Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 200 zł do wydania na Allegro + darmowe przesyłki na 12 mies. (z Allegro Smart!) za konto w Banku Millennium

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

24.11.2020

200 zł do wydania na Allegro + darmowe przesyłki na 12 mies. (z Allegro Smart!) za konto w Banku Millennium

Bank Millennium przygotował nową promocję konta osobistego.

Bon Allegro 200 zł za konto w Banku Millennium
Do zgarnięcia jest 200 zł do wydania na Allegro, 20 zł zwrotu w ramach aplikacji zakupowej oraz kod umożliwiający korzystanie z Allegro Smart! za darmo przez rok (to nagroda o wartości 49 zł). Część tych nagród wpadnie już bardzo szybko, bo zaledwie w ciągu 14 dni roboczych od otwarcia konta! A jeśli ktoś ma niepełnoletnie dziecko, to dodatkowo zgarnąć można bon 50 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Bony Allegro 200 zł + Allegro Smart! na rok za 0 zł + zwrot 20 zł za konto w Millennium


Dla kogo promocja? Uczestnikiem promocji być może osoba pełnoletnia, która: 
 • nie posiadała, nie współposiadała, ani nie dysponowała (np. jako pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku) jakimkolwiek produktem w Banku Millennium na dzień 23.11.2020 r. (wykluczenie obejmuje też użytkowników kart pre-paid, dodatkowych kart kredytowych, posiadaczy jednostek Millennium TFI oraz osoby poręczające kredyty w Millennium);
 • nie uczestniczyła w jakiejkolwiek promocji Konta 360° lub Konta 360° Student z bonusem/nagrodą na start; posiadanie kiedyś Konta 360° lub 360° Student bez promocji bądź innego konta (np. Dobrego albo Internetowego), które zostało zamknięte przed 23.11.2020 r., pozwala wziąć udział w niniejszej promocji i zgarnąć nagrody oraz 
 • nie wnioskuje o żaden produkt w Banku Millennium.

Nagrody. Do zgarnięcia czekają następujące narody gwarantowane o łącznej wartości 269 zł:
 • bony Allegro o łącznej wartości 200 zł, które będzie można wykorzystać podczas zakupów w największym serwisie zakupowym w Polsce (bony mają być ważne przez min. 6 miesięcy) 
 • kod (będzie go można wykorzystać najpóźniej do 30.06.2021 r.) umożliwiający włączenie usługi Allegro Smart! na okres 12 miesięcy za darmo, co pozwoli robić zakupy na Allegro bez kosztów przesyłki, jeśli wartość zamawianego towaru to min. 40 zł (wartość tej nagrody to 49 zł) oraz
 • kod do wykorzystania w aplikacji zakupowej Goodie, który umożliwi jej doładowanie o wartości 20 zł (Goodie to aplikacja zakupowa od Banku Millennium - dzięki niej w wybranych sieciach sklepów można uzyskiwać procentowo naliczane zwroty za płatności; niniejszy kod da Ci dodatkowe 20 zł).

Limit wniosków objętych promocją. Bank Millennium przygotował się na udział 10 000 osób, bo właśnie tyle jest wniosków o konto objętych promocją. W przypadku wyczerpania tej puli, na stronie promocji ma się pojawić komunikat o jej przedwczesnym zakończeniu.

Zasady promocji "200 zł na Allegro z dostawą gratis"


By wziąć udział w promocji:
 • do 21.12.2020 r. złóż wniosek o konto osobiste (360º lub 360º Student) wraz z wydawaną do niego kartą (udział w promocji zapewniają wyłącznie wnioski złożone za pośrednictwem wyżej podlinkowanej strony), podając polski numer telefonu komórkowego oraz wyrażając przy tym zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon i w wyżej wymienionym terminie zawrzyj umowę z bankiem; 

I już za to otrzymasz 3 nagrody: bon Allegro o wartości 50 zł do wykorzystania podczas zakupów, kod umożliwiający uruchomienie usługi Allegro Smart! na 12 miesięcy za 0 zł oraz 20 zł zwrotu w ramach aplikacji zakupowej Goodie.

Do wzięcia zostanie jeszcze bon Allegro o wartości 150 zł. By go zgarnąć: 
 • do 30.04.2021 r. aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium (dostępną na urządzenia z systemem Android lub iOS); 
 • w styczniu, lutym, marcu i kwietniu 2021 r. (w każdym z tych czterech miesięcy):
  • zapewnij wpływ kwoty min. 1 000 zł (taka kwota powinna wpłynąć na konto jednorazowo, jednym przelewem) oraz 
  • wykonaj co najmniej 1 płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem na dowolną kwotę;  w ciągu całego okresu do 30.04.2021 co najmniej jedna z tych transakcji musi być płatnością wykonaną zbliżeniowo telefonem!

Umowę o konto z bankiem można zawrzeć na kilka sposobów: za pośrednictwem kuriera lub podczas wizyty w banku (po uprzednim złożeniu wniosku o konto przez Internet, bo tylko tak złożone wnioski biorą udział w promocji), lub na selfie (czyli wideoweryfikację). W tym ostatnim przypadku do spełnienia dojdzie jednak jeszcze jeden warunek - najpóźniej do 30.04.2021 r. będzie należało udać się do placówki Banku Millennium w celu złożenia wzoru podpisu.

W jakim terminie bank przekaże nagrody?

Wszystkie nagrody otrzymasz w postaci kodów, które bank prześle Ci SMS-ami:
 • w ciągu 14 dni roboczych od otwarcia konta otrzymasz bon Allegro o wartości 50 zł oraz kod do uruchomienia usługi Allegro Smart!;
 • do 31.01.2021 r. dostaniesz kod dający 20 zł zwrotu w ramach Goodie - kod będzie ważny 14 dni. Za jego pomocą będzie można zasilić konto cashback w Goodie. Środki z takiego konta można wypłacić (przelewając na konto), gdy zgromadzisz na nim co najmniej 21 zł;
 • do 31.05.2021 r. otrzymasz bon Allegro o wartości 150 zł.
Do dnia otrzymania nagrody nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem oraz nie wycofuj wyrażonych zgód.

Informacje przydatne dla uczestników promocji


Spełniając warunki uzyskania bonu Allegro o wartości 150 zł za konto w Banku Millennium, pamiętaj o poniższych wytycznych: 

▶️ By zapewnić wymagany wpływ na konto, wystarczy wykonać przelew z własnego konta w innym banku (nie muszą być to wpływy od pracodawcy). Bank nie uwzględni jedynie przelewów między własnymi rachunkami w Millennium, ani wpłat gotówki (czy to we wpłatomacie, czy w kasie banku). 

Wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta. Nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas, więc w każdej chwili część czy całość środków możesz wydać, przelać bądź wypłacić.

▶️ W przypadku płatności kartą lub BLIKiem, mogą to być transakcje na dowolne, nawet drobne kwoty zarówno w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie; można więc płacić za wszystko (wyjątkiem są jedynie transakcje anulowane oraz transakcje związane z uczestnictwem w grach hazardowych).

▶️ Dodatkowy bon Allegro 50 zł za konto dla dziecka . Jeśli masz niepełnoletnie dziecko, to możesz zyskać dodatkowy bon Allegro o wartości 50 zł za Konto 360° Junior (w podlinkowanym wpisie znajdziesz szczegółowe prześwietlenie promocji konta dla dzieci w Banku Millennium).

Konto 360º i 360º Student - prześwietlenie oferty


W Banku Millennium otworzyć można Konto 360º lub 360º Student. Pierwsze z nich dostępne jest dla każdej osoby pełnoletniej. Drugie jest zaś propozycją skierowaną do osób w wieku 18-26 lat (i to właśnie wiek klienta jest kluczowym kryterium, bo choć nazwa konta sugeruje coś innego, to bank nie sprawdza czy posiadacz konta jest studentem). 

Konto 360º otwierane i prowadzone jest za 0 zł, jeśli co miesiąc spełnisz łącznie 2 warunki: wykonasz 1 płatność (na dowolną kwotę) za pomocą karty wydanej do konta lub BLIKiem oraz zapewnisz wpływ min. 1 000 zł. W praktyce więc te wytyczne pokrywają się z warunkami promocji niezbędnymi do zgarnięcia bonu Allegro o wartości 150 zł 🙂 Ich spełnienie zwolni Cię też z opłaty za kartę wydaną do konta oraz za wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce (bez względu na to, do jakiego banku czy instytucji należy urządzenie). Bank nie pobiera też opłat za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej, więc w praktyce wszystko co najważniejsze przy koncie osobistym jest w tym przypadku za 0 zł.

Konto 360° Student - tu w zasadzie jest jeszcze prościej, bo konto, kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów (a także krajowe przelewy PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej) będziesz mieć za 0 zł, jeśli miesięcznie wykonasz minimum jedną płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem. W przypadku tego konta regularne wpływy nie są wymagane (acz pamiętaj o zapewnianiu wpływów na potrzeby premii).

Do udziału w promocji z bonami Allegro o wartości 200 zł i pozostałymi nagrodami za konto w Banku Millennium uprawniają wyłącznie wnioski złożone na stronie promocji. Wtedy umowę umowę z bankiem zawrzeć można na jeden z poniższych sposobów:
 • na selfie, czyli online, bez wychodzenia z domu - wniosek o konto musisz składać na smartfonie bądź tablecie (w czasie składania wniosku będzie należało postępować zgodnie z pojawiającymi się komunikatami - będzie trzeba m.in. zrobić sobie zdjęcie, tzw. selfie) lub
 • za pośrednictwem kuriera - ta opcja dostępna jest zarówno we wniosku składanym za pomocą smartfona lub tabletu, jak i w przypadku wnioskowania o konto na komputerze (jeśli wniosek będziesz składać pod koniec dostępności promocji, to wybierz inny sposób zawarcia umowy - pamiętaj bowiem, że umowę trzeba zawrzeć do 21.12.), lub
 • w wybranej przez siebie placówce Banku Millennium - w tej sytuacji pamiętaj, by doradcy w banku zasygnalizować, iż wniosek został już złożony przez Internet i teraz zależy Ci wyłącznie na jego finalizacji (czyli podpisaniu umowy), by wziąć udział w promocji; warto tego dopilnować, by pracownik banku nie przyjmował kolejnego wniosku (bo ten złożony w oddziale nie będzie uprawniał do premii).

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach, które wysyłam do dwóch razy w tygodniu. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):
Przydatne dokumenty:

15 komentarzy:

 1. Bony Allegro można połączyć?

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeśli w 2015/2016 otwierałem konto w promocji, ale nie spełniłem warunków, czyli żadnej nagrody nie dostałem, to rozumiem, że również wyklucza mnie to z udziału w tym momencie? Konto zamknięte na początku 2017 r.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wykluczony jest każdy, kto był (tu cytat z regulaminu) "Klientem Banku, który brał udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot w ramach". Zatem nie ma znaczenia fakt nie(zdobycia) nagrody, ale sam udział w promocji.

   Usuń
 3. Zasilenie konta kwotą min 1000 zł oznacza że te środki muszą tam zostać czy można je wypłacić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Liczy się to, że wpływ pojawi się w historii konta. W dowolnym momencie część lub całość środków można wydać/przelać/wypłacić.

   Usuń
 4. witam
  Jest mozliwosc weryfikacji czy bylo sie juz posiadaczem konta w promocji

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na infolinii się nie da. W placówce też nie wiedzieli.

   Usuń
  2. Jak kiedykolwiek się miało konto w promocji to już nie można brać udziału( nie ważne to bardzo dawno?)

   Usuń
  3. Małgorzata, jeśli było to Konto 360º lub 360º Student założone w promocji, to bez względu na to kiedy było założone (i później zamknięte), to teraz eliminuje to z promocji.

   Jeśli jednak było to inne konto (np. Dobre czy Internetowe), nawet założone w promocji albo Konto 360º lub 360º Student, ale założone poza promocją, to udział w obecnej promocji można wziąć.

   Usuń
 5. Do konta jest karta MC czy Visa?

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy płatność zbliżeniowa telefonem też musi być wykonana w każdym z tych miesięcy czy wystarczy jedna do 30.04?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...