Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj do 300 zł za konto w BNP Paribas (do wyboru: dla siebie lub na "Szlachetną Paczkę")

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

12.11.2020

Zyskaj do 300 zł za konto w BNP Paribas (do wyboru: dla siebie lub na "Szlachetną Paczkę")

Pojawiła się nowa promocja konta w BNP Paribas z premię pieniężną nawet 300 zł.

Promocja "Szlachetna Paczka" w BNP Paribas
Tym razem uczestnik promocji może zdecydować czy całą nagrodę gwarantowaną wziąć dla siebie, czy może część (albo całość) przekazać na pomoc potrzebującym.


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Promocja "Szlachetna paczka": nawet 300 zł od BNP Paribas


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 15 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy kont.

Regulamin promocji nie wyklucza osób będących stroną umowy o produkty w BGŻ Optima.

Nagrody. W promocji "Szlachetna Paczka" do wzięcia czeka premia pieniężna w wysokości 300 zł. Na etapie rejestracji do promocji można jednak zadecydować o tym jaka część z tej nagrody zostanie przekazana w formie darowizny na rzecz "Szlachetnej Paczki", czyli akcji organizowanej przez Stowarzyszenie "Wiosna", mającej na celu niesienie pomocy potrzebującym. 

Zgodnie z regulaminem:
"Darowizna zostanie wykorzystana na zakup pomocy materialnej na rzecz wybranych rodzin w ramach projektu Szlachetna Paczka."

Przykładowo: jeśli wskażesz, że na rzecz "Szlachetnej Paczki" ma być przekazana darowizna 100 zł, to na Twoje konto wpłynie 200 zł, ale jeśli wskażesz, że darowizna ma wynieść 300 zł, to nie otrzymasz nic. O wysokości wsparcia dla akcji możesz zadecydować samodzielnie, ustawiając suwak na stronie promocji, który wskaże ile mają wynieść poszczególne części: premia dla Ciebie i darowizna.

Na stronie promocji BNP Paribas informuje, że do każdej darowizny przekazanej przez uczestników promocji, sam od siebie dorzuci jeszcze 1 000 zł.

Oczywiście można też wskazać 300 zł dla siebie - wtedy nic nie trafi na rzecz "Szlachetnej Paczki". Ale jeśli masz chęć niesienia pomocy dla kogoś lub promocja Cię do tego zainspiruje, to możesz też wybrać 300 zł premii dla siebie i po jej otrzymaniu środki przekazać samodzielnie - na kogo chcesz.

Limit rejestracji. Udział w promocji "Szlachetna Paczka" wziąć może maksymalnie 3000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji zostanie opublikowany komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Zatem dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie mieć pewność zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej). Z udziałem w promocji nie warto więc zwlekać.

Zasady akcji "Szlachetna Paczka"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);

  Już na tym etapie możesz wskazać jaka część nagrody ma być Twoją premią, a jaką część przekazać jako darowiznę dla "Szlachetnej Paczki";
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 16.11.2020 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji; 
 • do 30.11.2020 r. r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej i aktywuj kartę wydaną do konta (należy to zrobić w ciągu siedmiu dni po otrzymaniu przesyłki z kartą, ale też nie później niż do 30.11.).

Dalej spełnianie warunków promocji będzie już uzależnione od tego jaka forma nagrody została przez Ciebie wybrana podczas rejestracji. Będzie to jeden z trzech poniższych wariantów.

WARIANT I: Jeśli wybierzesz nagrodę dla siebie (czyli premię 300 zł na Twoje konto):
 • w grudniu 2020 r.: 
  • wykonaj płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 300 zł oraz 
  • wykonaj min. 2 przelewy za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej dla klientów BNP Paribas (mogą to być przelewy na dowolne kwoty i na dowolne konto - np. swoje w innym banku); 
 • w styczniu 2021 r.: 
  • wykonaj min. 5 płatności BLIKiem oraz 
  • zapewnij wpływ na konto min. 1 000 zł (może być to przelew z Twego konta w innym banku).

WARIANT II: Jeśli wybierzesz premię dla siebie i darowiznę dla "Szlachetnej Paczki" (w dowolnej relacji):
 • do 4.12.2020 r. zapewnij wpływ na konto min. 1 000 zł (może być to przelew z Twego konta w innym banku) i to wystarczy, by bank przekazał wskazaną przez Ciebie kwotę darowizny na konto "Szlachetnej Paczki"; 
 • w grudniu 2020 r.:
  • wykonaj płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 300 zł oraz
  • wykonaj min. 2 przelewy za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej dla klientów BNP Paribas (mogą to być przelewy na dowolne kwoty i na dowolne konto - np. swoje w innym banku);
 • w styczniu 2021 r.: 
  • wykonaj min. 5 płatności BLIKiem oraz 
  • zapewnij wpływ na konto min. 1 000 zł (tak samo jak wyżej może być to przelew z Twego konta w innym banku).

WARIANT III: Jeśli wybierzesz darowiznę dla "Szlachetnej Paczki" (w wysokości 300 zł) i nic dla siebie:
 • do 4.12.2020 r. zapewnij wpływ na konto min. 1 000 zł (może być to przelew z Twego konta w innym banku).

Kiedy otrzymasz nagrody w promocji konta w BNP Paribas?


O przyznaniu kolejnych premii (jeśli na taką nagrodę się zdecydujesz) organizator promocji powiadomi Cię mailowo (wiadomości będą przesyłane z adresu szlachetnapaczka@bnpparibasplus.pl) do 15.02.2021 r. Na tę wiadomość będzie należało zareagować - do 22.02.2021 r. koniecznym będzie zalogowanie na stronie promocji (dane do logowania otrzymasz mailem) w celu podania numeru rachunku konta założonego w BNP Paribas w promocji, bo to właśnie na ten rachunek wpłynie premia - w wybranej przez Ciebie wysokości (do 300 zł). Ma to nastąpić do 28.02.2021 r.

O przekazaniu darowizny (jeśli wybierzesz taki wariant) organizator promocji powiadomi Cię mailowo do 10.12.2020 r.

Do dnia otrzymania nagrody należy posiadać aktywne konto wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości internetowej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Szlachetna Paczka"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Przelew jaki należy wykonać z konta w BNP Paribas zlecić należy za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Może to być zwykły przelew nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych).

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)".

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności kartą, które zostaną wykonane w miejscach, gdzie terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod wskazujący dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Lista z pozoru wydaje się długa, ale w praktyce bankowi najpewniej zależy tylko na tym, by wyeliminować płatności w miejscach, gdzie można zrobić większy obrót często bez faktycznego robienia zakupów. Płatności można za to realizować w różnych sklepach (spożywczych, monopolowych i innych), marketach, drogeriach, lokalach gastronomicznych, aptekach czy na stacjach paliw.

▶️ Płatności BLIKiem na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym przypadku chodzi o transakcje z wykorzystanie 6-cyfrowego kodu BLIK generowanego w aplikacji mobilnej. Na potrzeby promocji nie zaliczą się wypłaty BLIKiem z bankomatów, ani przelewy na telefon.

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi).

Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

▶️ Jeśli nie chcesz przegapić maila o nagrodach, to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o nowościach, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach:

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas - szczegóły konta


Konto Otwarte na Ciebie to konto osobiste w ofercie BNP Paribas. Jego główne parametry to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart: 

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/3 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz 1 płatność kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat); 

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.; 

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Jeśli za kartę nie chcesz płacić, to najlepszym wyborem będzie Karta Otwarta na Dzisiaj. W jej przypadku, by uniknąć opłaty miesięcznej, wystarczy wykonać kartą min. jedną płatność na dowolną kwotę (BLIK w tym względzie nie zastąpi płatności kartą).

Złożenie wniosków o Konto Otwarte na Ciebie objętych promocją "Szlachetna Paczka" możliwe jest tylko na stronie promocji. Umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto z bankiem jest wideoweryfikacja.

💡 A na koniec dodam, że jak już otworzysz konto w powyższej promocji (najlepiej zachować taką kolejność), to później możesz też zgarnąć od BNP Paribas 300 zł w bonach Allegro za kartę kredytową

Przydatne dokumenty:

13 komentarzy:

 1. Niesamowite - to już chyba 4. albo 5. równoległa promka tego samego konta!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cybae Monday z Bankiem już zakończony.

   Usuń
 2. Dla byłych klientów karencja ponownie 15 miesięcy...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No na to wygląda, że znów 3 m-ce dłużej.

   Usuń
  2. To tyle samo co na promce "Zakupowy szał" i na wielu innych wcześniej.

   Usuń
 3. Czyli jeśli dobrze rozumiem to nawet jak 1 zł dam na Szlachetną paczkę to bank da jeszcze 1000?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i musisz spełnić wszystkie warunki o których mówi regulamin.
   Ja znam ten bank z takiej strony, że nawet po spełnieniu wszystkich warunków i po pisaniu reklamacji oraz reklamacji na reklamację, bank należnych premii nie wypłaca. "Szlachetna paczka" zatem, może tym bardziej pożegnać się z ta obiecaną szlachetnością.
   Dlatego mogą sobie pozwolić na tak "hojne" promocje i rozdawnictwo.

   Usuń
  2. Anonimowy14 listopada 2020 11:34 Na to wygląda:
   Nasz bank wesprze najbardziej potrzebujące rodziny i dzięki Tobie zorganizuje dla nich paczki. Jednocześnie do zebranych pieniędzy do każdej Szlachetnej Paczki Bank dołoży 1000 zł, za które kupi produkty najbardziej potrzebne rodzinie.

   Usuń
 4. Czy ktoś juz otrzymał maila od BNP? Do dzisiaj mają wysłać, a u mnie w skrzynce pusto:(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie nie ma.

   Usuń
  2. A czy ktoś nie otrzymał nagrody? Złożyłam reklamację i nagle okazało się, że to nie bnp jest organizatorem promocji, tylko Agencja Hagen i to do nich należy się zwaracać z reklamacją... cyrk. Więcej nie skorzystam z promocji w tym banku :(

   Usuń
  3. Termin przekazania nagród minął 28.02. Gdyby ich nie było, to komentarzy w takich sytuacji pojawia się więcej. Jeśli nie dotarł mail powiadamiający o przyznaniu nagrody (lub umknął, bo wpadł do spamu - co się czasem zdarza - i stamtąd już zniknął, bo ten folder sam się czyści), to pozostaje zgłoszenie reklamacji. Zgodnie z regulaminem do organizatora: szlachetnapaczka@bnpparibasplus.pl

   Regulamin przewiduje procedowanie takich przypadków i uzupełnianie danych później. Można bowiem znaleźć zapis: "Jeżeli Laureat nie wskaże numeru Konta Osobistego w sposób i w terminie wskazanym w § 4 ust. 4 lit. b, nagroda zostanie mu przekazana w innym terminie, ustalonym indywidualnie i zależnym od terminu, w którym numer Konta Osobistego zostanie faktycznie wskazany. W tym celu Uczestnik powinien skontaktować się z Organizatorem na adres e-mail: szlachetnapaczka@bnpparibasplus.pl. Wskazanie numeru Konta Osobistego przez Uczestnika musi nastąpić najpóźniej do dnia 30 listopada 2021 r.".

   Usuń
  4. Tylko, ze ja uzupełniłam dane, spełniłam wszystkie warunki, co potwierdziła konsultantka bnp na infolinii. Zlozylam reklamacje przez infolinie i dostałam odpowiedź, ze mam złożyć reklamację u organizatora. Z wielu promocji juz korzystałam, pierwszy raz mam problem, dlatego więcej z promocji w bnp nie skorzystam ...

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...