Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 10 darmowych przesyłek InPostu od Citibanku dzięki promocji "Paczkowanie z CitiKontem"

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

10.11.2020

10 darmowych przesyłek InPostu od Citibanku dzięki promocji "Paczkowanie z CitiKontem"

Citibank odpalił alternatywną promocję swego konta osobistego.

Promocja "Paczkowanie z CitiKontem"
Choć niezmiennie dostępna jest promocja, w której zgarnąć można bonusy pieniężne na sumę min. 150 zł, to teraz - jeśli ktoś woli, za konto może zgarnąć kody na 10 darmowych przesyłek za pośrednictwem InPostu.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Citibanku.]

Promocja "Paczkowanie z CitiKontem"


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która co najmniej od 1.01.2020 r. nie posiada, ani nie wpsółposiada konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Citibanku.

Z promocji nie wyklucza posiadanie innych produktów Citibanku. Jeśli zatem posiadasz kredyt, pożyczkę, lokatę czy kartę kredytową z logo Citi (tak popularną ze względu na liczne promocje), to udział w promocji niezmiennie jest możliwy. Pamiętaj jednak, żeby o konto zawnioskować na stronie promocji.

Nagroda. Do wzięcia czeka 10 kodów rabatowych na usługi kurierskie firmy inPost, które będzie można wykorzystać na nadanie przesyłek za pośrednictwem strony szybkienadania.pl.

Limit uczestników. Promocja ma być dostępna do 31.01.2021 r., ale może zakończyć się wcześniej, bo bank przewidział nagrody dla 2 000 osób, które jako pierwsze otworzą CitiKonto.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Paczkowanie z CitiKontem":
  • złóż wniosek o CitiKonto i najpóźniej do 31.01.2021 r. zawrzyj z bankiem umowę o konto z kartą (gdyż ta będzie niezbędna do spełnienia warunków) i w ciągu 10 dni od otwarcia konta podpisz regulamin promocji (robi się to wraz z zawarciem umowy o konto).

Dalej przyjdzie już spełniać warunki uzyskania poszczególnych nagród. I tak dostaniesz:
  • 4 kody rabatowe za spełnienie warunków do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otwarto konto;
  • 3 kody rabatowe za spełnienie warunków w drugim miesiąc kalendarzowym następującym po miesiącu, w którym otwarto konto oraz
  • 3 kody rabatowe za spełnienie warunków w trzecim miesiąc kalendarzowym następującym po miesiącu, w którym otwarto konto

A o jakie warunki chodzi? One w każdym z wyżej wyznaczonych okresów są takie same:
  • zaloguj się do aplikacji mobilnej Citibanku oraz
  • za pomocą Google Pay lub Apple Pay wykonaj płatności na sumę min. 100 zł (mogą to być transakcje w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie; dla osób, które dotąd nie miały do czynienia z tymi metodami płatności, na końcu niniejszego wpisu linkuję do poradników podpowiadających, jak płacić telefonem).

Nagrody odebrać można za pośrednictwem bankowości internetowej (w zakładce "Korzyści i produkty") - bank ma je udostępniać do 10. dnia roboczego następującego po miesiącu spełnienia warunków. 

Przykładowo: jeśli konto założysz w listopadzie, to czas na spełnienie warunków uzyskania pierwszej nagrody będziesz mieć do końca grudnia, a 4 kody rabatowe dostaniesz do 10. dnia roboczego stycznia. Ponadto warunki (logowanie do aplikacji i płatności) będzie jeszcze należało spełnić w styczniu i lutym, a nagrody (po 3 kody rabatowe) będą wtedy wpadać odpowiednio do 10. dnia roboczego lutego oraz do 10. dnia roboczego marca.

Kody rabatowe mają być ważne do 30.10.2021 r. a w celu wykorzystania rabatu będzie należało go wpisać w podsumowaniu płatności za przesyłkę.

CitiKonto - szczegóły oferty


Główne cechy konta osobistego w Citibanku są proste i klarowne:
  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków);
  • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 0 zł za pierwsze 3 (w miesiącu kalendarzowym) przelewy Express Elixir; 
  • 0 zł za kartę wydawaną do konta; 
  • 0 zł za wypłatę gotówki kartą w bankomatach Citi (w pozostałych bankomatach darmowe są pierwsze 4 wypłaty kartą w miesiącu kalendarzowym, a piąta i każda kolejna kosztuje 8 zł).

Podczas zakładania konta zwróć uwagę, by nie włączać usług dodatkowych, jak np. CitiPhone (za którą bank pobiera 9 zł). To usługa dobrowolna, ale na potrzeby promocji nie jest wymagana.

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelniczce Sylwii.

Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga, by nie przegapić podobnych okazji w przyszłości:

Może Cię zainteresować:

Przydatne dokumenty:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...