Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bluza Kamuflage w prezencie za konto dla nastolatka (13-17 lat) od ING Banku Śląskiego (+ 200 zł dla rodzica)

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

25.10.2022

Bluza Kamuflage w prezencie za konto dla nastolatka (13-17 lat) od ING Banku Śląskiego (+ 200 zł dla rodzica)

Nowa promocja Konta Mobi dla młodzieży w wieku 13-17 lat przynosi nową nagrodę.

Promocja "Mobi z bluzą" Kamuflage od ING Banku Śląskiego
W dotychczasowych edycjach ING najczęściej dawał bonus 50 zł. Teraz przyszedł czas na nagrodę rzeczową o wyższej wartości. Do wzięcia jest bluza marki Kamuflage (warta 133 zł). Jeśli wszystko dobrze pójdzie, to bluza może przyjść jeszcze przed Bożym Narodzeniem.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w ING Banku Śląskim.]

By założyć konto dla dziecka, także rodzic musi posiadać (lub założyć) konto osobiste w ING. Jego otwarcie również jest premiowane, bo bank płaci 200 zł za Konto Direct (dla osób pełnoletnich) lub (dla osób w wieku 18-26 l.) za Konto Mobi. A żeby stać się klientem banku z lwem w logo, to - w przypadku oszczędzających - jest ku temu jeszcze jeden argument: na rachunkach oszczędnościowych w ING można uzyskać 8% do 799 999,99 zł.

Promocja "Mobi z bluzą" Kamuflage od ING Banku Śląskiego


Dla kogo promocja? Udział w promocji wziąć może osoba pełnoletnia posiadająca konto osobiste w ING Banku Śląskim (Mobi, Direct, Komfort, Klasyczne i/lub Active), która założy konto dla swego dziecka - warunkiem jest jednak to, by dziecko ukończyło 13 lat, ale nie ukończyło 18 lat.

Ponadto, by móc uczestniczyć w promocji, dziecko nie może posiadać Konta Mobi w ING Banku Śląskim.

Nagroda. Uczestnik promocji otrzyma kod, który będzie można wymienić na streetową bluzę (z limitowanej serii) marki Kamuflage, która określa się "OG deskorolkowym brandem" - już swoje lata mam i język młodzieży jest mi coraz odleglejszy, ale użyty skrót najpewniej oznacza "Original Gangsta" - no ale jak masz dziecko, do którego kierowana jest oferta, to być może wiesz o co chodzi, a Twa pociecha, to już na pewno kuma bazę/czai, czy jak to tam się obecnie mówi 😉

Według regulaminu promocji jest to nagroda o wartości 133,45 zł. Właściwy rozmiar (spośród bluz S, M i L) będzie można wybrać tutaj.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Mobi z bluzą" i uzyskać tytułowy bonus:
  • jako rodzic wyraź zgodę na elektroniczne przekazywanie przez bank informacji handlowych – w tym profilowanych (możesz zweryfikować i ewentualnie zmienić zgodę po zalogowaniu do bankowości internetowej, rozwijając menu pod swym imieniem i nazwiskiem i dalej wybierając: Moje dane => Zgody i oświadczenia);
  • do 17.11.2022 r. poprzez bankowość Moje ING (Oferta ING => Konta osobiste => Konto Mobi 13-17 lat) jako przedstawiciel ustawowy dziecka (np. rodzic) w jego imieniu zawrzyj umowę o Konto Mobi wraz z dostępem do bankowości internetowej (Moje ING) i wypełnij przy tym formularz przystąpienia do promocji oraz zaakceptuj jej regulamin;
  • do 2.12.2022 r. wykonaj co najmniej 1 przelew min. 50 zł z konta uczestnika (a więc konta rodzica w ING) na konto dziecka (może to być np. przelew BLIK na telefon albo "zwykły" przelew);
  • do momentu otrzymania kodu nie zamykaj, ani nie wypowiadaj umowy o konto dla dziecka, jak i dla rodzica.( Kod ma być przesłany najpóźniej do 16.12.2022 r., więc jeśli wtedy szybko wyrobisz się z zamówieniem bluzy w interesującym rozmiarze, to jest szansa, że dojdzie ona do świąt Bożego Narodzenia) 

Kod otrzymasz wiadomością w bankowości internetowej ING Banku Śląskiego (dziecka) - ma on mieć ważność przez 3 miesiące - to będzie czas na jego realizację, czyli wymianę na bluzę (na stronie, gdzie będzie możliwy wybór jej rozmiaru).

Biorąc udział w promocji, warto zwrócić uwagę na zapis z regulaminu:
"Dziecko może otrzymać tylko jedną nagrodę w ramach tej Promocji" 
oraz 
"Jeśli jesteś przedstawicielem ustawowym więcej niż jednego dziecka, wystarczy, że zapiszesz się do Promocji tylko raz. Możesz założyć konta dla kilku dzieci i każde z nich otrzyma nagrodę (po spełnieniu warunków Promocji)." 

Konto Mobi otwierane i prowadzone jest za 0 zł. Darmowa jest również karta płatnicza wydawana do konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków). 

Bez opłat realizowane są też krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej. Jeśli zaś chodzi o wypłaty kartą z bankomatów, to obowiązują następujące zasady: 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach ING Banku Śląskiego oraz sieci Planet Cash; w pozostałych bankomatach: 0 zł za pierwszą wypłatę w miesiącu; 5 zł za drugą i każdą kolejną wypłatę w miesiącu.

Czy dziecku warto zakładać konto? Oczywiście są zalety takiego rozwiązania: nauka finansów od małego, uczenie podstaw bankowania, wyrobienie nawyków oszczędzania, sposób na łatwe przekazanie pieniędzy w momencie, gdy dziecko przebywa np. na wakacyjnym wyjeździe. Jednakże, jeśli dziecku już niewiele brakuje do pełnoletności (choć pod tym "niewiele" kryć się może okres nawet 2-3 lat), to z zakładaniem konta warto się wstrzymać. Osiemnastka może bowiem otworzyć bramy do znacznie bogatszego świata bankobrania, gdzie gratyfikacje są wyższe (w ING Banku Śląskim można zgarnąć - wspomniane już - 200 zł za Konto Direct lub - dla osób w wieku 18-26 l. - za Konto Mobi).

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


 Przydatne dokumenty:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...