Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: TIDAL Premium przez 90 dni za darmo w promocji dla obecnych klientów PKO BP (+ bon Allegro 200 zł dla nowych)

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

11.11.2020

TIDAL Premium przez 90 dni za darmo w promocji dla obecnych klientów PKO BP (+ bon Allegro 200 zł dla nowych)

Największy bank w Polsce odpalił kolejną promocję.

Dostęp do Tidal na 90 dni
Tym razem z propozycji skorzystać mogą zarówno obecni, jak i nowi klienci (ta druga grupa na start może jeszcze zgarnąć bon Allegro o wartości 200 zł). Do wzięcia czeka darmowy dostęp do TIDAL Premium przez 90 dni! By go zgarnąć, wystarczy spełnić bardzo prosty warunek.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w PKO BP.]


Promocja PKO BP: Dostęp do TIDAL na 90 dni 


Czym jest TIDAL? Na początek krótkie objaśnienie dla tych, którzy być może po raz pierwszy słyszą o TIDALu. To usługa, dzięki której użytkownik ma dostęp do muzyki i wideo w streamingu (dostawca chwali się na swej stronie biblioteką ponad 70 milionów utworów i 250 tys. nagrań wideo). Korzystanie z wersji Premium kosztuje 19,90 zł miesięcznie (choć uprzednio można skorzystać z 30-dniowego okresu próbnego bez opłaty; dzięki poniższej promocji PKO BP jest o 60 dni więcej).

Dla kogo promocja PKO BP? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która posiada konto osobiste w PKO BP (z wyłączeniem Kont Inteligo).
💡 Jeśli jeszcze nie masz konta w PKO BP, sprawdź jak uzyskać bon Allegro 200 zł za Konto Za Zero lub Konto dla Młodych (w podlinkowanym wpisie znajdziesz szczegółowy opis tej bardzo prostej promocji oraz omówienie warunków prowadzenia konta osobistego w PKO BP).

Nagroda w promocji to kod ważny do 31.12.2020 r., dzięki któremu będzie można uruchomić 90-dniowy dostęp do TIDAL Premium za darmo.

Limit nagród. Choć promocja ma być dostępna do 6.12.2020 r., to trzeba mieć na uwadze, że może zakończyć się wcześniej, gdyż bank przygotował 2 000 nagród. O ewentualnym przedterminowym wyczerpaniu tej puli, bank ma poinformować tutaj.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Dostęp do TIDAL na 90 dni" i zdobyć tytułową nagrodę, najpóźniej do 6.12.2020 r.:
  • wykonaj min. 2 płatności BLIKiem na łączną kwotę min. 20 zł;
  • wyraź (jeśli takowej jeszcze nie posiadasz) zgodę na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących; 
  • wypełnij formularz rejestracyjny
  • do dnia otrzymania nagrody nie odwołuj ww. zgód oraz posiadaj aktywną aplikację IKO.

Nagrody otrzyma pierwsze 2 000 osób, które spełnią wszystkie powyższe warunki. Mają być one przekazane za pomocą powiadomienia w aplikacji IKO lub SMSem w ciągu 14 dni od zakończenia promocji. Uczestnik zdobyć może tylko jedną nagrodę.
"Nagrody przysługują dla nowych i aktualnych użytkowników Aplikacji TIDAL, z wyłączeniem aktualnych użytkowników korzystających z Aplikacji TIDAL przez Partnerów TIDAL o których mowa na stronie: https://tidal.com/partners/. Nagroda nie łączy się z innymi promocjami w Aplikacji TIDAL"


Instrukcję wykorzystania otrzymanej nagrody w postaci kodu znaleźć można w § 5 regulaminu, do którego linkuję na końcu niniejszego wpisu.

⚠️ Korzystając z darmowego 90-dniowego dostępu do TIDAL, pamiętaj o rezygnacji ze subskrypcji przed zakończeniem tegoż okresu, by nie została pobrana opłata (za przedłużenie dostępu).

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

2 komentarze:

  1. Jeśli kody będą "działać" tak samo, jak w przypadku Canal+ na 6 m-cy, to pozdrawiam :(

    OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...