Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bonus 50 zł za konto dla dziecka w ING Banku Śląskim (+ do 160 zł za konto dla rodzica!)

900 zł za kartę Pekao580 zł od Santandera1000 zł do Allegro od Citi450 zł od BNP Paribas

3.11.2020

Bonus 50 zł za konto dla dziecka w ING Banku Śląskim (+ do 160 zł za konto dla rodzica!)

Gwarantowany bonus pieniężny 50 zł przewidziany jest za otwarcie konta dla dziecka w wieku 13-18 lat.

Bonus 50 zł za konto dla dziecka w ING Banku Śląskim
A jako że rodzic, by wziąć udział w promocji konta dla dziecka, musi też posiadać (lub dopiero założyć) konto dla siebie, to warto przypomnieć, że za to czekają premie pieniężne do 160 zł. Łącznie można więc zgarnąć nawet i 210 zł!

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w ING Banku Śląskim.]

ING Bank Śląski dla osób pełnoletnich przygotował premię do 160 zł, którą można uzyskać za Konto Direct (zakładane wszystkim osobom pełnoletnim) lub za Konto Mobi (w promocji z premią do 160 zł dostępne dla osób w wieku 18-26 l.). Posiadanie takiego konta otworzy drogę do udziału w promocji z bonusem 50 zł za konto dla dziecka.

Bonus 50 zł na start za konto dla dziecka


Dla kogo promocja? Udział w promocji wziąć może osoba pełnoletnia posiadająca konto osobiste w ING Banku Śląskim (Mobi, Direct, Komfort, Klasyczne i/lub Premium), która założy konto dla swego dziecka, które ukończyło 13. rok życia, ale nie ukończyło 18. roku życia.

Ponadto, by móc uczestniczyć w promocji, dziecko w dniu 30.10.2020 r. nie mogło posiadać jakiegokolwiek konta osobistego w ING Banku Śląskim.

Niezbędne jest też wyrażenie zgody marketingowej:
"Promocja jest skierowana wyłącznie do Uczestników, którzy przed przystąpieniem do niej wyrazili zgodę na przekazywanie elektronicznie przez Bank informacji handlowych, w tym profilowanych informacji handlowych i zgoda ta nie została wycofana w chwili przystąpienia do Promocji."

Jeżeli powyższej zgody jeszcze nie masz wyrażonej, to można to nadrobić (ustawienia zgód zmienisz po zalogowaniu do bankowości internetowej: rozwijając menu pod swym imieniem i nazwiskiem: Moje dane => Zgody i oświadczenia).


Zasady promocji. By wziąć udział w akcji:
 • do 15.12.2020 r. poprzez bankowość Moje ING (Oferta ING => Konta osobiste => Konto Mobi 13-18 lat) przedstawiciel ustawowy dziecka (np. rodzic) musi w jego imieniu zawrzeć umowę o Konto Mobi wraz z dostępem do bankowości internetowej (Moje ING), przystępując do promocji i akceptując jej regulamin;
 • do 15.01.2021 r. wykonać min. 1 przelew z konta uczestnika (rodzica) na konto dziecka (może to być np. przelew BLIK na telefon albo "zwykły" przelew);
 • do dnia wypłaty bonusu 50 zł nie rozwiązywać umowy o konto dziecka (a ma to nastąpić najpóźniej do 5.02.2021 r. - nagroda wpłynie na konto dziecka)

Biorąc udział w promocji, warto zwrócić uwagę na zapis z regulaminu:
"W ramach Promocji przysługuje tylko jedna nagroda jednemu Dziecku będącemu posiadaczem Konta Dziecka"

Konto Mobi otwierane i prowadzone jest za 0 zł. Darmowa jest również karta płatnicza wydawana do konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków). Bez opłat realizowane są też krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej. Jeśli zaś chodzi o wypłaty kartą z bankomatów, to obowiązują następujące zasady: 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach ING Banku Śląskiego oraz sieci Planet Cash; w pozostałych bankomatach: 0 zł za pierwszą wypłatę w miesiącu; 5 zł za drugą i każdą kolejną wypłatę w miesiącu.

Czy dziecku warto zakładać konto? Oczywiście są zalety takiego rozwiązania: nauka finansów od małego, uczenie podstaw bankowania, wyrobienie nawyków oszczędzania, sposób na łatwe przekazanie pieniędzy w momencie, gdy dziecko przebywa np. na wakacyjnym wyjeździe. Jednakże, jeśli dziecku już niewiele brakuje do pełnoletności (choć pod tym "niewiele" kryć się może okres nawet 2-3 lat), to z zakładaniem wielu kont warto się wstrzymać. Osiemnastka może bowiem otworzyć bramy do znacznie bogatszego świata bankobrania, gdzie gratyfikacje są wyższe (w ING Banku Śląskim można zgarnąć - wspomniane już - 160 zł za Konto Direct lub - dla osób w wieku 18-26 l. - za Konto Mobi).

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


 Przydatne dokumenty:

4 komentarze:

 1. Nie mogę się zgodzić ze stwierdzeniem "Gwarantowany bonus pieniężny 50 zł przewidziany jest za otwarcie konta dla dziecka w wieku 13-18 lat."

  Bonus jest również za karte przedplacona dla dziecka w wieku 0-12 lat. Fakt- jednorazowy koszt karty tj. 15 zł ale bonus też i tak wpadnie.


  Jak dostać 50 zł w promocji


  do 15 grudnia 2020 r. załóż konto Mobi dla nastolatka w wieku 13-18 lub zamów kartę przedpłaconą dla dziecka poniżej 13 lat i zapisz się do promocji
  - zrobisz to w formularzu dołączonym do wniosku o te produkty w Moim ING.
  - pamiętaj, żeby zaakceptować regulaminy:
  Regulamin promocji "50 zł na start" lub Regulamin promocji "50 zł na kartę"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie jest tak:

   "Dziecko - osoba małoletnia, która na dzień zawarcia umowy ukończyła 13 rok życia i nie ukończyła 18 roku życia, której przedstawicielem ustawowym jest Uczestnik Promocji. Dziecko, to osoba w imieniu której Uczestnik zawarł umowę o Konto Dziecka."

   Skąd informacja o tym, że dziecko <13 r.ż. też może?

   Usuń
  2. @Anonimowy 4 listopada 2020 13:09
   są przecież dwa regulaminy a ten drugi mówi wyraźnie:
   "Dziecko–osoba małoletnia, która w dniu zawarcia umowy o Kartę dla Dziecka nie ukończyła 13 roku życia, której przedstawicielem ustawowym jest Uczestnik Promocji. Dziecko jest użytkownikiem Karty dla Dziecka."

   Wybieraj bramka numer 1 czy numer dwa... albo wejdź przez dwie. ;)

   Usuń
  3. Dziecko poniżej 13 lat nie moze mieć konta, ale moze mieć karte przedpłaconą. Drugi Regulamin jest na stronie banku: [Link usunięty; nie działał - edyt. Mr. Złotówa] Regulamin promocji „ 50 zł na kartę” w ING moze tez wpisać w Google.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Aż 600 zł do wzięcia za konto w VeloBanku [AKTUALIZACJA: + 50 zł na start + 100 zł na zakupy]

VeloBank oferując nowe konto osobiste, odpalił promocję z moneybackiem. Do wzięcia czeka nawet 600 zł w postaci wysokiego, bo 10-procentoweg...