Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Odbierz nawet 400 zł w promocji "Cyber Monday z Bankiem" za konto w BNP Paribas

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

3.11.2020

Odbierz nawet 400 zł w promocji "Cyber Monday z Bankiem" za konto w BNP Paribas

BNP Paribas odpalił nową promocję swego konta osobistego.

Cyber Monday z Bankiem BNP Paribas
Do wzięcia czekają nagrody gwarantowane: premia pieniężna do 350 zł (do wykorzystania na dowolny cel) oraz bon o wartości 50 zł do zrealizowania na Allegro. To promocja dla nowych, jak i powracających klientów (okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w tym banku to zaledwie 12 miesięcy). Z udziałem w promocji warto się spieszyć, bo jest ona dostępna bardzo krótko!


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Promocja "Cyber Monday z Bankiem": nawet 400 zł od BNP Paribas


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie posiada i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie posiadała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie dotyczy także współposiadaczy kont. 

Okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w tym banku jest krótszy o 3 miesiące, niż to bywało jeszcze w wielu poprzednich edycjach promocji konta w BNP Paribas.

Regulamin promocji nie wyklucza osób będących stroną umowy o produkty w BGŻ Optima.

Nagrody. W promocji "Cyber Monday z Bankiem" do wzięcia czekają:
 • bon o wartości 50 zł do wykorzystania podczas zakupów na Allegro oraz
 • premia pieniężna w wysokości 250 lub 350 zł (nieco niżej wyjaśniam co decyduje o wysokości tej premii).

Limit rejestracji. Promocja "Cyber Monday z Bankiem" przewidziana została dla maksymalnie 3000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Zatem dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie mieć pewność zdobycia nagród (oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej). Z udziałem w promocji warto się więc pospieszyć (tym bardziej, że jest ona dostępna bardzo krótko).

Zasady akcji "Cyber Monday z Bankiem"


By wziąć udział w promocji:
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 10.11.2020 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji; 
 • do 24.11.2020 r. r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej oraz aktywuj kartę wydaną do konta (należy to zrobić w ciągu siedmiu dni po otrzymaniu przesyłki z kartą, ale też nie później niż do 24.11.);
 • w okresie od 25.11. do 2.12.2020 r. wykonaj min. 1 przelew za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej.

Za spełnienie powyższych warunków przysługiwać Ci będzie pierwsza nagroda - bon Allegro o wartości 50 zł.

By uzyskać premię pieniężną:
 • w okresie od 25.11. do 2.12.2020 r. wykonaj płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 500 zł; od sumy tych płatności będzie zależała wysokość gratyfikacji:
  • otrzymasz premię 250 zł, jeśli wykonasz płatności na sumę od 500 do 999,99 zł lub 
  • otrzymasz premię 350 zł, jeśli suma płatności kartą w ww. okresie wyniesie min. 1 000 zł (suma to spora, ale z wyprzedzeniem pewnie da się zaplanować; można odłożyć w czasie tankowanie auta czy jakieś większe zakupy tak, by wykonać je właśnie na przełomie listopada i grudnia).

  Kiedy otrzymasz nagrody w promocji konta w BNP Paribas?


  O przyznaniu nagród, organizator promocji powiadomi Cię mailowo (z adresu cybermonday@bnpparibasplus.pl) do 20.01.2021 r. 

  Na wiadomość powiadamiającą o przyznaniu premii będzie należało zareagować - do 26.01.2021 r. koniecznym będzie zalogowanie na stronie promocji (dane do logowanie otrzymasz mailem) w celu podania numeru rachunku konta założonego w BNP Paribas w promocji.

  Premia na Twe konto zostanie przelana do 31.01.2021 r. W tym też terminie SMSem ma być przesłany kod o wartości 50 zł do wykorzystania podczas zakupów na Allegro. Warunkiem uzyskania premii pieniężnej jest spełnienie też warunków uzyskania bonu Allegro. 

  Do dnia otrzymania nagrody należy posiadać aktywne konto wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości internetowej.

  Ważne wskazówki dla uczestników promocji "Cyber Monday z Bankiem"


  Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

  ▶️ Przelew jaki należy wykonać z konta w BNP Paribas zlecić należy za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Może to być zwykły przelew nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych).

  ▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)". Mogą, ale nie muszą to być płatności na Allegro.

  ▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności kartą, które zostaną wykonane w miejscach, gdzie terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod wskazujący dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
  - 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

  Lista z pozoru wydaje się długa, ale w praktyce bankowi najpewniej zależy tylko na tym, by wyeliminować płatności w miejscach, gdzie można zrobić większy obrót często bez faktycznego robienia zakupów. Płatności można za to realizować w różnych sklepach (spożywczych, monopolowych i innych), marketach, drogeriach, aptekach, punktach gastronomicznych czy na stacjach paliw.

  ▶️ Jeśli nie chcesz przegapić maila o premiach, to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o nowościach, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach:

  Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas - szczegóły oferty


  Konto Otwarte na Ciebie to konto osobiste z oferty BNP Paribas. Jego główne cechy to:
  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
  • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
  • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart: 

   Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/3 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz 1 płatność kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat); 

   Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.; 

   Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

  Jeśli za kartę nie chcesz płacić, to najlepszym wyborem będzie Karta Otwarta na Dzisiaj. W jej przypadku, by uniknąć opłaty miesięcznej, wystarczy wykonać kartą min. jedną płatność na dowolną kwotę (BLIK w tym względzie nie zastąpi płatności kartą).

  Złożenie wniosków o Konto Otwarte na Ciebie objętych promocją "Cyber Monday z Bankiem" możliwe jest tylko na stronie promocji. Umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

  Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto z bankiem jest wideoweryfikacja.

  💡 A na koniec dodam, że jak już otworzysz konto w powyższej promocji (najlepiej zachować taką kolejność), to później możesz też zgarnąć od BNP Paribas 300 zł w bonach Allegro za kartę kredytową.

  Przydatne dokumenty:

  200 komentarzy:

  1. Mam kartę kredytową w BNP. Łapię się czy to mnie wyklucza??

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Wyklucza posiadanie aktywnej umowy ramowej.

    Usuń
   2. Możesz brać udział. Sprawdzone.

    Usuń
   3. Dziękuję za informację.

    Usuń
   4. A jak mam kartę kredytową i razem z kartą dostęp do bankowości internetowej, to nie jest tożsame z posiadaniem aktywnej umowy ramowej i jednocześnie wyklucza posiadaczy karty kredytowej z tej promocji ?

    Usuń
   5. Karta kredytowa nie przeszkadza. Możesz brać udział.

    Usuń
  2. 1. Jaka jest ważność bonu Allegro?
   2. jak wezmę udział ja i żona to będziemy mieć 2 bony. Czy można je łączyć?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. To dwa osobne bony nie mające ze sobą żadnego związku.

    Usuń
   2. 1 nie wiem ale ja miałem kiedyś info w SMS że pół roku, a bon był ważny nawet rok
    2 raczej nie bo na allegro jest pole do wpisania na jeden bon tylko i do wykorzystania wtedy w całości

    Usuń
   3. 2. bonów nie można łączyć.

    Usuń
   4. 1. W regulaminie promocji nie znalazłem informacji na temat terminu ważności bonu, ale standardowo są one ważne przez 12 miesięcy od zakupu (a organizator pewnie będzie je kupował dopiero w okolicy rozdania, wiedząc już ile faktycznie musi ich przekazać uczestnikom, którzy spełnili warunki promocji).

    Usuń
   5. Zapytałem i dostałem taką odpowiedź mailową:

    "Ważność kodu to rok od daty wysyłki. Jednak dokładna datę otrzyma Pan w mailu z informacja o przyznaniu Nagrody."

    Usuń
  3. To w zasadzie kopia promki "Złota polska premia" (https://bankobranie.blogspot.com/2020/10/zlota-polska-premia-konkurs-bnp-paribas.html) z lekko trudniejszymi warunkami obrotu na karcie, ale za to z wyższą premią.

   Swoją drogą zastanawiam się jak duży jest budżet przeznaczony na marketing w Parobasie :)

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Niechaj mają jak największe. Z korzyścią dla nas.

    Usuń
   2. Brałam udział w poprzedniej promocji "wracamy do nauki" warunki spełnione a premii brak.Poszła reklamacja zobaczymy.

    Usuń
   3. To są wbrew pozorom spore kwoty zwłaszcza, że banki raczej obecnie cienko przędą - 3000 nagród po 350 zł każda to ponad mln zł, a to tylko jedna akcja z bardzo wielu jakie ostatnio mają!

    Usuń
   4. Dwie inne równolegle trwające promki czyli "Zakupowy szał" (3000 nagród po 375 zł każda) oraz "Złota polska premia" (to 2000 nagród po 250 zł każda) to razem 1,6 mln zł.

    Usuń
   5. Cienko?? Ciekawe... wynik BNP Paribas za ostatnie 12 miesięcy: przychody - ponad 4 mld PLN, zysk - ponad 500 mln PLN.

    Usuń
   6. Skąd pochodzą te dane?

    Usuń
   7. @Anonimowy 4 listopada 2020 09:27, to ciągle małe kwoty względem tego, co banki szacunkowo wydają choćby na reklamę w tv. A tu liczy się efektywność. Bank nie pompuje kasy w spoty reklamowe, których wiele osób i tak nie ogląda. W przypadku tego typu promocji płaci za efekt, czyli sytuację, gdy klient już założy konto i spełni określone warunki. No i płaci przede wszystkim klientowi, więc zyskuje jego satysfakcję :)

    Usuń
   8. Premie to tylko część całkowitego kosztu takich akcji - organizator nie robi tego za darmo :)

    Usuń
   9. Anonimowy4 listopada 2020 13:58: Bank jest spółką akcyjną notowaną na giełdzie, więc publikuje raporty okresowe z wynikami.

    Usuń
  4. Czyli na przeciągu tygodnia czasu począwszy od 25. listopada trzeba wykonać płatności kartą na sumę w przedziale od 500 do 1000 zł - dość ostra jazda, gdyż na równoległej promce tego samego konta na płatności kartą na sumę 500 zł dają cały grudzień.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Zapewne masz na myśli promocję "Złota polska premia". Tam faktycznie jest więcej czasu na wykonanie płatności, ale za to premia wynosi 250 zł. Mniej, ale za to co, kto woli (lub co może).

    Usuń
   2. Jak się martwisz że nie wydasz tyle, to można sobie pomóc:
    - doładowaniem telefonu na większą kwotę
    - opłaceniem rachunków kartą
    - zrobieniem jakiś zakupów na zapas
    - zakupem biletu okresowego na dłuższy czas
    - zatankowaniem auta za kogoś z rodziny

    Sposobów/pomysłów jest dużo :)

    Usuń
   3. @Anonimowy, 3 listopada 2020, 19:36 - wydać 'na siłę' 1000 zł, żeby otrzymać za kilka miesięcy premię 350 zł? Jest moc :)

    Usuń
   4. Jak płacicie rachunki kartą?

    Usuń
   5. Np. przez Moje Usługi.

    Usuń
   6. Play, PGNiG, PGE. Teraz praktycznie każdy ma swoje eBOKi i tam można płacić kartą.

    Usuń
   7. @Anonimowy, 17 listopada 2020, 11:16 - Za co pobierana jest opłata :)

    Usuń
  5. "Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej" - czy PIN wciąż uzyskuje się po wysłaniu SMS na podany przez nich numer?

   OdpowiedzUsuń
  6. Czy zakupy na allegro za 1 tys. karta będą uznawane?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Tak, płatności na Allegro są zaliczane (tak wynika z doniesień Czytelników biorących udział w poprzednich edycjach, z analogicznymi warunkami).

    Usuń
   2. Cytat z powyższego opisu promki: "Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media"

    Płatności z udziałem PayU są wykluczone.

    Usuń
   3. Ale tylko płacąc za pomocą Google Pay?

    Usuń
   4. Wykluczenie dotyczy płatności w internecie za pośrednictwem tzw. podmiotów trzecich takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media.

    Płatność kartą czy Google Pay to w efekcie końcowym ten sam proces.

    Usuń
   5. @Anonimowy 3 listopada 2020 17:04, definicja transakcji ze wspomnianymi wykluczeniami w promocjach konta w BNP Paribas funkcjonuje już od bardzo dawna i choć na początku były obawy, to Czytelnicy pisali o tym (sprawdzając w praktyce), że płatności na Allegro są zaliczane. One odbywają się przy udziale PayU (bo ktoś najczęściej rozliczyć tę transakcję musi; tak jak terminale w sklepach stacjonarnych obsługiwane są przez różne firmy typu Elavon, Polcard itp.). Wykluczenie - w zamyśle twórcy regulaminu - najpewniej ma wyeliminować działania w celu zasileń różnych narzędzi/portfeli elektronicznych często udostępnianych przez takie firmy.

    @Anonimowy 3 listopada 2020 19:41, choć definicja transakcji bezgotówkowej (tj. płatności) kartą zawiera wykluczenia, to zaznaczono w niej, iż (cytuję) "wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay" :)

    Usuń
   6. Płatności na Allegro mogą być.

    Usuń
   7. Złotówa, gwoli ścisłości:
    - tak w regulaminie promki, jak i w Twoim (jak zwykle bardzo klarownym) opisie tejże, wymieniana jest lista wykluczeń, na której widnieje m.in. PayU, a to pośrednik płatności na Allegro.
    - płatność kartą czy GPay na Allegro nie jest wykluczona, choć pośrednikiem będzie również PayU

    W związku z powyższym zrobię obrót kartą w sklepach stacjonarnych :)

    Usuń
   8. Było to już wiele razy wałkowane. Płatności kartą na Allegro (chociaż przez PayU) ą zaliczane.

    Usuń
   9. Ok a co z innymi sklepami w których płatność kartą również odbywa się przez PayU? Np Reserved?

    Usuń
   10. Liczy się. Tu chodzi o to żeby nie doładowywać różnych portfeli elektronicznych i tym podobnych rzeczy

    Usuń
  7. Witam. Kredyt odnawialny z allegro w BNP wyklucza udział w promocji?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Wyklucza posiadanie aktywnej umowy ramowej.

    Usuń
   2. Regulamin promocji wyklucza posiadaczy umowy ramowej (która dotyczy konta i karty do konta), więc droga do udziału w promocji konta jest otwarta. Aczk w praktyce bywały sygnały Czytelników, że kto ma bankowość internetową (choćby w związku z jakimś innym produktem w tym banku), ten otrzymuje informacje o odrzuceniu wniosku. Na szczęście jednak już w ostatnim czasie zaczęły pojawiać się informacje, że złożenie wniosku się udaje. Zatem pozostaje spróbować.

    Usuń
   3. Witam. Odrzucili...Mam kredyt odnawialny z allegro...

    Usuń
  8. Czy komuś jeszcze pokazała się informacja, ze weryfikacja przedłuża się i zostanie powiadomiony mailowo o jej wyniku? Jeśli tak to po jakim czasie otrzymaliście potwierdzenie?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. W jednej z poprzednich edycji brałem udział. Potwierdzenie przyszło dopiero następnego dnia popołudniu.

    Usuń
   2. Nic nie szkodzi jak potwierdzenie przyjdzie po 10 listopada? Z tego co zrozumiałem, to ta część nie musi być koniecznie do 10 listopada, zgadza się?

    Usuń
  9. Czy zgody marketingowe są wymagane?

   OdpowiedzUsuń
  10. Jakiej firmy kurierskiej obecnie używają?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Dziadowskie DHL w którym za każdym razem kurierzy olewają dostarczanie umów mimo tego nawet, że czasami się umawiają. Potem pozostaje tylko jechać do nich bo jak nie, to odsyłają przesyłki.
    A Parobas z maniakalnym uporem wciąż z ich usług korzysta. I może o to właśnie im chodzi. I tak bardzo często nie wypłacają premii.

    Usuń
   2. U mnie w rodzinie w ciągu ostatnich kilku lat konta w BNP zakładaliśmy 12 razy. Za każdym bez zarzutu jeśli chodzi o kuriera. Wypłata premii też zawsze na czas. Raz tylko była reklamacja braku maila, ale wyjaśniona w 3 dni.

    Usuń
   3. Kurier DHL właśnie dostarczył moją kartę - wniosek składałem we wtorek wieczorem.

    Usuń
  11. Co znaczy dokladniej "po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta)" To przy kurierze nie podpisuje sie juz umowy konta? Kurier sprawdza tozsamosc z dowodem i co dalej? Podpisuje sie jakies papiery? Czy tylko wydaje przesylke z karta? I znow slabo ze w czasach pandemii musi byc kurier a nie mozna np przelewem weryfikacyjnym. Oj banki zyja w innej rzeczywistosci....

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Umowę podpisuje się po wysłaniu i akceptacji wniosku na stronie ich partnera znaczit Autenti.

    Usuń
   2. Umowa jest podpisywana SMSem ale konto aktywowane po wizycie kuriera. 2 podpisy się składa, odbiera kartę i tyle. Można aktywować kartę (tj. nadać jej PIN) i wtedy aktywować bankowość.

    Usuń
   3. A ile czasu od dnia podpisania umowy się czeka na kuriera?

    Usuń
   4. U mnie kurier był tak po 4-5 dniach (przez weekend).

    Usuń
   5. Podbijam pytanie.

    Usuń
   6. W sobotę złożyłem wniosek oraz podpisałem umowę w promocji "Zakupowy szał" i własnie dostałem SMS od DHL mówiącą, że jutro kurier dostarczy mi przesyłkę.

    Usuń
  12. Mam już aplikacje go mobile , mam kartę kredytową . Zarejestrowałem się w promocji , kazali mi sciągnąć aplikacje którą już mam. Nie chce mnie puścić do załozenia konta, co poradzicie?

   OdpowiedzUsuń
  13. Czyli doładowanie Revoluta nie przejdzie?

   OdpowiedzUsuń
  14. Czy jeżeli mam kredyt ratalny w BNP (wzięty w jakims sklepie internetowym) to jestem wykluczony z promocji?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Limit nie wyklucza.

    Usuń
   2. Wyklucza posiadanie aktywnej umowy ramowej.

    Usuń
  15. Ma ktoś jakiś sposób na obejście wydania takiej kwoty? No. Jest jakiś sklep gdzie można kupić karta a oddają pieniądze gotówką? Lub czy zwrot na kartę powoduje nieuznanie transakcji?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Zwrot na kartę równa się temu jakby tej transakcji nie było. Musisz się zorientować w sklepach jakie masz gdzie oddają w gotówce. Każdy ma swoje zasady. Sugeruję sprawdzić sklepy budowlane (np. Bricomarche) w pierwszej kolejności.

    Usuń
   2. Nigdy nie widziałem sklepu Bricomarche, ale za to w sklepach Castorama ten pomysł też działa :)

    Usuń
  16. Wniosek do akceptacji o założenie konta, przychodzi na pocztę. Ja podałam przy rejestracji w promocji pocztę o2.pl, a na tej poczcie nie pojawia się link, w który - zgodnie z informacją w emailu - mam kliknąć.
   Jeden z doradców BNP Paribas zalecił przesłanie tego emaila na gmaila i tam kliknięcie w link, bo podobno na o2. pl są problemy z linkami.
   Zgodnie z jego instrukcją tak zrobiłam. A wniosek odrzucili, bo dane się nie zgadzają.
   Czy mam jeszcze raz zarejestrować się w promocji, podając pocztę gmaila?
   Czy jest jeszcze inne rozwiązanie problemu?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Parobas ma infolinię do promek czynną w dni robocze w godz. 9:00-17:00 pod numerem (22) 299 11 50 - regularni 'doradcy' z infolinii jedynie mogą wprowadzić w błąd.

    Usuń
  17. zamknęłam konto 13-11-2019 - na tą promocję już się nie załapie prawda?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Nie. Zabraknie kilku dni.

    Usuń
   2. Złożyłaś dyspozycje zamknięcia czy konto zostało zamknięte tego dnia?

    Usuń
   3. zostało zamknięte 13-11-2019, dyspozycja miesiąc wcześniej ;)

    Usuń
   4. Do wtorku 10. listopada zarejestruj się w promocji i złóż wniosek o konto, ale nie podpisuj jeszcze umowy. Na podany e-mail otrzymasz wiadomość z linkiem umożliwiającym powrót do wniosku w celu podpisania umowy. Zrób to dopiero po 13. listopada. Powodzenia!

    Usuń
  18. Robię zakupy w Yves Rocher w internecie , płacę kartą ,rozliczają chyba przez Payu.Rozumiem,że te transakcje zostaną zaliczone ?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Regulamin jasno mówi, że płatności kartą na potrzeby promocji wykonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotów trzecich takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay czy Blue Media nie będą brane pod uwagę.

    Usuń
  19. jak sprawdzić kiedy zamknięte było konto?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. W wypowiedzeniu, które warto mieć w domu, na infolinii albo w placówce.

    Usuń
   2. Infolinia.

    Usuń
  20. A jak sie ma jedynie kredyt konsumencki w tym banku i wplaca na ich konto co miesiac, to tez sie jeet wykluczonym z promocji? Nie mam karty do tego konta, ono jest chyba tylko do celow splacania kredytu.

   OdpowiedzUsuń
  21. Co z osobami, które mają konto w BGŻ Optima?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Konto w Optimie nie wyklucza. Złotówa pisze o tym w artykule.

    Usuń
  22. Czy jest jakaś kara za zamknięcie konta np. w ciągu roku od jego otwarcia?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Nie ma żadnej kary. Kiedy chcesz to zamykasz konto.

    Usuń
  23. Czy wykluczeni są posiadacze kart kredytowych? Taka informacje uzyskałam na infolinii. W regulaminie jest zapis o wykluczeniu strony umowy ramowej, więc posiadanie karty kredytowej/bankowości elektronicznej też wyklucza.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Parobas ma infolinię do promek czynną w dni robocze w godz. 9:00-17:00 pod numerem (22) 299 11 50 - regularni 'doradcy' z infolinii jedynie mogą wprowadzić w błąd.

    Usuń
   2. Nie są wykluczeni. Sprawdziłem osobiście, nagrodę dostałem.

    Usuń
  24. Mogę kupić coś za 1000 a później oddać? (14 dni na zwrot)

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Można, ale zwrot musisz zrobić na inną kartę albo w gotówce. Bo zwrot na tą samą kartę to oznacza to samo, co sytuację gdyby tej płatności nie było.

    Usuń
  25. Ktoś wie, czy płatność kartą na stronie Ikea spełnia warunki promocji?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. MCC 8999 - płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna czyli wykluczenie podobnie jak np. zakup biletu Ryanair.

    Usuń
   2. A ile u nich kosztuje dostawa mebli? Jaka firma kurierska wozi umowy?

    Usuń
   3. No i mam dylemat komu uwierzyć odnośnie Ikea. Nie pozostaje mi nic innego, jak sprawdzić na własnej skórze. :)

    Usuń
   4. Oczywiście że płatność w IKEA będzie spełniać warunki. Nie widzę przeszkód.

    Usuń
   5. Dziękuję za odpowiedź!

    Usuń
  26. Płacąc rachunki ze telefon, prąd i śmieci spełnię warunki ale np za polise Ubezpieczeniowa już nie?

   OdpowiedzUsuń
  27. Zakonczenie umowy z bankiem mineło 3 listopada 2020 pytanie czy np.8 listopada załapuje sie na tą promocje czy dopiero w grudniu bym mógl szukac promocji z 12 miesiecznym wykluczeniem?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Tak - wystarczy aktualnie nie posiadać umowy ramowej oraz w okresie ostatnich 12 m-cy nie mieć ROR u nich ani w Raiffeisen..

    Usuń
  28. Poprawka - mialo byc umowa zakonczyla się 3 listopada 2019 r.

   OdpowiedzUsuń
  29. jestem tylko ciekaw tego kiedy osoba, która np skorzysta z tej oferty w ostatnim dniu otrzyma finalnie kartę, a jak wiadomo banki wysyłają karty do konta listami zwykłymi, więc jest spore ryzyko, a z pocztą jest teraz różnie, listonosze chorują na covida, listy nierejestrowane czasami się gubią...

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Kartę przywozi kurier razem z umową. Nie czekasz na list.

    Usuń
   2. W przypadku zawarcia umowy poprzez wideo-weryfikację kartę wysyłają listem.

    Usuń
   3. Czyli kurier czy list?

    Usuń
   4. Zależy co wybrałeś. Jak kuriera to kurier, a jak wideoweryfikację to list.

    Usuń
   5. Czyli po 1. logowaniu z użyciem loginu podanym w umowie i wysłanym w SMS-ie hasłem tymczasowym daje się kartę aktywować w bankowości?

    Usuń
   6. Kartę aktywuje się smsem. W liście załączonym do karty jest instrukcja jak to zrobić. Przychodzi wtedy SMS z pinem.

    Usuń
  30. Promocja się skończyła :(

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. To i tak długo trwała czyli aż tydzień, a było jedynie 3000 wniosków.

    Usuń
  31. Dostałam kartę, wysłałam SMS do nadania pinu i otrzymałam odpowiedź "Zadanie dostarczenia PIN wyslane z telefonu o niewlasciwym numerze. Prosimy o wyslanie SMS z telefonu o numerze wskazanym do kontaktu z Bankiem". Numer jest na pewno prawidłowy. Co zrobić?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Też tak kiedyś miałem - infolinia to wyprostuje.

    Usuń
  32. Ta ich nowa bankowość raczej nie rozpieszcza, ale brak możliwości sprawdzenia czasu pozostałego do końca sesji przy nagłym gaśnięciu ekranu po 5 minutach przy braku ostrzeżenia jest wręcz kuriozalne!

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Zgadzam się - bardzo kiepska bankowość, ale to u nich tradycja i poprzednie były jeszcze gorsze.

    Usuń
  33. U mnie jutro będzie tydzień jak składałem wniosek, a wchodząc w aplikacje jest komunikat, że wniosek wciąż jest weryfikowany. Chyba trzeba zadzwonić na infolinię?
   Podzielcie sie sposobami na płacenie rachunków kartą. Na poczcie? W żabce? Tylko tam chyba prowizje?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Dzwoń. Poczta nie przejdzie bo ma MCC 4829

    Usuń
   2. Płatności rachunków na poczcie to MCC 4900.

    Usuń
  34. Czy do płatności kartą będzie zaliczało się np opłacenie PayPo?

   OdpowiedzUsuń
  35. Może głupie pytanie ale czy płatność u mechanika/na warsztacie będzie się liczyła?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać w punktach handlowo-usługowych.

    Usuń
  36. Orientuje się ktoś czy PayPal przejdzie?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. chciałabym zapłacić za usługę, ale to będzie w formie przelewu znajomemu

    pewnie nie zalicza...

    Usuń
  37. Czy możliwa jest instalacja ichniej apki na smartka z innym numerem telefonu niż ten podany do autoryzacji operacji SMS-ami?

   OdpowiedzUsuń
  38. Czy Wy też nie dostaliście jeszcze karty pomimo tego, że została wysłana tydzień temu?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Bank ponad tydzień mielił wniosek, w końcu wysłał kartę i doszła na styk dziś po południu.

    Usuń
  39. Witam mam pytanie, niestety zapomniałem na czas aktywować karty, czy zostaje przez to wykluczony zarówno z bonusu allegro, jak i również drugiego bonusu gotówkowego?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Z wszystkiego.

    Ale co masz na myśli jako aktywowanie? PINu nie nadałeś?

    Usuń
  40. Płatności kartą w internecie praktycznie nie mają miejsca w tej promocji, bo praktycznie każdy sklep, nawet jeśli wybierze się płatność kartą, przenosi do dotpay, czy innych przelewów24...

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Ale o tym już było. Jak PayU, Przelewy24 itp są tylko od obsługi płatności to to się liczy.

    Usuń
  41. Mam pytanie, czy "wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay" zaliczać będzie transakcje Google Pay za pośrednictwem dotpay'a?

   OdpowiedzUsuń
  42. Czyli dzisiejsze zakupy tj. z 2 grudnia mimo że będą w transakcjach blokowanych i nie zeszły z konta będą się liczyć?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Podpinam się do pytania, czy transakcja z 2 grudnia, która będzie jeszcze niezaksięgowana przejdzie ?. Dzwoniłem na infolinię, płatność kartą na allegro za pośrednictwem payU nie przejdzie !! przez to teraz na szybko trzeba robić transakcję, mnóstwo osób na pewno zapłaciło na allegro za zakupy.

    Usuń
   2. @Anna, liczy się czas wykonania transakcji (a nie ich zaksięgowanie, na które klient nie ma wpływu), więc dziś wykonane płatności powinny być zaliczone (jeśli miałoby być inaczej, to pozostanie zgłoszenie reklamacji, ale bądźmy dobrej myśli - nie powinno być takiej potrzeby).

    @Unknown, to jedynie interpretacja konsultanta (a pracownicy banków zazwyczaj stosują podejście jak najbardziej asekuracyjne). W praktyce zapisy o tym gdzie i jakie płatności mogą być wykonywane na potrzeby promocji stosowane są już od dawien dawna - Czytelnicy sprawdzali już to i pisali, że transakcje na Allegro (choć poprzez PayU) są zaliczane.

    Usuń
   3. tylko problem w tym, że transakcje z 2.12 w bankowści dostały u mnie datę wykoaniania = dacie księgowania tj. 4.12 a tylko opis transakcji pokazuje prawdziwe daty....

    Usuń
   4. Mr Złotówa, otrzymałam premię 250 zł zamiast 350 zł. Ostatnie płatności zrobione 2 grudnia na allegro przy udziale PayU co powinno zostać zaakceptowane.
    Po zgłoszeniu reklamacji odpowiedź, że nie akceptują zgodnie z regulaminem płatności z PayU, jakiś pomysł jak dalej walczyć z nimi?

    Usuń
   5. Sugeruję odwołać się od tej odpowiedzi. Inne osoby pisały o tym, że premię otrzymywały, płacąc właśnie na Allegro (a kartą tam można jedynie przez PayU). Warto opisać transakcję, wskazując że to właśnie o Allegro chodzi (może nie zaszkodzi załączyć faktury/potwierdzenia tej transakcji).

    Usuń
   6. Odwołałam się, poprosiłam o ponowną weryfikację z uwagi na to, że znajomy spełnił warunki również przez płatności kartą na Allegro i otrzymał premię, jednak nadal zero dyskusji.

    "Pani Reklamacja nie została uznana za zasadną. Dokonała Pani płatności przy wykorzystaniu systemów Płatności pośredniczących co jest niezgodne z Regulaminem." - to druga wiadomość od nich już po informacji, że płatności były na Allegro kartą.

    Usuń
   7. Kolejna odpowiedź:

    "Akceptując Regulamin Promocji wiedziała Pani że płatności PayU nie są akceptowane. W związku z tym należało pominąć zakupy na Allegro i dokonać ich w miejscu w którym nie byłyby wykorzystywane pośredniczące systemy płatności."

    Mr. Złotówa, jakiś pomysł co dalej czy dać spokój i się poddać?

    Usuń
   8. Ja płaciłem na Allegro i mam zaliczone.

    Usuń
   9. @Natalia, sugerowałbym napisać reklamację jeszcze raz - tym razem do banku (i do wiadomości organizatora). Sytuacja to zaskakująca, gdy inni piszą (nie tylko przy okazji tej promocji), że płatności na Allegro były zaliczane.

    Usuń
   10. Pisałam na ten adres:
    cybermonday@bnpparibasplus.pl

    Dostałam odpowiedzi od "specjalistki ds. obsługi reklamacji"
    Teraz wysłałam formularz ogólnie do banku.
    Gdzie jeszcze uderzyć?

    Usuń
   11. Bank odsyła do organizatora, odpowiedź od organizatora dostaję cały czas od jednej konsultantki, która znów odpowiedziała:
    "Pani sytuacja została skonsultowana. Reklamacja została uznana za niezasadną."

    Usuń
  43. Oho z BNP już czuję, że będą jazdy... transakcja 2.12 a oni w aplikacji pokazują datę wykonania = transakcji.

   OdpowiedzUsuń
  44. Czy kontaktował się ktoś może z organizatorem promocji co w przypadku,gdy transakcja została wykonana 2 grudnia prawidłowo a data realizacji i zaksięgowania pokazuje 4 grudnia?? Jak oni to rozpatrują?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Muszą zaliczyć wg daty wykonania. I tyle. Na razie nie ma co się emocjonować. Czekajmy na maile.

    Usuń
  45. Ktoś dostał maila z linkiem do premii??

   OdpowiedzUsuń
  46. Dzisiaj już 16.01- nadal nie ma maila z linkiem do premii :(

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Jeszcze mają czas do 20-go.

    Usuń
   2. Normalnie wysyłają w ostatnim możliwym terminie. Szybszy mail traktować trzeba jako miłą niespodziankę.

    Usuń
  47. Dzisiaj 18 stycznia. Dostał ktoś maila z linkiem do premii?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. to nie będzie link, bo on jest znany: https://cybermonday.bnpparibasplus.pl/

    dostaniemy kod do logowania. póki co jeszcze go nie ma.

    Usuń
  48. maila nadal nie ma. do jutra każą czekać.

   OdpowiedzUsuń
  49. 20 stycznia... ktoś dostał? Bo ja nie.

   OdpowiedzUsuń
  50. Ja tez nic nie mam

   OdpowiedzUsuń
  51. Chyba zaspali, u mnie też nic

   OdpowiedzUsuń
  52. Właśnie dostałam maila i bon do allegro.

   OdpowiedzUsuń
  53. Tak o godz.11.30 przyszedl email

   OdpowiedzUsuń
  54. Sms z bonem 50 zł na allegro na razie tylko dostałem.

   OdpowiedzUsuń
  55. Przyszedł mail oraz sms z bonem na allegro

   OdpowiedzUsuń
  56. Email też dotarł. A zastanawiałem się czy będę łapał się na promocję, bo w trakcie przystąpienia do promocji miałem kartę kredytową z dostępem do bankowości internetowej, ale jednak karta nie przeszkadzała aby załapać się na promocję :)

   OdpowiedzUsuń
  57. W ostatnim dniu ale jest sms i mail.

   OdpowiedzUsuń
  58. No i jest nagroda mimo płatności przez PayU na Allegro.

   OdpowiedzUsuń
  59. Jest sms o nagrodzie 50zł z kodem (podanym w smsie) na allegro. Do tego mail o nagrodzie 350zł. Logujemy sie przez link podany w mailu ( https://cybermonday.bnpparibasplus.pl/) tam wpisujemy swoj email, a potem kod przysłany w w/w mailu. Potem wpisujemy nr konta ktore założylismy w promocji - uwaga: nr konta bez spacji. I tyle :) Potem jest potwierdzenie i czekamy do 30-go na przelew od Paribas :)

   OdpowiedzUsuń
  60. Aby wpisać ten kod z bonu na Allegro, to wybieramy" płatność kartą (Visa/Mastercard), czy inną opcję płatności?

   OdpowiedzUsuń
  61. Mi nie przyszedł ani mail ani sms, A spelnilem wszystkie warunki promocji. Podpowie ktoś co robić w takiej sytuacji?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. https://bankobranie.blogspot.com/2021/01/finalizacja-3-promocji-konta-w-bnp-paribas.html

    Usuń
   2. Sprawdź spam, bo ja tam miałem maila.

    Usuń
   3. szukaj po adresie cybermonday@bnpparibasplus.pl

    Usuń
  62. Czy ten bon na Allegro jest już aktywny czy też trzeba czekać na skorzystanie z niego do końca miesiąca (zgodnie z informacją w opisie promocji)?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Można od razu, ja po 10 min już go wykorzystałem od otrzymania :)

    Usuń
   2. Jest aktywny. Ja już wykorzystałem.

    Usuń
  63. Ktoś dostał już może premie pieniężna na konto ?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Nie. Jeszcze jest czas. Tym bardziej że do jutra nawet można jeszcze podawać numer konta.

    Usuń
   2. Na 99,8% kasa będzie w piątek popołudniu. Po 0,1% to szanse że szybciej albo później.

    Usuń
  64. Jest kasa. Właśnie przyszła

   OdpowiedzUsuń
  65. Wpadła dzisiaj premia.

   OdpowiedzUsuń
  66. Czy ktoś też ma sytuację, że dostał 250 zł zamiast 350 zł? Ostatnie płatności zrobione 2 grudnia, zaksięgowane 4 grudnia.
   Plus zniknęła mi część transakcji z historii sprzed 30 listopada, a płatności robione już od 25 listopada.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Ja tak miałam ze 250 zamiast 350 bo właśnie transakcje z 2.12 ksiegowaly się 4. Napisałam reklamacje i doślą 100zl do końca lutego. Zalacz wyciąg z konta

    Usuń
   2. Ehh, teraz mam odpowiedź, że ostatnie płatności były przez payU (to były płatności z allegro)i się nie liczą, a przecież powinny.

    Usuń
  67. wpadło 350 zł na konto

   OdpowiedzUsuń
  68. Jeśli nie przyszedł przelew warto zadzwonić na infolinie i potwierdzić, że mają właściwy numer konta. Ja miałem taki przypadek, że pomimo wpisania poprawnego numeru konta przelew nie przyszedł. Gdy zadzwoniłem na infolinię, okazało się, że zamiast numeru konta widnieje jedno zero. Konsultantka skasowała to zero, ponownie zalogowałem się danymi z e-maila i ponownie wpisałem numer konta. Na szczęście na infolinii następny konsultant potwierdził, że wszystko jest już ok zapisane. Minus jest taki, że przelew z premią wyjdzie dopiero pod koniec miesiąca.

   OdpowiedzUsuń

  Aktualnie najpopularniejsza promocja:

  Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

  Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...