Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia pieniężna 150 zł + 100 zł do Zalando za konto w Banku Millennium

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

4.11.2020

Premia pieniężna 150 zł + 100 zł do Zalando za konto w Banku Millennium

Bank Millennium odpalił kolejną promocję konta osobistego.

Upoluj 100 zł do Zalando i 150 zł premii z Kontem 360°
Do wzięcia czekają dwie gwarantowane nagrody - premia pieniężna 150 zł (do wykorzystania w dowolny sposób) oraz karta upominkowa o wartości 100 zł do zrealizowania na Zalando.pl. Wszystko to za spełnienie prostych warunków, które w praktyce sprowadzają się do aktywności, dzięki której konto i karta są za 0 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

"Upoluj 100 zł do Zalando i 150 zł premii z Kontem 360°"


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która: 
 • nie posiada, nie współposiada, ani nie dysponuje (np. jako pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku) jakimkolwiek produktem w Banku Millennium na dzień 2.11.2020 r., 
 • nie uczestniczyła w jakiejkolwiek promocji Konta 360° lub Konta 360° Student z bonusem/nagrodą na start; posiadanie kiedyś Konta 360° lub 360° Student bez promocji bądź innego konta (np. Dobrego lub Internetowego), które zostało zamknięte przed 2.11.2020 r. pozwala wziąć udział w niniejszej promocji i zgarnąć nagrody o łącznej wartości 250 zł oraz 
 • nie wnioskuje o żaden produkt w Banku Millennium.

Nagrody. Do zgarnięcia czekają dwie gwarantowane narody:
 • premia pieniężna 150 zł, którą bank wypłaci na Twe konto, więc środki będzie można wykorzystać według własnego uznania (wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel) oraz
 • elektroniczna karta upominkowa Zalando o wartości 100 zł.

Limit wniosków objętych promocją. Bank Millennium przygotował się na udział 2 000 osób, bo właśnie tyle jest wniosków o konto objętych promocją. W przypadku wyczerpania tej puli, na stronie promocji ma się pojawić komunikat o jej przedwczesnym zakończeniu.

Zasady promocji "Upoluj 100 zł do Zalando i 150 zł premii z Kontem 360°"


By wziąć udział w promocji i zgarnąć tytułowe nagrody:
 • do 30.11.2020 r. złóż wniosek o konto osobiste (360º lub 360º Student) wraz z wydawaną do niego kartą (udział w promocji zapewniają wyłącznie wnioski złożone za pośrednictwem wyżej podlinkowanej strony), podając polski numer telefonu komórkowego oraz wyrażając przy tym zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon i w wyżej wymienionym terminie zawrzyj umowę z bankiem; 

I tylko tyle wystarczy, by uzyskać pierwszą z nagród - kartę upominkową Zalando o wartości 100 zł, którą bank prześle Ci SMSem całkiem szybko, bo już do 20.12.2020 r.

Z kolei by zdobyć premię pieniężną 150 zł:
 • do 31.03.2021 r. aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium (dostępną na urządzenia z systemem Android lub iOS; na potrzeby promocji wystarczy sama aktywacja, czyli w praktyce pierwsze zalogowanie do niej - nie ma potrzeby wykonywania jakichkolwiek transakcji czy płatności telefonem); 
 • w grudniu 2020 r. oraz w styczniu, lutym i marcu 2021 r. (w każdym z tych czterech miesięcy): 
  • zapewnij wpływ kwoty min. 1 000 zł (taka kwota powinna wpłynąć na konto jednorazowo, jednym przelewem) oraz 
  • wykonaj co najmniej 1 płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem na dowolną kwotę (ten warunek można więc spełnić też bez wychodzenia z domu, bo liczą się zarówno płatności w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie);  w ciągu całego okresu do 31.03.2021 co najmniej jedna z tych transakcji musi być płatnością wykonaną zbliżeniowo telefonem!

Umowę o konto z bankiem można zawrzeć na kilka sposobów: za pośrednictwem kuriera lub podczas wizyty w banku (po uprzednim złożeniu wniosku o konto przez Internet, bo tylko tak złożone wnioski biorą udział w promocji), lub na selfie (czyli wideoweryfikację). W tym ostatnim przypadku do spełnienia dojdzie jednak jeszcze jeden warunek - najpóźniej do 30.04.2021 r. będzie należało udać się do placówki Banku Millennium w celu złożenia wzoru podpisu.

Za spełnienie powyższych warunków premię 150 zł otrzymasz na swe konto w Millennium najpóźniej do 30.04.2021 r. (do tego momentu nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem i nie wycofuj zgód).

Informacje przydatne dla uczestników promocji


Spełniając warunki uzyskania premii 150 zł za konto w Banku Millennium, pamiętaj o poniższych wytycznych: 

▶️ By zapewnić wymagany wpływ na konto, wystarczy wykonać przelew z własnego konta w innym banku (nie muszą być to wpływy od pracodawcy). Bank nie uwzględni jedynie przelewów między własnymi rachunkami w Millennium, ani wpłat gotówki (czy to we wpłatomacie, czy w kasie banku). 

Wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta. Nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas, więc w każdej chwili część czy całość środków możesz wydać, przelać bądź wypłacić.

▶️ W przypadku płatności kartą lub BLIKiem, mogą to być transakcje na dowolne, nawet drobne kwoty zarówno w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie; można więc płacić za wszystko (wyjątkiem są jedynie transakcje anulowane oraz transakcje związane z uczestnictwem w grach hazardowych).

Bonus pieniężny 50 zł za konto dla dziecka


Jeśli masz niepełnoletnie dziecko, to możesz zyskać dodatkowy bonus 50 zł za założenie dla niego Konta 360° Junior - tym razem to nie bon na zakupy, ale premia pieniężna (w podlinkowanym wpisie znajdziesz szczegółowe prześwietlenie promocji konta dla dzieci w Banku Millennium).

Konto 360º i 360º Student w Millennium - prześwietlenie


W promocji z premią 150 zł i 100 zł do Zalando otworzyć można Konto 360º lub 360º Student. Pierwsze z nich dostępne jest dla każdej osoby pełnoletniej. Drugie jest zaś propozycją skierowaną do osób w wieku 18-26 lat (i to właśnie wiek klienta jest kluczowym kryterium, bo choć nazwa konta sugeruje coś innego, to bank nie sprawdza czy posiadacz konta jest studentem). 

Konto 360º otwierane i prowadzone jest za 0 zł, jeśli co miesiąc spełnisz łącznie 2 warunki: wykonasz 1 płatność (na dowolną kwotę) za pomocą karty wydanej do konta lub BLIKiem oraz zapewnisz wpływ min. 1 000 zł. W praktyce więc te wytyczne pokrywają się z warunkami promocji niezbędnymi do zgarnięcia premii 🙂 Ich spełnienie zwolni Cię też z opłaty za kartę wydaną do konta oraz za wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce (bez względu na to, do jakiego banku czy instytucji należy urządzenie). Bank nie pobiera też opłat za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej, więc w praktyce wszystko co najważniejsze przy koncie osobistym jest w tym przypadku za 0 zł.

Konto 360° Student - tu w zasadzie jest jeszcze prościej, bo konto, kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów (a także krajowe przelewy PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej) będziesz mieć za 0 zł, jeśli miesięcznie wykonasz minimum jedną płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem. W przypadku tego konta regularne wpływy nie są wymagane (acz pamiętaj o zapewnianiu wpływów na potrzeby uzyskania premii 200 zł).

Do udziału w promocji "Upoluj 100 zł do Zalando i 150 zł premii z Kontem 360°" kwalifikują wyłącznie wnioski złożone na stronie promocji. Wtedy umowę umowę z bankiem zawrzeć można na jeden z poniższych sposobów:
 • na selfie, czyli online, bez wychodzenia z domu - wniosek o konto musisz składać na smartfonie bądź tablecie (w czasie składania wniosku będzie należało postępować zgodnie z pojawiającymi się komunikatami - będzie trzeba m.in. zrobić sobie zdjęcie, tzw. selfie) lub
 • za pośrednictwem kuriera - ta opcja dostępna jest zarówno we wniosku składanym za pomocą smartfona lub tabletu, jak i w przypadku wnioskowania o konto na komputerze, lub
 • w wybranej przez siebie placówce Banku Millennium - w tej sytuacji pamiętaj, by doradcy w banku zasygnalizować, iż wniosek został już złożony przez Internet i teraz zależy Ci wyłącznie na jego finalizacji (czyli podpisaniu umowy), by wziąć udział w promocji z premią 200 zł; warto tego dopilnować, by pracownik banku nie przyjmował kolejnego wniosku (bo ten złożony w oddziale nie będzie uprawniał do premii).

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach, które wysyłam do dwóch razy w tygodniu. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):
Przydatne dokumenty:

8 komentarzy:

 1. Ta 'dożywotnia' karencja dla byłych uczestników promki Konta 360° spowodowała, że to jedyne konto, którego nie zamknąłem następnego dnia po przytuleniu premii :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy dobrze rozumiem, że teraz suma mniejszych wpłat się nie zaliczy? Trzeba przelać od razu całość czyli 1 tys. zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cytat z powyższego opisu Złotówy: "zapewnij wpływ kwoty min. 1 000 zł (taka kwota powinna wpłynąć na konto jednorazowo, jednym przelewem)"

   Usuń
  2. W tej edycji zapis warunku z regulaminu wskazuje na to, że wpływ powinien być jednorazowy (czyli za jednym razem min. 1000 zł, a nie np. 600 + 400 zł). Suma wpływów była dopuszczalna w poprzednich edycjach, bo tam wymóg brzmiał inaczej.

   Usuń
 3. dostał już ktoś kodzik do Zalando?

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie, a mamy dziś 19.12.

  OdpowiedzUsuń
 5. U mnie już kasa przyszła :)

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...