Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Do 300 zł za polecenie karty kredytowej w Citibanku + nagroda dla poleconego

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

15.11.2020

Do 300 zł za polecenie karty kredytowej w Citibanku + nagroda dla poleconego

Citibank odpalił kolejną promocję. Tym razem to program poleceń karty kredytowej.

Program poleceń karty kredytowej w Citibanku
Na obecnych posiadaczy karty kredytowej (bo tylko takie osoby mogą polecać) czekają premie od 200 do 300 zł za polecenie (na wysokość premii wpływ będzie mieć liczba skutecznych rekomendacji). Osoba polecona może zgarnąć jedną z nagród gwarantowanych (do wyboru) - bonusy pieniężne do 720 zł lub słuchawki bezprzewodowe.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Citibanku.]

Jeśli już posiadasz kartę kredytową w Citibanku, to poniżej dowiesz się, jak zarobić dzięki skutecznym rekomendacjom.

Jeżeli jesteś osobą, która karty kredytowej z logo Citi jeszcze nie ma, to możesz skorzystać z polecenia kogoś ze znajomych lub członka rodziny, będącego posiadaczem karty kredytowej Citibanku i wtedy ta osoba zgarnie premię pieniężną. Ale jeśli takiej osoby nie znasz, to w każdej z poniższych promocji możesz wziąć udział bez polecenia. Na osobę wyrabiającą kartę czeka:

Program poleceń karty kredytowej w Citibanku

Dla kogo promocja? Polecającym może być osoba posiadająca główną kartę kredytową w Citibanku. 

Nagrody. Osoba polecająca otrzyma premie pieniężne za każde polecenie, których wysokość zależeć będzie od łącznej liczby skutecznych rekomendacji. I tak zdobyć można:
 • 200 zł za każdego poleconego w przypadku skutecznego polecenia od jednej do dwóch osób; 
 • 250 zł za trzecią i czwartą (każdą z nich) poleconą osobę oraz 
 • 300 zł za każde kolejne skuteczne polecenie (od piątego).
Osoba polecona będzie miała możliwość wyboru udziału w jednej z promocji dla osób wnioskujących o kartę, do których linkuję powyżej.

Zasady promocji. By wziąć udział w programie "Poleć znajomym Kartę Kredytową Citibank i zyskajcie razem", jako osoba polecająca i uzyskać premie za skuteczną rekomendację:
 • zarejestruj się na stronie programu poleceń;
 • uzyskany link przekaż osobie poleconej, by za jego pomocą najpóźniej do 22.03.2021 r. złożyła wniosek o kartę kredytową Citibanku, wyrażając przy tym zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej polecającemu (chodzi de facto o poinformowanie polecającego o spełnieniu warunków promocji przez poleconego i jest to niezbędne do rozliczenia uczestnictwa w programie poleceń przez bank oraz do otrzymania nagrody przez polecającego).

Premię za polecenie otrzymasz, jeśli polecona przez Ciebie osoba zawrze umowę z Citibankiem korzystając z linku polecającego i aktywuje otrzymaną kartę kredytową.

O przyznaniu premii dla polecającego, Citibank powiadomi za pomocą wiadomości w bankowości internetowej - ma to nastąpić do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Premia wpłynąć ma na rachunek karty kredytowej polecającego - do tego momentu karta wyrobiona z polecenia także musi pozostawać aktywna.

Wypłacona premia spowoduje spłatę wykorzystanego limitu na karcie kredytowej lub nadpłatę. Ta jednak nie będzie powodować dodatkowych kosztów (bo przypomnę, że zgodnie z taryfą opłat i prowizji Citibank pobiera opłaty za nadpłatę wynoszącą min. 200 zł), gdyż w regulaminie promocji możemy znaleźć następujący zapis:
"W przypadku powstania lub zwiększenia nadpłaty na rachunku Karty spowodowanych przekazaniem Nagrody, opłata z tytułu obsługi nadpłaty na rachunku Karty określona w Tabeli Opłat i Prowizji Kart Kredytowych nie zostanie naliczona"

 
Uzyskaną premię (jeśli spowoduje nadpłatę) najlepiej będzie wykorzystać, wykonując płatności kartą kredytową, ponieważ wypłata środków w bankomacie lub przelew z karty kredytowej wiążą się z niemałymi kosztami.

Osoba polecona otrzyma wybraną przez siebie nagrodę pod warunkiem spełnienia warunków danej promocji. Tu warto zwrócić uwagę, że w tych promocjach różne są okresy wykluczenia dla byłych posiadaczy karty kredytowej z logo Citi. I tak takiej karty nie należy posiadać co najmniej od 1.07.2018 r. (by uzyskać telefon LG K30), od 1.01.2019 r. (w promocjach ze słuchawkami OPPO oraz z bonem 300 zł do Biedronki ) albo od 31.12.2019 r. (w promocji z bonusami do 720 zł). Szczegóły każdej z tych propozycji znajdziesz w podlinkowanych niżej regulaminach, jak i przytoczonych wyżej wpisach prześwietlających promocje Citibanku.

Ponadto pod uwagę warto wziąć, że w promocjach z bonem do Biedronki i ze słuchawkami wymagane jest wyrobienie karty Citi Simplicity (która miesięcznie może kosztować aż 12 zł - z tej opłaty zwalnia wykonanie płatności na sumę min. 300 zł miesięcznie). W promocji z bonusami do 720 zł koniecznym jest wyrobienie BP-Motokarty (która jest bez warunków za 0 zł). Zasady korzystania z kart kredytowych szczegółowo omawiam również we wpisach dedykowanych poszczególnym promocjom.

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach, które wysyłam do dwóch razy w tygodniu. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):
Przydatne dokumenty:

22 komentarze:

 1. Promocji z Allegro polecić nie można?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba nawet nie ma teraz takiej promocji.

   Usuń
 2. Posiadacz CitiKonta może polecać?

  OdpowiedzUsuń
 3. w wygenerowanym linku pojawiło mi się słowo bankobranie. Tak ma być?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko gra. W rozpoznaniu osoby polecającej bankowi wystarczy fragment z linku od '?yourcode=", gdzie po znaku równa się jest kompilacja liter i znaków (z podanego imienia, nazwiska i numeru osoby polecającej) - to wystarczy :)

   Usuń
 4. Chciałbym polecić żonę, która ma działalność gospodarczą i kredyt firmowy. Zastanawiam się jakie ma szansę żeby przyznano jej kartę. Jakie wymagania i dokumenty wymagane są dla przedsiębiorców? Choćby na najniższy limit karty? Trzeba pita załączać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można. Mam DG i kartę dostałem. Trzeba było przekazać: PIT, KPiR, zaświadczenia z US i ZUS o niezaleganiu z podatkami/składkami (ale ostatecznie wystarczyły potwierdzenia przelewów z konta). Dużo w porównaniu z tym co musiała dać żona (pracuje na etacie). Wystarczył wyciąg.

   Usuń
 5. Czy mają teraz jeszcze jakąś darmową kartę kredytową?

  OdpowiedzUsuń
 6. Osoby polecane, które posiadały wcześniej kartę nie są wykluczone z promocji?, żadnych informacji o tym nie mogę znaleźć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obowiązuje karencja jak w promocji. Tak to rozumiem.

   Usuń
 7. Na Citi stronie jest napisane "Za 1 oraz 2 osobę, którą skutecznie polecisz - otrzymasz po 200 zł" czyli rozumiem, że za pierwszą osobę jest 200 zł, za drugą 200zł - razem 400 zł?

  Druga rzecz - rencista, emeryt ma szansę otrzymania karty? Dochód netto powyżej 1200 zł.
  Wnioskować o BP Motokartę, bo bezwarunkowo bezpłatna?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1) Tak. Za 3 polecone osoby dostanie 650 zł.
   2) Może. Sprawdzone na seniorach w rodzinie :)

   Usuń
 8. Jak teraz wyrobię sobie kartę w promocji z telefonem to mogę zaraz potem polecać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecającym może być osoba posiadająca kartę kredytową w Citibanku, więc wtedy będzie możliwe polecanie.

   Usuń
 9. Jeśli promocja z telefonem LG jest do 23.11 to rozumiem że do tego czasu trzeba polecić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Promocje spośród których osoba polecana może wybierać, mogą się kończyć (różne są terminy ich dostępności), ale też (najprawdopodobniej) mogą pojawiać się inne (jeśli takowe bank przygotuje).

   Usuń
 10. Na BP tankowanie za 100,00 w 2019r? Klientów jest tam 3mln, 570 stacji. Może raz dziennie zdarzy się taka sytuacja, czyli 570 x 365 = 208 tys ?

  OdpowiedzUsuń
 11. Zamknąłem kartę kredytowa w tym roku. Czy żona może mi polecić kartę i zgarnąć 200 PLN? Ja nie dostanę nagrody- karencja.

  OdpowiedzUsuń
 12. Jest nowa nagroda w tej ofercie - bon do Biedronki o wartości 300 PLN

  OdpowiedzUsuń
 13. Witam,

  mam pytanie: "... wyrażając przy tym zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej polecającemu (chodzi de facto o poinformowanie polecającego o spełnieniu warunków promocji przez poleconego i jest to niezbędne do rozliczenia uczestnictwa w programie poleceń przez bank oraz do otrzymania nagrody przez polecającego)". Niestety podczas zakładania konta przez poleconego nie pojawiła się nigdzie taka opcja - czy należy coś zrobić dodatkowo?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...