Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bon Allegro 200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium (+ zwroty do 760 zł rocznie)

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

6.11.2020

Bon Allegro 200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium (+ zwroty do 760 zł rocznie)

W Banku Millennium ponownie można wyrobić kartę kredytową w promocji.

Listopad z kartą kredytową w Banku Millennium
Jak w poprzednich edycjach, tak i teraz do wzięcia czeka bon do wykorzystania podczas zakupów na Allegro, ale tym razem o wartości 200 zł (wcześniej bank dawał 300 zł). A z samą kartą Mastercard Impresja można też uzyskiwać zwroty (niezmiennie do 760 zł) za płatności u wybranych partnerów banku.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Na wstępie informacja kluczowa: z promocji karty kredytowej skorzystać mogą tylko osoby posiadające dostęp do bankowości elektronicznej w Millennium (bo tylko tak złożone wnioski uprawniają do uzyskania karty podarunkowej Allegro), więc w praktyce trzeba posiadać (lub dopiero założyć) konto osobiste w tym banku. 

A jeśli takowego konta jeszcze nie masz, to aktualnie możesz je założyć w jednej z poniższych promocji:

Otwierając konto osobiste w Banku Millennium, uzyskasz dostęp do bankowości Millenet (czyli bankowości internetowej i mobilnej), gdzie możliwe będzie złożenie wniosku o kartę kredytową biorącą udział w poniższej promocji z bonem Allegro o wartości 200 zł.

Promocja "Listopad z kartą kredytową Mastercard Millennium"


Dla kogo promocja?
 Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2018 r. nie posiadała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej w Banku Millennium (w tym także wydanej przez Eurobank, który został przejęty przez Millennium) lub której dyspozycja rezygnacji z takiej karty (odstąpienia lub wypowiedzenia) nie była w tym czasie przetwarzana przez bank.

Nagroda. Do wzięcia czeka karta podarunkowa o wartości 200 zł do wykorzystania podczas zakupów w serwisie Allegro. Otrzymasz ją w formie kodu, który będzie trzeba użyć jednorazowo (nie ma możliwości wielokrotnego wykorzystywania środków) najpóźniej do 31.12.2021 r.

Jak działa karta kredytowa? Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zapoznaj się z praktycznym poradnikiem, który przygotowałem dla Czytelników bloga: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. By bliżej poznać zasady działania karty kredytowej, możesz również obejrzeć mój filmik z kanału Bankobranie na YouTube:Z kolei dzięki poniższemu filmikowi dowiesz się, czym jest okres bezodsetkowy, który pozwala korzystać z pieniędzy banku, a mimo to oddawać je bez grosza odsetek:Limit nagród. Choć dostępność promocji została przewidziana do 30.11.2020 r., to obowiązuje w niej też inny limit - bank przygotował się na udział maksymalnie 10 000 osób. Nagrody trafią do osób, które w czasie trwania akcji jako pierwsze złożą wniosek o kartę kredytową (i później oczywiście spełnią pozostałe warunki). 

W przypadku wyczerpania tej (jednak całkiem sporej) puli, o przedterminowym zakończeniu promocji bank ma poinformować na swej stronie internetowej.

Zasady promocji "Listopad z kartą kredytową Mastercard Millennium"


By wziąć udział w akcji i zgarnąć kartę podarunkową Allegro o wartości 200 zł:
 • do 30.11.2020 r. poprzez bankowość internetową lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej Banku Millennium złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard Impresja lub Millennium Mastercard z limitem co najmniej 3 000 zł albo Mastercard Gold z limitem co najmniej 5 000 zł;

  wniosek przez bankowość lub aplikację jest dostępny dla osób z przygotowaną ofertą kredytową; w przypadku braku takowej oferty złóż wniosek kontaktowy o kartę kredytową (także poprzez bankowość lub aplikację);

  (uwaga: w banku Millennium dostępne są też karty kredytowe Visa, ale w promocji z kartą podarunkową Allegro udział biorą wyłącznie karty Mastercard);
 • zawrzyj z bankiem umowę o kartę oraz w grudniu 2020, a także w styczniu, lutym i marcu 2021 r. (w każdym z tych czterech miesięcy) wykonaj płatności kartą na sumę co najmniej 350 zł (w tym również mogą to być płatności za pomocą BLIKa, do którego można podpiąć rachunek karty kredytowej).

  Transakcje kartą wykonywać można w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie. Pamiętaj jednak unikać kasyn, kasyn internetowych, gier losowych, zakładów bukmacherskich, loterii i totalizatorów, bo od tego typu transakcji Bank Millennium nalicza dodatkową prowizję wynoszącą 3%, min. 7 zł.

  Przekazywanie nagród ma nastąpić za pomocą SMSa do 30.04.2021 r. Do czasu otrzymania nagrody posiadaj kartę wyrobioną w promocji oraz nie wypowiadaj umowy z bankiem.

  Karta kredytowa w Millennium - prześwietlenie oferty


  Biorąc udział w promocji "Listopad z kartą kredytową Mastercard Millennium" załapiesz się także na zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę przez 12 miesięcy (licząc od daty wydania karty), za każdy miesiąc, w którym wykonasz min. jedną płatność kartą. Po upływie tego okresu będą obowiązywać standardowe warunki - w przypadku karty kredytowej Mastercard Impresja wystarczy wtedy 5 płatności miesięcznie. A o tej karcie wspominam nie bez powodu, bo choć do wyboru bank daje kilka kart kredytowych ze swej oferty, to najciekawszą z nich wydaje się być właśnie karta Impresja. Z nią uzyskiwać można moneyback 5% (nawet do 760 zł rocznie; ograniczenie dotyczy wyłącznie roku kalendarzowego; nie ma limitu miesięcznych zwrotów).

  Zwroty naliczane będą jedynie za płatności kartą wykonywane u wybranych partnerów współpracujących z bankiem. W przypadku karty Impresja są to:
  Deichmann - obuwie, Baldinini, Coccinelle, Francesco Biasia, Marella, Maxmara (nie obowiązuje dla Max Mara Weekend), Pennyblack, Pollini, Venezia, Sephora, Smyk (nie dotyczy zakupów na www.smyk.com), Empik (nie dotyczy zakupów na www.empik.com, empiktravel.pl w Empik school oraz Empik cafe), Apart, Bershka, Massimo Dutti, Oysho, Pull&Bear, Stradivarius, Zara, Zara Home, Uterque (nie dotyczy zakupów w sklepach internetowych), Sony Centre (obejmuje płatności kartą Impresja tylko w salonach Sony Centre) oraz Travelplanet.pl (obejmuje płatności za imprezy turystyczne realizowane kartą Impresja we wskazanych Punktach Obsługi Klienta oraz on-line). 

  Bank Millennium wypłaca zwroty na rachunek karty kredytowej najpóźniej do 10. dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu wykonania płatności.

  Alternatywne promocje kart kredytowych


  Na koniec przypomnę, że dostępne są także promocje innych kart kredytowych. W tym przypadku prym niezmiennie wiedzie Citibank, gdzie uzyskać możesz telefon LG K30 Dual Sim albo darmową pożyczkę do 5000 zł oraz zwroty za płatności do 720 zł. Z kolei w BNP Paribas można zgarnąć bony Allegro do 300 zł.

  Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi. na Twitterze i polub na Facebooku:  Przydatne dokumenty: 

  5 komentarzy:

  1. Nagroda: 200 zł zamiast 300
   Warunki trzeba spełniać przez 4 mies., a nie 3
   Wydać trzeba więcej, bo 350 zł miesięcznie, a nie 250 zł. Pogorszyli promocję.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. W promce konta jest za to trochę więcej jeśli chodzi o wartość nagród. Ale spełnianie warunków niestety też rozciągnięte w czasie na 4 m-ce.

    Usuń
   2. A karencja ciągle bez zmian :(

    Usuń
   3. Z kartami kredytowymi wszędzie promocje się popsuły. W Citi nagroda z 400 na 200 zł. Jeszcze najmniej zmieniło się w BNP bo z 400 na 300 zł.

    Usuń
  2. Przydałaby mi się karta Alfa, ale ostatnio jakoś ciągle Visę wykluczają i tylko MC robią w promocji :(

   OdpowiedzUsuń

  Aktualnie najpopularniejsza promocja:

  Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

  Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...