Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bony o wartości 150 lub 250 zł za rejestrację karty Alior Banku w programie Bezcenne Chwile (+ premia 400 zł dla zakładających konto osobiste)

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

10.10.2022

Bony o wartości 150 lub 250 zł za rejestrację karty Alior Banku w programie Bezcenne Chwile (+ premia 400 zł dla zakładających konto osobiste)

To promocja dla nowych, jak i obecnych klientów Alior Banku.

Promocja "Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku"
Do wzięcia czekają powitalne punkty w programie Bezcenne Chwile za rejestrację karty Mastercard. Pakiet tych punktów przełoży się na nagrody o wartości 150 zł (dla posiadaczy kart wydanych do konta) lub 250 zł (jeśli ktoś ma kartę kredytową z logo Aliora). W tym pierwszym przypadku jest to więc kolejna zachęta do założenia konta, bo za to bank płaci 400 zł. Teraz można zatem zgarnąć w sumie nawet 550 zł!


[Promocja zakończona.
Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Alior Banku.]

Nim przejdę do prześwietlenia promocji "Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku" (z punktami powitalnymi w programie Bezcenne Chwile), to osobom nieposiadającym jeszcze konta osobistego w tym banku, polecam wpis: "Odbierz 400 zł gwarantowanej premii pieniężnej za konto osobiste w Alior Banku". Omawiam w nim     zasady uczestnictwa i warunki promocji oraz prześwietlam Konto Jakże Osobiste. A niżej skupiam się już na nowej okazji do bankobrania z punktami powitalnymi za rejestrację kartę w programie lojalnościowym Mastercard.

Promocja "Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku"


Na początek jednak krótkie objaśnienie dla osób, które być może pierwszy raz czytają o programie Bezcenne Chwile. 

W dużym skrócie Bezcenne Chwile to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce (do nich należą karty - do konta, jak i kredytowe - wydawane przez Aliora). 

Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy (np. Carrefour, Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik.com - w zależności od dostępności), doładowania telefonu, nagrody rzeczowe czy bilety do kina. 

Wcześniej program funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych oraz na powitanie. I na te punkty jest teraz okazja w Aliorze. Sprawdź: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard.

Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, posiadająca kartę Mastercard (do konta lub kredytową) wydaną przez Alior Bank, która przed 28.09.2022 r. nie miała zarejestrowanej w programie Bezcenne Chwile jakiejkolwiek karty Aliora.

Nagroda. Dla uczestników promocji przewidziano pakiet: 
 • 12 000 punktów - w przypadku osób rejestrujących kartę wydaną do konta lub 
 • 20 000 punktów dla rejestrujących kartę kredytową. 

Uczestnik promocji może zdobyć tylko jedną z powyższych nagród.

Voucher na zakupy o wartości 50 zł w katalogu nagród programu Bezcenne Chwile najczęściej "kosztuje" 4 000 punktów, więc łatwo policzyć, że rejestrujący kartę wydawaną do konta będą mogli uzyskać vouchery o wartości 150 zł, a posiadacze karty kredytowej zdołają wybrać nagrody o wartości nawet 250 zł.

Limit nagród. Choć promocja z punktami powitalnymi w programie Bezcenne Chwile ma być dostępna do 31.12.2022 r. 28.02.2023 r. [bank zdecydował o przedłużeniu promocji]. to trzeba mieć na uwadze, że może zakończyć się wcześniej ze względu na ewentualne wyczerpanie puli nagród. Bank przygotował 10 000 nagród 22 500 nagród [przy okazji przedłużenia dostępności promocji zwiększona została też pula nagród] po 12 000 punktów każda (dla rejestrujących kartę debetową wydaną do konta) oraz 3 236 nagród 3 638 nagród po 20 000 (czekających na posiadaczy karty kredytowej). Informację o ewentualnym przedterminowym zakończeniu promocji bank ma opublikować na swej stronie internetowej (regulamin promocji nie precyzuje gdzie to dokładnie się stanie, ale najprawdopodobniej tutaj) - tam też, z 7-dniowym wyprzedzeniem ma się pojawić komunikat o szacunkowym terminie wyczerpania puli.

[Aktualizacja w dn. 17.01.2022: Organizator opublikował komunikat o szacowanym terminie wyczerpania puli nagród w promocji "Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku” (z powitalnymi punktami w programie Bezcenne Chwile). Możemy w nim znaleźć następującą informację:
"Mastercard Europe S.A. szacuje, że w dniu 23.01.2023 r. dojdzie do wyczerpania puli Nagród w ofercie specjalnej „Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku” (...) i tym samym do jej zakończenia."]

Zasady promocji. By zdobyć powitalne punkty w programie Bezcenne Chwile:
 • najpóźniej do 31.12.2022 r. 28.02.2023 r. [po aktualizacji regulaminu, wydłużającej dostępność promocji] przystąp do programu Bezcenne Chwile (rejestracja karty możliwa jest na stronie bezcennechwile.pl lub w bankowości internetowej Aliora) oraz 
 • w ciągu 30 dni od przystąpienia do programu lub dodania karty do programu wykonaj płatności kartą na łączną kwotę: 
  • min. 100 zł w przypadku dodania karty wydanej do konta lub 
  • min. 150 zł w przypadku rejestracji karty kredytowej.

I to już wszystko. Punkty (12 000 lub 20 000 w zależności od tego jakiego typu kartę dodasz do programu) otrzymasz w ciągu 14 dni roboczych od spełniania powyższych warunków. Punkty będą ważne przez miesiąc od dnia ich otrzymania - to czas na ich wymianę na nagrodę z katalogu nagród programu Bezcenne Chwile.

Wykonując płatności kartą pamiętaj jedynie o regulaminowych wytycznych. Organizator promocji zaliczy:
"każdy zakup (transakcję) w złotych polskich dokonywany za pomocą Karty Partnera przez Uczestnika Programu – z wyjątkiem: 
wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); 
transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code) – (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, (ii) 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków), (iii) 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów), (iv) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), (v) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (vi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (vii) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty) oraz 
wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”) oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC; a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika."


Na koniec przypomnę, że w Aliorze oprócz gwarantowanej premii 400 zł za otwarcie Konta Jakże Osobistego, dostępna jest jeszcze loteria piłkarska, w której wygrać można 10 000 zł na zakupy w RTV Euro AGD oraz koszulki piłkarskiej reprezentacji Polski

Przydatne dokumenty:

60 komentarzy:

 1. No cóż, akurat moja karta z Aliora już jest w tym programie. Podobnie zresztą jak ta z Santandera. Czyli sobie nie zarobię tym razem. Ale przy okazji pytanie. Wie ktoś jak usunąć jedną z kart z tego programu? Tej Santanderowej i tak już nie mam aktywnej a w Bezcennych Chwilach ciągle wisi i mnie denerwuje. Usuwał ktoś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz w opcjach odznaczyć zgody marketingowe. Tylko chyba wtedy usuwa się całe konto (po 30 dniach)

   Usuń
  2. Po zalogowaniu do konta BCh należy odłączyć zgody. Konto zostanie zamknięte ciągu 30 dni co zostanie potwierdzone stosowną wiadomością na skojarzony adres e-mail.

   Usuń
  3. Alior ma w apce i w bankowości przycisk "Wyłącz" w sekcji Bezcenne Chwile.

   Usuń
  4. Infolinia programu bezcennych chwil - odłączają od ręki tylko trzeba znać nr odłączanej karty

   Usuń
 2. A co z kartami T-Mobile Usługi bankowe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moje leża w szufladzie - na pamiątkę :)

   Usuń
  2. Teraz to już karta Aliora.

   Usuń
 3. Jak mam kartę debetową i kredytową to mogę dostać 32 tys. punków? A czy da się jeszcze jakoś połączyć z promką "8000 punktów na start"?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodnie z regulaminem można zdobyć tylko jedną nagrodę w promocji "Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku". W Twym przypadku - jeśli masz i kartę debetową, i kredytową, to - lepiej zarejestrować tę drugą.

   Promocja "8000 punktów na start" zakończyła się 9.10.

   Usuń
  2. Promocja "8000 punktów na start" zakończyła się 9. października? Co to zdradza?

   Usuń
  3. Na ich stronie miał się pojawić komunikat o zakończeniu promki.

   Usuń
  4. No i na tej stronie wciąż go brak 😋

   Usuń
 4. Jak miałem wcześniej kartę Aliora ale w programie Priceless specials to się łapię czy nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bezcenne Chwile to w praktyce kontynuacja Priceless Specials (po zmianie nazwy programu).

   Usuń
  2. Łapię się czy nie?

   Usuń
  3. Cytat ze strony promocji Alior:

   "Z promocji „Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku” organizowanej przez Mastercard Europe SA, mogą skorzystać osoby fizyczne, które przed dniem jej rozpoczęcia, tj. przed 28.09.2022 r. nie miały nigdy zapisanej jakiejkolwiek karty płatniczej Alior Banku w Programie Mastercard Bezcenne Chwile" - nie miały NIGDY zapisanej JAKIEJKOLWIEK karty płatniczej Alior Banku!

   Usuń
  4. @Anonimowy, 12 października 2022, 08:36 - regulamin nie odnosi się w żaden sposób do uczestników programu Priceless Specials.

   Usuń
  5. Ale to ciągle jeden i ten sam program Mastercarda.

   Usuń
  6. @Anonimowy, 12 października 2022, 19:46 - dokładnie, a jak wiemy regulamin jest jedynym istotnym i wiążącym dokumentem!

   Usuń
 5. Przy limicie puli premii co poza spełnieniem warunków decyduje o zakwlifikowaniu się do otrzymania premii? Kolejność rejestracji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W przypadku promocji z premią (do 400 zł) za otwarcie konta nie ma limitu nagród. Każdy kto założy konto (i spełni warunki), ten bonusy pieniężne dostanie.

   Usuń
  2. Miałem oczywiście na myśli rejestrację w BCh, a nie otwarcie konta :)

   Usuń
  3. Tu musi chodzić o kolejność rejestracji, ale Alior przygotował 10k nagród po 12k punktów każda, ale promka trwa od ponad 2 tygodni, więc być może pula jest już wyczerpana.

   Usuń
  4. Oprócz komunikatu o ewentualnym przedterminowym zakończeniu promocji, ma też pojawić się zapowiedź z 7-dniowym wyprzedzeniem. Ani jednego, ani drugiego nie ma.

   Przy czym scenariusz to bardzo mało prawdopodobny.

   Wcześniejsza promocja dostępna dla klientów wszystkich banków biorących udział w programie Bezcenne Chwile, mimo puli "zaledwie" nieco ponad 30 tys. nagród nie wyczerpała się przed czasem.

   Usuń
  5. @Anonimowy, 12 października 2022, 11:23

   Kolejność rejestracji nie może być tu brana pod uwagę, gdyż w regulaminie wielokrotnie jest odniesienie do puli nagród.

   Ponieważ promka wystartowała już ponad 2 tygodnie temu, to warto spełnić jej warunki niezwłocznie póki pula nagród nie jest jeszcze wyczerpana - kto pierwszy, ten lepszy 😋

   Usuń
  6. Problem polega nas tym, że ludzie piszący (bądź tłumaczący na polski) ich regulaminy konsekwentnie robią to niezbyt precyzyjnie. Na domiar złego infolinia to porażka!

   Usuń
  7. Poza jedną promocją z punktami BCh w Pocztowym to chyba żadna inna promocja nie skończyła się przed czasem. Tak przynajmniej od roku jak bawię się w bankobranie.

   Usuń
  8. Ja nic nieprecyzyjnego nie widzę. Jest data końcowa, jest informacja o limicie puli, ma być komunikat o zakończeniu promocji i też przed szacunkowym wyczerpaniem puli. Co jeszcze byś chciał więcej? Już chyba klarowniej i bardziej fair się nie da.

   Usuń
  9. Rzeczywiście, regulamin nie definiuje tej bardzo ważnej kwestii, tzn. co decyduje o kolejności kwalifikacji uczestników: kolejność rejestracji czy spełnienia warunków promki.

   Nihil novi - to jedne z najgorzej sformułowanych regulaminów promek jakie się tu pojawiają.

   Usuń
  10. @Anonimowy, 13 października 2022, 12:18 - rok to dość krótko 😋

   Usuń
  11. Jestem na tym blogu aktywnym bankobiorcą od ponad 7 lat i mogą jedynie potwierdzić, że ichnie regulaminy to istna zgadywanka 😂

   Usuń
 6. Czy bony/monety Allegro są dostępne za te punkty dla klientów Aliora?

  OdpowiedzUsuń
 7. Po ilu dniach od momentu rozliczenia transakcji przez bank pojawiają się punkty na koncie BCh?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na infolinii Majorel Polska 'doradca' mi powiedział, że mają na to do 25 dni roboczych :)

   Usuń
  2. Majorel ma kontrakty na obsługę infolinii dla różnych firm, więc nie dziwota, że ich pracownicy słabo znają regulaminy BCh.

   Usuń
  3. Punkty w Aliorze pojawiają się bardzo późno przynajmniej teraz , realnie wszelkie punkty nawet podstawowe i promocyjne pojawiaja się w okolicach aż 10-13 dnia .

   Usuń
  4. Z mojego doświadczenia w innych promkach to kilka dni od chwili rozliczenia przez bank.

   Zresztą na koncie uczestnika programu BCh pod zestawieniem transakcji widnieje info: "Pamiętaj, że potrzebujemy max. kilku dni na naliczenie punktów z transakcji"

   Usuń
  5. @Anonimowy, 14 października 2022, 14:36 - punkty w Aliorze?

   Usuń
  6. Późno tzn. wieczorem? O której godzinie?

   Usuń
  7. Potwierdzam, punkty za transakcje kartą Alior pojawiają się po kilku dniach od ich rozliczenia.

   Premię w wysokości 12k za transakcje na min. 100 zeta dostałem już 18. października, a premii w wysokości 8k za transakcje na min. 50 zeta wciąż brak - infolinia BCh nie ma pojęcia z jakiego powodu 😂

   Usuń
 8. W promce BCh udział może wziąć osoba, która przed 28.09.2022 r. nie miała zarejestrowanej w ichnim programie jakiejkolwiek karty wydanej przez Alior Bank.

  W jaki sposób Alior może to zweryfikować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba raczej tego nie sprawdzają, bo ja wcześniej ich karty rejestrowałem, a mimo 12 tys. punktów mi przyznali.

   Usuń
 9. Czy można zarejestrować kartę firmową?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cytat z powyższego opisu Złotówy: "Udział w promocji może wziąć osoba pełnoletnia, posiadająca kartę debetową bądź kredytową Mastercard wydaną przez Alior Bank, która przed 28.09.2022 r. nie miała zarejestrowanej w programie Bezcenne Chwile jakiejkolwiek karty wydanej przez Alior Bank"

   Usuń
 10. Dziś na moim koncie w BCh pojawiło się 12 tys. punktów za transakcję kartą debetową na ponad 100 zł, którą wykonałam w czwartek 13. października.

  Kartę zarejestrowałam w programie 7. października czyli jeszcze przed zakończeniem promocji „8000 punktów na start” - czy nie powinnam otrzymać również 8 tys. punktów z tej oferty, w której warunkiem było wykonanie transakcji jedynie na 50 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że reklamacja powinna to wyprostować - skoro spełniłaś warunek wydania min. 100 zł, to tym bardziej spełniłaś warunek wydania min. 50 zł.

   Usuń
  2. Ja też tak mam, a zarejestrowałem ich kartę w BCh w sobotę 8. października.

   Usuń
  3. Być może te obie promki się nie łączą, choć nie było tego problemu z kartą Getin w identycznej sytuacji - mnie przyznali 20k czyli 12k oraz 8k.

   Usuń
  4. Chyba pozostaje tylko telefon do infolinii, ale problem w tym, że infolinię MC obsługuje Majorel Polska, a tam co 'doradca' to inna wersja 😋

   Usuń
  5. Jeśli panujesz wykonać rozmowę z kimś z infolinii BCh to przygotuj się na sporą niespodziankę :)

   Usuń
 11. Ja zgubiłem kk Aliora która była spisana w programie. Zastrzegłem dostałem nową i dodałem do programu bo zbieram punkty przy zakupach. Jakie było moje zdziwienie że naliczyli 20 tys punktów. Nawet nie wiedziałem że jest jakaś promocja 😀

  OdpowiedzUsuń
 12. Czy ktoś w tym roku dostał juz 12000 punktów, wczesniej za poprzednie karty przuznawali odrazu a teraz cos stoi :)

  OdpowiedzUsuń
 13. https://www.aliorbank.pl/dam/jcr:9cd68658-f93a-4d60-98ec-9ba352c58d1a/informacja-o-szacowanym-terminie-wyczerpania-puli-nagrod-w-ofercie-specjalnej-16-01-2023.pdf

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za cynk o tym. Dodałem aktualizację do wpisu, by nikomu nie umknęła informacja o szacowanym terminie zakończenia promocji.

   Usuń
  2. Czyli jak do programu przystąpiłam 8 stycznia 2023 r,płatności kartą na 100 zł zrobiłam do 10 stycznia ,od tego 14 dni roboczych mija 30 stycznia to punktów już nie dostanę bo 23 stycznia wyczerpała się pula nagród?Jeżeli by tak było to lipa wielka z tą promocją...

   Usuń
  3. Ten program w Polsce obsługuje dla MC firma Majorel Polska, infolinia:
   - tel. stacjonarne: (+48) 801 055 990
   - tel. komórkowe: (+48) 61 664 60 10
   - adres e-mail: pl.mastercard@majorel.com

   Usuń
  4. Koniec promocji nie jest liczony wobec wydanych punktów ale wobec rejestracji/spełnienia warunków. To zresztą wynika z regulaminu że jak ktoś wziął udział to swoim biegiem może te transakcje robić. Skoro spełniłeś warunki przed zakończeniem promocji to ci się one należą. Jak nie masz to pisz reklamację albo dzwoń.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...