Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj min. 250 zł za Konto Jakie Chcę w Santander Banku + 50 zł za konto dla dziecka (+ więcej w towarzyszących promocjach)

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

1.11.2020

Zyskaj min. 250 zł za Konto Jakie Chcę w Santander Banku + 50 zł za konto dla dziecka (+ więcej w towarzyszących promocjach)

Na premię pieniężną min. 250 zł na start załapać się można tylko do 30. listopada (to ostateczny termin, w którym należy złożyć wniosek o konto).

Bonus 200+50 za Konto Jakie Chcę z dzieckiem
Zeszłomiesięczna promocja najwyraźniej cieszyła się tak dużym wzięciem, że bank postanowił ją powtórzyć (z drobną modyfikacją na korzyść klienta). Do wzięcia czeka premia pieniężna 250 zł i bon na zakupy o wartości 100 zł. Zyskać można też dzięki poleceniom oraz zwroty za płatności. A kto ma dziecko, ten jeszcze może zgarnąć dodatkowy bonus.
[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

Lista gratyfikacji jest długa. Do wzięcia są:
 • premia pieniężna 200 zł na start - to najnowsza propozycja Santander Banku;;
 • bonus 50 zł (za podanie kodu polecenia we wniosku o konto; to zmiana względem poprzedniej edycji, gdyż teraz nagrodą jest bonus pieniężny, a nie punkty wymienialne na bon na zakupy);
  • 6800 punktów powitalnych w programie Bezcenne Chwile, co przekłada się na nagrodę o wartości 100 zł (np. bon na zakupy);
  • zwroty do 300 zł rocznie (za opłacanie rachunków za media z Konta Jakie Chcę).
  • 50 zł za otwarcie konta dziecku - to dodatkowa szansa na zyski dla tych, którzy mają niepełnoletnie dziecko;
  • 50 zł za skuteczne polecenie konta innej osobie (dorosłej - może być to ktoś z rodziny lub znajomy) - bank zapłaci maksymalnie za 10 skutecznych rekomendacji, więc łącznie można w ten sposób zarobić nawet 500 zł;

  Do Ciebie należy wybór które promocje dla siebie wybrać. Do najprostszych należą warunki w promocjach z premią 200 zł start i bonusem 50 zł za otwarcie konta z polecenia oraz punkty powitalne w programie Bezcenne Chwile, które dadzą bon na zakupy o wartości 100 zł. Równie prosto można zdobyć 50 zł za konto dla dziecka. To daje już nawet 400 zł!

  Poniżej znajdziesz szczegółowe prześwietlenie wszystkich promocji, a także konta (jego mocną stroną są darmowe przelewy natychmiastowe!). Wpis jest więc długi, ale w końcu o spore pieniądze chodzi.

  Premia 200 zł za konto w Santander Banku


  Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie posiada oraz nie posiadała, ani nie współposiadała konta osobistego (w PLN) w Santander Banku od 1.11.2019 r.

  Nieco dłuższy okres wykluczenia dotyczy byłych posiadaczy konta w Santander Banku założonego w promocji, bo w regulaminie możemy znaleźć taki zapis:
  "W promocji nie mogą uczestniczyć obecni i byli klienci banku, którzy od 1 kwietnia 2019 r. brali udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta Jakie Chcę, Konta Jakie Chcę dla Młodych, Konta Jakie Chcę dla dziecka poniżej 18 r. ż. organizowanej przez bank lub inny podmiot, w ramach której otworzyli Konto Jakie Chcę, Konto Jakie Chcę dla Młodych, Konto dla dziecka poniżej 18 r. ż.."

  Jeśli masz jakieś inne produkty w Santander Banku (np. konto oszczędnościowe, rachunek firmowy, kredyt bądź kartę kredytową), to w promocji konta możesz wziąć udział, ale pamiętaj, by wniosek o konto w promocji złożyć w sposób opisywany poniżej (bo nawet jeśli już posiadasz dostęp do bankowości internetowej, to tam otwarte konto nie zakwalifikuje do uzyskania nagród).

  Nagroda. W tej promocji do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna w wysokości 200 zł, którą bank wypłaci na Twe konto założone w promocji (środki będzie więc można przelać, wypłacić lub wydać na dowolny cel).

  Zasady promocji "Bonus 200+50 za Konto Jakie Chcę z dzieckiem". By wziąć udział w akcji i zgarnąć tytułową premię 200 zł:
  • do 30.11.2020 r.: 
   • złóż wniosek o Konto Jakie Chcę (dostępne dla każdego pełnoletniego) lub wniosek o Konto Jakie Chcę dla Młodych (dla osób w wieku 18-26 l.); udział w promocji biorą wyłącznie wnioski złożone przez Internet;

    Regulamin promocji z premią 200 zł nie wymaga wyrabiania karty do konta, ale jeśli chcesz zdobyć dodatkową nagrodę (bon na zakupy o wartości 100 zł) wyrób kartę Mastercard wydawaną do konta;
   • we wniosku podaj kod polecenia - możesz skorzystać z mego kodu: 1000279022 - dzięki temu możesz zgarnąć dodatkową nagrodę - bonus pieniężny 50 zł (o szczegółach piszę nieco niżej); 
   • we wniosku podaj swój numer telefonu komórkowego oraz adres mailowy;
  • do 15.12.2020 r. zawrzyj z bankiem umowę o konto;
  • najpóźniej do 30.12.2020 r. (choć wszystko można zaznaczyć już w ww. wniosku o konto) wyraź zgody na: 
   • kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych w tym Taryfy Opłat i Prowizji,
   • kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym,
   • kontakt telefoniczny w celu marketingowym oraz
   • otrzymywanie od banku korespondencji w formie elektronicznej (to tzw. elektroniczny kanał kontaktu - EKK);
  • w każdym z trzech kolejnych miesięcy od otwarcia konta w Santander Banku:
   • zapewnij wpływ na konto min. 1000 zł (może być to np. przelew z Twego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas, więc w dowolnej chwili te środki możesz wydać, przelać lub wypłacić); 
   • wykonaj min. 5 płatności kartą wydaną do konta lub BLIKiem (na dowolne kwoty; mogą być to płatności w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie; bank pod uwagę weźmie transakcje rozliczone - liczy się data rozliczenia - które nie będą anulowane w terminie 7 dni od ich rozliczenia) oraz
   • zaloguj się do aplikacji mobilnej Santander Banku.

  Uściślając: dla kont założonych w listopadzie warunki należy spełniać w każdym z trzech miesięcy: w listopadzie, grudniu i styczniu albo w grudniu, styczniu i lutym. Z kolei dla kont założonych w grudniu warunki będzie trzeba spełnić w grudniu, styczniu i lutym lub w styczniu, lutym i marcu.

  Wypłata premii 200 zł przewidziana jest do 15.04.2021 r. Do tego czasu posiadaj aktywne konto założone w promocji oraz nie wycofuj wyrażonych zgód.

  W graficznym uproszczeniu przebieg promocji i droga do uzyskania gwarantowanej premii 200 zł za Konto Jakie Chcę wygląda następująco:
  Terminarz promocji Konta Jakie Chcę z premią 200 zł od Santander Banku (listopad 2020)

  Powyższą promocję bank organizuje samodzielnie, bez pośrednictwa zewnętrznego organizatora, więc w tej akcji nie będzie wyczekiwania maila i konieczności uzupełniania numeru rachunku konta do wypłaty nagrody.

  Bonus pieniężny 50 zł za otwarcie konta z polecenia


  Biorąc udział w promocji z premią 200 zł, jednocześnie możesz też zdobyć nagrodę w ramach programu "Polecam mój Bank". W tej promocji okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta osobistego w Santander Banku jest taki sam, jak w promocji "Bonus 200+50 za Konto Jakie Chcę z dzieckiem" - konta wystarczy nie posiadać co najmniej od 1.11.2019 r.

  Do wzięcia czeka bonus pieniężny 50 zł, który bank wypłaci na Twe konto, więc będzie go można wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel.

  By zgarnąć nagrodę za otwarcie konta z polecenia:
  • we wniosku o Konto Jakie Chcę lub we wniosku o Konto Jakie Chcę dla Młodych (czyli w tym, który jest objęty promocją z premią 200 zł) wpisz kod polecenia od obecnego posiadacza konta osobistego w Santander Banku - jeśli takiej osoby nie znasz, to możesz podać mój sprawdzony kod: 1000279022 i zawrzyj umowę o konto wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej Mastercard, bo tylko ta karta uprawnia do zdobycia bonu 100 zł na zakupy, o którym piszę ciut niżej); 
  • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych banku; 
  • we wniosku o konto podaj adres mailowy oraz numer telefonu komórkowego do kontaktu;
  • aktywuj aplikację mobilną Santander Banku (i posiadaj ją do momentu wypłaty bonusu);
  • do końca miesiąca następującego po otwarciu konta: 
   • zaloguj się do aplikacji mobilnej i bankowości internetowej Santander oraz 
   • wykonaj płatności kartą wydaną do konta lub mobilną kartą w telefonie i BLIKiem na łączną kwotę min. 300 zł (w tej sumie musi być co najmniej jedna płatność BLIKiem choćby na małą kwotę; resztę transakcji można wykonać kartą); do tej sumy wliczą się już płatności, które będziesz wykonać na potrzeby promocji z premią 200 zł.

  Gdzie uzupełnić kod polecający? Pole do wpisania kodu polecenia, znajdziesz we wniosku na etapie wyrażania zgód:
  Gdzie podać kod polecenia we wniosku o Konto Jakie Chcę

  Bonus 50 zł bank wypłaci na Twe konto do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków (jeśli konto otworzysz w listopadzie, to czas na spełnienie warunków będziesz mieć do końca grudnia, a wtedy bonus otrzymasz do 31.01.; jeśli jednak z realizacją warunków wyrobisz się już w listopadzie, to bonus otrzymasz wcześniej - do 31.12.). Warunkiem uzyskania bonusu jest posiadanie konta wraz z kartą, wyrażonych zgód, a także aktywnej aplikacji i dostępu do bankowości internetowej do momentu wypłaty premii przez bank (ten warunek dotyczy polecanego i polecającego).

  Nagrody dla polecającego. Jeżeli aktualnie już posiadasz albo dopiero teraz założysz konto osobiste w Santander Banku, to możesz też zarabiać na poleceniach (a osobę poleconą zawsze łatwiej przekonać do otwarcia konta, gdy dostępna jest kumulacja promocji taka, jak ta). Sprawdź wpis: program "Polecam mój Bank - edycja IX" (tam dowiesz się m.in. jak stać się polecającym i zgarnąć łącznie do 500 zł - po 50 zł za każde skuteczne polecenie).

  6800 punktów Bezcenne Chwile, czyli bon na zakupy o wartości 100 zł


  Na początek krótkie objaśnienie:
  Bezcenne Chwile to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce (do nich należą karty Mastercard wydawane przez Santander Bank do Konta Jakie Chcę). Wcześniej program ten funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. 
  Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy, doładowania telefonu, nagrody rzeczowe czy bilety do kina. Punkty można też uzyskiwać w akcjach specjalnych czy w promocjach powitalnych (i to właśnie one najczęściej są sposobem na najefektywniejsze zgromadzenie większej liczby punktów).

  W tej promocji ("Zafunduj sobie Bezcenne Chwile") udział wziąć może osoba pełnoletnia, która założy Konto Jakie Chcę w Santander Banku wraz z wydawaną do niego kartą Mastercard Dopasowaną, o ile przed 1.10.2020 r. nie była zarejestrowana w programie Priceless Specials (Bezcenne Chwile) jako posiadacz karty w Santander Banku.

  Do wzięcia czeka 6800 punktów powitalnych w programie Bezcenne Chwile, co z katalogu nagród dla uczestników programu pozwoli wybrać np. voucher o wartości 100 zł do Circle K, Czasu na Herbatę, Decathlonu, Douglas, Empik.com, home&you, RTV Euro AGD lub innego sklepu (w zależności od dostępności). Do wyboru są też nagrody rzeczowe, i/lub bilety do kina.

  Ta promocja dostępna jest także do 30.11.2020 r., ale trzeba mieć na uwadze, że może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli 8 600 nagród (po 6800 punktów każda). Promocja z premią 200 zł nie jest limitowana.

  By zgarnąć 6800 punktów powitalnych w programie Bezcenne Chwile:

  • do 30.11.2020 r. zarejestruj swą kartę w programie Bezcenne Chwile (można to zrobić na stronnie bezcennechwile.mastercard.pl), zaznaczając przy tym oświadczenie o treści:

    „Wyrażam zgodę na wykorzystywanie danych kontaktowych i dotyczących udziału w Programie przez Mastercard, w tym do analizy moich preferencji, struktury wydatków/schematów zakupów, zainteresowań i zachowań, do przesyłania mi spersonalizowanych wiadomości marketingowych z najbardziej odpowiednimi ofertami i treścią pochodzącymi od Mastercard, wydawców kart, agentów rozliczeniowych, sprzedawców detalicznych i partnerów związanych z Programem Priceless Specials” lub „Chcę otrzymywać wiadomości marketingowe za pośrednictwem następujących kanałów: e-mail na adres e-mail podany podczas rejestracji lub SMS na numer telefonu podany podczas rejestracji.”

  • do 30.11.2020 r. co najmniej jeden raz zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Santander Banku;
  • w ciągu 30 dni kalendarzowych od momentu przystąpienia do programu i uruchomienia rachunku punktowego w programie dokonaj min. 1 płatność kartą (może być to transakcja w sklepie stacjonarnym lub w Internecie).

  Wykonując płatności na potrzeby promocji z punktami powitalnymi, pamiętaj o wykluczeniach, bo bank nie uwzględni:
  "wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code) – 
  (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, 
  (ii) 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków), 
  (iii) 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów), 
  (iv) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), 
  (v) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 
  (vi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), 
  (vii) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty) oraz 
  wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/ wirtualnych, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC; a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika."


  Nagroda ma być przyznana w ciągu 10 dni roboczych od zrealizowania powyższych warunków. Punkty mają być ważne przez 2 miesiące. Uczestnik promocji zdobyć może tylko jedną nagrodę, tj. max. 6 800 punktów (bez względu na liczbę posiadanych kart w Santander Banku).

  Dodatkowe 50 zł za otwarcie konta dla dziecka


  Osoby, które założą konto w promocji "Bonus 200+50 za Konto Jakie Chcę z dzieckiem" i ostatecznie spełnią warunki uzyskania 200 zł dla siebie, mogą też zyskać więcej: 50 zł za konto otwarte dla każdego swego niepełnoletniego dziecka.

  By skorzystać z tej promocji i uzyskać dodatkowy bonus 50 zł:
  • do 25.12.2020 r. złóż wniosek o Konto Jakie Chcę dla swego dziecka poniżej 18 r.ż. (należy to zrobić poprzez bankowość internetową) i najpóźniej do 30.12.2020 r. zawrzyj umowę o konto dla dziecka;
  • najpóźniej do 30.12.2020 r. wyraź zgody na: 
   • kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych w tym Taryfy Opłat i Prowizji, 
   • kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym, 
   • kontakt telefoniczny w celu marketingowym oraz 
   • otrzymywanie od banku korespondencji w formie elektronicznej (to tzw. elektroniczny kanał kontaktu - EKK);

  Zgodnie z regulaminem promocji:
  "Uczestnik może otworzyć w ramach Promocji po jednym Koncie Jakie Chcę dla dziecka poniżej 18 r. ż.. "


  Wypłata bonusu 50 zł za konto dla dziecka przewidziana została do 15.04.2021 r. (do tego momentu utrzymuj konto założone w promocji), czyli w tym samym czasie co premii 200 zł.

  Zwroty za płatności z Konta Jakie Chcę 


  Poza wymienionymi gratyfikacjami, z Kontem Jakie Chcę w Santander Banku można też uzyskiwać zwrot 1% wartości rachunków i faktur za media (gaz, prąd, telefon, telewizja i Internet) opłacanych z tegoż konta (mogą to być płatności wykonywane zwykłym przelewem, za pomocą zlecenia stałego i/lub polecenia zapłaty).

  W ten sposób w ciągu roku można zyskać maksymalnie 300 zł, przy miesięcznym limicie zwrotu do 25 zł (aczkolwiek realnie wyciśnięcie maksimum byłoby dość trudne, bo za media trzeba by płacić ponadprzeciętnie dużo; choć pewnie i to jest w zasięgu niektórych - np. osób, które ogrzewają dom na gaz bądź prąd i mają z tego tytułu wysokie opłaty).

  By uzyskiwać zwroty, niezbędne jest zgłoszenie do banku rachunków/faktur, za które będziesz dokonywać płatności - tak by bank wiedział, za przelewy na jaki rachunek naliczać zwrot - można to zrobić w placówkach banku albo w bankowości internetowej (po zalogowaniu do bankowości przy Koncie Jakie Chcę wybierz: Więcej => Zwroty za rachunku => Zgłoszeni dostawcy => Dodaj kolejnego dostawcę).

  Konto Jakie Chcę - szczegóły oferty


  Główne cechy konta zakładanego w Santander Banku (obowiązujące od 1.12.2020 r.; w listopadzie, w pierwszym miesiącu prowadzenia konta, warunków zwalniających z opłat za konto i kartę spełniać nie trzeba):
  • Konto Jakie Chcę: 0/6 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta oraz 0/8 zł - opłata miesięczna za kartę wydawaną do konta - opłaty nie będą pobrane, jeśli w danym miesiącu zapewnisz wpływ w wysokości min. 500 zł (z dowolnego źródła) oraz wykonasz min. jedną płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem;

   Konto Jakie Chcę dla Młodych (dla osób, które nie ukończyły 26. roku życia): 0 zł za prowadzenie konta; 0/8 zł - opłata miesięczna za kartę nie będzie pobierana, jeśli w danym miesiącu zostanie wykonana co najmniej jedna płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem;

  • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej oraz mobilnej; darmowe są również przelewy natychmiastowe (co wyróżnia to konto na tle innych);
  • 0 zł za wydanie karty i 15 zł za jej wznowienie (gdy bank przesyła nowy plastik po 4 latach - czyli po upływie okresu ważności karty; w przypadku osób do 26. roku życia opłata nie jest pobierana); 
  • 0 zł za wypłaty kartą z bankomatów Santander Banku; w przypadku osób do 26. roku życia wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe; bez względu na wiek można korzystać z różnych bankomatów w przypadku wypłat za pomocą BLIKa.

  Do udziału we wszystkich ww. promocjach uprawnia wyłącznie wniosek o konto złożony na stronie promocji: Konto Jakie Chcę lub Konto Jakie Chcę dla Młodych. Umowę o konto można wtedy zawrzeć za pośrednictwem kuriera, który na koszt banku przywiezie do Ciebie dokumenty do podpisania i odeśle je do banku. Po 2-3 dniach roboczych otrzymasz maila i SMSa z powiadomieniem o aktywacji konta. Karta do konta przyjdzie listem (a PIN do niej nadasz przy aktywacji poprzez bankowość internetową).

  💡 Na koniec przypomnę, że osoby prowadzące działalność gospodarczą dodatkowo w Santander Banku mogą też założyć Firmowe Konto Godne Polecenia ze bonusami do 1250 zł!

  Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


  Przydatne dokumenty:

  71 komentarzy:

  1. Konto założyłem w poprzedniej edycji. Kurier z umową ma dopiero przyjechać. Czy teraz też będę mógł polecać np. żonie?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Tak. Po otwarciu konta, mając już dostęp do bankowości, możesz przystąpić do programu poleceń. I wtedy możesz polecać.

    Usuń
  2. Czy karta kredytowa w Santander Banku wyklucza udział?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Nie wyklucza. Santander Bank (ten z powyższej promocji) i Santander Comsumer to 2 odrębne banki.

    PS. A nawet posiadanie karty kredytowej w Santander Banku nie wykluczałoby z tej promocji.

    Usuń
   2. 1. A gdzie @Anonimowy 1 listopada 2020 11:18 pisał o Santander CONSUMER Banku?
    2. Przecież @Anonimowy 1 listopada 2020 11:18 właśnie pyta o kk Santander Banku więc dlaczego ten PS?

    Usuń
   3. W tym samym czasie otrzymałem identyczne zapytanie w wiadomości na Facebooku. A właściwie prawie identyczne, bo tam była już mowa o Santander Consumer Banku. I tu z rozpędu powieliłem odpowiedź.

    Niezmiennie jednak przekaz zostaje ten sam: ani karta kedytowa w Santander Consumer Banku, ani karta kredytowa w Santander Banku nie wykluczają z powyższej promocji konta.

    Usuń
  3. Zastanawiam się nad możliwością wycofania wysłanych wcześniej wniosków z października (jeszcze niezatwierdzonych) i złożenia ich od nowa. Czy to zadziała?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Teoretycznie możliwość jest (gdyż regulamin nie wyklucza osób, które wcześniej złożyły wniosek), acz przy takiej sytuacji zasygnalizuję, że np. jakaś kwestia techniczna może (ale nie musi) stanąć na przeszkodzie (gdy już jeden wniosek jest złożony) - to warto mieć na uwadze.

    Usuń
  4. Witam,
   Czy prowadzenie konta je za darmo, czy przelewy są za darmo i wypłaty z bankomatów.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Witam! W każdym wpisie, w którym prześwietlam promocję, omawiam też produkt zakładany w danym banku. I tak też jest w powyższym wpisie - pod koniec można znaleźć część z podtytułem "Konto Jakie Chcę - szczegóły oferty", gdzie opisuję konto, kartę, wypłaty z bankomatów itd.

    Usuń
  5. Mam konto już od roku, jeśli zarejestruje karte w Bezcennych Chwilach, otrzymam bonus powitalny?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. W myśl zapisów regulaminu z punktami powitalnymi, promocja skierowana jest do osób, które "w Czasie trwania Promocji spełnią łącznie wszystkie poniższe warunki: a) zawrą z Partnerem umowę o Konto Partnera z Kartą Partnera". A zgodnie z tym regulaminem, Czas trwania promocji jest od 1.10.2020 r.

    Jednakże w komentarzach już ktoś pisał, że mimo posiadania konta od dłuższego czasu, to teraz, po przystąpieniu do promocji, otrzymał punkty. Choć gwarancji nie daję, że tak będzie.

    Usuń
  6. "W promocji nie mogą uczestniczyć obecni i byli klienci banku, którzy od 1 kwietnia 2019 r. brali udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta Jakie Chcę." Ten punkt dyskwalifikuje mnie jeśli konto założyłem w promocji w 2018r, a zamknąłem je w sierpniu 2019?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Brali udział. Brałeś do dnia wypłaty premii więc jeśli wypłata była przed 1 kwietnia 2019 to obstawiam, że można brać udział. A konto zamknąłeś przed 1.11.2019 więc pod tym względem wszystko gra.

    Usuń
  7. Planujemy z partnerem założyć wspólne konto - czy możemy zrobić tak, że założy je w santander banku jedno z nas, aby skorzystać z tych promocji? Czy możemy potem iść do banku i dodać współposiadacza rachunku, aby było to nasze wspólne konto?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Tak, można tak zrobić. A jeszcze lepiej założyć 2 konta (zyskując wtedy 2 razy po min. 350 zł + jeszcze dodatkowe 50 zł za polecenie między sobą). Po otrzymaniu nagród będzie można jedno z kont zamknąć, a jedno przekształcić na wspólne :)

    Usuń
  8. Witam, dziękuję za Twoją wspaniałą pracę! I za czytelne przetłumaczenie tych umów:) Mam pytanie, i proszę spionizujcie mnie, jeśli w tekście to było- mam trójkę dzieci- mogę im wszystkim otworzyć konto? Dziękuję z góry za odpowiedź!

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. "Uczestnik może otworzyć w ramach Promocji po jednym Koncie Jakie Chcę dla dziecka poniżej 18 r. ż.. "

    Rozumiem to tak, że konto dla każdego dziecka = x * 50 zł, gdzie x to liczba dzieci.

    Usuń
   2. 50 zł można zdobyć za każde dziecko, któremu założy się konto (a więc gdy ktoś ma np. dwójkę dzieci i założy im po koncie, to dostanie 2 x 50 zł).

    Usuń
  9. Cześć, wytłumaczcie mi czy dobrze rozumiem. Jeśli brałem udział w promocji w roku 2018, a zamknąłem to konto (z tej promocji, która w 2018 się zakończyła) we wrześniu lub październiku 2019, to mogę wziąć udział w powyższej promocji? Czy tyczy mnie się jednak data 1 kwietnia 2019? Z góry dzięki za pomoc :)

   OdpowiedzUsuń
  10. Jeśli chodzi o płatności kartą to liczy się data transakcji czy data księgowania?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Data transakcji (wykonania) bo w regulaminie nie ma nic o księgowaniu.

    Usuń
  11. Panie Złotówa, mam pytanie: jakie są aktualnie konta bankowe w których za utrzymywanie wysokich środków bank wypłaca jakieś skromne, ale zawsze odsetki? Przed połączeniem z nie będę pisał z jakim BNP Paribas taką ofertę miał Raiffeisen Bank. Niestety po przejęciu tę ofertę mi zabrano w Paribas. Przeniosłem więc środki do City bank, ale tam jeszcze gorzej. Nie dość że nic nie dają, to jeszcze zabierają. I tak się zastanawiam, czy są jeszcze jakieś konta osobiste które oferują podobne zasady jak dawny dobry Raiffeisen? Jako stały czytelnik przetrząsnąłem bloga, ale nie znalazłem takiego zestawienia/tematu. Będę dźwięczny za pomoc.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Polecam: ranking najlepszych kont oszczędnościowych.

    Bolączką obecnych czasów jest to, że wyższe oprocentowanie kierowane jest głównie do nowych klientów i obowiązuje przez krótszy czas i dla mniejszych kwot. W najlepszym przypadku można lokować nowe środki i wtedy załapać się np. na 1% w skali roku.

    Standardowe oprocentowanie jest mizerne (max jaki kojarzę to ok. 0,3-0,4% w skali roku; a w największych bankach najczęściej obowiązuje 0,01-0,1%).

    Usuń
  12. Mr Złotówa, czy Pan robi kopiuj/wklej? Chyba błąd się zakradł: "we wniosku podaj kod polecenia - możesz skorzystać z mego kodu: 1000279022 - dzięki temu możesz zgarnąć dodatkową nagrodę - bon na zakupy o wartości 50 zł (o szczegółach piszę nieco niżej)". Chyba nie bon, tylko kasa...

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Ten fragment edytowałem już, ale nie zapisało. Jest tak, jak w pozostałych miejscach mowa - chodzi o bonus pieniężny. Dzięki za czujność.

    Usuń
   2. wiecie może kiedy pojawią się vouchery na circle k ? bo narazie ich brak do wyboru a punkty juz na koncie

    Usuń
   3. Nie wiadomo. Na infolinii BCh też nie wiedzą. Nagrody pojawiają się i są do wyczerpania.

    Usuń
  13. Jaka firma kurierska jeździe z umowami od Santandera?

   OdpowiedzUsuń
  14. Do założenia konta chcę przekonać babcię. Ale chcę ją odpowiednio przygotować i poprowadzić. Podpowiedzcie mi proszę czy po złożeniu wniosku z banku ktoś jeszcze dzwoni? Czy już tylko czekać na kuriera? Bo ja konto zakładałem już dość dawno temu i nie pamiętam.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Z banku już nikt nie dzwoni. Przyjeżdża kurier i tylko on do mnie dzwonił umówić się.

    Usuń
   2. Dzięki za odpowiedź. No to wniosek złożony.

    Usuń
  15. Czy punkty na bezcennych chwilach naliczają się automatycznie czy dostaje sie jakiś kod?

   OdpowiedzUsuń
  16. A opłata za mieszkanie też wchodzi w grę ?

   OdpowiedzUsuń
  17. Czytając regulamin programu poleceń zrozumiałem, że płatność 300 zł koniecznych do uzyskania 50 zł za polecenie, mogę osiągnąć wykonując przelew blik. Czy zgadzacie się ze mną?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Na to wychodzi. Może im się wkradł błąd bo nie wiem od kedy przelew miałby być płatnością ale faktycznie tak jest.

    Usuń
  18. Jak długo czeka się na kuriera i na kartę?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. u mnie był po tygodniu.

    Usuń
   2. A karta?
    Złożyłam dziś wniosek, rejestracja karty do Bezcennych chwil dająca 6800pkt do 30.11. Zdążę?

    Usuń
   3. Zdążysz. U mnie kurier był po 3, a karta przyszła po 6 dniach od wniosku.

    Usuń
   4. Kurier był po 2, a karty nie widać choć już 8 dni od złożenia wniosku

    Usuń
  19. A czy jaka dodam kartę od Santandera w Bezcennych Chwilach do mojego obecnego konta (gdzie mam kartę z Aliora) to też otrzymam 6800 punktów ?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Dokładnie nad tym samym się zastanawiam, bo mam już jedną kartę(pekao) zarejestrowana w tym programie i czy da się stworzyć jeszcze jedno konto w tym programie albo właśnie czy można podpiąć drugą kartę i skorzystać z bonusu?

    Usuń
   2. Ja bym zarejestrował odrębnie. Ale można mieć kartę innego banku i tu też zgarnąć punkty. To sprawdzone.

    Usuń
   3. Ja wolałbym dodać kartę do aktualnego konta BC (bo trochę już teraz punktów mam) więc ponawiam pytanie. Czy przy dodaniu karty Santandera do obecnego konta punkty wpadną czy nie? Mr Zlotowa, Czytelnicy pomożecie?

    Usuń
   4. Nie da się łączyć punktów BC z kart różnych banków.

    Usuń
  20. Jeśli mam tylko konto walutowe w USD to dyskwalifikuje mnie z promocji?

   OdpowiedzUsuń
  21. Czyli jeśli złożyłem wniosek dzisiaj, to raczej nie zdarze z promocją 'bezcenne chwile', bo kartę trzeba zarejestrować do końca listopada

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Ja złożyłam wniosek 19go i karty jeszcze nie mam. Także sądzę że u Ciebie nie ma szans żeby karta przyszła do 30go.

    Usuń
  22. Czy jeśli dopiero dziś złożę wniosek to mogę już polecić też żonę żeby złożyła wniosek w bieżącej promocji?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Możliwość polecenia mają osoby posiadające konto w Santander Banku. W dodatku trzeba mieć dostęp do bankowości elektronicznej (by przystąpić do programu poleceń i wygenerować sobie kod polecenia). Do poniedziałku włącznie niestety nie da się tego zrobić.

    Usuń
  23. Przelewy natychmiastowe są bez ograniczeń za darmo? Czy są jakieś ograniczenia co do banków lub liczby przelewów?

   OdpowiedzUsuń
  24. Czy jeśli brałam udział w zeszłomiesięcznej promocji, jednak ze względu na niezapowiedziany wyjazd nie doszło do podpisania umowy, to czy mogę zarejestrować się jeszcze raz?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Jeśli umowa nie została podpisana, to droga do wzięcia udziału w obecnie dostępnej edycji jest dla Ciebie otwarta :) W tej promocji na szczęście nie wykluczają wnioski złożone wcześniej.

    Usuń
  25. Czy jest możliwość otwarcia konta zdalnie?

   OdpowiedzUsuń
  26. Czy do wpływu zalicz się także wpłata w wpłatomacie?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. "wpływ na nowo otwarte w promocji Konto Jakie Chcę albo Konto Jakie Chcę dla Młodych na łączną sumę 1000 zł lub więcej" tak to brzmi w regulaminie. Raczej więc nie wpłata a wpływ.

    Usuń
  27. Witam albo ja czegoś nie doczytałam, na infolinii otrzymuje sprzeczne informacje - założyłem konto jakie chce, do tego wyrobiona karta master Card, chodzi o nagrode 200 zl - Pan z banku twierdzi że musi być karta tylko Visa A ja w regulaminie nigdzie tego nie widzę. Powiedział też że oprócz zalogowania się do aplikacji mobilnej musi być zalogowanie do elektronicznej przez np laptopa. Proszę o wyjaśnienie jaka w końcu musi być ta karta pozdrawiam.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. W aktualnej promocji (dostępnej od 1.12., którą opisuję tutaj) wymagana jest karta Visa.

    W wyżej opisywanej promocji "Bonus 200+50 za Konto Jakie Chcę z dzieckiem" (dostępnej do 30.11.) wybór karty był dowolny, acz z racji towarzyszącej promocji z punktami w programie Bezcenne Chwile bardziej opłacało się wyrobić kartę Mastercard.

    Na potrzeby promocji z bonusem 50 zł za otwarcie konta z polecenia, faktycznie trzeba zalogować się i do aplikacji, i do bankowości internetowej, o czym mowa w powyższym prześwietleniu promocji: "do końca miesiąca następującego po otwarciu konta: zaloguj się do aplikacji mobilnej i bankowości internetowej".

    Usuń
   2. Czyli dobrze rozumiem? W grudniu wpływ 1000 zl, minimum 5 płatności np kartą mastercard w tym jedna blik na łączną kwotę min 300 zl, styczeń wpływ 1000, 5 płatności kartą lub blik na dowolne kwoty, luty tak samo jak styczeń i wtedy jest nagroda 200 zł plus 50 za polecenie?

    Usuń
   3. Wniosek złożyłem do 30.11, i teraz mnie zastanawia czy na prawdę jacyś niedouczeni tam pracują bo w zasadzie 30 minut wiszenia na linii i nic konkretnego mi nie powiedzieli i upierali się ze visa .....

    Usuń
   4. Nigdy nie słuchaj żadnych infolinii. Tylko regulamin to wyrocznia.

    Usuń
   5. Niby racja ale człowiek zaczyna glupiec... czy można prosić link do strony z tą promocja?

    Usuń
  28. Czy ktoś już otrzymał punkty za Bezcenne Chwile? Na ich stronie widać moją płatność z 02.12, a wciąż nie otrzymałam dodatkowych punktów. Nie brałam wcześniej udziału w tej promocji, w terminie zarejestrowałam kartę i zalogowałam się do aplikacji mobilnej i na stronie banku. Czyżby już skończyła się pula nagród? Będę wdzięczna za informację

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Również nie mam do dziś punktów na Bezcenne Chwile a operacja kartą z 4.12. Gdzie można zgłaszać reklamacje?

    Usuń
   2. Zgodnie z regulaminem programu Bezcenne Chwile reklamacje można składać "telefonicznie pod numerem 61 664 60 10 lub 801 055 990 od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00-22:00 (koszt połączenia zgodnie z taryfą operatora) lub za pośrednictwem poczty pod adresem: MasterCard Rewards/ Priceless Specials, Skrytka pocztowa 20, 62-056, Komorniki".

    Na infolinii informowano również o mailowej ścieżce (mastercard@arvato.pl).

    Usuń

  Aktualnie najpopularniejsza promocja:

  Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

  Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...