Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Odbierz 480 zł w gwarantowanych bonusach za konto w Santander Banku + 7% dla oszczędności + do 100 tys. zł do wygrania w loterii

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

1.10.2022

Odbierz 480 zł w gwarantowanych bonusach za konto w Santander Banku + 7% dla oszczędności + do 100 tys. zł do wygrania w loterii

Oto nowa edycja promocji konta osobistego w Santander Banku.

Promocja "Twoje konto z premią 300 zł"
Na uczestników czeka gwarantowana premia pieniężna 300 zł, bon o wartości 100 zł na zakupy oraz do wyboru - 80 zł na zakupy lub 4 bilety do kina. W sumie zbiera się więc już 480 zł (co najmniej, bo wycisnąć można więcej!). To nagrody gwarantowane, ale jest też i szansa zyskać jeszcze więcej, bo doszła do tego loteria z nagrodami pieniężnymi.


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

Promocje konta w Santanderze cieszą się dużym zainteresowaniem już od jakiegoś czasu, więc na opis niniejszej okazji do bankobrania często trafiają też osoby, które dotąd nie miały do czynienia z podobnymi propozycjami. Na początek więc kilka zdań tytułem wstępu dla nich (bo jeśli jesteś stałym Czytelnikiem bloga, to wiesz dobrze, że takie promocje banków to ani nic nowego, ani zaskakującego i zyskać można sporo - Ciebie zapraszam do części wpisu pod podkreśleniem).

Jeżeli pierwszy raz widzisz taką promocję jak ta, to mam klika ważnych informacji dla Ciebie.

Nie jest to ani loteria, ani konkurs, bo interesują mnie wyłącznie promocje bankowe z gwarantowanymi nagrodami. Regularni bywalcy bloga Bankobranie (a odwiedza go co najmniej 100 tysięcy użytkowników miesięcznie), którego prowadzę już od prawie 9 lat, dobrze ten mechanizm znają. Banki już nie wydają kroci na reklamy w tv lub w prasie, bo wolą zapłacić dopiero za efekt - czyli klientowi, gdy konto jest już otwarte. I przy okazji uzyskują jeszcze satysfakcję tegoż klienta. W ten sposób rozkręciły promocje, jak te niżej omawiane.

I to też jest odpowiedzią na często pojawiający się komentarz: "nie ma nic za darmo". Oczywiście, że nie ma, bo tu bank płaci dopiero za otwarcie konta i spełnienie określonych warunków (które na szczęście są całkiem łatwe). Płaci więc za efekt i płaci klientowi. Te same środki i tak przeznaczone na marketing, bank mógłby wydać na reklamę, ale zauważ, że banki w spotach telewizyjnych pojawiają się coraz rzadziej - właśnie na rzecz takich promocji. O wiele skuteczniejszych. A czy to bankowi się opłaca? Tak samo, jak reklama jest dla banku inwestycją w pozyskiwanie klientów, tak i jest z promocjami bankowymi. W ten sposób bank przekonuje do siebie i do założenia konta, a wie, że jak taki klient w przyszłości będzie myśleć o wzięciu kredytu lub ulokowaniu oszczędności, to swe poszukiwania zacznie od... banku, w którym ma konto. I wtedy bank zarobi. Jednak trzymając się tego, o czym piszę poniżej, możesz zyskać co najmniej 480 zł, nie ponosząc przy tym ani grosza kosztów.
__________

Poniżej dowiesz się jak uzyskać: 
 • 300 zł premii pieniężnej za otwarcie konta (w promocji pod nazwą: "Twoje konto z premią 300 zł"),  
 • nagrodę za podanie kodu polecenia podczas składania wniosku o konto - tu do wyboru będziesz mieć jedną z kilku nagród: 80 zł na zakupy w Biedronce, Decathlonie, RTV Euro AGD lub Zalando albo 4 bilety kina (Cinema City lub Helios);
 • voucher Sodexo o wartości 100 zł, który będzie można wymienić na bon do odpowiadającej Ci sieci handlowej czy rozrywkowej.

To wszystko da tytułowe 480 zł
, ale... w praktyce zyskać można jeszcze więcej - niżej opiszę też możliwość zarabiania na poleceniach (z bonami o wartości 80 zł lub biletami do kina dla polecającego) oraz zwroty za niektóre przelewy z konta (do 25 zł miesięcznie). Jeśli masz dziecko w wieku 13-17 lat, to do wzięcia jest też bon 100 zł do Biedronki za konto dla nastolatka.

Wszystko powyżej wymienione, to nagrody gwarantowane - czyli kwintesencja bankobrania. Niżej wspominam jednak i o loterii "Moc wygrywania", w której losy można zdobywać przy okazji spełniania warunków promocji. Do wygrania są nagrody pieniężne w wysokości 100, 1 000 oraz 100 000 zł.

Z kolei dla oszczędzających dodatkowym argumentem może być 7% na koncie oszczędnościowym w Santander Banku - o tej propozycji również piszę niżej.

Już teraz lojalnie uprzedzę, że ten niniejszy wpis jest dość długi. Jednak rzadko zdarza się szansa zgarnąć aż tak dużo. Na szczęście mnogość promocji i idąca za tym dłuższa analiza, nie niesie za sobą aż tak dłuższej listy warunków do spełnienia. Na końcu niniejszego wpisu znajdziesz też rozpiskę, która w skondensowany sposób przedstawia promocje i ułatwia ich ogarnięcie - możesz ją pobrać, wydrukować i odhaczać sobie spełnienie poszczególnych warunków, przybliżających Cię do zgarnięcia całej puli w jak najprostszy sposób.

Zyskaj 480 zł w kumulacji promocji konta w Santander Banku


Dla kogo promocje? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem i dowodem osobistym, która co najmniej od 1.10.2021 r. nie posiada, ani nie współposiada konta osobistego (w PLN) w Santander Banku. 

Ten okres wykluczenia jest jednak dłuższy dla byłych posiadaczy konta Jakie Chcę, Jakie Chcę dla Młodych lub Select, jeśli to konto było założone w jakiejś promocji - wtedy bank wyklucza konta założone (w promocji) od 1.04.2019 r.

Jeżeli masz jakieś inne produkty w Santander Banku (np. konto oszczędnościowe, kredyt, kartę kredytową czy rachunek firmowy), to nadal możesz wziąć udział w poniższej promocji konta osobistego. Pamiętaj jednak, żeby wniosek o konto złożyć w sposób opisywany poniżej, bo tylko taki kwalifikuje do uzyskania premii. Nawet jeśli masz dostęp do bankowości internetowej, to tam otwarte konto nie będzie brało udziału w promocji.

Zasady promocji "Twoje konto z premią 300 zł"


W ramach tej promocji otrzymasz premię 300 zł (wypłacaną w dwóch transzach: 100 i 200 zł).

By wziąć udział w promocji:
 • do 31.10.2022 r. złóż wniosek (o Konto Jakie Chcę lub Konto Jakie Chcę dla Młodych) wraz z wydawaną do niego kartą;
 • we wniosku o konto podaj swój numer telefonu komórkowego i adres mailowy oraz wyraź zgody na: 
  • kontakt telefoniczny i drogą elektroniczną w celu marketingowym oraz
  • otrzymywanie od banku korespondencji w formie elektronicznej (to tzw. elektroniczny kanał kontaktu - EKK; wyrażenie tej zgody można zweryfikować po zalogowaniu do bankowości internetowej i przejściu ścieżki: Ustawienia => Forma otrzymywania korespondencji) oraz
 • do 10.11.2022 r. zawrzyj z bankiem umowę o konto z kartą i dostępem do bankowości internetowej.
 • w listopadzie 2022 r. zapewnij wpływ(y) na konto min. 1 000 zł (może być to np. przelew z Twego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania, więc w dowolnej chwili te środki możesz wydać, przelać lub wypłacić).

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci pierwszą część premii (100 zł) i jednocześnie otworzy drogę do zgarnięcia kolejnego bonusu pieniężnego. 

By zdobyć drugą premię, już w wysokości 200 zł, w grudniu 2022 oraz w styczniu i lutym 2023 roku (w każdym z tych trzech miesięcy):
 • zapewnij wpływ(y) na konto min. 1 000 zł (tu tak samo, jak w listopadzie, może być to np. przelew z Twego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania, więc w dowolnej chwili te środki możesz wydać, przelać lub wypłacić); 
 • wykonaj min. 1 płatność kartą wydaną do konta na kwotę min. 10 zł - może to być płatność w dowolnym punkcie handlowo-usługowym (np. w sklepie czy na stacji paliw) lub w Internecie (np. na Allegro); płatności nie możesz anulować w terminie 7 dni od wykonania oraz 
 • min. jeden raz zaloguj się do aplikacji mobilnej Santander Banku (na urządzeniu mobilnym - np. na telefonie) - wystarczy samo zalogowanie (nie ma konieczności wykonywania jakichkolwiek transakcji). 

Premie pieniężne bank zamierza wypłacić na konto każdego uczestnika do 31.12.2022 roku (100 zł za otwarcie konta i zapewnienie wpływu w listopadzie) oraz do 31.03.2023 r. (200 zł za spełnienie warunków w okresie od grudnia do lutego). Do czasu ich otrzymania nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem.

Program "Polecam mój Bank": 80 zł na zakupy lub bilety do kina


Otwierając konto w promocji z premią 300 zł, jednocześnie możesz też zdobyć nagrodę w ramach programu "Polecam mój Bank", w którym do wyboru będzie jedna z poniższych nagród:
 • 80 zł do Biedronki lub 
 • 80 zł do Decathonu, lub
 • 80 zł do RTV Euro AGD, lub
 • 80 zł do Zalando, lub 
 • 4 bilety do sieci kin Cinema City, lub
 • 4 bilety do sieci kin Helios.

W celu zdobycia nagrody (którą wybierzesz dla siebie samodzielnie):
 • najpóźniej w ciągu 30 dni po otwarciu konta:
  • zarejestruj się w programie poleceń Santander Banku (możliwe jest to w bankowości internetowej lub mobilnej - w zakładce "Program poleceń"), podając kod polecenia od obecnego klienta banku - jeśli takiej osoby nie znasz, to możesz skorzystać z mego kodu: HMUE2C oraz
  • wyraź zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej - choć brzmi to groźnie i podejrzanie, to w praktyce chodzi wyłącznie o to, by... bank mógł wydać nagrodę za skuteczne polecenie osobie polecającej - bo już tym pośrednio ujawnia, że osoba polecana musiała założyć konto i spełnić warunki - a tego bankowi, bez takiej zgody, nie wolno byłoby zrobić;
 • najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta wykonaj płatności kartą wydaną do konta na łączną kwotę min. 300 zł.

Możliwość wyboru nagrody ma być udostępniona przez bank (w bankowości internetowej) bardzo szybko, bo już w ciągu 5 dni roboczych od dnia spełnienia powyższych warunków i ten wybór ma być możliwy przez 30 dni. Nagrody (karty podarunkowe) mają mieć ważność przez co najmniej 60 dni od udostępnienia.

Voucher Sodexo o wartości 100 zł za przelewy


Na osoby zakładające konto osobiste w Santander Banku czeka jeszcze jedna promocja ("Konto z bonusem 100 zł – edycja II"), w której zasady uczestnictwa w praktyce pokrywają się z wyżej już wymienionymi zasadami udziału w promocji z premią do 300 zł.

Nagrodą w tej promocji jest voucher Sodexo o wartości 100 zł. Środki z niego będzie można wykorzystać za pośrednictwem platformy openevoucher.sodexo.pl, by tam wymienić je na bony do konkretnych podmiotów (np. Allegro, Biedronka, Decathlon, Douglas, Duka, Empik.com, Frisco.pl, Hebe, H&M, Jysk, Wakacje.pl, Zalando, Żabka) lub bilety do kina (Cinema City, Helios, Multikino). 

Limit nagród. Dodatkowa promocja z bonami Sodexo (w odróżnieniu od wyżej opisanych promocji z bonusami o wartości 380 zł) jest limitowana, więc z udziałem warto się spieszyć. Bank przygotował 2 000 bonów Sodexo. O ich przyznaniu decydować będzie kolejność rejestracji na stronie promocji i realizacji warunków promocji.

Zasady promocji. By zdobyć voucher Sodexo:
 • do 31.10.2022 r. zarejestruj się w promocji z bonem 100 zł (w formularzu podaj te same dane, co we wniosku o konto); formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronie promocji, klikając w przycisk "Zobacz szczegóły>>" (przesuń stronę promocji nieco w dół, by zobaczyć grafikę jak na poniższym zrzucie ekranu i kliknij w miejscu które zaznaczyłem żółtą strzałką
Jak zarejestrować się w promocji bon Sodexo za konto w Santander Banku?

 • w listopadzie i grudniu 2022 r. oraz w styczniu, lutym i marcu 2023 r. (w każdym z tych pięciu miesięcy) wykonaj min. 3 przelewy za pomocą aplikacji mobilnej Santander Banku (mogą to być dowolne przelewy spośród przelewów na rachunek w PLN w banku innym, niż Santander Bank, przelewy na telefon BLIK i/lub przelewy do ZUS, US bądź innych organów podatkowych).

Voucher Sodexo otrzymasz wiadomością w bankowości internetowej lub SMSem najpóźniej najpóźniej do 30.04.2023 roku. Do tego czasu nie zamykaj konta w Santander Banku.

Jak zyskać jeszcze więcej?


Nagrody za polecanie konta w Santanderze. Jeżeli już posiadasz lub dopiero założysz konto osobiste w Santander Banku, to możesz też zyskać dzięki poleceniom (a osobę polecaną zawsze łatwiej przekonać do otwarcia konta, gdy dostępna jest kumulacja promocji taka, jak ta i może zdobyć łącznie nawet 480 zł). Sprawdź wpis: program "Polecam mój Bank - edycja 2", z którego dowiesz się m.in. jak stać się polecającym i zgarnąć nagrody - do pięciu w każdym miesiącu kalendarzowym.

"100 zł do Biedronki z kontem dla nastolatka" to promocja, w której do wzięcia czeka tytułowa nagroda za konto dla dziecka (w wieku 13-17 lat). Warunki tej propozycji Santander Banku (swoją drogą bardzo proste) szczegółowo omówiłem już tutaj.

Zwroty za płatności z konta. Konto Jakie Chcę (jak i Konto Jakie Chcę dla Młodych) daje również zwrot 1% wartości rachunków i faktur za media (takich, jak gaz, prąd, telefon, telewizja i Internet) opłacanych z konta (mogą to być płatności "zwykłym" przelewem, za pomocą zlecenia stałego i/lub polecenia zapłaty).

W ten sposób w ciągu roku można zgarnąć nawet 300 zł, max. 25 zł miesięcznie; acz wycisnąć aż tyle jest trudno, bo za media trzeba by płacić ponadprzeciętnie dużo. Choć pewnie i to jest w zasięgu niektórych - np. osób, które ogrzewają dom na gaz bądź prąd i mają z tego tytułu wysokie opłaty.

By uzyskiwać zwroty należy zgłosić do banku rachunki/faktury, za które będziesz dokonywać płatności, tak by bank wiedział, za przelewy na jaki rachunek naliczać zwrot. Można to zrobić w placówkach banku albo w bankowości internetowej (po zalogowaniu do bankowości przy Koncie Jakie Chcę wybierz: Więcej => Zwroty za rachunki => Zgłoszeni dostawcy => Dodaj kolejnego dostawcę).

Jeśli zaś chodzi o propozycje dla oszczędzających, to: 
 • Lokata Mobilna daje możliwość ulokowania do 100 tys. zł na 4 miesiące przy oprocentowaniu 6,25% w skali roku. Lokatę - jak już nazwa może sugerować - można otworzyć wyłącznie w aplikacji mobilnej Santander Banku;
 • Konto Max Oszczędnościowe dostępne obecnie w promocji daje 7% w skali roku do 300 tys. zł (do 30.01.2023 roku) - to propozycja dla nowych środków, ale jeśli dopiero teraz założysz konto osobiste, to w praktyce wszystkie wpłacane przez Ciebie środki będą kwalifikować się do uzyskania podwyższonego oprocentowania. Więcej o tej promocji piszę tutaj.

[Aktualizacja w dn. 3.10.2022 r.: Loteria "Moc wygrywania"

Na blogu Bankobranie generalnie skupiam się na tym, co pewne i gwarantowane. Ale jeśli przy okazji jest szansa też coś wygrać, to można się tematowi przyjrzeć. A taką szansę daje nowa loteria "Moc wygrywania" dostępna dla klientów Santander Banku. 

W loterii przewidzianej na okres od 3.10. do 13.11.2022 r. bank przygotował 3 606 nagród pieniężnych (w tym 6 nagród po 100 tys. zł każda). Udział w loterii wymaga rejestracji, a losy zdobywać można na kilka sposobów (m.in. wykonując płatności kartą lub Blikiem na kwotę min. 10 zł, ale też np. za przelew Blik, czy zalogowanie do aplikacji mobilnej. Szczegółowe omówienie loterii znajdziesz tutaj.]

Konto Jakie Chcę - prześwietlenie oferty Santandera


Główne cechy konta osobistego w Santander Banku to:
 • Konto Jakie Chcę: 0/6 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta oraz 0/8 zł - opłata miesięczna za kartę wydawaną do konta - opłaty nie będą pobrane, jeśli w danym miesiącu wykonasz min. jedną płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem oraz zapewnisz wpływ w wysokości min. 500 zł (może to być przelew nawet z własnego konta w innym banku; zapewniając wpływy min. 1 000 zł - na potrzeby promocji - w listopadzie, grudniu i w styczniu jednocześnie spełnisz i ten warunek);

  Konto Jakie Chcę dla Młodych (dla osób, które nie ukończyły 26. roku życia): 0 zł za prowadzenie konta; 0/8 zł - opłata miesięczna za kartę nie będzie pobierana, jeśli w danym miesiącu zostanie wykonana co najmniej jedna płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem (w przypadku Konta Jakie Chcę dla Młodych wpływy nie są wymagane, by konto było za 0 zł, ale pamiętaj, by je zapewnić od listopada do stycznia na potrzeby uzyskania premii);

  Choć płatności Blikiem można wykonywać zamiennie z płatnościami kartą w celu zwolnienia z opłat za konto i/lub kartę, to zwróć uwagę, iż na potrzeby powyższych promocji (z premią do 300 zł, jak i z nagrodą do wyboru za otwarcie konta z polecenia), płatności należy wykonywać wyłącznie kartą wydaną do konta (transakcje BLIKiem nie zostaną zaliczone).

 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej oraz mobilnej; darmowe są też wszystkie przelewy natychmiastowe (co wyróżnia Konto Jakie Chcę na tle kont w innych bankach);
 • 0 zł za wydanie karty i 15 zł za jej wznowienie (gdy bank przesyła nowy plastik po 4 latach - czyli po upływie okresu ważności karty; w przypadku osób do 26. roku życia opłata nie jest pobierana); 
 • 0 zł za wypłaty kartą z bankomatów Santander Banku; w przypadku osób do 26. roku życia wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe; bez względu na wiek można korzystać z różnych bankomatów w przypadku wypłat za pomocą BLIKa.

Do udziału we wszystkich wyżej wymienionych promocjach kwalifikuje tylko wniosek o konto złożony na stronie promocji: Konto Jakie Chcę lub Konto Jakie Chcę dla Młodych (promocje nie są dostępne dla kont otwieranych w placówkach banku). Umowę o konto można wtedy zawrzeć za pośrednictwem kuriera, który na koszt banku przywiezie do Ciebie dokumenty do podpisania i odeśle je do banku (w niektórych miastach możliwe jest podpisanie dokumentów w wersji elektronicznej - na tablecie u kuriera; dokumenty dla Ciebie bank prześle mailem). We wniosku można wskazać inny adres dla kuriera, niż adres zamieszkania czy korespondencyjny (może więc on przyjechać przykładowo do Twej pracy lub na uczelnię).

Spodobał Ci się ten wpis i promocja? Niech dowiedzą się o niej Twoi znajomi. W budowaniu zasięgów w mediach społecznościowych pomaga mi każde polubienie czy udostępnienie. Za to będę więc ogromnie wdzięczny. Udostępnij na Facebooku:    


Rozpiska warunków 

Poniżej znajdziesz wspomnianą już rozpiskę promocji Santandera. Jest to moja propozycja, jak najprościej spełnić warunki promocji, by zdobyć wszystkie możliwe bonusy i mieć konto i kartę za 0 zł: kliknij i pobierz rozpiskę.

Przydatne dokumenty:

28 komentarzy:

 1. Hej. A można połączyć tę promkę z promocją Bezcennych Chwil i tam dodatkowo zdobyć 100 zł zakupy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O ile da się wyrobić z tym...

   Usuń
  2. "8000 punktów na start" to odrębna promocja (opisuję tutaj), którą można połączyć (jeśli do konta wybierze się kartę Mastercard). Tylko, że trzeba mieć na uwadze, że ta promocja dostępna jest jedynie do 9.10. (przy czym liczy się rejestracja karty w programie Bezcenne Chwile do tego czasu - a tu trzeba mieć na uwadze, że musi przyjechać kurier w celu zawarcia umowy i karta musi zdążyć przyjść już właściwie tylko do piątku).

   Usuń
 2. Niestety ale karencja od 1.04.2019 wyklucza tą ofertę z moich radarów - to aż 3,5 roku czyli niemal tyle co w Millenium!

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy żeby skorzystać z programu poleceń muszę zrobić 1 transakcje płacąc kartą(nie mam karty)."wyrażasz niezbędne zgody i podajesz nam dane kontaktowe w Santander online
  płacisz co najmniej raz swoją kartą do konta" Czy można wykonać tą transakcję blikiem lub przez google pay?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na potrzeby programu poleceń wymagane jest wykonanie płatności kartą (posiadając ją, może to być wtedy płatność Google Pay albo Apple Pay, ale nie Blik, bo on nie jest powiązany z kartą - to odrębna metoda płatności).

   Usuń
 4. Niestety podczas składania wniosku nigdzie nie widziałem pola w którym mam wpisać kod osoby polecającej mi to konto. Chyba że przeoczyłem?

  OdpowiedzUsuń
 5. Przeczytalem właśnie, że do programu poleceń przystępuje po założeniu konta w aplikacji mobilnej lub na stronie. I tam dopiero podaje kod osoby polecajacej i sam dostaje swój kod. Zgadza się?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, kod polecenia podaje się po otwarciu konta (a nie na etapie składania wniosku) - możliwe jest to w bankowości internetowej lub mobilnej - w zakładce "Program poleceń").

   Usuń
  2. A gdzie konkretnie mam wpisać ten kod, bo nie widzę tam miejsca.

   Usuń
 6. Szukam zestawu konto osobiste+oszczędnościowe dla rodziców. Pomyślałem właśnie o Santanderze. Czy przy składaniu wniosku jest jakaś możliwość zamówienia od razu dwóch kart debetowych do tego samego konta? Czy są za to jakieś dodatkowe opłaty na początku/później?
  Sam też posiadam konto w Santanderze, czy podając mój kod przy zakładaniu konta dla rodziców również coś otrzymam jako polecający?

  OdpowiedzUsuń
 7. Jeżeli kogoś polecę to żeby otrzymać nagrodę to ja muszę wydać 300 płacąc kartą? Czy osoba, którą poleciłem? A jeżeli polecę np 5 osób to ja mam wydać 5x300zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecający nie musi wykonywać płatności kartą na sumę min. 300 zł (to warunek dla polecanego). W przypadku polecającego wystarczy płatność kartą na dowolną kwotę - o programie poleceń (w tym o warunkach dla polecającego) piszę tutaj.

   Usuń
 8. Gdzie mam wpisać ten kod polecenia? Albo ślepy jestem albo nie mam tam miejsca lub zrobiłem coś nie tak. Dołaczyłem do programu poleceń i tam mam tylko info i mój kod, że ja mogę polecać, ale nie mammiejsca na ten który mam do wpisania. Pomoże ktoś, krok po kroku?

  OdpowiedzUsuń
 9. Jak wygląda zamknięcie rachunku w Santander? Wystarczy wniosek lub wiadomość w systemie transakcyjnym, czy trzeba udać się do placówki banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oddział. Kiedyś było to możliwe poprzez wideo-rozmowę 😂

   Usuń
  2. Plus dodatni zamykania w oddziale jest taki, że udaje się je zamknąć w trybie natychmiastowym 😋

   Usuń
  3. Można też włączyć bezpłatną usługę select i wtedy złożenie wypowiedzenia możliwe jest też przez telefon.

   Usuń
 10. Wygrałem stówkę! :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Czy zdarzyło się komuś nie otrzymać bonusu z II tury promki pomimo spełnienia warunków ? Oczywiście złożyłam reklamację, ale zastanawiam się dlaczego nie została premia przyznana (wpływy, płatności kartą i logowanie do aplikacji w trzech miesiącach wymienionych w regulaminie) dot. wcześniejszej edycji

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Premie pieniężne bank zamierza wypłacić na konto każdego uczestnika do 31.12.2022 roku (100 zł za otwarcie konta i zapewnienie wpływu w listopadzie) oraz do 31.03.2023 r. (200 zł za spełnienie warunków w okresie od grudnia do lutego). Do czasu ich otrzymania nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem."

   Więc chyba pytasz pod niewłaściwą edycją.

   Usuń
 12. Czy te 3 przelewy można wykonać na jeden nr konta np. w ING - 3 przelewy np. po 100 zł na ten sam nr konta?

  OdpowiedzUsuń
 13. Czy ktoś już otrzymał ten voucher Sodexo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj do 30.04 mają czas więc nie spodziewaj się wcześniej niż za 2 tygodnie.

   Usuń
 14. dziś dostałam ten kod i wiecie jakie jaja, żeby go wymienić na bon o wartości 100 zł to trzeba zapłacić 30,75 (prowizja 5%, ale nie mniej nić 25 zł !!! plus Vat 5,75) gorszego dziadostwa nie widziałam. Już za bony z Aliora kiedyś płaciłam, ale po 5 zł a nie 30.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...