Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Aż 8% do 200 tys. zł na koncie oszczędnościowym w Banku Pekao (+ premia 200 zł na start za konto osobiste)

800 zł od Santandera7% + 300 zł od Pekao600 zł od Millennium500 zł od ING1200 zł za kartę Citi

17.10.2022

Aż 8% do 200 tys. zł na koncie oszczędnościowym w Banku Pekao (+ premia 200 zł na start za konto osobiste)

Bank z żubrem w logo po raz kolejny podniósł oprocentowanie na koncie oszczędnościowym.

Konto oszczędnościowe 8% w Banku Pekao
Względem poprzedniej edycji wzrosło nie tylko oprocentowanie (z 7 do 8% w skali roku), ale i maksymalna kwota, dla której przewidziano promocyjną stawkę (do 200 tys. zł). A to nie jest jedyna zachęta do założenia konta osobistego w Pekao, bo do wzięcia - oprócz odsetek - czeka też premia 200 zł.

[Niniejszy wpis jest już nieaktualny. Sprawdź na bieżąco aktualizowany ranking kont oszczędnościowych.]

Z promocyjnego oprocentowania mogą skorzystać nie tylko nowi klienci, ale też powracający oraz obecni posiadacze konta w Pekao (w niniejszej edycji warunki załapania się na wyższe oprocentowanie są już o wiele łatwiejsze).


Konto oszczędnościowe 8% w Banku Pekao


Dla kogo promocje? Uczestnikiem promocji oprocentowania na koncie oszczędnościowym w Pekao może być osoba pełnoletnia, która w okresie od 1.07.2022 r. do 16.10.2022 r. nie posiadała (i nie współposiadała) konta osobistego, rachunku oszczędnościowego, ani lokaty w Pekao oraz nie posiada umowy o obsługę w ramach bankowości prywatnej Pekao.

Z udziału w promocji wyklucza również ewentualne posiadanie w wyżej wspomnianym okresie jednostek funduszy inwestycyjnych Pekao TFI (nabytych za pośrednictwem Pekao).

Jeśli masz inne produkty w Pekao (np. kredyt, kartę kredytową czy rachunek firmowy) to niezmiennie możesz uzyskać 8% dla oszczędności w tym banku.

W tych okolicznościach, jako że skorzystanie z promocji oprocentowania 8% na koncie oszczędnościowym wymaga otwarcia też konta osobistego w Pekao, dodam, że dzięki temu można zyskać jeszcze więcej - wspomniane już 200 zł premii za konto osobiste. W efekcie premia za konto zwiększy Twój zysk - nagrodę otrzymasz oprócz odsetek od środków, które wpłacisz na konto oszczędnościowe. W tym miejscu zwrócę tylko uwagę, że okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta lub lokaty w Pekao w przypadku promocji z premią 200 zł jest dłuższy - bank liczy go od 1.01.2020 r., a nie - jak w promocji oprocentowania 8% na koncie oszczędnościowym - od 1.07.2022 r.).

Nadmienię też (choć ta różnica dla większości osób zapewne jest znana), że ewentualne posiadanie konta w PKO BP (w tym Inteligo) nie wyklucza z poniższych promocji, bo PKO BP oraz Pekao to dwa odrębne banki.

Ponadto promocja oprocentowania 8% na koncie oszczędnościowym w Pekao jest też dostępna dla osób, które w okresie od 1.07. do 16.10.2022 r. posiadały już konto osobiste, rachunek oszczędnościowy i/lub lokatę w tym banku (niezmiennie wyklucza jednak posiadanie jednostek funduszy inwestycyjnych), acz w ich przypadku średnie miesięczne saldo środków na tych rachunkach musiało się w tym okresie mieścić w przedziale od 0 do 2 000 zł.

Zasady promocji 8% na koncie oszczędnościowym w Pekao


W ramach promocji Twe konto oszczędnościowe w Pekao będzie charakteryzować się poniższymi cechami: 

 • oprocentowanie: 8,0% w skali roku
 • czas obowiązywania promocyjnego oprocentowania: 183 dni, licząc od dnia zawarcia umowy o konto oszczędnościowe; 
 • kwota objęta promocyjnym oprocentowaniem: do 200 000 zł
 • kapitalizacja odsetek: na koniec miesiąca kalendarzowego.

By uzyskać podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym:
 • złóż wniosek o Konto Przekorzystne w Banku Pekao oraz do 9.01.2023 r. zawrzyj umowę z bankiem (jeśli chcesz uzyskać premię 200 zł, należy to zrobić online/"na selfie") - więcej o tej metodzie otwierania konta piszę tutaj; w celu udziału w promocji z premią dodatkowo do konta zamów też kartę i uruchom dostęp do aplikacji PeoPay, czyli aplikacji mobilnej Pekao)
 • załóż konto oszczędnościowe (zwróć uwagę na termin, w jakim należy to zrobić - piszę o tym nieco niżej).


Jeśli chodzi o konto oszczędnościowe, to w regulaminie promocji znaleźć możemy następujący zapis objaśniający:

"Jeśli zawarłeś umowę o pierwszy rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy Konto Przekorzystne (...) w Okresie przystąpienia do Promocji [czyli od 17.10.2022 do 9.01.2023 roku - przyp. Mr. Złotówa] i nie zawarłeś jednocześnie umowy Konta Oszczędnościowego (...), będziesz miał możliwość zawarcia umowy Konta Oszczędnościowego (...) z promocyjnym oprocentowaniem: 

- w oddziałach Banku od dnia zawarcia umowy o Konto Przekorzystne (...) lub 

- w Usłudze bankowości elektronicznej (serwis internetowy Pekao24, PeoPay), po udostępnieniu przez Bank pomiędzy 3 a 5 dniem roboczym po dniu zawarcia umowy o Konto Przekorzystne (...), jednak nie później niż 9.01.2023 r."


Środki zdeponowane na koncie oszczędnościowym w Pekao podlegają pod Bankowy Fundusz Gwarancyjny (do kwoty nieprzekraczającej równowartości 100 tys. euro).

Konto osobiste i konto oszczędnościowe w Pekao - co trzeba wiedzieć?


Główne cechy konta osobistego, czyli Konta Przekorzystnego, zakładanego w Banku Pekao to: 
 • 0 zł za prowadzenie konta (bezwarunkowo); 
 • 0/4 zł miesięcznie za kartę wydawaną do konta - bank nie pobierze opłaty, gdy spełniony zostanie jeden z poniższych warunków
  • (I) posiadacz konta nie ukończył 26 lat lub 
  • (II) w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty na konto wpłynie jednorazowo min. 500 zł (nie zaliczają się do tego wpłaty gotówkowe, ale wystarczy przelew, np. z Twojego konta w innym banku) i wykonasz co najmniej jedną płatność kartą wydaną do konta lub aplikacją PeoPay.
 • 0 zł za wydanie i wznowienie karty ze standardową szatą graficzną (lub 5 zł za wydanie i wznowienie - po upływie ważności - karty z niestandardową szatą graficzną); 
 • 0 zł za przelewy krajowe Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej; 
 • 0,20 zł - opłata za każdy SMS służący akceptacji dyspozycji składanych w bankowości Pekao24 - jej można jednak uniknąć, bo alternatywnym sposobem jest autoryzacja za pomocą aplikacji - wtedy odbywa się to bez opłat; inny sposób to utworzenie zaufanych odbiorców, co pozwoli wykonywać do nich kolejne przelewy już bez konieczności autoryzacji; opłata nie jest pobierana za SMSy przesyłane przy autoryzacji logowania do bankowości internetowej;
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Pekao; w przypadku innych bankomatów prowizja wynosi 2,3%, min. 5 zł.

Konto Oszczędnościowe w Banku Pekao prowadzone jest bezwarunkowo za 0 zł. Bezpłatne są wszystkie przelewy z takiego konta na konto osobiste w Pekao zlecane za pośrednictwem bankowości mobilnej (w przypadku innych form zlecenia przelewu - np. przez bankowość internetową - bank pobiera opłatę 7 zł za każdy przelew z konta oszczędnościowego).

W umowie o konto oszczędnościowe znajdziesz oprocentowanie standardowe (czyli delikatnie rzecz ujmując - małe). Tym nie ma się jednak co przejmować, bo wiążący jest regulamin promocji, który dla kont oszczędnościowych założonych w czasie promocji daje opisywane właśnie 8% w skali roku na 183 dni do 200 tys. zł. Standardowe oprocentowanie (to z umowy) obowiązywać będzie dla nadwyżki środków (powyżej 200 tys. zł) albo po upływie promocyjnego okresu (183 dni) z oproc. 8%. 

We wniosku o konto osobiste znajdziesz dwie opcje zawarcia umowy z bankiem: 
 • bez wychodzenia z domu - w procesie z wykorzystaniem biometrii. Wymagane będzie wtedy m.in. wykonanie selfie (stąd określenie "konto na selfie"), czyli sfotografowanie dowodu osobistego oraz twarzy np. za pomocą kamerki w smartfonie (w ten sposób bank potwierdzi Twą tożsamość i uruchomi konto) lub 
 • w placówce banku

Jeśli chcesz skorzystać wyłącznie z promocji oprocentowania na koncie oszczędnościowym w Pekao, to sposób zawarcia umowy, jaki wybierzesz we wniosku o Konto Przekorzystne, jest bez znaczenia.

Pamiętaj jednak, że do udziału w promocji z premią 200 zł kwalifikują wyłącznie wnioski, w których wybierzesz metodę zdalnego zawarcia umowy (online/"na selfie"). Omówienie promocji konta osobistego w Pekao z premią do 200 zł znajdziesz na mym blogu tutaj.

Przydatne dokumenty:

77 komentarzy:

 1. No i nareszcie też dla starych klientów

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że obecni posiadacze konta, którzy nie ukończyli 26. roku życia również 😄

   Usuń
  2. Sam jestem zaskoczony.

   Usuń
  3. Szkoda że karencja na bonus za założenie konta to nadal posiadanie konta 01.01.2020, właśnie tyle mnie dzieli od decyzji o powrocie do Żubra

   Usuń
  4. Nic nie piszą o opłatach konto z kartą jednorazowe pobranie z bankomatu 4 zł, plus obsługa konta to w skali roku ponad 300zł,tyle trzeba dopłacić.

   Usuń
  5. @Anonimowy 26 grudnia 2022 12:07, W powyższym wpisie, w części z podtytułem "Konto osobiste i konto oszczędnościowe w Pekao - co trzeba wiedzieć?" jest prześwietlenie konta i informacje o tym, jak je (w całkiem prosty sposób) utrzymać za 0 zł.

   Usuń
  6. Kłamstwo,nie dla starych klientów,

   Usuń
 2. Ktoś się orientuje czy jak mam jakieś archwialne produkty z idea banku, które pekao przejęło to kwalifikuje się do udziału w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawe pytanie. I nawet jeśli teoretycznie nie, to czy oni to sprawdzają. O ile wiem nie było żadnej migracji danych, klientów itd. z systemów Idea Banku do PeakoSA.

   Usuń
  2. Była. Co prawda trwało to 10 m-cy od chwili formalnego przejęcia Idea, ale wreszcie dali radę :)

   Usuń
  3. To są produkty w pełni już pod obsługą Pekao i ex-klienci Idea Bank to teraz klienci Pekao po prostu.

   Usuń
  4. Już po kilku dniach od przejęcia Idea zamknąłem tam konto - trzeba się szanować!

   Usuń
  5. A jak odzyskać środki z idea który przeszedł do PKO? Bo z powodu braku aktywności zamknięto mi od razu konto. Co do zwrotu nikt nie wie jak sprawdzić saldo i wypłacić środki nawet.na infolini o placówce nie wspomne

   Usuń
  6. Nikt w PKO raczej tu nie pomoże, gdy Idea został przejęty przez Pekao 🤡

   Usuń
  7. Ale chyba masz wyciągi bankowe?

   Usuń
  8. Składasz reklamację i wskazujesz konto do wypłaty.

   Usuń
  9. Nie zamykają konta z powodu braku aktywności, a takie zagrywki stosują tylko w nest banku.

   Usuń
 3. +150 PLN za konto dla dziecka (darmowe)

  OdpowiedzUsuń
 4. 200 tyś? Ostatnio jak korzystałem to limit przelewów dziennych był 20 tyś w bankowości internetowej xD Coś się zmieniło czy co?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Limity można zmieniać.

   Usuń
  2. Ta zmieniać do max. 20 tyś, przynajmniej w 2020. Chyba nie myślałeś że domyślny limit był 20 tyś?

   Usuń
  3. W bankowości internetowej nie idzie tego zrobić ... może w oddziale da radę?

   Usuń
  4. Miałem domyślnie limit 50k, zmieniłem limit w bankowości elektronicznej pod korek, po drodze była weryfikacja telefoniczna i nie było żadnych problemów.

   Usuń
  5. Czy wysłali SMS do autoryzacji tej zmiany?

   Usuń
  6. "Umowy zawarte z wykorzystaniem selfie i zdjęcia dowodu osobistego ograniczone są limitami transakcyjnymi: limit dzienny 5 000 PLN oraz limit miesięczny 20 000 PLN. Limity te obowiązują do czasu okazania dokumentu tożsamości w jednostce Banku."

   Usuń
  7. Żadnych limitów nie da się zmienić w bankowości.

   Usuń
  8. Faktycznie ja byłem w placówce otworzyć konto bo przez www ich system mnie odrzucał. Przy zmianie limitu nie było SMS od banku.

   Usuń
 5. Czy jedynym sposobem założenia konta jest ta ich dziwna aplikacja (z premią oczywiście)? Nie podoba mi się robienie zdjęć i aplikacja, która nie wiadomo, co robi na smartfonie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Tylko selfie. A jeśli się nie uda to placówka. Brak opcji z dostawą umowy przez kuriera ani innych metod.

   Usuń
 6. "Ponadto promocja oprocentowania 8% na koncie oszczędnościowym w Pekao jest też dostępna dla osób, które w okresie od 1.07.2021 do 16.10.2022 r." - tu chyba jest literówka i powinno być "od 1.07.2022"

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy wciąż KO nie idzie założyć w bankowości internetowej?

  Kiedyś za każdy wysłany SMS do autoryzacji operacji w bankowości pobierali opłatę w wysokości 20 groszy oraz za każdy przelew własny z KO dokonany w bankowości internetowej też pobierali opłatę w wysokości bodajże 19 zeta. Ciekawe czy wreszcie przestali.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko masz opisane. Opłat za przelewy nie ma jak korzystasz z apki. W niej każda wypłata z konta oszczędnościowego jest za 0 zl.

   Usuń
 8. Czy posiadanie konta ppk wyklucza udział w promocji?

  OdpowiedzUsuń
 9. Jeśli zamknąłem konto w lipcu 2022 to nie łapię się na nowego klienta. Co jeśli otworzę teraz ponownie konto, to łapię się na obecnego klienta bez średniomiesięcznego salda 2000 zł ?

  OdpowiedzUsuń
 10. Witam, czy ktoś już skorzystał z tej promocji i ma informację o wysokości oprocentowania? Założyłam wczoraj konto oszczędnościowe, wpłaciłam pieniądze a w wyskości oprocentowania mam -, więc nie wiem czy jeszcze to weryfikują, czy ktoś mja doświadczenie z poprzednich promocji jak długo to może potrwać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie przy zakładaniu KO pokazuje od razu oprocentowanie 8%.

   Usuń
  2. Też mam kreskę:(

   Usuń
  3. U mnie też jest kreska, ale może to wynikać z niekompetencji informatycznej banku. Mam konto w Pekao, ale nie ma na nim teraz żadnych środków. Poprzednia promocja również była możliwa dla obecnych klientów, z innym ograniczeniem czasowym. Ponieważ nie mogłem dociec czy promocja mnie dotyczy, gdyż miałem pewne środki na początku roku a później je wycofałem, zwróciłem się o poradę w oddziale. Panie w oddziale patrzyły się na ekran, studiowały to co widzą i doradzały się wzajemnie, ale nie doszły do żadnej konkluzji. Zapytałem się o sprawę na czacie, polecono mi o przesłanie zapytania w wiadomości. Na odpowiedź czekałem jakieś 10 dni i gdy ją otrzymałem, promocja miała się ku końcowi. Dowiedziałem się, że promocja mnie obejmuje, ale muszę się udać do oddziału banku, poprosić o dyrekcję i dyrekcja danego oddziału będzie miała możność otwarcia konta z oprocentowaniem promocyjnym. Teraz może być podobnie - podanie bardzo prostej informacji o oprocentowaniu konta przerasta możliwości techniczne tej instytucji, dlatego stawiają myślnik.

   Usuń
  4. Kreska/myślnik znane są już z poprzednich edycji. Ostatecznie oprocentowanie naliczali prawidłowo :)

   Usuń
  5. Czyli kreska ma niby oznaczać 8% tak?

   Usuń
  6. Ja mam podobno, tez nie wyświetla się info o oprocentowaniu na poziomie 8%. Napisałem do nich na czacie z zapytaniem aby się upewnić że aby na pewno środki wpłacone na konto oszczędnościowe będą oprocentowane na 8%, odpisali że muszą to ustalić i odpiszą w ciągu dwóch dni roboczych, wiec czekam. Lepiej mieć takie potwierdzenie żeby potem nie było jaj.

   Usuń
  7. Ja dzwoniłem do banku w tej sprawie i potwierdzono że liczyć się będzie tylko dzień założenia konta na 8 %.

   Usuń
  8. Też mam "-" zamiast oprocentowania. Na infolinii powiedzieli, że to ograniczenie systemu informatycznego, nie da się podejrzeć aktualnego %. Nalicza się jednak dobrze 8% bo sprawdziłem w placówce. Kamieniołom techniczny, każdy bank, w jakim mam konto pokazuje % w szczegółach konta. Jak skończy się 183 dni to muszę iść do placówki się upewnić, czy na pewno już jest zwykle oprocentowanie, zanim złoże wypowiedzenie.

   Usuń
 11. witam, potwierdzone info z infolini: jesli ktoś chce zgarnąć 100 za polecenie konta to uwaga! polecony musi złożyc wzór podpisu w placówce po otwarciu konta do czasu wypłaty nagrody

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ii chyba rowniez zapisac sie do programu polecen.... i 5 platnosci w miesiacu kartą

   Usuń
 12. Ktoś wie jak można sprawdzić kiedy się zamknęło u nich konto? Telefon do banku?

  OdpowiedzUsuń
 13. Jaką kartę do konta najlepiej wybrać ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Generalnie bez znaczenia. Ale w praktyce lepiej Mastercarda bo może się kiedyś przydać jak będzie jakaś promocja z Bezcennych Chwil.

   Usuń
 14. Okazuje się, że promocja 8% tylko raczej dla nowych użytkowników, którzy właśnie założyli konto w banku. Pan konsultant dużo się natrudził by wytłumaczyć mi warunki przystąpienia do promocji. Jestem posiadaczem konta przekorzystnego z którego karty korzystam na co dzień i niestety nie kwalifikuję się do promocji. Poinformował mnie również, że gdybym zlikwidował konto i założył na nowo, również nie spełniał bym warunków promocji. Wniosek z tego raczej taki, że chodzi o reklamę banku a nie o ofertę na czasie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cytat z opisu tej oferty zamieszczonego powyżej: "Z promocyjnego oprocentowania mogą skorzystać nie tylko nowi klienci, ale też powracający oraz obecni posiadacze konta w Pekao" - komu tu wierzyć?

   Usuń
  2. Nie komu, ale czemu. Tylko regulaminowi! On jest wiążący (a nie to, co powie konsultant, czy ktokolwiek napisze w Internecie - no chyba, że jest to poparte tym regulaminem).

   Wszystko wynika bowiem z regulaminu: cz. I, ust. 1, pkt 5, ppkt. b i dalej pkt. 6 i 7.

   Usuń
 15. Czy założenie karty do konta osobistego jest konieczne? Interesuje mnie wyłącznie KO.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konieczne.

   PS. Santander Consumer umożliwia posiadanie jedynie KO bez ROR.

   Usuń
  2. Do ROR-u nie potrzeba

   Usuń
  3. Niekonieczne. Do otrzymania 8% na koncie oszczędzającym wymagane jest tylko otwarcie konta przekorzystnego. Karta potrzebna jest tylko w przypadku chęci skorzystania z premii 200zl. Jako były klient idea bank byłem wykluczony z tej promocji. Założyłem więc konto bez karty. Dla pewności otrzymania wspomnianych 8%, skontaktowałem się z bankiem. Tam potwierdzono mi, że otwarte przeze mnie konto oszczędzające jest oprocentowane na poziomie 8%.

   Usuń
 16. Nie udało mi się założyć konta. Wniosek utknął. Na stronie informacja, że wygląda na to, iż jestem klientem banku. Na infolini informacja, że moje dane są w banku, ale nie posiadam nic, dlatego nie mogę założyć konta na selfie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie to samo - to niekończąca się telenowela z tą firmą 😂

   Usuń
 17. Czy jeżeli od kilku lat posiadam już konto osobiste i konto oszczędnościowe w tym banku ale miesięczne saldo nie przekracza 2000 zł to mogę się załapać na 8% na koncie oszczędnościowym? Podniosą oprocentowanie na obecnym czy trzeba założyć nowe oszczędnościowe?

  OdpowiedzUsuń
 18. Jestem obecnym klientem, spełniam warunki salda, a naliczyli mi marne grosze, nie ma mowy o 8% :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja będąc klientem od około roku, założyłem pierwsze KO i odsetki za październik naliczyli prawidłowo (8%).
   Jeżeli w umowie o KO masz podane oprocentowanie standardowe i promocyjne to masz zapewnione oprocentowanie promocyjne przez pół roku.
   Może będąc obecnym klientem (starym?) przekroczyłeś średnie miesięczne saldo na rachunkach, lokatach itp (>2000) od lipca do 16 października 2022, stad oprocentowanie standardowe w wysokości 2%.

   Usuń
 19. czy jezeli pierwotnie przelalem 200 000 a po kapitalizacji odsetek mam ponad 200 000 to oprocentowanie 8% zostaje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To do 200 tys. masz 8% a nadwyżka jest na oproc. standardowym.

   Usuń
  2. Niestety w bankowości tego nie pokazują.

   Usuń
 20. Ten Bank może konkurować tylko z Pocztą - to jest jakaś jedna wielka masakra.
  Mam konto "idealne", - po migracji z Idea Bank, nie przekroczyłem salda 2tyś od lipca więc otwarłem teraz "oszczędnościowe" przez aplikację. Przelałem cash i nikt nie jest w stanie mi powiedzieć jak oprocentowane są środki. Na koncie w rubryce % kreska, infolinia nie wie, na wiadomość mail odpisują już któryś dzień, czat skierował do oddziału fizycznego i podał telefon, tam nikt nie odbiera.
  Czeka mnie chyba wizyta w oddziale - to jest niepoważne w 2022r. Czy ktoś miał podobnie i potwierdził %?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ha testowo przelałem mała kwotę i sprawdziłem 1 listopada kwotę odsetek. Naliczyli 8 procent, więc jest ok. Na wiadomości w bankowości internetowej nie odpisują. To żałosny bank.

   Usuń
  2. Inne banki mi odpisywały zazwyczaj w ciągu 2 dni, a tu na odpowiedź czekam już ponad 2tygodnie he, tzn po tygodniu mi odpisali, że muszą przekazać pytanie dalej he i że muszę dalej czekać hehe, a się tylko zapytałem czy faktycznie będę miał 8 procent na koncie oszczędnościowym, bo mi nie pokazuje nic. Żałuję, że do nich poszedłem, ale jak mi minie promocja na 8 procent Odrazu uciekam i już nigdy tu nie wrócę. Najgorszy jak narazie bank w jakim byłem.

   Usuń
  3. Na infolinii twierdzą, że na rozpatrzenie reklamacji potrzebują 60 dni, a to stoi w sprzeczności z prawem bankowym, które stanowi, że brak odpowiedzi po 30 dniach jest de facto równoznaczne z pozytywnym jej rozpatrzeniem. Ta firma to relikt po nieboszczce PRL 🙊

   Usuń
 21. Tak namotali że sami się w tym pogubili

  OdpowiedzUsuń
 22. Zrezygnowałam całkowicie z usług Pekao w dniu 11.02.2020 zamykając wszystkie konta. Obecnie otworzyłam konto przekorzystne i konto oszczędnościowe wpłacając pieniądze na 8% w banku i po miesiącu okazało się że moje oszczędności są oprocentowane na 2 % . Pani w oddziale aplikowała również o 200 zł , bo w domu nie mogłam sobie z tym poradzić . Jak to możliwe że bank sam obniżył mi oprocentowanie konta oszczędnościowego do 2 % ? Sprawa pilna proszę o szybką odpowiedź

  OdpowiedzUsuń
 23. W artykule nie ma ostrzeżenia, że limity przelewów są śmiesznie niskie (max. 5 tyś. dziennie) i aby je zwiększyć trzeba udać się do banku, gdzie operacja ich zwiększenia kosztuje 10,00 PLN!

  OdpowiedzUsuń
 24. A jeśli mam lokatę w ideabanku który przeszedl do pko.sa???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już nie ma czegoś takiego jak Idea Bank. Lokatę masz w Pekao (bo tu o Pekao mowa a nie o PKO; swoją drogą obydwa są S.A.).

   Usuń
 25. Mr Złotówa, proszę rozstrzygnąć!

  Do skorzystania z 8% konta oszczędnościowego wymagane jest posiadanie Konta Przekorzystnego. Spełniam warunki kerencji dla oszczędności, ale nie spełniam dla premiowanego ROR.
  Zatem, chcąc tylko ulokować oszczędności na Koncie Oszczędnościowym, używając ROR tylko do obsługi oszczędności, wystarczy założyć Konto Przekorzystne BEZ KARTY??? Czy w tym celu trzeba złożyć wniosek internetowy i (po oddzwonieniu banku) dokończyć procedurę w placówce, czy można od razu wszystko załatwić w placówce - założyć Konto Przekorzystne (bez premii i bez karty) oraz promocyjne Konto Oszczędnościowe 8% na 183 dni?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...