Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Santander Bank: do 400 zł (w bonach Allegro i AniaKruk.pl) w promocji "Zamawiaj online - zyskuj więcej"

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

6.11.2020

Santander Bank: do 400 zł (w bonach Allegro i AniaKruk.pl) w promocji "Zamawiaj online - zyskuj więcej"

Santander Bank odpalił kolejną promocję: karty kredytowej (i kredytu gotówkowego) oraz konta dla dziecka.

Promocja "Zamawiaj online - zyskuj więcej"
Promocja skierowana jest do obecnych posiadaczy konta osobistego w Santander Banku (lub osób, które takie konto dopiero założą). Do wzięcia czekają bony Allegro o wartości 100 zł (za kartę kredytową) i 200 zł (za kredyt gotówkowy), a kto zdecyduje się na konto dla dziecka, ten dostanie bon 100 zł do sklepu AniaKruk.pl.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która posiada konto osobiste w Santander Banku i dostęp do bankowości internetowej i/lub aplikacji mobilnej tegoż banku oraz w zakładce "Oferta banku" ma przygotowaną przez bank co najmniej jedną z ofert: kredyt gotówkowy, kartę kredytową, konto dla dziecka w wieku od 0 do 18 lat.

💡 Jeśli jeszcze nie masz konta w Santander Banku, sprawdź jak zyskać co najmniej 350 zł za Konto Jakie Chcę (w podlinkowanym wpisie znajdziesz szczegółowe prześwietlenie tej kumulacji promocji). 

Jeśli założysz konto w powyższej promocji, to nie będzie możliwości załapania się na bony Allegro za skorzystanie z karty kredytowej czy kredytu w niżej opisanej promocji, bo z niej skorzystać mogą osoby z przygotowaną "Ofertą banku" (a ta - z tego co się orientuję - pojawia się dopiero po pewnym czasie korzystania z konta, gdy bank na podstawie wpływów wyliczy wstępną zdolność kredytową), ale już bon 100 zł do sklepu AniaKruk.pl powinien być w zasięgu - taki wniosek będzie dostępny w bankowości od razu). 


I to właściwie tyle, bo regulamin promocji w praktyce nie zawiera jakichkolwiek wykluczeń.

Limit nagród. To zdecydowanie największy mankament promocji, gdyż bank przygotował jedynie: 

 • 200 nagród w postaci bonu Allegro o wartości 200 zł (za skorzystanie z kredytu gotówkowego; konkretnie będą to 2 bony po 100 zł każdy), 
 • 200 nagród w postaci bonów Allegro o wartości 100 zł (za wyrobienie karty kredytowej; uczestnik promocji ma dostać 2 bony po 50 zł każdy) [Aktualizacja: z informacji na stronie promocji wynika, że pula nagród za kartę kredytową wyczerpała się] oraz 
 • 650 zł bonów o wartości 100 zł każdy do wykorzystania w sklepie AniaKruk.pl za konto dla dziecka (w wieku 0-18 lat).
Regulamin promocji nie wspomina nic o miejscu powiadomienia o ewentualnym przedterminowym zakończeniu akcji (ale zastrzega sobie możliwość zwiększenia puli nagród, co rodzi nadzieję; póki co informacje o promocji są eksponowane - i na stronie banku, i w bankowości internetowej, więc chociaż promocja wystartowała 2.11., to być może ciągle da się na nią załapać).

Zasady promocji. Udział w akcji "Zamawiaj online – zyskuj więcej" zapewniają wyłącznie wnioski o dany produkt złożone za pośrednictwem bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Santander Banku. Udział w promocji wziąć można od 2. do 22.11.2020 r. (ale pamiętaj o limicie nagród).

Ponadto:

 • zarejestruj się na stronie promocji;
 • wyraź (jeśli jeszcze nie masz) zgody na: 
  • Elektroniczny Kanał Kontaktu (po zalogowaniu do bankowości internetowej: Ustawienia => Forma otrzymywania korespondencji) oraz 
  • kontakt telefoniczny w celach marketingowych i na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną (po zalogowaniu do bankowości internetowej: Ustawienia => Zgody na kontakt);
   Powyższe zgody musisz  mieć już wyrażone w dniu wspomnianej wyżej rejestracji do promocji.
 • nie zgłaszaj sprzeciwu na przetwarzanie danych w celach marketingowych;
 • w zakładce 'Oferta banku' wybierz interesujący Cię produkt, bo to właśnie w taki sposób należy zawnioskować o wybrany produkt/produkty.


By zgarnąć 2 bony Allegro po 50 zł każdy:

 • po zarejestrowaniu w promocji, zawnioskuj o kartę kredytową i poprzez bankowość internetową lub aplikację mobilną zawrzyj umowę; 
 • nie odstępuj od umowy o kartę kredytową, ani nie rozwiązuj umowy przed upływem 30 dni od jej zawarcia.


Z kolei by uzyskać bon 100 zł do wykorzystania w sklepie AniaKruk.pl:

 • po zarejestrowaniu w promocji, poprzez bankowość internetową zawnioskuj o konto dla dziecka w wieku 0-18 lat i tamże zawrzyj umowę; 
 • nie odstępuj od umowy o konto dla dziecka, ani nie rozwiązuj umowy przed upływem 30 dni od jej zawarcia.


Nie omawiam promocji z bonami Allegro za kredyt gotówkowy (na potrzeby promocji w kwocie min. 3000 zł), bo na blogu Bankobranie unikam produktów, które generowałyby koszty - a takie w przypadku kredytu się pojawiają (z informacji na stronie banku wynika, że prowizja za uruchomienie kredytu online wynosi od 3,99 do 8,99%, min. 50 zł, a oprocentowanie od 5,99 do 7,2%). Jeśli ktoś jest zainteresowany tą opcją, to szczegóły znajdzie w regulaminie podlinkowanym na końcu niniejszego wpisu.

Uczestnik promocji może zdobyć bony o łącznej wartości maksimum 400 zł, ale tylko po jednej nagrodzie każdego typu (a więc jedną nagrodę w postaci bonów Allegro o łącznej wartości 200 zł, jedną nagrodę w postaci bonów Allegro o łącznej wartości 100 zł za kartę kredytową i jeden bon AniaKruk.pl 100 zł za konto dla dziecka) bez względu na liczbę otwartych produktów (np. wyrobienie dwóch kart kredytowych nie da dwóch nagród w postaci bonów Allegro po 2x50 zł).

O przyznaniu nagrody/nagród bank ma poinformować mailowo do 30.11.2020 r., a otrzymane bony będzie można wykorzystać najpóźniej do 31.12.2020 r. (do tego czasu mają być ważne przekazane kody).

Prześwietlenie produktów w Santander Banku

Kartami kredytowymi z oferty Santander Banku, które wydają się najtańszymi w utrzymaniu, są karty Visa Silver "Akcja Pajacyk" oraz Mastercard Silver. W taryfie opłat i prowizji, która obowiązuje jeszcze do 30.11.2020 r. (bo od 1.12.2020 r. w życie wchodzi nowa taryfa opłat i prowizji w Santander Banku - o czym pisałem w podlinkowanym wpisie) znaleźć można następujące opłaty:

 • 90 zł - opłata roczna za kartę w pierwszym roku: 90 zł - można jej jednak uniknąć pod warunkiem wykonania min. 10 płatności kartą w ciągu 3 miesięcy od dnia podjęcia przez bank pozytywnej decyzji o przyznaniu karty (w pierwszym roku korzystania z karty bank nie pobiera opłat miesięcznych, bo te pojawiają się dopiero po pierwszej rocznicy posiadania karty); 
 • 0/7,50 zł - opłata miesięczna za kartę kredytową w kolejnych latach (po pierwszej rocznicy karty) nie jest pobierana, jeśli w miesięcznym okresie rozliczeniowym wykonasz min. 10 płatności kartą.

💡Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zapoznaj się z praktycznym poradnikiem: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać.

Jeśli zaś chodzi o konto dla dziecka, to Konto Jakie Chcę dla osób do 26 lat prowadzone jest za 0 zł (bez konieczności spełniania jakichkolwiek dodatkowych warunków). Jeśli zamówisz kartę do konta (acz regulamin promocji tego nie wymaga), to będzie trzeba pamiętać o wykonaniu w każdym miesiącu co najmniej jednej płatności kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę w celu uniknięcia opłaty miesięcznej za kartę (8 zł).

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelnikowi Mariuszowi.

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach, które wysyłam do dwóch razy w tygodniu. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):

Przydatne dokumenty:

39 komentarzy:

 1. Jak już mam kartę kred. w Santanderze, to też mogę wziąć udział?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak masz ofertę to możesz.

   Usuń
  2. Mam Visę Pajacyk z promocji. Miałem teraz ofertę na kartę z limitem 8200 zł więc złożyłem wniosek o kartę Mastercard.

   Usuń
 2. Karta kredytowa też z limitem min. 3000 zł czy bez znaczenia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 3000 to przy kredycie. Nie ma nic o minimalnym limicie karty. Zawnioskowałem o 1000 zł.

   Usuń
  2. regulamin nic nie wspomina o limicie na cele promocji ja wziąłem 2 kółka

   Usuń
 3. W końcu promocja w której elegancko mailem potwierdzają rejestrację w promocji. Brawo Wy! Tak powinno być.

  PS. Chociaż i tak porobiłem print screeny :)

  OdpowiedzUsuń
 4. A przy okazji to czy ktoś dostał już 20 zł do Empiku za mobilny podpis?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie jeszcze nic nie ma. Ale jeśli dobrze kojarzę to tam mają jeszcze czas do 15-go.

   Usuń
  2. Dzisiaj przysłali.

   Usuń
 5. Od dziecka do 13 roku życia wymagają dowodu.. śmiesznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że w oddziale akceptują też paszporty :)

   Usuń
  2. Czy może być odpis aktu urodzenia?

   Usuń
  3. Karta rowerowa też wystarczy?

   Usuń
  4. Tak, podobnie jak odpis aktu chrztu.

   Usuń
  5. Przecież wniosek w oddziale nie będzie brał udziału.

   Usuń
 6. a nie opłaci się wziąć kredytu i spłacić go jak przyjdzie nagroda?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba to wyliczyć czy np. biorąc minimalny na 500 zł oþłaci się?

   Usuń
  2. Trzeba wziąć min. 3000 zł. Część odsetek i tak się zapłaci. Można przedterminowo spłacić (ale dopiero po 30 dniach), więc wtedy można ubiegać się o zwrot prowizji... Ale to niekoniecznie jest proste. Jeżeli chodzi o kredyt to wg mnie gra nie warta świeczki.

   Usuń
 7. W zakładce "Oferty Banku" mam przygotowane propozycję, ale nie ma informacji, że otrzymam kupony. Czy wnioskując z tych propozycji otrzymam kupony? - oczywiście jeśli ich pula wcześniej się nie skończyła. Czy jest może jakiś "licznik" dostępnych kuponów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na górze strony i obok samej karty jest info o promocji. Przed chwilą składałem wniosek o kartę.

   Usuń
 8. Co o ty sądzicie, bo ja jestem oburzony bankiem Santander. Dziś skończyła mi sie lokata mobilna. Pieniedzy brak na koncie . Zniknęły z systemu.Po telefonie konsultant stwierdził, że bedą w poniedziałek. Czy bank ma prawo aby pozbawić dostepu do pieniędzy mimo, ze przelewy wewnetrzne dziś normalnie działają a lokata powinna wrócić na ror w tym banku? To jest czyste złodziejstwo, bo 80tys bank zatrzymał sobie na 2dni! (moja rodzina miała 4lokaty po 20tys.) i c co z tego , że są przelewy natychmiastowe jak kasa zniknęła do poniedziałku!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie tylko ten bank tak działa. W Citi lat trochę temu, wyparowały mi pieniądze (dolary) po przelewie który nigdy nie dotarł do odbiorcy. Przez pół roku ich szukali, wydzwaniali do mnie... aż się znalazły bo były cały czas u nich. Zagraniczny bank (bank odbiorcy) do którego nie dotarły dał odpowiedź, żeby złodziei szukali u siebie. W końcu zaksięgowali mi je z datą pół roku wstecz mimo tego, że na żadnym wcześniejszym papierowym miesięcznym wyciągu które wysyłali ich wcześniej nie było. Nie otrzymałem również żadnych % za cały ten okres ani nawet słowa przepraszam. Widać że banki mogą w Polsce funkcjonować ponad prawem i poza czasem robiąc - np. tak jak w moim wypadku - wsteczne księgowanie.
   Przypadki znikania bez żadnego śladu zgromadzonych środków z kont się niestety zdarzają. Dlatego zachęcam do trzymania oszczędności w polskich bankach a zwłaszcza w obecnym czasie.
   A co do banku Santander, to wyjątkowo niepewny bank. Orżnęli mnie już kilka razy na tych ich promocjach. Od jakiegoś czasu również na te ich tzw. przelewy natychmiastowe bywa że trzeba czekać naprawdę długo a także na zaksięgowanie wpływu na koncie u nich. Wykonuję dużo przelewów w jedną i w druga stronę z różnych banków i np. robiąc takie przelewy od nich oraz do nich w niedzielę, sprawdzam do którego i z którego banku najszybciej on dociera w poniedziałek kiedy wszystko zaczyna już działać. Już nie raz odniosłem takie wrażenie, że przetrzymują kasę ile się da. Inaczej nie mogę wytłumaczyć tego, że np. przelewy zrobione w niedzielę z kilku kont w Millennium (czy po kilka kont w innych bankach) docierają do nich w różnym czasie. I nie chodzi tu o sekundy czy minuty tylko sesje.

   Usuń
  2. Sytuacja jest dość kuriozalna, bo po zakończeniu lokaty kasa powinna wpłynąć na ROR z automatu.

   Co jest naprawdę bardzo denerwujące, że Santander jest chyba jedynym dużym bankiem na rynku, w którym personel jest tak arogancki i wręcz obojętny na zgłoszenia klientów, nawet gdy problemy wynikają z błędu ich pracowników!

   PS. Brałem udział już w 4 lub 5 promkach i za każdym razem coś było nie tak jak powinno, ale za to za każdym razem składałem dyspozycje zamknięcia konta w oddziale w trybie natychmiastowym nazajutrz po przytuleniu premii lub zakończeniu premiowego oprocentowania jak w przypadku moich 6 KGP :)

   Usuń
 9. Szkoda, że tylko 200 sztuk, co prawda złożyłem wniosek, ale wątpię aby coś jeszcze zostało.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie też jestem ciekawy jak to szybko się skończy(ło)?? Niby mogą zwiększyć pulę. No bo 200 szt. za kk to raczej jakoś mało.

   Usuń
 10. Ale oni nie twierdzą, że pieniądze zniknęły tylko bezczelnie będą je trzymać przez 2dni na 0% poza systemem! Oficjalnie twierdzą, że nie zwrócą lokaty na ror do poniedziałku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. To gdzie są jeżeli nie zniknęły a ich nie widzisz i nie masz? :)
   2. Czym różni się brak możliwości "widzenia" środków na koncie przez kilka dni, od mojego przypadku (pół roku) gdzie konsultanci twierdzili że - podobno - ich nie było?

   Nie zrozum mnie źle ale podejście które reprezentujesz, już przypomina przypadek syndromu sztokholmskiego. Fakt jest taki, że zrobili skok na kasę i jeszcze pokazali środkowy palec. To jest rozbój i tyle a winni powinni za to odpowiedzieć! I dopóki my jako klienci banków nie zmienimy swojego podejścia do nich, dopóty banki będą robić to co robią. W przypadku Banku Santander warto zainteresować się karami jakie zostały w ostatnich latach na ten bank nałożone choćby tylko w Polsce. Ostatnia z nich jeszcze gorąca bo z września 2020 roku (23,6 mln zł) za to samo za co zostały ukarane BNP Paribas (26,6 mln z) i Bank Millennium (10,5 mln zł). Inna w maju 2011 roku na kwotę 726 588 zł. O karach i aferach (związanych już choćby z powstaniem tego banku) poza Polską nie wspomnę.

   Ps. Szkoda że na tego typu blogu nigdy nie pojawiają się takie informacje.

   Usuń
  2. A jaka jest data zakończenia lokat? Jeśli przetrzymują kasę po dacie zakończenia wypadającej np. w weekend, to powinni wypłacić za te dni odsetki tak jak robi Nest, Idea czy siostrzany Santander Consumer.

   Usuń
  3. Odsetek raczej nie wypłącą. Miałam kiedyś podobnie. Też pisałam reklamację i żądanie odsetek ustawowych za 2 dni zwłoki ale w poniedziałek kasa wpłynęła bez odsetek za zwłokę. Teraz 10. 11 skończy się lokata męża. Podejrzewam, że znowu będzie to samo, czyli kasę zobaczę 12.11.

   Usuń
  4. A mnie się kojarzy że kiedyś chyba właśnie w BZ WBK miałem taką sytuację i dostałem odsetki również za weekend, czyli za 2 dni dodatkowo.

   Usuń
  5. Ja bym wysłała żądanie wypłaty odsetek za okres bezprawnego przetrzymywania kasy nadmieniając, że w przypadku odmowy złożę odwołanie do rzecznika finansowego.

   Usuń
  6. A co odpowiedzieli na reklamację, że dlaczego nie wypłacaja odsetek po zakończeniu lokaty i nie zwróceniu jej na ror?

   Usuń
 11. Czyli zaraz zaraz... Jak mam już kartę kredytową to mam wnioskować o druga?

  OdpowiedzUsuń
 12. Na stronie promocji jest informacja o wyczerpaniu puli nagród za KK.

  OdpowiedzUsuń
 13. Cześć, nie przeszedł mi przelew z innego konta na konto w BNP Paribas otwwarye w tej promocji, czy ktoś był w takiej sytuacji? Infolinia kazała spróbować jeszcze raz przelać pieniądze... Aktywowałam konto i kartę że 3 tygodnie temu, ale jeszcze w niego nie korzystałam.

  OdpowiedzUsuń
 14. mail z kodami (x2) za kartę kredytową przyszedł już 27.11 ale wpadł do spamu. Sprawdzajcie spam.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...