Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 100 zł do Biedronki za konto dla nastolatka (13-17 lat) w Santander Banku (+ do 480 zł w bonusach dla rodzica)

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

5.10.2022

100 zł do Biedronki za konto dla nastolatka (13-17 lat) w Santander Banku (+ do 480 zł w bonusach dla rodzica)

Oto kolejna promocja przygotowana przez Santander Bank.

Promocja "100 zł do Biedronki z kontem dla nastolatka"
Tym razem do wzięcia czeka bon 100 zł do Biedronki za konto dla nastolatka. Ofensywa tego banku w serwowaniu promocji trwa więc w najlepsze, bo przypomnę, że na rodzica (tudzież na każdą osobę dorosłą zakładającą konto w Santanderze) czekają bonusy o wartości co najmniej 480 zł (a to nie wszystko).  


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

Wspomnianą promocję konta dla pełnoletnich analizuję tutaj - w tym podlinkowanym wpisie znajdziesz omówienie zasad uczestnictwa, warunki uzyskania nagród oraz prześwietlenie oferty banku. Do tego jest jeszcze 7% na rachunku oszczędnościowym (do 300 tys. zł), a w loterii wygrać można od 100 zł do 100 000 zł. Z kolei na przedsiębiorców czeka łatwy bonus 400 zł za konto firmowe + moneyback do 900 zł. W ostatnim czasie sporo więc wpisów o Santanderze, a teraz dochodzi jeszcze ten. 

Promocja "100 zł do Biedronki z kontem dla nastolatka"


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba, która ukończyła 13 lat, ale nie ukończyła 18 lat, ma swój dowód osobisty oraz nie posiada i nigdy nie posiadała jakiegokolwiek produktu w Santander Banku.

Nagroda. Do wzięcia czeka bon o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka. Tego typu bon pozwala zapłacić za zakupy - bon można wykorzystywać wielokrotnie aż do wyczerpania salda środków.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "100 zł do Biedronki z kontem dla nastolatka" i zdobyć tytułową premię:

 • najpóźniej do 31.10.2022 r.:
  • zarejestruj się na stronie promocji (podając dane rodzica/opiekuna prawnego);
  • poprzez bankowość internetową złóż wniosek i podpisz umowę o Konto Jakie Chcę dla dziecka wraz z dostępem do bankowości elektronicznej i wydawaną do niego kartą płatniczą, wyrażając też zgodę na kontakt z nastolatkiem drogą elektroniczną w celu marketingowym.
   Zarówno we wniosku o konto, jak i podczas rejestracji na stronie promocji, pamiętaj podać te same dane.
 • wyraź zgody (jako rodzic/opiekun prawny) na:
  • Elektroniczny Kanał Kontaktu oraz
  • kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych;
 • dopilnuj, by do 15.11.2022 r., Twe dziecko: 
  • zalogowało się co najmniej jeden raz do aplikacji mobilnej (z własnym loginem i hasłem) oraz
  • wykonało min. jedną płatność kartą wydaną do swego konta lub Blikiem (na dowolną kwotę; może to być transakcja w Biedronce, ale nie musi).


Bon do Biedronki bank zamierza przesłać najpóźniej do 30.11.2022 r. SMS-em lub wiadomością w bankowości internetowej. Do momentu otrzymania nagrody nastolatek musi posiadać konto wraz z kartą i dostępem do bankowości. Do tego nie wycofujcie wyżej wymienionych zgód.

Limit nagród. W tej promocji bank przygotował 1000 nagród - o ich przyznaniu decydować będzie kolejność rejestracji na stronie promocji i spełnienia pozostałych warunków.

Jak założyć konto dla dziecka? 


Zgodnie z regulaminem udział w promocji biorą wyłącznie konta zakładane poprzez bankowość internetową. By otworzyć konto dla dziecka, po zalogowaniu przejdź następującą ścieżkę: Oferta banku => Konto dla dziecka.

Konto dla dziecka w Santander Banku - co warto wiedzieć?


Kontem, które zakłada się dla dziecka jest Konto Jakie Chcę, które dla osób do 26. roku życia charakteryzuje się poniższymi cechami:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej oraz mobilnej; 
 • 0/8 zł - opłata miesięczna za Kartę Dopasowaną Visa lub Mastercard (wydawaną do konta) nie jest pobierana w przypadku wykonania min. 1 płatności kartą lub Blikiem miesięcznie (na dowolną kwotę);
 • 0 zł za wypłaty gotówki kartą w dowolnych bankomatach w Polsce.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i obserwuj na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

2 komentarze:

 1. Czy w oddziale też można otworzyć konto dla dziecka czy wyłącznie przez stronę promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z powyższego opisu: "Zgodnie z regulaminem udział w promocji biorą wyłącznie konta zakładane poprzez bankowość internetową." (na podstawie punktu 6 a w regulaminie: "W tej promocji biorą udział wyłącznie konta otwarte online, za pośrednictwem Santander internet".

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...