Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Do 2000 zł premii za konto firmowe w Banku Millennium

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

3.10.2022

Do 2000 zł premii za konto firmowe w Banku Millennium

Wystartowała nowa edycja promocji konta firmowego w Millennium.

Promocja "Nawet 2000 zł z kontem biznesowym" w Banku Millennium
Do 800 zł można zyskać dzięki opłacaniu składek do ZUS z konta w tym banku oraz za zakupy na stacjach paliw. Resztę gratyfikacji stanowią bonusy za skorzystanie z dodatkowych usług banku.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje dla osób prowadzących działalność gospodarczą.]

Promocja "Nawet 2000 zł z kontem biznesowym" w Banku Millennium


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być przedsiębiorca prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEiDG.

Zgodnie z regulaminem z promocji wykluczony jest klient, który;
"jest lub był stroną umowy o jakikolwiek produkt Banku [Millennium - przyp. Mr. Złotówa], jako przedsiębiorca (...) w okresie od 1 stycznia 2018 r. do dnia przystąpienia do Promocji"


Limit nagród
. Dostępność promocji konta firmowego w Millennium przewidziana jest do 31.12.2022 r., ale może zakończyć się wcześniej, gdyż promocję bank przygotował dla 4 500 kont, które zostaną założone jako pierwsze. O ewentualnym przedterminowym zakończeniu akcji bank zakomunikuje na swej stronie internetowej.


Nagroda w promocji została podzielona na kilka różnych bonusów. I tak do wzięcia czeka:
 • do 400 zł - jako zwrot 4% składki ZUS opłacanej przelewem z konta w Millennium (przez 4 miesiące - do 100 zł/mies.); 
 • do 400 zł - jako zwrot 4% kosztów paliwa, jeśli na stacji zapłacisz kartą Visa wydaną do konta w Millennium (przez 4 miesiące - do 100 zł/mies.)
 • 400 zł premii za podpisanie umowy o terminal płatniczy;
 • 400 zł premii za podpisanie umowy leasingu (na kwotę min. 30 000 zł) z Millennium Leasing oraz
 • 400 zł premii za skorzystanie z kredytu firmowego (na kwotę min. 30 000 zł).

W sumie można więc zgarnąć tytułowe 2 000 zł, aczkolwiek w przypadku umów o terminal płatniczy, leasing czy kredyt, warto uprzednio dokonać indywidualnych obliczeń, czy to się opłaca (o ile też jest taka potrzeba, bo przecież nie każda działalność gospodarcza wymaga udostępniania klientom terminala płatniczego, ani nie każdy musi się kredytować). 

Zwroty za opłacanie składek ZUS w praktyce dotyczą jednak wszystkich (da się zgarnąć całość lub większość przysługującego zwrotu - w zależności od wysokości opłacanych składek). Podobnie jest też z tankowaniem na stacjach paliw - tu zapewne wielu przedsiębiorców również może się załapać i zgarnąć całą pulę.

Do 2000 zł za konto firmowe Mój Biznes - zasady promocji 


By wziąć udział w promocji "Nawet 2000 zł z kontem biznesowym":
 • najpóźniej do 31.12.2022 r. otwórz Konto Mój Biznes za pośrednictwem bankowości internetowej Millennet bądź aplikacji mobilnej (jeśli posiadasz dostęp) lub złóż wniosek o Konto Mój Biznes na stronie promocji;

  Wyrabianie karty do konta (teoretycznie) nie jest wymagane, ale będzie ona niezbędna, jeśli chcesz uzyskiwać zwroty za płatności na stacjach paliw.
 • wyraź zgody (jeśli ich jeszcze nie masz) na "przetwarzanie przez Bank danych kontaktowych/osobowych w celu przekazywania informacji marketingowych i handlowych firm współpracujących z Bankiem; otrzymywanie informacji marketingowych i handlowych przez kanały elektroniczne oraz otrzymywanie informacji marketingowych przez telefon".
 • do końca miesiąca kalendarzowego następującego po otwarciu konta aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium oraz
 • w czterech kolejnych miesiącach kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia konta (w każdym z tych miesięcy) zapewnij wpływy zewnętrzne na poziomie min. 3 000 zł.

Czym dla banku są "wpływy zewnętrzne"? Zgodnie z regulaminem to 
"wpływy na Konto z innych rachunków bankowych, z wyłączeniem wpływów z indywidualnych rachunków bankowych Klienta lub związanych z prowadzoną przez Klienta działalnością gospodarczą".

Poza tym przyjdzie spełniać warunki uzyskiwania poszczególnych premii.

Zwroty 4% za przelewy do ZUS wykonywane z Konta Mój Biznes bank będzie naliczał przez 4 kolejne miesiące kalendarzowe liczone od kolejnego miesiąca kalendarzowego po otwarciu konta. W każdym miesiącu można uzyskać max. 100 zł zwrotu, więc w sumie przez ten okres da się uzbierać nawet 400 zł.

Zwroty 4% za płatności na stacjach paliw kartą Millennium Visa Mój Biznes wydaną do konta Mój Biznes w Millennium - tu można uzyskać również do 100 zł miesięcznie, a bank będzie brał pod uwagę transakcje wykonywane w każdym kolejnym z 4 miesięcy kalendarzowych liczonych od kolejnego miesiąca kalendarzowego po otwarciu Konta Mój Biznes.

Zwrot będzie naliczany za transakcje kartą wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod wskazujący na dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
"a) 5541, określające stacje serwisowe (także sprzedające paliwo), 
b) 5542, określające samoobsługowe stacje benzynowe, 
c) 5983, określające stacje benzynowe – olej opałowy, drewno, węgiel, benzyna"

W celu uzyskania 400 zł za terminal płatniczy, najpóźniej do 31.01.2023 r. w placówce Banku Millennium zawrzyj umowę o terminal płatniczy (z PayTel) lub Millennium SoftPOS i do końca lutego 2023 roku zapewnij wpływy na konto Mój Biznes w wysokości min. 1 000 zł z tytułu rozliczeń transakcji na tymże terminalu.

Oprócz "tradycyjnego" terminala można alternatywnie wybrać Millennium SoftPOS, co umożliwi przyjmowanie płatności za pośrednictwem aplikacji w telefonie (z systemem Android 6.0 lub nowszym oraz wyposażonym w moduł NFC).

400 zł za umowę o leasing z Millennium Leasing otrzymasz, jeśli do 31.01.2023 r. zawrzesz umowę o leasing z Millennium Leasing na kwotę finansowania min. 30 000 zł.

400 zł za umowę o kredyt z Bankiem Millennium, dostaniesz jeśli do 31.07.2023 r. zawrzesz umowę o kredyt firmowy z Bankiem Millennium na kwotę min. 30 000 zł.

Wypłata premii (zwrotów za ZUS i za płatności kartą) ma być realizowana do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków ich uzyskania (przykładowo: jeśli konto założysz w październiku, to przelewy do ZUS i/lub płatności kartą będzie można wykonywać od listopada do lutego, a zwroty będą wypłacane co miesiąc od grudnia do marca).

Premie za terminal i leasing mają być wypłacone do 30.04., a premia za ewentualne skorzystanie z kredytu przewidziana jest do 31.08.2023 roku.

Do momentu otrzymania każdej z nagród nie rozwiązuj umowy, ani jej nie wypowiadaj (dotyczy również leasingu, kredytu oraz terminala, jeśli się zdecydujesz) oraz nie wycofuj zgód marketingowych.

💡 Przypomnę, że w przypadku promocji dla osób prowadzących działalność gospodarczą gratyfikacje wypłacane w promocjach należy traktować jako przychód. Konieczne będzie więc rozliczenie podatku i to na przedsiębiorcy spoczywa ten obowiązek.

Konto Mój Biznes w Banku Millennium - co warto wiedzieć?


Zakładając konto firmowe w Millennium, dodatkowo możesz załapać się na promocję "Zyskaj z kontem dla Biznesu - edycja druga" (dostępną do odwołania - informacje o niej można znaleźć na stronie promocji). 

Warunkiem skorzystania z tej promocji jest to, by wyrazić następujące zgody (i ich nie wycofywać w czasie korzystania z preferencyjnych warunków prowadzenia konta) na:
"a) przetwarzanie przez Bank jego danych osobowych w celu przekazywania informacji marketingowych i handlowych firm współpracujących z Bankiem; 
b) otrzymywanie informacji marketingowych i handlowych przez kanały elektroniczne oraz 
c) otrzymywanie informacji marketingowych przez telefon."

Zgodnie z jej regulaminem:
"Promocja polega na obniżeniu opłat naliczanych przez Bank przez pełne 24 miesiące poczynając od pierwszego dnia następnego miesiąca po dacie zawarcia umowy produktu w taki sposób, że: 
a) miesięczna opłata za Konto Mój Biznes w złotych wyniesie 0 zł, 
(...) 
c) miesięczna opłata za konto w EUR, konto w USD, konto w GBP, konto w CHF wyniesie 0 zł" 

I takie uprzywilejowane warunki biorą górę nad cennikiem, w którym mowa, że:
 • 0/20 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta nie jest pobierana, jeśli łączne zewnętrzne wpływy w poprzednim miesiącu wyniosą min. 1000 zł lub jeżeli w miesiącu poprzednim został wykonany min. 1 przelew do ZUS lub US; 

Przez 24 miesiące uczestnicy promocji tych wymogów spełniać nie muszą. Od momentu otwarcia konta w promocji obowiązują poniższe warunki:
 • 0 zł za pierwsze 20 przelewów krajowych przelewów Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej w miesiącu kalendarzowym; za 21. i każdy kolejny opłata wynosi 1 zł; 
 • 0/7 zł - opłata miesięczna za kartę Visa Mój Biznes nie jest pobierana za miesiąc, w którym została wydana, a także w kolejnych miesiącach, jeśli w miesiącu poprzedzającym zostały wykonane i zaksięgowane płatności kartą na sumę min. 500 zł; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach Millennium, 1 zł za wypłatę w bankomatach Santander Banku i Planet Cash; 3%, min. 5 zł za wypłatę w innych bankomatach w Polsce.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...