Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia pieniężna w długo niewidzianej wysokości 450 zł za konto osobiste w BNP Paribas powraca!

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium530 zł od BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

14.10.2022

Premia pieniężna w długo niewidzianej wysokości 450 zł za konto osobiste w BNP Paribas powraca!

Oto najnowsza promocja konta osobistego w BNP Paribas.

Promocja "Konto z pasją": 450 zł premii za konto w BNP Paribas
Po kilku ostatnich edycjach, w których do wzięcia były nagrody o wartości 350-400 zł, teraz przyszła promocja z gwarantowaną premią 450 zł. Udział wziąć mogą zarówno nowi, jak i powracający klienci (wystarczy bowiem nie posiadać konta w tym banku od min. 12 miesięcy).


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Aby ułatwić spełnienie warunków promocji, na końcu wpisu zamieszczam rozpiskę. Wystarczy ją wydrukować i w kolejnych miesiącach zaznaczać zadania, które już udało się zrealizować. W ten sposób ułatwisz sobie drogę do zgarnięcia całej puli 450 zł.

Promocja "Konto z pasją": 450 zł premii za konto w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie posiadała (ani nie współposiadała) konta osobistego w BNP Paribas.

Nagrody. Na każdego uczestnika niniejszej promocji czekają 3 bonusy pieniężne w wysokości 70, 200 i 180 zł (co w sumie da tytułowe 450 zł).

To nagrody gwarantowane, gdyż nie jest to loteria, ani konkurs, a promocja bankowa - a to na nich głównie skupiam się na blogu Bankobranie. Bonusy pieniężne otrzymasz, jeśli spełnisz określone warunki, które szczegółowo omawiam poniżej.

Limit rejestracji. Promocja przewidziana jest dla 3000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Tym samym dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie pewien zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji "Konto z pasją"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 31.10.2022 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą; pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi co formularz rejestracji na stronie promocji;
 • zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej (najpóźniej do 14.11.2022 r.);
 • nadaj PIN do karty wydanej do konta w ciągu 7 dni od jej otrzymania (zrób to jednak nie później niż do 14.11.2022 r.);

Za samo spełnienie powyższych warunków przysługiwać będzie Ci pierwsza premia - 70 zł.

By zdobyć kolejną premię (w wysokości 200 zł), w listopadzie i grudniu 2022 roku (w każdym z tych dwóch miesięcy):
 • wykonaj płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 300 zł oraz
 • wykonaj płatności Blikiem na sumę min. 150 zł.

Z kolei w celu zgarnięcia ostatniej premii (180 zł) w styczniu i lutym 2023 roku (w każdym z tych dwóch miesięcy):
 • wykonaj płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 300 zł oraz
 • wykonaj płatności Blikiem na sumę min. 100 zł.

W każdym przypadku może być to jedna lub wiele płatności kartą oraz jedna lub wiele płatności Blikiem. Ważne jednak, by wykonać transakcje na łączną wymaganą kwotę.

Pamiętaj, że warunkiem uzyskania każdej kolejnej premii jest uprzednie spełnienie warunków uzyskania premii poprzedniej, a więc np. by zdobyć premię 180 zł za spełnienie warunków w styczniu i lutym, to w listopadzie i grudniu musisz mieć zrealizowane warunki zdobycia premii 200 zł.

Kiedy otrzymasz nagrody za konto w BNP Paribas?


Organizator promocji o przyznaniu premii powiadamiać będzie Cię mailowo (przesyłając wiadomości z adresu kontozpasja@promocja.bnpparibas.pl):
 • do 21.12.2022 r. o przyznaniu premii 70 zł;
 • do 23.01.2023 r. o przyznaniu premii 200 zł (za spełnienie warunków w listopadzie i grudniu) oraz
 • do 22.03.2023 r. o przyznaniu premii 180 zł (za realizację wytycznych w styczniu i lutym).

Na pierwszą z tych wiadomości będzie należało zareagować i za pomocą podanych w niej danych będzie trzeba zalogować się na stronie promocji, by tam najpóźniej do 26.12.2022 r. podać numer rachunku konta założonego w BNP Paribas.

Wypłata premii przewidziana jest do 31.12.2022 (70 zł), 31.01.2023 r. (200 zł) oraz 31.03.2023 r. (180 zł). Do momentu otrzymania nagród posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz z dostępem do bankowości elektronicznej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Konto z pasją"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)".

▶️ Płatności Blikiem na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Zaliczone zostaną wyłącznie transakcje z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu. Na potrzeby promocji bank nie uwzględni wypłat Blikiem w bankomacie, ani przelewów na telefon.

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności kartą i Blikiem wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Choć ta lista może wydawać się obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (np. spożywczych, odzieżowych, budowlanych czy motoryzacyjnych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone.

Konto Otwarte na Ciebie - szczegóły oferty BNP Paribas


Główne cechy Konta Otwartego na Ciebie, czyli konta osobistego w BNP Paribas zakładanego w powyższej promocji, to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart
  • Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/5 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu kalendarzowym wykonasz min. 3 płatności kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat) lub 
  • Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp., lub 
  • Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Najlepszym wyborem - z punktu widzenia osoby, która nie chce ponosić opłat za kartę - jest wybór Karty Otwartej na Dzisiaj. Za jej posiadanie bank nie pobierze opłaty, jeśli w danym miesiącu kalendarzowym wykonasz 3 płatności kartą na dowolne kwoty (do tej liczby nie wliczają się transakcje Blikiem - bank traktuje je jako inną metodę płatności).

Złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie objętego promocją "Konto z pasją" możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Wówczas umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta).

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto z bankiem jest wideoweryfikacja. W tym przypadku trzeba zarejestrować się na stronie promocji i tam zacząć składać wniosek, a dopiero na etapie wyboru metody zawarcia umowy będzie trzeba wskazać ścieżkę "Online". Wtedy będzie niezbędne pobranie aplikacji i za jej pomocą będzie należało kontynuować otwieranie konta (już zgodnie ze wskazówkami w aplikacji).


Rozpiska promocji:

Przydatne dokumenty:

27 komentarzy:

 1. Do tego warto dodać promocje z kartą kredytową, która dostępna jest od października do końca grudnia. Krótki okres karencji i 300 zł do allegro można zgarnąć.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam pytanie, czy ktoś miał problem z nadaniem PIN do karty? Po wykonaniu telefonu na infolinię w celu aktywacji karty i konta, po pierwszym logowaniu do GOonline miałem już nadany PIN. Nigdy wcześniej tak nie było. Czy ktoś tak miał?

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiedzi
  1. Kto zamknął?

   Usuń
  2. @Anonimowy 16 października 2022 11:39
   On, czyli Twój przedmówca. On tak pisze, on tak ma...

   Usuń
 4. Konto zamknięte 12.11. 2021 czy załapię się na tę promocje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wątpię - 13. listopada to niedziela 😋

   Usuń
 5. Czy do płatności BLIK zaliczają się również płatności w sklepach stacjonarnych w tym np. spożywczych?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Jeżeli jest możliwość płatności Blik

   Usuń
 6. Przegapiłam wyłączenie AdBlock'a i rzeczywiście nie było takiego wniosku po otwarciu aplikacji, co mogę zrobić w tym przypadku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. już mam problem z głowy

   Usuń
  2. Na maila przychodzi też link do złożenia wniosku więc jak nie uda się od razu to można wtedy po tym linku.

   Usuń
 7. Otworzyłem konto 27.10.2022, po telefonie na inflolinię uzyskałem informację, że karta została wysłana 02.11.2022, ale do dzisiaj nie dotarła. Czas na spełnienie warunku aktywacji karty ucieka. Co w sytuacji jeśli karta do mnie nie dotrze? Czy mogę ewentualnie aktywować kartę bez fizycznego jej posiadania, a na potrzeby promocji płacić kartą bgz podpiętą do google wallet ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O ile da się aktywować bez posiadania karty. Nie pamiętam jak to mają rozwiązane w Paribas ale przy aktywacji banki czasem wymagają podania danych z karty (części numeru, daty ważności albo kodu CVV). Upomnij się a jak karta nie przyjdzie to złóż reklamację.

   Usuń
  2. Udało się nadać PIN bez żadnych dodatkowych danych. Czy jest ktoś w stanie mi jeszcze powiedzieć czy płatność kartą wirtualna liczy się jako płatność kartą na potrzeby tej promocji? (Wydanie nią 300zl)

   Usuń
 8. Właśnie zamknęli mi konto, a dostęp do bankowości wciąż jest aktywny - ci robić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz zadzwonić na infolinię. Zamykają od ręki.

   Usuń
 9. Czy dostał już ktoś maila w sprawie podania numeru konta ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak, dzisiaj po 15 dostałam maila.

   Usuń
  2. Potwierdzam, do mnie też dotarł mail o pierwszej nagrodzie 70 zł

   Usuń
 10. Co robić jak e-mail nie przyszedł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. § 5. Postępowanie reklamacyjne
   1. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzenia Promocji można zgłaszać na piśmie na adres Organizatora:
   Agencja Hagen, ul. Sabały 60, 02-174 Warszawa z dopiskiem „REKLAMACJA” lub na adres e-mail:
   kontozpasja@promocja.bnpparibas.pl.
   2. Reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, adres oraz adres e-mail reklamującego (jeśli chce, aby odpowiedź została mu
   przekazana e- mailem), jak również opis i przyczyny reklamacji.
   3. Reklamacje będą rozpatrywane niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 30 dni od daty otrzymania reklamacji.
   Odpowiedź na reklamację zostanie przekazana na piśmie lub w przypadku złożenia takiego wniosku przez reklamującego na
   jego adres e-mail

   Usuń
 11. Dzisiaj dostałam maila o drugiej nagrodzie 200 zł, upewnię się - już nie trzeba nigdzie podawać nr konta? Wystarczyło podanie przy pierwszej nagrodzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Numer konta uzupełnia się tylko raz - przed wypłatą pierwszej premii (kolejne wpływają tam już z automatu).

   Usuń
 12. Nie dostałam informacji o 3 nagrodzie, miała być do 22 marca, czy ktoś też tak ma? Pisać reklamację?

  OdpowiedzUsuń
 13. Mail to drugorzędna sprawa. Kluczowe czy premia wpadła. Jak nie to pisz reklamację

  OdpowiedzUsuń
 14. Dobra, już rozkminiłam, czemu nic nie wpadło, BNP ma rację - jakimś cudem w ostatnim miesiącu miałam 250 zł zamiast 300 zł płatności kartą... jak do tego doszło nie wiem ;(

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...