Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Loteria "Moc wygrywania" dla klientów Santander Banku: nawet 100 tys. zł do wygrania!

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

3.10.2022

Loteria "Moc wygrywania" dla klientów Santander Banku: nawet 100 tys. zł do wygrania!

Na uczestników loterii czekają wyłącznie nagrody pieniężne.

Loteria "Moc wygrywania" w Santander Banku
Wygrać można 100, 1 000 oraz 100 000 zł. Bank przygotował 3 606 nagród. By wziąć udział w loterii, trzeba posiadać (lub założyć) konto osobiste w Santanderze. A jego otwarcie się opłaca, bo do wzięcia czeka 480 zł (to już nagrody gwarantowane).

[Loteria zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

Na blogu Bankobranie skupiam się na promocjach bankowych, które dają gwarantowane nagrody (tak, jak to jest zresztą w akcji Santander Banku, w której do wzięcia czeka teraz 480 zł w bonusach za otwarcie Konta Jakie Chcę). Lepszy bowiem wróbel w garści, niż gołąb na dachu, więc nie żyję złudnymi nadziejami o wygranych w loteriach czy konkursach. Jeśli jednak pojawia się okazja taka, jak poniższa loteria, to szczęścia można spróbować - zwłaszcza, gdy udział nic nie kosztuje, a losy zbierać można przy okazji i tak wykonywanych transakcji.

Dla kogo loteria? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, zamieszkała w Polsce, która posiada lub w okresie loterii założy konto osobiste w PLN w Santander Banku. Jeśli takiego konta jeszcze nie masz, sprawdź promocję, w której uzyskasz 480 zł na start - opisuję ją tutaj.

Nagrody w loterii "Moc wygrywania"


Santander Bank przygotował następujące nagrody:

 • 6 nagród pieniężnych po 100 000 zł każda;
 • 600 nagród pieniężnych po 1 000 zł każda oraz
 • 3 000 nagród pieniężnych po 100 zł każda.

Do nagrody głównej - czyli tej o najwyższej wartości - organizator przewidział też dodatkowe nagrody pieniężne, będące równowartością należnego podatku, który zostanie odprowadzony do właściwego urzędu skarbowego.

Jak wziąć udział w loterii "Moc wygrywania"?


By wziąć udział, w okresie od 3.10. do 13.11.2022 r. zarejestruj się na stronie loterii. Dalej przyjdzie już zdobywać losy - można to zrobić na kilka sposobów. Dostaniesz:

 • 5 losów przewidzianych dla każdego klienta, który przed 3.10.2021 r. (czyli tu docenieni są klienci z nieco dłuższym stażem) podpisał przynajmniej jedną umowę o: 
  • konto osobiste w PLN lub 
  • konto oszczędnościowe, lub 
  • lokatę dla klientów indywidualnych, lub 
  • główną kartę kredytową, lub 
  • kredyt gotówkowy dla klientów indywidualnych, lub 
  • kredyt konsolidacyjny dla klientów indywidualnych, lub 
  • pożyczkę hipoteczną dla klientów indywidualnych, lub
  • kredyt hipoteczny dla klientów indywidualnych 
   i umowa ta obowiązuje na dzień 3.10.2022 r.
 • 1 los dla osób, które założą Konto Jakie Chcę (lub Select) wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej (ten los jest przewidziany tylko dla tych osób, które nie posiadały, ani nie współposiadały konta osobistego w Santander Banku w okresie od 3.10.2021 do 3.10.2022 r.;
 • 1 los za zawarcie umowy o główną kartę kredytową - to opcja dla osób, które nie miały karty kredytowej Santander Banku w okresie od 3.10.2021 do 3.10.2022 r.;
 • 1 los za wykonanie (od dnia dokonania rejestracji w loterii) płatności kartą Santander Banku (wydaną do konta lub kredytową) na kwotę min. 10 zł - zaliczane jest maksymalnie 10 transakcji dziennie; jeśli wykonasz transakcję na większą kwotę, będącą wielokrotnością 10 zł, to i tak dostaniesz 1 los, więc takie płatności lepiej dzielić na mniejsze transakcje (ale nie mniej niż 10 zł);
 • 1 los za wykonanie (od dnia dokonania rejestracji w loterii) Blikiem na kwotę min. 10 zł - zaliczane jest maksymalnie 10 transakcji dziennie; jeśli wykonasz transakcję na większą kwotę, będącą wielokrotnością 10 zł, to i tak dostaniesz 1 los, więc takie płatności lepiej dzielić na mniejsze transakcje (ale nie mniej niż 10 zł);
 • 1 los za wykonanie przelewu na telefon BLIK na min. 10 zł (tylko pierwszy taki przelew zostanie zaliczony w loterii);
 • 1 los za wykonanie natychmiastowej wymiany walut poprzez usługę Santander Kantor (w loterii zaliczona zostanie tylko jedna taka transakcja);
 • 1 los za założenie (w okresie loterii promocyjnej) min. jednego celu oszczędnościowego w ramach usługi "Moje Cele" (tylko pierwszy uruchomiony cel zostanie zaliczony do loterii; cel należy utrzymywać co najmniej do dnia poprzedzającego losowanie);
 • 1 los za pierwsze logowanie do aplikacji mobilnej Santander Banku.

Zatem o ile w większości przypadków można zdobyć tylko pojedyncze losy za daną aktywność w całym okresie trwania loterii, to szansą na zdobycie większej liczby losów są płatności kartą i Blikiem, gdyż dzięki nim można uzbierać nawet do 20 losów dziennie (maksymalnie 10 za płatności kartą i do 10 za płatności Blikiem). 

Wykonując płatności kartą (można to robić zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie), pamiętaj jedynie o regulaminowych wytycznych:
"Do płatności bezgotówkowych w ramach loterii promocyjnej nie zalicza się a) płatności w punktach prowadzących działalność sklasyfikowaną jako zakłady bukmacherskie, kasyna (transakcje quasi Cash), b) płatności w punktach posiadających następujące kody kategorii akceptanta: 4829, 6012, 6051, 6211, oraz 8999 o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna), c) płatności u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie np.: Revolut, DiPocket".

Kiedy odbędzie się losowanie nagród w loterii "Moc wygrywania"?


W loterii przewidziane jest 6 losowań tygodniowych - w każdym z nich wylosowana zostanie jedna nagroda w wysokości 100 000 zł, 100 nagród po 1 000 zł każda oraz 500 nagród po 100 zł każda, które odbędą się w następujących terminach:
 • 12.10. - dla losów uzyskanych od 3. do 9.10.
 • 19.10. - dla losów zgromadzonych od 3. do 16.10.
 • 26.10. - dla losów uzyskanych od 3. do 23.10.
 • 3.11. - w nim udział wezmą losy zebrane od 3. do 30.10.
 • 9.11. - dla losów zgromadzonych od 3.10. do 6.11. oraz
 • 17.11. - udział w nim wezmą wszystkie losy zbierane od 3.10. do 13.11.2022 r.

Jeden uczestnik może otrzymać tylko jedną nagrodę w ramach jednego losowania tygodniowego. 

O wygranych bank ma powiadamiać mailowo (dopuszcza też kontakt telefoniczny). Imiona i pierwsza litera nazwiska zwycięzców mają być też publikowane na stronie loterii.

Wypłata nagród przewidziana jest w 10 dni roboczych od dnia losowania - ma to następować przelewem na konto osobiste w Santander Banku (zatem do tego momentu trzeba też posiadać ten rachunek).


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

29 komentarzy:

 1. Loteria? Byłem pod wrażeniem, że na tym blogu zamieszczane są tylko wątki o premiach, których otrzymanie jest uzależnione tylko i wyłącznie od spełnienia warunków przez uczestnika 😋

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Loterie i konkursy też znajdują tu swe miejsce, o ile nie wymagają jakiegoś większego zaangażowania albo nie kosztują.

   Zachęcam do przeczytania wpis - już w drugim akapicie o tym mowa:

   "Na blogu Bankobranie skupiam się na promocjach bankowych, które dają gwarantowane nagrody (tak, jak to jest zresztą w akcji Santander Banku, w której do wzięcia czeka teraz 480 zł w bonusach za otwarcie Konta Jakie Chcę). Lepszy bowiem wróbel w garści, niż gołąb na dachu, więc nie żyję złudnymi nadziejami o wygranych w loteriach czy konkursach. Jeśli jednak pojawia się okazja taka, jak poniższa loteria, to szczęścia można spróbować - zwłaszcza, gdy udział nic nie kosztuje, a losy zbierać można przy okazji i tak wykonywanych transakcji."

   Usuń
  2. Brawo Mr Złotówa.
   Tak trzymać.

   Usuń
  3. @Anonimowy 3 października 2022 10:28
   Czepiasz się :D. Loteria związana jest z... bankiem :)

   Usuń
  4. Anonimowy3 października 2022 10:28
   Pierwsze słowo w tytule: LOTERIA. Jeśli temat cię nie interesuje to nie czytasz i scrollujesz dalej.

   Usuń
 2. Kto wie, może wkrótce uruchomią kolejną edycję promki z wypłatami gotówki z ich ATM kartami konkurencji :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A można gdzieś śledzić ile ma się zebranych losów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na FB napisali w komentarzu że trzeba wysłać maila z pytanie na loteria@santander.pl ale teraz już ten komentarz usunęli. Pewnie żeby nie dostawać za dużo pytań ;)

   Usuń
 4. W nocie prawnej bank napisał: "Loteria Promocyjna organizowana jest na terenie całej Polski, w okresie od dnia 3 października 2022 roku do dnia 13 lutego 2023 roku".

  ...czyli loteria trwa do 13 listopada, czy do 13 lutego, bo czegoś tu nie rozumiem...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 13.02.2023 r. jest datą kończącą loterię (włącznie z wydawaniem nagród i procesem ewentualnych reklamacji).

   Okres zgłoszeń do loterii i zbierania losów (zgodnie z par. 3 regulaminu) jest od 3.10. do 13.11.2022 r.

   Usuń
 5. niestety 5.10 nie działa przycisk do zapisu, tzn pojawia się komunikat "dziękujemy za zapisanie" ale skoro nie podałem jakichkolwiek danych to jak mogłem się zapisać?, swoją drogą może to wprowadzać w błąd , nie każdy wie jak działają internety

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można podać dane (imię, nazwisko, nr tel, mail, pesel), Dziś się zarejestrowałam. Czerwony przycisk klikalny.

   Usuń
  2. Przyjdzie potwierdzenie na maila

   Usuń
  3. "Dzień dobry,

   dziękujemy za zgłoszenie do loterii Moc wygrywania. Cieszymy się, że jesteś z nami.

   Twoje codzienne płatności naszymi kartami, BLIKIEM, korzystanie z aplikacji i innych usług dają Ci szanse na wygraną."

   Do tego takiej oto treści przychodzi jeszcze wiadomość mailowa po rejestracji.

   Usuń
  4. Przychodzi takie potwierdzenie. Ale u mnie dopiero po 2-3 godzinach od rejestracji wiec z transakcjami w celu zdobycia losów to pewnie lepiej się wstrzymać do czas aż taki mail dotrze.

   Usuń
 6. Świętuj z nami 10. urodziny Kantoru Walutowego!

  Dołącz do konkursu i wygraj. Łączna pula nagród to aż 100 000 zł!
  Do wygrania w każdy etapie Konkursu 25x 500 zł, a w Grande Finale:

  1 x 15 000 zł
  1 x 10 000 zł
  1 x 5 000 zł
  20 x 1 000 zł

  Zgłoś swój udział w Konkursie „Świętujemy 10. urodziny Kantoru Walutowego” i wypełnij formularz zgłoszeniowy!

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziś 13 a zwycięzców na stronie loterii brak. Jak to powinno wyglądać ktoś wie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wygląda na to, że nie wyłoniono żadnego zwycięscy :)

   Usuń
  2. @JASIOO 13 października 2022 18:52
   @Anonimowy15 października 2022 09:49
   Nie wiem na stronę jakiego banku wchodzicie i czego szukacie ale na stronie promocji już dawno jest udostępniona lista zwycięzców z pierwszego losowania.

   https://www.santander.pl/_fileserver/item/1512067

   I tak jak patrzę, to Was na niej nie ma.

   Usuń
 8. Pytanie do uczestników loterii.
  Miał ktoś SZCZĘŚCIE i wygrał coś??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, wygrałem 100 zł.

   Usuń
  2. Dobre i to. Gratuluję.

   Usuń
  3. A tak z ciekawości. Ile kolega zgłosił w konkursie transakcji wykonanych kartą bądź Blokiem (circa) ??

   Usuń
  4. To loteria, więc ilość nie m tu zbytnio dużego znaczenia.

   Usuń
  5. Więcej losów = więcej szans = większe prawdopodobieństwo wygranej.

   Usuń
  6. Jednak ilość nagród ta sama ... dziwne :)

   Usuń
  7. U mnie nic. Ponad 3000 nagród ))) Ciekawe ile było rzeczywiście...

   Usuń
  8. Kolejna lipna loteria... :(

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...