Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 300 zł do wzięcia za konto w BNP Paribas w promocji "Premia na zapas"

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

17.11.2020

300 zł do wzięcia za konto w BNP Paribas w promocji "Premia na zapas"

W nowej promocji konta w BNP Paribas czekają gwarantowane bonusy pieniężne na sumę 300 zł.

Premia na zapas 300 zł za konto w BNP Paribas
Na tle wcześniejszych edycji, niniejsza promocja wyróżnia się ujednoliceniem warunków, dzięki czemu łatwiej je spełnić, bo wytyczne są przejrzystsze. Ponownie obowiązuje też krótszy okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w BNP Paribas (to zaledwie 12 miesięcy).


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Promocja "Premia na zapas": nawet 300 zł od BNP Paribas


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy kont.

Regulamin promocji nie wyklucza osób będących stroną umowy o produkty w BGŻ Optima.

Nagrody. W promocji "Premia na zapas" do wzięcia czekają 3 gwarantowane bonusy pieniężne po 100 zł każdy. 

Limit rejestracji. Udział w promocji "Premia na zapas" wziąć może maksymalnie 3000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji zostanie opublikowany komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Zatem dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie mieć pewność zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej). 

Zasady akcji "Premia na zapas"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);

 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 29.11.2020 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji; 
 • do 13.12.2020 r. r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej i aktywuj kartę wydaną do konta (należy to zrobić w ciągu siedmiu dni po otrzymaniu przesyłki z kartą, ale też nie później niż do 13.12.);
 • w grudniu 2020 r. oraz w styczniu i lutym 2021 r. (w każdym z tych trzech miesięcy): 
  • zapewnij wpływ w wysokości min. 500 zł (środki możesz przelać z własnego konta w innym banku);
  • wykonaj 3 płatności BLIKiem (mogą to być transakcje na dowolne, nawet drobne kwoty) oraz
  • wykonaj 1 przelew za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej (najłatwiejszym sposobem na spełnienie tego warunku będzie wykonanie przelewu np. na własne konto w innym banku).

Zasady tej promocji są więc i proste, i przejrzyste, bo w każdym z trzech miesięcy wystarczy spełnić te same warunki (w poprzednich edycjach każdy miesiąc wymagał spełnienia innych wytycznych, więc można było się pogubić - teraz jest łatwiej).

Za każdy z powyższych miesięcy, w którym spełnisz warunki promocji, otrzymasz bonus w wysokości 100 zł: bonus nr 1 za spełnienie warunków w grudniu, bonus nr 2 za spełnienie warunków w styczniu oraz bonus nr 3 za spełnienie warunków w lutym. Przez 3 miesiące można więc zgarnąć łącznie 300 zł.

W graficznym uproszczeniu przebieg promocji wygląda następująco:
Terminarz promocji "Premia na zapas" w BNP Paribas


Warunkiem uzyskania każdego kolejnego bonusu jest spełnienie warunków uzyskania bonusu poprzedniego (czyli żeby uzyskać 100 zł za spełnienie warunków w styczniu, musisz mieć spełnione warunki uzyskania bonusu za grudzień, a żeby uzyskać bonus nr 3, to w styczniu musisz spełnić warunki uzyskania bonusu nr 2).

Kiedy otrzymasz nagrody w promocji konta w BNP Paribas?


O przyznaniu bonusów, organizator promocji będzie powiadamiać Cię mailowo (z adresu premianazapas@bnpparibasplus.pl):
 • do 19.01. o przyznaniu bonusu 100 zł za spełnienie warunków promocji w grudniu;
 • do 24.02. o drugim bonusie 100 zł za zrealizowanie warunków w styczniu oraz 
 • do 26.03.2021 r. o bonusie nr 3 (również w wysokości 100 zł) za spełnienie wytycznych w lutym.

Na pierwszą wiadomość powiadamiającą o przyznaniu premii będzie należało zareagować - do 26.01.2021 r. koniecznym będzie zalogowanie na stronie promocji (dane do logowanie otrzymasz mailem) w celu podania numeru rachunku konta założonego w BNP Paribas w promocji. 

Wypłaty poszczególnych bonusów przewidziane są do 31.01., 28.02. oraz 31.03.2021 r. Do dnia otrzymania nagrody należy posiadać aktywne konto wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości internetowej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Premia na zapas"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Przelew jaki należy wykonać z konta w BNP Paribas zlecić należy za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Może to być zwykły przelew nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych).

▶️ Płatności BLIKiem na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym przypadku chodzi o transakcje z wykorzystanie 6-cyfrowego kodu BLIK generowanego w aplikacji mobilnej. Na potrzeby promocji nie zaliczą się wypłaty BLIKiem z bankomatów, ani przelewy na telefon.

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności BLIKiem wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Choć ta lista może wydawać obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót BLIKiem, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (spożywczych, odzieżowych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone.

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi).

Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

▶️ Jeśli nie chcesz przegapić maila o przyznaniu premii, to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o nowościach, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach:

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas - prześwietlenie oferty


Konto Otwarte na Ciebie to konto osobiste w ofercie BNP Paribas. Jego główne parametry to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart: 

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/3 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz 1 płatność kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat); 

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.; 

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Jeśli za kartę nie chcesz płacić, to najlepszym wyborem będzie Karta Otwarta na Dzisiaj. W jej przypadku, by uniknąć opłaty miesięcznej, wystarczy wykonać kartą min. jedną płatność na dowolną kwotę (BLIK w tym względzie nie zastąpi płatności kartą).

Złożenie wniosków o Konto Otwarte na Ciebie objętych promocją "Premia na zapas" możliwe jest tylko na stronie promocji. Umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto z bankiem jest wideoweryfikacja.


💡 A na koniec dodam, że jak już otworzysz konto w powyższej promocji (najlepiej zachować taką kolejność), to później możesz też zgarnąć od BNP Paribas 300 zł w bonach Allegro za kartę kredytową

Przydatne dokumenty:

72 komentarze:

 1. 1) Jak 20-go (lub 21-go) minie mi rok od zamknięcia konta, to (dla bezpieczeństwa) 22- lub 23-go mogę założyć konto i będę brał udział w promocji?

  2) Czy wystarczą płatności Blikiem na Allegro?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1) co masz na myśli jako zamknięcie? faktyczne zamknięcie przez bank? czy złożenie wypowiedzenia? wtedy konto zamykają po 30 dniach. jeśli faktyczne zamknięcie konta to możesz tak zrobić.

   2) tak.

   Usuń
 2. Można podpisać umowę w aplikację poprzez zdjęcie dowodu i weryfikację twarzy?

  OdpowiedzUsuń
 3. Wyjątkowo łatwa promka: wpływ 500 zł, 3 płatności BLIK oraz 1 przelew - już chyba łatwiej być nie może.
  Do tego tylko 12-miesięczna karencja!

  PS. To już kolejna równoległa promka Parobasa z dość solidną premią.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się, tym razem promocja jest bardzo prosta, a warunki czytelne.

   PS. Poprzednie promocje z kontem w roli głównej w ostatnich dniach się pokończyły (upłynął okres ich dostępności).

   Usuń
 4. Czym dokładnie według banku jest umowa ramowa? Pytam ponieważ konto zamknąłem ponad rok temu ale mam dostęp do bankowości internetowej ponieważ mam udostępniony limit Allegro. Czy łapię się na promocję czy limit i dostęp do bankowości online wyklucza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety dostęp do bankowości internetowej eliminuje z udziału w ich promkach.

   Usuń
  2. Umowa ramowa to umowa o konto, bankowość i kartę jednocześnie. Ale jak masz limit Allegro ro możesz brać udział bo w tej sytuacji nie ma umowy ramowej.

   Usuń
  3. Rozmawiałem z konsultantem w tej sprawie. Wg niego, jeżeli nie posiadamy żadnych produktów banku, to nie jesteśmy stroną umowy ramowej, niezależnie od dostępu do bankowości internetowej. Ja taki dostęp posiadam, więc dla pewności pogrzebałem w starych papierach i znalazłem kwit wypowiedzenia umowy ramowej z bankiem.

   Usuń
  4. Wypowiedzenie umowy ramowej skutkuje zamknięciem dostępu do bankowości. Amen!

   PS. Pracownicy na infoliniach to początkujący adepci trudnej sztuki bankowej i najczęściej ich 'rady' są niewiele warte - taki klimat.

   Usuń
  5. Dzwonienie na zwykłą infolinię w kwestiach promocji to czysta starta czasu - Paribas ma dedykowaną linię telefoniczną do obsługi promocji.

   Usuń
  6. Jeśli rachunek jest zamykany w oddziale i na druku wypowiedzenia pisze: że jest zamykany rachunek i umowa ramowa to wg mnie nie ma znaczenie dostęp do bankowości internetowej. Ja również mam ten przypadek i wyjaśniałem to w oddziale.

   Usuń
 5. 1.Czyli rozumiem jeśli ktoś ma poniżej 26 roku życia nawet nie trzeba płacić kartą?
  2.A można skorzystać z konta bez karty ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. Tak.
   2. Nie polecam, jako że do 13.12.2020 r. należy zawrzeć umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej oraz aktywować kartę wydaną do konta.

   Usuń
  2. Kartę trzeba wyrobić i mieć do wypłaty premii.

   Usuń
 6. Czy raty w pnb wykluczają z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyklucza otwarte konto oraz posiadanie aktywnej umowy ramowej.

   Usuń
 7. Czy posiadanie obecnie kredytu w BNP Paribas (a konta osobistego nie) wyklucza z udziału w promocji? Czy kredyt to umowa ramowa?

  OdpowiedzUsuń
 8. Hej, ja mam kartę kredytową i dostęp do bankowości internetowej i nie udało mi się wziąć udziału w promocji :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wbrew temu co pisze tutaj często Złotówa, dostęp do bankowości internetowej jest przez nich traktowany jak aktywna umowa ramowa.

   Usuń
  2. Na którym etapie otrzymałeś info, że nie możesz wziąć udziału w promocji?

   Usuń
  3. jak byłem na etapie zakładania przez aplikację, dokładnie gdy już sprawdziłem wszystkie dane osobowe, zrobiło zdjęcia etc i jak miałem przejść do etapu jakiegoś pośrednika w celu założenia konta osobistego (już nie pamiętam dokłądnie do czego był to krok) i wtedy pojawił się komunikat i wyrzuciło. Może dlatego że przez apkę próbowałem a nie przez kuriera.

   Usuń
  4. Teraz patrzę na maila i dostałem coś takiego :

   Dzień dobry,

   Twój wniosek o konto "Otwarte na Ciebie" został niestety odrzucony - wystąpił błąd podczas samego podpisywania umowy.

   Jeśli chcesz złożyć wniosek ponownie, możesz to zrobić:
   - w aplikacji GOmobile
   - na stronie www.bnpparibas.pl
   - w każdym naszym oddziale lista oddziałów z obsługą detaliczną i biznesową
   - pod numerem 22 77 85 200

   Więc chyba nic z tego.
   na nast raz sprobuje przez kuriera

   Usuń
 9. to znowu ja... Jednka się udało :) na mailu miałem wiadomość o przystąpieniu do promocji i tam przez link spróbowałem ponownie tym razem z opcją kuriera i wszystko przebiegło pomyślnie. Może rzeczywiście jakiś błąd po prostu wyskoczył kiedy mnie przekierowało z aplikacji na samo podpisanie umowy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za odpowiedź. Fajnie, że się udało. Ja z pewnymi trudnościami, ale jednak przebrnęłam przez zakładanie konta przez aplikację i teraz czekam na weryfikację wniosku :)

   Usuń
  2. są jakieś problemy w banku ,nie można założyć konta online ani się dodzwonić

   Usuń
 10. Ważne pytanie. Moja poprzednia umowa o konto wygasła 27.11.2019 , czy mogę skorzystać z tej promocji ? Jeśli tak to kiedy mam złożyć wniosek ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cytat z powyższego opisu promki:

   "Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku."

   "Limit rejestracji. Udział w promocji "Premia na zapas" wziąć może maksymalnie 3000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji zostanie opublikowany komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe."

   Usuń
  2. Czyli rozumiem że jak złoże wniosek o konto 28.11 to mogę skorzystać z promocji ?

   Usuń
  3. Tak. Musisz zaczekać aż rok minie i po 27.11 możesz zakładać.

   Usuń
  4. Tak, możesz po upływie roku.

   Usuń
  5. Ja bym tak długo nie czekał, bo limit 3000 uczestników może się wyczerpać do tego dnia.

   Usuń
  6. Zakładając, że zamkną prawidłowo umowę ramową oraz pula 3 tys. wniosków wciąż nie będzie wyczerpana, to 28. listopada możesz składać wniosek.

   Usuń
 11. Czy jeśli ma ich kk i dostęp przez internet to mam umowę ramowa czy nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale to nie wyklucza cię z promocji. Możesz złożyć wniosek. Mnie w innej edycji kilka miesięcy temu przepuściło. premie dostałem.

   Usuń
  2. Na infolinii mówią co innego - komu tu wierzyć?

   Usuń
  3. Wierzyć można tylko regulaminowi. Infolinii nie warto słuchać.

   Usuń
 12. ▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

  Warto też korzystać z innej poczty niż o2 ponieważ ta nie wyświetla linków zawartych w wiadomościach z banku

  OdpowiedzUsuń
 13. Jak nadać PIN do karty jak się nie ma dostępu do bankowości??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wraz z kartą otrzymujesz wszystkie instrukcje jak nadać PIN oraz jak się zalogować do bankowości internetowej

   Usuń
 14. Przeszłam weryfikację w aplikacji, było że umowa podpisana A po 3 dniach dostaje maila że wniosek odrzucony i mogę złożyć NOWY w oddziale. Ale jak złożę tam nowy to już nie będę brała udziału w promocji? Co robic?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spoko, najpewniej już w poniedziałek będzie jakaś nowa promka tego konta :)

   Usuń
  2. Jak myślisz, dlaczego odrzucili Twój wniosek?

   Usuń
 15. Siemka, Czy bede wykluczony z promocji jeśli posiadam konto firmowe na stowarzyszenie non-profit?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, bo to nie ROR.

   Usuń
  2. "Jeśli za kartę nie chcesz płacić, to najlepszym wyborem będzie Karta Otwarta na Dzisiaj. W jej przypadku, by uniknąć opłaty miesięcznej, wystarczy wykonać kartą min. jedną płatność na dowolną kwotę (BLIK w tym względzie nie zastąpi płatności kartą)."

   Usuń
 16. Zeby karta była darmowa należy wykonać 1 płatność kartą, zalicza się do tego blik?

  OdpowiedzUsuń
 17. 1 godzinę wiszę na infolinii i nie odbierają

  OdpowiedzUsuń
 18. Cześć, proszę o poradę. Wzięłam już udział w innej promocji w BNP w zeszłym miesiącu więc niestety nie mogę skorzystać z tej, ale namówiłam za to mamę :) Problem jest taki że na jej telefon starej daty nie da się pobrać aplikacji i płacić BLIKiem. Moje pytanie brzmi jak mogę spróbować to obejść - czy rejestrując mamę lepiej podać swój numer telefonu zamiast jej żeby pobrać aplikację i robić płatności BLIK w jej imieniu (czy jeśli mają już mój nr telefonu podpięty do mojego konta to to nie przejdzie) czy podać jej numer telefonu i po prostu pobrać aplikację na swój telefon (nie wiem jak to działa, czy aplikacja jest jakoś powiązana z nr na karcie SIM?). Dodam, że nie pobierałam jak dotąd aplikacji BNP na własne potrzeby.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aplikacja może być używana na telefonie z innnym numerem niż nr tel podany w banku do kontaktu.

   Usuń
 19. Witam. Wniosek złożyłem przez aplikację. Cały proces z weryfikacją przeszedł ok. Umowa zaakceptowana system tasię zalogować przez aplikację bo wciąż trwa weryfikacja wniosku od 19.11.
  Ktoś też tak ma?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też czekam już kilka dni i nic. Umowa podpisana, a jednak jeszcze coś niby weryfikują i nie mam dostępu.

   Usuń
  2. U mnie to samo. Weryfikacja trwa od 18.11

   Usuń
  3. Nie wiem jak to wygląda przy otwieraniu konta online bo otwierałem poprzez kuriera ale dostęp do bankowości można aktywować dopiero po otrzymaniu karty i gdy nada się jej PIN. Może tak samo jest i tu?

   Usuń
  4. Dalej weryfikują, bo po prostu tyle to trwa... Niestety musicie cierpliwie czekać :)

   Usuń
  5. Weryfikowali od 19.11 i się dziś udało. Przyszedł e-mail.

   Usuń
  6. U mnie też weryfikacja od 20.11, wreszcie 25.11 przyszedł mail, że jest zakończona i mogę korzystać, ale karty ciągle nie mam. Żonie nie udało się wnioskować przez aplikacje i musiała kurierem. Kurier przyjechał z kartą 24.11 i od razu jej wszystko działa. Ja myślałem, że wniosek przez aplikację coś przyspieszy, a tu wszystko dłużej...

   Usuń
 20. Czy promocja jest jeszcze dostępna? Czy jest ryzyko że założę konto a nagrody nie dostanę, bo będę klientem nr 3001?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciągle można brać udział - promocja jest dostępna dopóki możliwa jest rejestracja na stronie promocji. Gdy pula rejestracji się wyczerpie, to w miejscu formularza rejestracyjnego pojawi się stosowny komunikat o zakończeniu promocji (i kolejne rejestracje nie będą możliwe). Tym samym nie ma możliwości, by ktoś wziął udział, a nie otrzymał nagrody - każdy kto zdąży się zarejestrować (i później spełni pozostałe warunki), ten nagrody otrzyma.

   Usuń
 21. Złożyłem wniosek. Wszystko wydawało się ok. Po 24 godzinach przyszła informacja, że, aby złożyć wniosek, muszę udać się do placówki bankowej. A miało być szybko i bezpiecznie. Ktoś też tak miał?

  OdpowiedzUsuń
 22. W formularzu rejestracji wpisałam 2 imiona zgodnie z dowodem osobistym a w kolejnym kroku podania danych do konta można było wpisać tylko jedno imię. Poza tym dane są identyczne.
  Czy uwzględnia mnie w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że powinno być okey, jeśli pozostałe dane (w tym przede wszystkim PESEL) się zgadzają. Ale profilaktycznie można napisać do organizatora (premianazapas@bnpparibasplus.pl) przedstawiając sytuację.

   Usuń
 23. A czy z tego konta będę mogła robić zakupy na aliexpress? Bez żadnych dodatkowych opłat.

  OdpowiedzUsuń
 24. Witam. Co znaczy na tej samej stronie złóż wniosek ? Zarejestrowałem się, ale wniosku wraz z podpisaniem umowy nie udało się dokończyć. Linki wygasły. Z jakiej strony złożyć ponownie wniosek aby mieć pewność, że skorzystam z promocji "premia na zapas" Byłem w banku i nie potrafili mi pomóc. Infolinia - porażka. Jak się uda już dodzwonić, każdy mówi co innego.Mr Złotówa proszę o pomoc

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Alternatywnym sposobem (również kwalifikującym do udziału w promocji, bo link prowadzi do właściwego wniosku) jest skorzystanie z linku, który przychodzi mailem po rejestracji (z adresu premianazapas@bnpparibasplus.pl). Mógł on wpaść do spamu lub folderów typu "Oferty" lub "Inne". Warto je sprawdzić. Ponadto jeśli korzystasz z AdBlocka, to warto go wyłączyć, bo link bywa niewidoczny.

   Usuń
  2. Dziękuję. Udało się w końcu podpisać umowę. Problemem była poczta na WP bo lik do dokończenia umowy pojawiał się na ułamek sekundy i znikał. Kilkanaście razy odświeżałem wiadomość z wycelowanym kursorem w miejsce znikającego linka i .........udało się. Na infolinii pracownik banku oznajmił, że mam pecha posiadając pocztę na WP i nie a na to sposobu. Nawiasem mówiąc nie mam włączonego AdBlocka. Pozdrawiam.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...