Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bonus 50 zł za konto dla dziecka w ING Banku Śląskim (+ do 160 zł za konto dla rodzica!)

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santanderatelefon od Citi

3.11.2020

Bonus 50 zł za konto dla dziecka w ING Banku Śląskim (+ do 160 zł za konto dla rodzica!)

Gwarantowany bonus pieniężny 50 zł przewidziany jest za otwarcie konta dla dziecka w wieku 13-18 lat.

Bonus 50 zł za konto dla dziecka w ING Banku Śląskim
A jako że rodzic, by wziąć udział w promocji konta dla dziecka, musi też posiadać (lub dopiero założyć) konto dla siebie, to warto przypomnieć, że za to czekają premie pieniężne do 160 zł. Łącznie można więc zgarnąć nawet i 210 zł!

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w ING Banku Śląskim.]

ING Bank Śląski dla osób pełnoletnich przygotował premię do 160 zł, którą można uzyskać za Konto Direct (zakładane wszystkim osobom pełnoletnim) lub za Konto Mobi (w promocji z premią do 160 zł dostępne dla osób w wieku 18-26 l.). Posiadanie takiego konta otworzy drogę do udziału w promocji z bonusem 50 zł za konto dla dziecka.

Bonus 50 zł na start za konto dla dziecka


Dla kogo promocja? Udział w promocji wziąć może osoba pełnoletnia posiadająca konto osobiste w ING Banku Śląskim (Mobi, Direct, Komfort, Klasyczne i/lub Premium), która założy konto dla swego dziecka, które ukończyło 13. rok życia, ale nie ukończyło 18. roku życia.

Ponadto, by móc uczestniczyć w promocji, dziecko w dniu 30.10.2020 r. nie mogło posiadać jakiegokolwiek konta osobistego w ING Banku Śląskim.

Niezbędne jest też wyrażenie zgody marketingowej:
"Promocja jest skierowana wyłącznie do Uczestników, którzy przed przystąpieniem do niej wyrazili zgodę na przekazywanie elektronicznie przez Bank informacji handlowych, w tym profilowanych informacji handlowych i zgoda ta nie została wycofana w chwili przystąpienia do Promocji."

Jeżeli powyższej zgody jeszcze nie masz wyrażonej, to można to nadrobić (ustawienia zgód zmienisz po zalogowaniu do bankowości internetowej: rozwijając menu pod swym imieniem i nazwiskiem: Moje dane => Zgody i oświadczenia).


Zasady promocji. By wziąć udział w akcji:
 • do 15.12.2020 r. poprzez bankowość Moje ING (Oferta ING => Konta osobiste => Konto Mobi 13-18 lat) przedstawiciel ustawowy dziecka (np. rodzic) musi w jego imieniu zawrzeć umowę o Konto Mobi wraz z dostępem do bankowości internetowej (Moje ING), przystępując do promocji i akceptując jej regulamin;
 • do 15.01.2021 r. wykonać min. 1 przelew z konta uczestnika (rodzica) na konto dziecka (może to być np. przelew BLIK na telefon albo "zwykły" przelew);
 • do dnia wypłaty bonusu 50 zł nie rozwiązywać umowy o konto dziecka (a ma to nastąpić najpóźniej do 5.02.2021 r. - nagroda wpłynie na konto dziecka)

Biorąc udział w promocji, warto zwrócić uwagę na zapis z regulaminu:
"W ramach Promocji przysługuje tylko jedna nagroda jednemu Dziecku będącemu posiadaczem Konta Dziecka"

Konto Mobi otwierane i prowadzone jest za 0 zł. Darmowa jest również karta płatnicza wydawana do konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków). Bez opłat realizowane są też krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej. Jeśli zaś chodzi o wypłaty kartą z bankomatów, to obowiązują następujące zasady: 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach ING Banku Śląskiego oraz sieci Planet Cash; w pozostałych bankomatach: 0 zł za pierwszą wypłatę w miesiącu; 5 zł za drugą i każdą kolejną wypłatę w miesiącu.

Czy dziecku warto zakładać konto? Oczywiście są zalety takiego rozwiązania: nauka finansów od małego, uczenie podstaw bankowania, wyrobienie nawyków oszczędzania, sposób na łatwe przekazanie pieniędzy w momencie, gdy dziecko przebywa np. na wakacyjnym wyjeździe. Jednakże, jeśli dziecku już niewiele brakuje do pełnoletności (choć pod tym "niewiele" kryć się może okres nawet 2-3 lat), to z zakładaniem wielu kont warto się wstrzymać. Osiemnastka może bowiem otworzyć bramy do znacznie bogatszego świata bankobrania, gdzie gratyfikacje są wyższe (w ING Banku Śląskim można zgarnąć - wspomniane już - 160 zł za Konto Direct lub - dla osób w wieku 18-26 l. - za Konto Mobi).

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


 Przydatne dokumenty:

4 komentarze:

 1. Nie mogę się zgodzić ze stwierdzeniem "Gwarantowany bonus pieniężny 50 zł przewidziany jest za otwarcie konta dla dziecka w wieku 13-18 lat."

  Bonus jest również za karte przedplacona dla dziecka w wieku 0-12 lat. Fakt- jednorazowy koszt karty tj. 15 zł ale bonus też i tak wpadnie.


  Jak dostać 50 zł w promocji


  do 15 grudnia 2020 r. załóż konto Mobi dla nastolatka w wieku 13-18 lub zamów kartę przedpłaconą dla dziecka poniżej 13 lat i zapisz się do promocji
  - zrobisz to w formularzu dołączonym do wniosku o te produkty w Moim ING.
  - pamiętaj, żeby zaakceptować regulaminy:
  Regulamin promocji "50 zł na start" lub Regulamin promocji "50 zł na kartę"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie jest tak:

   "Dziecko - osoba małoletnia, która na dzień zawarcia umowy ukończyła 13 rok życia i nie ukończyła 18 roku życia, której przedstawicielem ustawowym jest Uczestnik Promocji. Dziecko, to osoba w imieniu której Uczestnik zawarł umowę o Konto Dziecka."

   Skąd informacja o tym, że dziecko <13 r.ż. też może?

   Usuń
  2. @Anonimowy 4 listopada 2020 13:09
   są przecież dwa regulaminy a ten drugi mówi wyraźnie:
   "Dziecko–osoba małoletnia, która w dniu zawarcia umowy o Kartę dla Dziecka nie ukończyła 13 roku życia, której przedstawicielem ustawowym jest Uczestnik Promocji. Dziecko jest użytkownikiem Karty dla Dziecka."

   Wybieraj bramka numer 1 czy numer dwa... albo wejdź przez dwie. ;)

   Usuń
  3. Dziecko poniżej 13 lat nie moze mieć konta, ale moze mieć karte przedpłaconą. Drugi Regulamin jest na stronie banku: [Link usunięty; nie działał - edyt. Mr. Złotówa] Regulamin promocji „ 50 zł na kartę” w ING moze tez wpisać w Google.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...