Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 100 zł do Biedronki za konto dla nastolatka (13-17 lat) w Santander Banku (+ do 480 zł w bonusach dla rodzica)

900 zł za kartę od Citi480 zł od Santandera400 zł od Millennium600 zł od VeloBanku400 zł od BNP Paribas

5.10.2022

100 zł do Biedronki za konto dla nastolatka (13-17 lat) w Santander Banku (+ do 480 zł w bonusach dla rodzica)

Oto kolejna promocja przygotowana przez Santander Bank.

Promocja "100 zł do Biedronki z kontem dla nastolatka"
Tym razem do wzięcia czeka bon 100 zł do Biedronki za konto dla nastolatka. Ofensywa tego banku w serwowaniu promocji trwa więc w najlepsze, bo przypomnę, że na rodzica (tudzież na każdą osobę dorosłą zakładającą konto w Santanderze) czekają bonusy o wartości co najmniej 480 zł (a to nie wszystko).  


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

Wspomnianą promocję konta dla pełnoletnich analizuję tutaj - w tym podlinkowanym wpisie znajdziesz omówienie zasad uczestnictwa, warunki uzyskania nagród oraz prześwietlenie oferty banku. Do tego jest jeszcze 7% na rachunku oszczędnościowym (do 300 tys. zł), a w loterii wygrać można od 100 zł do 100 000 zł. Z kolei na przedsiębiorców czeka łatwy bonus 400 zł za konto firmowe + moneyback do 900 zł. W ostatnim czasie sporo więc wpisów o Santanderze, a teraz dochodzi jeszcze ten. 

Promocja "100 zł do Biedronki z kontem dla nastolatka"


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba, która ukończyła 13 lat, ale nie ukończyła 18 lat, ma swój dowód osobisty oraz nie posiada i nigdy nie posiadała jakiegokolwiek produktu w Santander Banku.

Nagroda. Do wzięcia czeka bon o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka. Tego typu bon pozwala zapłacić za zakupy - bon można wykorzystywać wielokrotnie aż do wyczerpania salda środków.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "100 zł do Biedronki z kontem dla nastolatka" i zdobyć tytułową premię:

 • najpóźniej do 31.10.2022 r.:
  • zarejestruj się na stronie promocji (podając dane rodzica/opiekuna prawnego);
  • poprzez bankowość internetową złóż wniosek i podpisz umowę o Konto Jakie Chcę dla dziecka wraz z dostępem do bankowości elektronicznej i wydawaną do niego kartą płatniczą, wyrażając też zgodę na kontakt z nastolatkiem drogą elektroniczną w celu marketingowym.
   Zarówno we wniosku o konto, jak i podczas rejestracji na stronie promocji, pamiętaj podać te same dane.
 • wyraź zgody (jako rodzic/opiekun prawny) na:
  • Elektroniczny Kanał Kontaktu oraz
  • kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych;
 • dopilnuj, by do 15.11.2022 r., Twe dziecko: 
  • zalogowało się co najmniej jeden raz do aplikacji mobilnej (z własnym loginem i hasłem) oraz
  • wykonało min. jedną płatność kartą wydaną do swego konta lub Blikiem (na dowolną kwotę; może to być transakcja w Biedronce, ale nie musi).


Bon do Biedronki bank zamierza przesłać najpóźniej do 30.11.2022 r. SMS-em lub wiadomością w bankowości internetowej. Do momentu otrzymania nagrody nastolatek musi posiadać konto wraz z kartą i dostępem do bankowości. Do tego nie wycofujcie wyżej wymienionych zgód.

Limit nagród. W tej promocji bank przygotował 1000 nagród - o ich przyznaniu decydować będzie kolejność rejestracji na stronie promocji i spełnienia pozostałych warunków.

Jak założyć konto dla dziecka? 


Zgodnie z regulaminem udział w promocji biorą wyłącznie konta zakładane poprzez bankowość internetową. By otworzyć konto dla dziecka, po zalogowaniu przejdź następującą ścieżkę: Oferta banku => Konto dla dziecka.

Konto dla dziecka w Santander Banku - co warto wiedzieć?


Kontem, które zakłada się dla dziecka jest Konto Jakie Chcę, które dla osób do 26. roku życia charakteryzuje się poniższymi cechami:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej oraz mobilnej; 
 • 0/8 zł - opłata miesięczna za Kartę Dopasowaną Visa lub Mastercard (wydawaną do konta) nie jest pobierana w przypadku wykonania min. 1 płatności kartą lub Blikiem miesięcznie (na dowolną kwotę);
 • 0 zł za wypłaty gotówki kartą w dowolnych bankomatach w Polsce.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i obserwuj na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

2 komentarze:

 1. Czy w oddziale też można otworzyć konto dla dziecka czy wyłącznie przez stronę promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z powyższego opisu: "Zgodnie z regulaminem udział w promocji biorą wyłącznie konta zakładane poprzez bankowość internetową." (na podstawie punktu 6 a w regulaminie: "W tej promocji biorą udział wyłącznie konta otwarte online, za pośrednictwem Santander internet".

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij 400 zł łatwej premii za konto w Millennium (+ 100 zł za konto dla dziecka + 8% dla oszczędzających)

Po dłuższej przerwie powraca promocja konta osobistego w Millennium z premią pieniężną. Do wzięcia czekają gwarantowane bonusy pieniężne o ł...