Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Pół roku dostępu do Canal+ z Netflixem za Konto Przekorzystne w Banku Pekao (+ 8% dla oszczędności)

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

21.10.2022

Pół roku dostępu do Canal+ z Netflixem za Konto Przekorzystne w Banku Pekao (+ 8% dla oszczędności)

Promocja Pekao dla miłośników filmów i seriali znów jest dostępna.

Promocja konta w Pekao z Canal+ Netflix
Za założenie Konta Przekorzystnego do wzięcia czeka 6-miesięczny dostęp (bez opłat) do serwisu Canal+ wraz z Netflixem (wartość takiego pakietu - wg regulaminu - to 504 zł). Do tego - to już opcja dla zainteresowanych - można też zyskać 8% na koncie oszczędnościowym (do 200 tys. zł).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Pekao.]

Na wstępie przypomnę jednak, że Bank Pekao udostępnia też alternatywną promocję konta osobistego, w której zamiast dostępu do Canal+ i Netflixa, dla uczestników przewidziana jest gwarantowana premia 200 zł na start za konto osobiste. Można więc wybierać to, co kto woli 😉

Wspomniane 8% na koncie oszczędnościowym dostępne jest już dla każdego - bez względu na to, czy konto osobiste w Pekao zostanie założone w promocji z dostępem do serwisu streamingowego, czy w promocji z premią. Tak samo każdy kto posiada lub założy konto osobiste dla siebie (jako osoba dorosła), może też zyskać do 150 zł premii za konto dla nieletniego dziecka. Szczegóły tych wszystkich promocji znajdziesz w wyżej podlinkowanych wpisach. Niżej skupiam się już jednak wyłącznie na najnowszej propozycji.


Canal+ Netflix przez pół roku za darmo za konto w Pekao


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, z polskim obywatelstwem, zamieszkała w Polsce, która w okresie od 1.01.2020 do 11.10.2022 r. nie posiadała (ani nie współposiadała) rachunku płatniczego (konta osobistego), ani rachunku lokaty oszczędnościowej w Pekao. 

Ewentualne posiadanie jakichkolwiek produktów w PKO BP nie wyklucza z udziału, bo to dwa odrębne banki.

Nagroda. Na uczestników promocji czeka voucher pozwalający sfinansować dostęp do serwisu CANAL+online w pakiecie z Netflix (plan Standard) na okres 6 miesięcy. Jako że nie jest to abonament na jakiś dłuższy czas, to po tym okresie istnieje oczywiście możliwość rezygnacji z subskrypcji.

Limit nagród. Promocja ma być dostępna do 30.11.2022 r., ale warto wziąć pod uwagę, że bank przygotował się na rozdanie maksymalnie 2 500 voucherów (przewidzianych dla osób, które jako pierwsze spełnią warunki promocji). W przypadku przedterminowego wyczerpania tej puli stosowny komunikat ma się pojawić na stronie banku.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Otwórz Konto na selfie z kartą Visa i odbierz voucher do najlepszych filmów i seriali - edycja II" i zdobyć tytułową nagrodę:

 • do 30.11.2022 r. złóż wniosek o Konto Przekorzystne wraz z wydawaną do niego kartą Visa Debit FX i bankowością internetową, wyrażając przy tym zgodę na przetwarzanie przez bank danych osobowych w zakresie niezbędnym dla swojego udziału w promocji oraz w wyżej wymienionym terminie zawrzyj umowę z bankiem;
  uwaga! w trakcie składania wniosku o konto podaj swój adres mailowy oraz wpisz kod promocji: CANAL (to warunek konieczny do udziału w promocji - kod należy podać we wniosku w polu na "Kod rekomendacji");
 • w miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu zawarcia umowy o konto wykonaj min. 5 płatności kartą wydaną do konta (w tym przypadku płatności Blikiem nie są zamiennikiem transakcji kartą).

Nagrodę otrzymasz mailem oraz wiadomością w bankowości internetowej najpóźniej w ciągu 60 dni po zakończeniu ostatniego miesiąca spełniania powyższych warunków. Zatem:
 • jeśli konto otworzysz w październiku, to czas na wykonanie 5 płatności kartą będziesz mieć w listopadzie, a nagrodę otrzymasz najpóźniej do 29.01.2023 r. lub
 • jeżeli konto otworzysz w listopadzie, to 5 płatności wykonaj w grudniu, a nagrodę dostaniesz do 1.03.2023 r.

Wykonując płatności kartą na potrzeby promocji, pamiętaj, że bank nie weźmie pod uwagę transakcji wykonanych w miejscach sklasyfikowanych jako: 
a) internetowe przekazy pieniężne (określonych kodem MCC 4829), b) przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (określonych kodem MCC 6050), c) przekazy pieniężne w Instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne) (określonych kodem MCC 6051)

Voucher będzie należało zrealizować najpóźniej do 31.03.2023 r., podając go na stronie https://kup.pl.canalplus.com/kod/pekao.

Do czasu otrzymania vouchera nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem (ani o konto, ani o wydaną do niego kartę Visa) oraz nie wycofuj zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Konto Przekorzystne - co warto wiedzieć o ofercie Banku Pekao?


Główne cechy konta osobistego zakładanego w banku z żubrem w logo to: 
 • 0 zł za prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0/4 zł miesięcznie za kartę Visa Debit FX wydawaną do konta - bank nie pobierze opłaty, gdy spełniony zostanie jeden z poniższych warunków
  • (I) posiadacz konta nie ukończył 26 lat lub 
  • (II) w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty na konto wpłynie jednorazowo min. 500 zł (nie zaliczają się do tego wpłaty gotówkowe) i wykonasz co najmniej jedną płatność kartą wydaną do konta lub aplikacją PeoPay.
Uwaga: chociaż we wniosku o konto do wyboru może być dostępna karta Mastercard, to pamiętaj, że udział w promocji zapewnia wyłącznie karta Visa.
 • 0 zł za wydanie i wznowienie karty ze standardową szatą graficzną (lub 5 zł za wydanie i wznowienie - po upływie ważności - karty z niestandardową szatą graficzną); 
 • 0 zł za przelewy krajowe Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej; 
 • 0,20 zł - opłata za każdy SMS służący akceptacji dyspozycji składanych w bankowości Pekao24 - jej można jednak uniknąć, bo alternatywnym sposobem jest autoryzacja za pomocą aplikacji - wtedy odbywa się to bez opłat; inny sposób to utworzenie zaufanych odbiorców, co pozwoli wykonywać do nich kolejne przelewy już bez konieczności autoryzacji; opłata nie jest pobierana za SMSy przesyłane przy autoryzacji logowania do bankowości internetowej; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą Visa Debit FX z bankomatów Pekao; w przypadku innych bankomatów prowizja wynosi 2,3%, min. 5 zł.

Do udziału w promocji z voucherem kwalifikują wyłącznie wnioski złożone na stronie promocji. Możesz wtedy wybrać jedną z poniższych: 
 • online/"na selfie" - to prosty proces umożliwiający zdalne otwarcie konta z wykorzystaniem biometrii. Wymagane będzie wtedy m.in. wykonanie selfie (stąd określenie "konto na selfie"), czyli sfotografowanie dowodu osobistego oraz twarzy np. za pomocą kamerki w smartfonie (w ten sposób bank potwierdzi Twą tożsamość i uruchomi konto) lub 
 • placówkę banku - w tym przypadku pamiętaj jednak, by dopilnować zawarcia umowy dla wniosku już złożonego poprzez stronę promocji, gdzie podasz kod CANAL, bo tylko tak złożone wniosku kwalifikują do uzyskania nagrody.


💡 Na koniec przypomnę, że w Pekao okazji do bankobrania jest jeszcze więcej: do wzięcia czeka też do 600 zł zwrotów za płatności kartą kredytową, a przedsiębiorcy mogą zgarnąć do 2000 zł za konto firmowe.

Przydatne dokumenty:

13 komentarzy:

 1. Wrrr. 01.01.2020. Argh.

  OdpowiedzUsuń
 2. A czy w promocji biorą udział konta z pełnomocnictwem?

  OdpowiedzUsuń
 3. Pekao w styczniu 2021 przejął Idea Bank, jeśli byłam klientem Idei, to pewnie mnie dyskwalifikuje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, to się stało w Noc Sylwestrową. Miałem tam kilka lokat, które zakończyły się w lutym i następnego dnia po przelaniu kasy wraz z odsetkami złożyłem dyspozycję zamknięcia konta - trzeba się szanować!

   Usuń
  2. Ludzie mieli szczęście, że Pekao musiał honorować wcześniejsze zobowiązania Idea, choć wszystkich pracowników zredukowano jak leci - przykra sprawa 😂

   Usuń
 4. Konto trzeba trzymać przez te całe 6 miesięcy dostępu do C+?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Tylko do dnia otrzymania vouchera.

   Usuń
 5. To jeszcze poproszę o podpowiedź... Na żadne dodatkowe gratisy się nie łapię, tylko na konto oszczędnościowe z tym 8%. To jeśli to Konto Przekorzystne mam założyć, to z którą kartą Mastercard, czy Visa, czy to już bez znaczenia w takim przypadku? Dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz założyć w takiej sytuacji konto bez karty.

   Usuń
 6. Nie wiem, czy w innych miastach oddziały Pekao działają tak, jak u mnie w Elblągu, bo byłam w szoku. Pan bankowiec zakładał mi konto fizycznie przez przeszło 50 minut :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie konto założone w ok. 12 minut.

   5 minut czekałem + 7 minut przy biurku.

   Usuń
 7. Czy ktoś wie gdzie w aplikacji zobaczę oprocentowanie konta oszczędnościowego?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...