Bank' zostało zapisane wielką literą, to chodzi o Alior Banku - przyp. Mr. Złotówa] dla osób fizycznych (z wyłączeniem rachunków prowadzonych przez Biuro Maklerskie Banku), których Klient nie jest posiadaczem lub współposiadaczem; 
przelewy z rachunków prowadzonych w Banku [czyli w Alior Banku - przyp. Mr. Złotówa] dla firm, których Klient nie jest właścicielem ani wobec których nie jest osobą powiązaną organizacyjnie lub kapitałowo"

Zatem najprostszym sposobem na spełnienie tego warunku jest przelew środków z własnego konta w innym banku (przelew nie może pochodzić z Twego konta w Aliorze, ani w T-Mobile Usługi Bankowe). Wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas (część lub całość środków w dowolnym momencie może wydać, przelać lub wypłacić).

6800 punktów na powitanie... czyli dodatkowe 100 zł na zakupy


W tej promocji (skierowanej zarówno do nowych, jak i obecnych posiadaczy konta w Alior Banku, o czym pisałem już tutaj) zgarnąć można punkty powitalne w programie Bezcenne Chwile (wcześniej znanym jako Priceless Specials). To darmowy program lojalnościowy dla wybranych kart wydawanych przez niektóre banki w Polsce (do nich należy też karta Mastercard wydawana do Konta Jakże Osobistego w Alior Banku).

Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy, doładowania telefonu, nagrody rzeczowe czy bilety do kina. Do wzięcia bywają też punkty w ofertach specjalnych oraz na powitanie. I to właśnie na punkty powitalne (w liczbie 6800) jest teraz okazja w Alior Banku. Taka liczba punktów na start wystarczy aby odebrać voucher na zakupy o wartości 50 zł (np. Circle K, Decathlon, Empik.com, Home&You, RTV Euro AGD - w zależności od dostępności w katalogu).

Limit nagród. Promocja z punktami Priceless Specials ma być dostępna do 31.12.2020 r., ale może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli 7 179 nagród (po 6800 punktów każda). Informacja o ewentualnym przedterminowym wyczerpaniu puli nagród ma się pojawić na stronie banku na 7 dni przed zakończeniem promocji.

Promocja skierowana jest do osób, które nie przystąpiły do programu Bezcenne Chwile, w ramach karty wydanej przez Alior Bank, przed dniem 28.09.2020 r

Warunki do spełnienia są proste. By uzyskać 6800 punktów:
 • zarejestruj się w programie Priceless Specials (po zalogowaniu do bankowości internetowej kliknij w swe konto - np. Konto Jakże Osobiste - wtedy wyświetli Ci się historia rachunku, a obok będzie zakładka 'Karty'. To tam - w części 'Informacje o karcie' - znajdziesz Program Priceless Specials i możliwość jego włączenia; zarejestrowanie karty przez operatora programu trwa do 14 dni roboczych), wyrażając przy tym zgodę o treści: 
"Wyrażam zgodę na wykorzystywanie danych kontaktowych i dotyczących udziału w Programie przez Mastercard, w tym do analizy moich preferencji, struktury wydatków/schematów zakupów, zainteresowań i zachowań, do przesyłania mi spersonalizowanych wiadomości marketingowych z najbardziej odpowiednimi ofertami i treścią pochodzącymi od Mastercard, wydawców kart, agentów rozliczeniowych, sprzedawców detalicznych i partnerów związanych z Programem Priceless Specials” i/lub „Chcę otrzymywać wiadomości marketingowe za pośrednictwem następujących kanałów: e-mail na adres e-mail podany podczas rejestracji lub SMS na numer telefonu podany podczas rejestracji.”
 • w ciągu 30 dni kalendarzowych od przystąpienia do programu (czyli od otwarcia rachunku punktowego w programie Priceless Specials) wykonaj min. 5 płatności kartą w dowolnych sklepach stacjonarnych lub internetowych na łączną kwotę min. 10 zł.

Nagroda ma być przyznana już w ciągu 15 dni roboczych od zrealizowania powyższych warunków. Punkty mają być ważne przez 2 miesiące.

Wykonując płatności na potrzeby promocji, pamiętać trzeba jednak o wykluczeniach, gdyż - zgodnie z regulaminem - na potrzeby promocji bank nie uwzględni: 
"wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); 
transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code) – (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, (ii) 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków), (iii) 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów), (iv) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), (v) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (vi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (vii) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty) oraz 
wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/ wirtualnych, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC; a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika"

Konto Jakże Osobiste w Aliorze - szczegóły oferty


Główne cechy konta zakładanego w Alior Banku na potrzeby powyższej promocji to: 
 • 0/10 zł - miesięczna opłata za prowadzenie konta nie jest pobierana, jeśli zostanie spełniony jeden z poniższych warunków: 
  • na konto w danym miesiącu wpłynie jednorazowo kwota min. 1 500 zł z innego banku (nie zaliczą się przelewy z rachunków dla klientów indywidualnych w Aliorze, T-Mobile Usługi Bankowe oraz w Kantorze Internetowym Alior Banku; warto zwrócić uwagę na to, by wpływ był od razu w kwocie min. 1500 zł - to w celu uniknięcia opłaty za konto, choć na potrzeby promocji wystarcza suma mniejszych wpływów) lub 
  • gdy posiadacz konta nie ukończył 26 lat; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0/5 zł - opłata miesięczna za kartę wydaną do konta nie będzie pobrana, jeśli w danym miesiącu wykonasz płatności kartą na sumę min. 300 zł (wliczają się do tego płatności Google Pay lub Apple Pay; ale do tej sumy nie zostaną uwzględnione transakcje BLIKiem; jeśli zbliżeniowo telefonem wykonasz płatności na min. 300 zł miesięcznie, to dodatkowo wpadnie jeszcze min. 3 zł dzięki zwrotom, o którym piszę niżej); 
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach Alior Banku; 2,50 zł za każdą wypłatę gotówki w innych bankomatach (w tym sieci Euronet). 

Po złożeniu internetowego wniosku o konto (do promocji kwalifikują tylko wnioski o konto złożone przez Internet; promocja z premią do 300 zł w placówkach banku jest niedostępna) umowę o konto zawrzeć można na jeden z trzech sposobów:
Sposoby zawarcia umowy o Konto Jakże Osobiste w Alior Banku
 • za pomocą przelewu weryfikacyjnego z własnego konta w innym banku (ważne przy tym, by dane wprowadzone przez Ciebie we wniosku zgadzały się z tymi, które pojawią się przy przelewie). Jeśli wybierzesz tę metodę, a z jakiejkolwiek przyczyny otwarcie konta nie dojdzie do skutku, to przy kolejnej próbie nie warto wybierać tej samej metody (bo kolejny wniosek znów najpewniej będzie odrzucony), ale inną z niżej wymienionych;
 • za pośrednictwem kuriera lub 
 • podczas rozmowy wideo z konsultantem banku.

I tyle wystarczy już wiedzieć, jeżeli chcesz się skupić wyłącznie na zdobyciu premii do 300 zł oraz 100 zł na zakupy. Jednak z Kontem Jakże Osobistym zyskać możesz więcej, bo elementem składowym podstawowej oferty tego konta są tzw. korzyści, o których pisz niżej (dzięki nim możesz uzyskać zwroty za płatności).

Produkty kredytowe w Alior Banku. Który wybrać?


By uzyskiwać co miesiąc bonus 10 zł, wystarczy założyć i korzystać (zgonie z regulaminem promocji) z Konta Jakże Osobistego. Żeby zarobić jeszcze więcej, a konkretnie o 15 zł miesięcznie więcej (czyli 180 zł w ciągu 12 miesięcy) trzeba też posiadać produkt kredytowy w Alior Banku. Do wyboru jest limit odnawialny w koncie osobistym lub karta kredytowa.

Limit kredytowy da Ci dostęp do dodatkowych środków w koncie (czyli możliwość zejścia poniżej zera). Opłata za przyznanie takiego limitu wynosi 2%, min. 75 zł, więc jeśli zdecydujesz się na limit w wysokości 1 000 zł, to zapłacisz za to jednorazowo 75 zł (niestety to "zje" sporą część nagrody, więc lepszym wyborem wydaje się karta kredytowa, bo tę można mieć za 0 zł - o niej piszę ciut niżej). 

Jeśli z konta będziesz wydawać wyłącznie własne środki, nie wykorzystując limitu kredytowego, to nie będziesz płacić odsetek (bo te naliczone będą dopiero w sytuacji, gdy jakaś część limitu zostanie wykorzystana). Za przedłużenie limitu na kolejny rok opłata również wynosi 2%, min. 75 zł (więc jeśli zdecydujesz się na limit kredytowy w koncie, to z niego będzie najlepiej uprzednio - na miesiąc przed upływem rocznicy - zrezygnować nawet kosztem nieotrzymania ostatniego bonusu 15 zł).

Karta kredytowa w Alior Banku, którą wartą wziąć pod uwagę, decydując się na produkt kredytowy, to karta kredytowa OK!, którą bank wydaje za 0 zł. Opłata za kartę wynosi 10 zł, ale można jej uniknąć, jeśli w ciągu miesięcznego okresu rozliczeniowego wykonane zostaną płatności na sumę min. 600 zł. Tym samym więc kartę można mieć za darmo i wtedy w pełni czerpać korzyści z bonusów (bez dodatkowych kosztów).

A z kartą kredytową OK! można też dodatkowo zyskać - bank nalicza 1% zwrotu za płatności w wybranych kategoriach punktów handlowo-usługowych (liczby poniżej podane, to kody MCC, które przypisywane są do terminali płatniczych i mają na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy). A są to:
biura podroży 4722, 
kolej 4112, 
hotele 7011, 
punkty gastronomiczne (restauracje, bary, kawiarnie, kluby, dyskoteki) 5812, 5813, 5814, 
teatr i kina 7922, 7832,
księgarnie 5942, 
sklepy papiernicze 5111; 
sklepy RTV 5732; 
sklepy AGD 5722; 
sklepy komputerowe 5045, 5072, 5251; 
sklepy odzieżowe 5651, 5611, 5699, 5641, 5621, 5631, 5691; 
salony piękności 7298; 
zakłady fryzjerskie 7230.


Dzięki zwrotom kwartalnie można uzyskać do 75 zł, co w rok da razem nawet 300 zł. 

💡Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zachęcam do przeczytania poradnika: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać.


Konto Jakże Osobiste. Jak zyskać jeszcze więcej?


Korzyści to dodatkowe funkcjonalności, które możesz samodzielnie włączać i wyłączać (według własnego uznania). Alior Bank do wyboru daje:
1) Bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce 
2) Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym 
3) Bezpłatne bankomaty za granicą 
4) Limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni 
5) Zwrot za płatności zbliżeniowe telefonem 
6) Ubezpieczenie w podróży za granicą 
7) Pomoc w nagłych wypadkach - pakiet assistance 
8) Pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych 
9) Pakiet bezpłatnych powiadomień 
10) Płatności kartą bez kosztów przewalutowania 
11) Punkty dla Graczy 

Dwie korzyści można posiadać za 0 zł. Korzystanie z każdej kolejnej wiąże się z miesięczną opłatą 3,50 zł. Z punktu widzenia osób biorących udział w promocjach bankowych najlepszym wyborem wydają się być zwroty za płatności zbliżeniowe telefonem i BLIKiem (dla zainteresowanych omówienie pozostałych korzyści, jakie daje konto Alior Banku zamieściłem tutaj). 

Zwrot za płatności zbliżeniowe telefonem uzyskiwać można za transakcje wykonywane w sklepach stacjonarnych za pomocą Android Pay lub Google Pay oraz BLIKiem (wykorzystując 6-cyfrowy kod podczas płacenia).

Bank wypłaca równowartość 1% od takich transakcji. Miesięcznie można w ten sposób zgarnąć do 20 zł (co w rok da nawet 240 zł). Tu także obowiązuje wykluczenie niektórych kodów MCC (o których wspominałem już wyżej, w części omawiającej warunki promocji z bonusami do 300 zł).

Dodam jeszcze, że płatności Google czy Apple Pay zaliczają się do obrotu wymaganego do zwolnienia z opłaty za kartę. Zatem jednocześnie można zapewnić sobie darmową kartę i uzyskać zwroty. Płatności wykonywane Google Pay czy Apple Pay jednocześnie spełnią też warunki uzyskiwania bonusów po 10 zł miesięcznie.

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach, które wysyłam do dwóch razy w tygodniu. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):

Przydatne dokumenty:

29 komentarzy:

 1. Czy zgody marketingowe są wymagane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nigdzie nie ma o nich mowy więc dobrowolne.

   Usuń
  2. Wyraź wszystkie zgody, a przy zamykaniu konta je wycofaj - to najlepsza metoda.

   Usuń
  3. W Aliorze mam konto już od 2 lat. Wszystkie zgody na tak, a jeszcze ani razu nie dzwonili.

   Usuń
 2. Witam. Mam pytanie dotyczące kart debetowych wydanych do rachunków T-Mobile Usługi Bankowe. Czy łapią się w promocji - rachunki prowadzi Alior ("Partner" w świetle regulaminu)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie łapią się. Ale od 29.11, czyli po połączeniu już powinny.

   Usuń
 3. Jak już mam kartę kredytową Aliora to mogę wziąć udział i będę się łapał na promocję z bonusami 10 i 15 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cytat z powyższego opisu: "Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim dowodem osobistym, która w okresie ostatnich dwóch lat przed dniem złożenia wniosku w niniejszej promocji nie miała konta osobistego, walutowego, ani Karty Kibica w Alior Banku lub konta w T-Mobile Usługi Bankowe."

   Usuń
  2. Możesz wziąć udział. Regulamin nie precyzuje kiedy ma być otwarty limit albo karta kred. Ale trzeba go po prostu mieć na koniec miesiąca.

   Usuń
 4. Mam pytanie odnosnie tego bonusu 15 zl za posiadanie produktu kredytowego. Od paru miesiecy posiadam raty na zakup telewizora w Aliorze czy spacane co miesiac raty lapia sie pod pojeciem produktu kredytowego ? No bo w jakims sensie jest to kredyt tylko ratalny. Konta osobistego w tym banku nie posiadam, jedynie raty. Czy mam szanse zatem na ten bonus ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Produkt Kredytowy–zawarta z Bankiem Umowa o Pożyczkę/Kredyt, Umowa o przyznany Kredyt w rachunku płatniczym [Limit odnawialny w rachunku] lub Rachunek Karty kredytowej, na którym w danym miesiącu kalendarzowym rozliczono przynajmniej jedną Transakcję. Nie dotyczy Umów o Pożyczkę/Kredyt na zakup towarów/usług zawartych u pośredników działających na rzecz Banku"

   To cytat z regulaminu. Tylko te 2 produkty kredytowe wchodzą w grę. Żadne raty, pożyczki, kredyty itp.

   Usuń
 5. Ze spokojem można założyć, że w tej promocji można zdobyć min. 436 zł, a nawet 640 zł, jak ktoś za wszystko płaci kartą (telefonem). Bo wydając 300 zł/mies. już będzie 3 zł i to x 12 + 120 + 180 + 100 zł. Szkoda że karencja 2 lata, bo bym brał.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak obecnie wygląda oprocentowanie na koncie oszczędnościowym? Bo kiedyś dla KJO było podwyższone.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niezmiennie można taką 'korzyść' włączyć dla konta oszczędnościowego. Obecnie bank oferuje 1% w skali roku (do 20 tys. zł).

   Usuń
 7. Jeśli mam kredyt konsolidacyjny w Aliorze to mogę skorzystać z bonusu 15 pln

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli chodzi o produkt kredytowy (dla uzyskania bonus 15 zł) to może być to wyłącznie limit kredytowy w koncie lub karta kredytowa.

   Usuń
 8. Nie mogę założyć konta online taki komunikat wyskakuje :
  "Niestety nie możemy otworzyć Ci konta przez Internet.
  Kliknij ,,Zamów kontakt”, a nasz pracownik zadzwoni do Ciebie i otworzy konto podczas rozmowy telefonicznej."

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zamów. W poprzedniej promocji miałem też taki przypadek. Konto będzie nadal brało udział w promocji.

   Usuń
 9. bank ma problemy bo nie można się dodzwonić

  OdpowiedzUsuń
 10. ktoś podpowie jak wyglądają opłaty za konta przeniesione z TMUB? obowiązue mnie to co miałem w TMUB? czyli freemium albo premium?

  OdpowiedzUsuń
 11. Mam pytanie odnośnie przeniesionego konta premium z T-mobile do Aliora. Czy doładowanie R kartą zwalnia z opłaty za kartę? Chodzi mi o samo zwolnienie z opłaty, bez udziału w promocji "zwrot za zakupy".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wykluczenia dotyczą promocji. W przypadku zwolnienia z opłaty za konto/kartę mogą być dowolne płatności kartą.

   Usuń
 12. W progranie Priceless Specials otrzymałem tylko 2000 punktów powitalnych , czy to jakaś pomyłka czy mogę mieć jeszcze dodatkowe przyznane ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest jeszcze jedna równoległa promocja bezpośrednio od BCh. To po prostu dodatkowe 2000 pkt :D

   Usuń
 13. Miałem konto w alior i w t-mobile i jeszcze kredytowke w t-mobile. Czy jak teraz się połączyły się banki to płatności np kredytową liczą się do spełnienia warunków bezpłatnych kont i kart z obu banków oraz zwrotów za płatności? Czy jednak muszę robić oddzielnie płatności kartą t-mobile i oddzielnie kartą aliora?

  OdpowiedzUsuń
 14. W BC są jeszcze dostępne punkty czy limit już wyczerpany? nie mogę znaleźć info na stronie

  OdpowiedzUsuń
 15. Alior wypłacił dziś zwrot 1%

  OdpowiedzUsuń
 16. Czy przez konto internetowe można wypowiedzieć limit kredytowy? Jeśli tak, to gdzie szukać tej opcji?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...