Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 350 zł łatwej premii od BNP Paribas w promocji "Planuj z kontem"

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

4.10.2022

350 zł łatwej premii od BNP Paribas w promocji "Planuj z kontem"

Oto najnowsza promocja konta osobistego w BNP Paribas.

Promocja "Planuj z kontem": 350 zł premii za konto w BNP Paribas
Do zgarnięcia jest premia pieniężna 350 zł za spełnienie bardzo prostych warunków. Z niniejszej okazji do bankobrania skorzystać mogą zarówno nowi, jak i powracający klienci (wystarczy bowiem nie posiadać konta w tym banku od min. 12 miesięcy).


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Promocja "Planuj z kontem": 350 zł premii za konto w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie posiadała (ani nie współposiadała) konta osobistego w BNP Paribas.

Nagrody. Na każdego uczestnika niniejszej promocji czekają 3 bonusy pieniężne w wysokości 50 i 2 x 150 zł (co w sumie da tytułowe 350 zł).

To nagrody gwarantowane, gdyż nie jest to loteria, ani konkurs, a promocja bankowa - a to na nich głównie skupiam się na blogu Bankobranie. Bonusy pieniężne otrzymasz, jeśli spełnisz określone warunki, które szczegółowo omawiam poniżej.

Limit rejestracji. Promocja przewidziana jest dla 6000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Tym samym dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie pewien zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji "Planuj z kontem"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 25.11.2022 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą; pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi co formularz rejestracji na stronie promocji;
 • zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej (najpóźniej do 9.12.2022 r.);
 • nadaj PIN do karty wydanej do konta w ciągu 7 dni od jej otrzymania (zrób to jednak nie później niż do 9.12.2022 r.);

Za samo spełnienie powyższych warunków przysługiwać będzie Ci pierwsza premia - 50 zł.

By zdobyć kolejną premię (w wysokości 150 zł), w miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu, w którym nadasz PIN do karty:
 • wykonaj min. 5 płatności Blikiem (na dowolne, nawet drobne kwoty) oraz
 • wykonaj przelew(y) na sumę min. 250 zł (ten warunek można spełnić całkiem łatwo, bo wystarczy np. przelew na własne konto w innym banku).

Z kolei w celu zgarnięcia ostatniej premii (150 zł) w kolejnym miesiącu, a więc w drugim miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu, w którym nadasz PIN do karty:
 • wykonaj min. 10 płatności kartą wydaną do konta (tu też mogą to być transakcje nawet na niewielkie kwoty) oraz
 • wykonaj 1 przelew na kwotę min. 50 zł (tak samo i tutaj może być to przelew np. na własne konto w innym banku).

W uproszczeniu, jeśli nadasz::
 • PIN do karty w październiku: w listopadzie wykonaj 5 płatności Blikiem i zrób przelew(y) na sumę min. 250 zł, a w grudniu wykonaj 10 płatności kartą i zrób przelew na min. 50 zł;
 • PIN do karty w listopadzie: w grudniu wykonaj 5 płatności Blikiem i zrób przelew(y) na sumę min. 250 zł, a w styczniu wykonaj 10 płatności kartą i zrób przelew na min. 50 zł;
 • PIN do karty w grudniu: w styczniu wykonaj 5 płatności Blikiem i zrób przelew(y) na sumę min. 250 zł, a w lutym wykonaj 10 płatności kartą i zrób przelew na min. 50 zł;

Pamiętaj, że warunkiem uzyskania każdej kolejnej premii jest uprzednie spełnienie warunków uzyskania premii w miesiącu poprzednim, a więc np. by zdobyć drugą premię 150 zł, to uprzednio - we wcześniejszym miesiącu - musisz mieć spełnione warunki uzyskania nagrody poprzedniej.

Kiedy otrzymasz nagrody za konto w BNP Paribas?


Organizator promocji o przyznaniu pierwszej premii 50 zł powiadomi Cię mailowo (przesyłając wiadomość z adresu planujzkontem@promocja.bnpparibas.pl) do 22. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków jej uzyskania (czyli w praktyce po miesiącu nadania PIN-u do karty). A więc o przyznaniu premii 50 zł dowiesz się:
 • do 22.11.2022 r., jeśli PIN do karty nadasz do końca października lub
 • do 22.12.2022 r., jeśli PIN do karty nadasz w listopadzie, lub
 • do 22.01.2023 r., jeśli PIN do karty nadasz od 1. do 9.12.2022 roku.

Na tę wiadomość będzie należało zareagować i za pomocą podanych w niej danych będzie trzeba zalogować się na stronie promocji, by tam najpóźniej do 26. dnia miesiąca, w którym otrzymasz maila, podać numer rachunku konta założonego w BNP Paribas.

Termin wypłaty poszczególnych premii uzależniony jest od czasu nadania PIN-u do karty, a więc:
 • jeśli PIN nadasz w październiku, to premie będziesz dostawać do 30.11. (50 zł), do 31.12.2022 r. (150 zł) oraz do 31.01.2023 r. (150 zł) lub
 • jeśli PIN nadasz w listopadzie, to premie będziesz dostawać do 31.12.2022 r. (50 zł), do 31.01. (150 zł) oraz do 28.02.2023 r. (150 zł), lub 
 • jeśli PIN nadasz w grudniu, to premie będziesz dostawać do 30.01.2022. (50 zł), do 28.02. (150 zł) oraz do 31.03.2023 r. (150 zł).

Do momentu otrzymania nagród posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz z dostępem do bankowości elektronicznej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Planuj z kontem"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Przelewy, jakie należy wykonać z konta w BNP Paribas, zlecić trzeba za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Może to być zwykły przelew nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych).

️ Płatności Blikiem na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Zaliczone zostaną wyłącznie transakcje z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu. Na potrzeby promocji bank nie uwzględni wypłat Blikiem w bankomacie, ani przelewów na telefon.


▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)".

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności kartą i Blikiem wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Choć ta lista może wydawać się obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (np. spożywczych, odzieżowych, budowlanych czy motoryzacyjnych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone.

Konto Otwarte na Ciebie - szczegóły oferty BNP Paribas


Główne cechy Konta Otwartego na Ciebie, czyli konta osobistego w BNP Paribas zakładanego w powyższej promocji, to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart
  • Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/5 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu kalendarzowym wykonasz min. 3 płatności kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat) lub 
  • Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp., lub 
  • Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Najlepszym wyborem - z punktu widzenia osoby, która nie chce ponosić opłat za kartę - jest wybór Karty Otwartej na Dzisiaj. Za jej posiadanie bank nie pobierze opłaty, jeśli w danym miesiącu kalendarzowym wykonasz 3 płatności kartą na dowolne kwoty. Pamiętaj o wykonywaniu 3 płatności kartą także w miesiącach, w których nie jest to wymagane na potrzeby promocji (właśnie w celu uniknięcia opłaty miesięcznej) - BNP Paribas nie traktuje Blika jako zamiennika (jest to inna forma płatności).

Złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie objętego promocją "Planuj z kontem" możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Wówczas umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta).

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto z bankiem jest wideoweryfikacja. W tym przypadku trzeba zarejestrować się na stronie promocji i tam zacząć składać wniosek, a dopiero na etapie wyboru metody zawarcia umowy będzie trzeba wskazać ścieżkę "Online". Wtedy będzie niezbędne pobranie aplikacji i za jej pomocą będzie należało kontynuować otwieranie konta (już zgodnie ze wskazówkami w aplikacji).

Przydatne dokumenty:

11 komentarzy:

 1. Niepokojąca jest progresja wysokości premi: 500 ---> 450 ---> 400 ---> 350 😬

  OdpowiedzUsuń
 2. Co prawda aktualnie biorę udział w innej promce BGŻ-etu organizowanej przez spółkę Hagen, ale chciałbym się podzielić następującą historią:

  - przy wpłacie gotówki w przyoddziałowym wpłatomacie, który z nieznanych powodów rzekomo uległ awarii modułu wpłat, nastąpiło połknięcie banknotów bez zasilenia mojego konta
  - pracownicy oddziału odmówili jakiejkolwiek asysty i najzwyczajniej mnie olali
  - na uszkodzonym wpłatomacie jest numer płatnego (!) telefonu do firmy obsługującej te ustrojstwa dla BGŻ-etu
  - poprzez czat w bankowości złożyłem żądanie bezzwłocznego zwrotu przywłaszczonej kwoty
  - rozpatrzenie sprawy zajmie do 30 dni

  Nigdy wcześniej nie uczestniczyłem w tak żałosnym spektaklu!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten bank definitywnie nie jest zbyt pro-konsumencki, więc trudno się tu czemuś dziwić.

   Z drugiej strony dość duży gracz w branży, który nie posiada własnej sieci bankomatów to lipa!

   Usuń
  2. Ciekawe czy w tej sytuacji przysługują odsetki ustawowe.

   Usuń
  3. Dzisiaj, po mojej interwencji, wpłacili mi na konto w tzw. trybie warunkowym tą przywłaszczoną przez wpłatomat kasę.

   W międzyczasie będą dalej prowadzić własne 'dochodzenie' i jeśli dojdą do wniosku, że ta sytuacja nie wynikła z ich winy, to rzekomo będę musiał wszystko zwrócić - cyrk to mało powiedziane!

   Usuń
 3. Bardzo niewiele banków działających w Polsce ma swoje sieci ATM: Millennium, Pekao, PKO, Wubek i kilka spółdzielczych.

  OdpowiedzUsuń
 4. Da się jakoś sprawdzić kiedy poprzednie konto zostało zamknięte?

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzień dobry.
  Czy w "Planuj z kontem" wydawana jest karta kredytowa czy debetowa ?
  Czytam, czytam i nie mogę się doczytać. Wytłumaczcie proszę i dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do konta wydawana jest karta debetowa, czyli "zwykła" karta płatnicza.

   Karta kredytowa to inna karta - by ją ewentualnie wyrobić, nie trzeba zakładać konta osobistego.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...