Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 7% na Koncie Oszczędnościowym Profit w Millennium (43. edycja)

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

17.10.2022

7% na Koncie Oszczędnościowym Profit w Millennium (43. edycja)

Nowa edycja promocji oprocentowania to w praktyce powtórka parametrów z edycji poprzedniej.

Konto oszczędnościowe Profit: 7,0% do 400 tys. zł (dla nowych środków)
Stawkę 7% w skali roku można zapewnić sobie na 100 dni i dla kwoty do 400 tys. zł. Warunki do spełnienia są dwa: posiadanie (lub założenie) konta osobistego oraz wpłacenie "nowych środków" na konto oszczędnościowe.

[Aktualizacja w dniu 7.11.2022 r.: Niniejsza edycja została zakończona (przed terminem). Sprawdź nową edycję, którą opisuję tutaj.]

Konto oszczędnościowe Profit: 7,0% do 400 tys. zł (dla nowych środków)


43. edycja promocji oprocentowania dla nowych środków na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium charakteryzuje się następującymi cechami: 

 • oprocentowanie dla nowych środków: 7,0% w skali roku; 
 • kwota "nowych środków" objęta promocyjnym oprocentowaniem (7,0%): do 400 000 zł;
 • czym są "nowe środki"? To nadwyżka ponad saldo środków klienta zgromadzonych na koniec dnia 7.10.2022 r. - do wyliczenia tego salda bank bierze pod uwagę środki na kontach osobistych, oszczędnościowych i technicznych oraz lokatach (w tym strukturyzowanych);
 • czas obowiązywania promocyjnego oprocentowania: przez 100 dni od pierwszej wpłaty (tudzież wykrycia przez bank) "nowych środków" na koncie oszczędnościowym Profit (to musi nastąpić w okresie dostępności 43. edycji); wpłacenie przez Ciebie/wykrycie przez bank "nowych środków" może nastąpić w okresie od 17.10. do 19.11.2022 r.;
 • dostępność 43. edycji promocji ze stawką 7,0% w skali roku: od 17.10. do 19.11.2022 r. - to czas, w jakim można uruchomić promocję poprzez zapewnienie (np. wpływu) pierwszych "nowych środków" na konto oszczędnościowe Profit; jednak bez względu na to, czy środki wpłacisz już teraz, czy może dopiero pod koniec dostępności promocji (np. 18.11.), to promocyjną stawkę oprocentowania i tak będziesz mieć przez 100 dni.

Nowi klienci, którzy dopiero teraz otworzą konto w Millennium (konto oszczędnościowe zakłada się razem we wniosku o konto osobiste), każdą wpłatę na Konto Oszczędnościowe Profit będą mieli potraktowaną jako "nowe środki".

Obecni klienci Banku Millennium muszą wyliczyć saldo swych środków na koniec dnia 7.10.2022 r. Promocyjne oprocentowanie będzie bowiem obejmować tylko "nowe środki" (a więc nadwyżkę wobec salda na wspomniany dzień). "Stare" środki trzeba utrzymywać w Millennium przez cały czas korzystania z promocji oprocentowania dla "nowych środków" na Koncie Oszczędnościowym Profit.

Konto oszczędnościowe w Millennium - szczegóły oferty


Konto oszczędnościowe Profit otwierane i prowadzone jest za 0 zł bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków. W każdym miesiącu kalendarzowym (tak, jak w większości banków) bezpłatna jest jednak wyłącznie pierwsza wypłata/przelew z konta oszczędnościowego. Za drugą i każdą kolejną operację w tym samym miesiącu kalendarzowym bank naliczy 7,50 zł (w przypadku Konta Oszczędnościowego Profit założonego do 24.04.2022 r. włącznie) lub 9,90 zł (w przypadku Konta Oszczędnościowego Profit założonego od 25.04.2022 r.). 

Kapitalizacja odsetek, a więc ich wpłacenie przez bank na konto oszczędnościowe, następuje na koniec każdego miesiąca kalendarzowego.

Środki zdeponowane w Banku Millennium podlegają pod Bankowy Fundusz Gwarancyjny do kwoty nieprzekraczającej równowartości 100 tys. euro.

Informacja o uruchomieniu promocji na Koncie Mega Oszczędnościowym oraz o podwyższonym oprocentowaniu w bankowości internetowej pojawia się dopiero następnego dnia roboczego po wpływie środków (w dniu pojawienia się środków na rachunku oszczędnościowym widnieje jedynie komunikat o standardowym oprocentowaniu - system bankowy aktualizuje się dopiero podczas nocnego przetwarzania danych).

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

22 komentarze:

 1. To zapytam odrazu, w takim razie kiedy dzień badania salda dla następnej 43. Edycji aby wyprowadzić środki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nikt na 100% nie wie ale pewnie z 10 dni przed zakończeniem aktualnej :)

   Usuń
  2. Na kilka dni przed wejściem kolejnej 44. edycji 🙊

   Usuń
  3. Odpowiem od razu - tego właśnie nie wiadomo.

   Usuń
  4. Tak jak przedmówcy 10 dni przed. Ostatnio wytypowałem 2 dni czyli albo 7 albo 10 takie miałem przeczucie i trafiłem z tym w 10, natomiast myślałem też że podwyższa%. Tu się pomyliłem

   Usuń
  5. Spoko, nawet Zaorski czasem się myli :)

   Usuń
  6. No następne obstawiam 14-15.11. Nie jest to pewniakiem ale staram się myśleć jak oni dając różne daty dlaczego często dają 7/10 bądź 28 lub 15. Najczęściej w tych datach różni ludzie mają wpływy odpowiednio 7/10 pensja bądź 15a 28 dnia coś w typie 500+

   Usuń
  7. Jeśli utrzymają 7% w kolejnej edycji to bez sensu okaże się nawet trafić w te datę badania salda. Bo już teraz można mieć 7,5-8% gdzie indziej.

   Usuń
  8. Jako że edycja 43. kończy sie 19.11 to badanie salda obstawiam 10-11.11

   Usuń
  9. Sprawdzę za miesiąc :)

   Usuń
 2. Tylko jedna darmowa wypłata na m-c, pułapka z dniem badania salda i jedynie 7% - bardzo słaba oferta.

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiedzi
  1. Zapewne nie wierzą, że RPP podwyższy stopy w listopadzie :)

   PS. W przeszłości już podwyższali wysokość oprocentowania w trakcie trwania edycji - teraz będzie podobnie.

   Usuń
 4. Ciekawe czy w następnej edycji dorównają konkurencji, tj. Pekao SA i zrobią w końcu 8%

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko Pocztowy dorównuje Pekao, a nawet ich przebija 😂

   Usuń
  2. W jakiej dziedzinie?

   Usuń
 5. I pyk poszło do konkurencji na 8%

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jak za tydzień podniosą oprocentowanie?

   Usuń
 6. Kiedy wypłacić środki aby wziąć udział w następnej edycji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Komentarze powyżej. Pierwszy z nich. Masz cały wątek. Można zgadywać ale z prawdopodobieństwem dość małym bo 1:10-13

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...