Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 150 zł do wzięcia w promocji "Zarabiaj z Kontem Jakie Chcę" w BZ WBK + [AKTUALIZACJA] do 300 zł za wpływy wynagrodzenia

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

23.04.2018

150 zł do wzięcia w promocji "Zarabiaj z Kontem Jakie Chcę" w BZ WBK + [AKTUALIZACJA] do 300 zł za wpływy wynagrodzenia

Wystartowała nowa promocja konta osobistego w Banku Zachodnim WBK.

Zyskaj nawet 450 zł za Konto Jakie Chcę w BZ WBK
Do wzięcia są gwarantowane bonusy pieniężne na sumę 150 zł za otwarcie Konta Jakie Chcę i spełnienie bardzo prostych warunków. A zachęt do skorzystania z propozycji jest więcej, bo opcjonalnie można też skorzystać ze zwrotu za opłacanie rachunków oraz ze stawki 2,7% na koncie oszczędnościowym. No i doszła jeszcze promocja z premią 300 zł za zapewnienie wpływów na konto.

Dla kogo promocja "Zarabiaj z Kontem Jakie Chcę" z premią do 150 zł? Uczestnikiem akcji może być osoba pełnoletnia, która w ciągu 12 miesięcy poprzedzających złożenia wniosku o konto w promocji nie posiadała konta osobistego (prowadzonego w PLN) w BZ WBK.

Dobra wiadomość jest więc taka, że posiadanie innych produktów w tym banku (np. karty kredytowej, kredytu, lokaty, konta firmowego czy konta oszczędnościowego) nie jest przeszkodą w skorzystaniu z promocji. Wtedy też można załapać się na premię (jednak nawet już posiadając dostęp do bankowości internetowej BZ WBK, konto należy założyć zgodnie z poniższymi zasadami).

Nagroda. Premia pieniężna 150 zł (50 + 100 zł) jest wypłacana na konto osobiste - do wykorzystania na dowolny cel (można ją wydać, przelać lub wypłacić).

Zakładając konto w niniejszej promocji, załapiesz się także na promocję z premiami do 300 zł za zapewnienie wpływów na konto. O tej propozycji piszę na końcu.

Zasady promocji. By wziąć udział i zdobyć gwarantowane bonusy na start:
 • złóż wniosek o Konto Jakie Chcę, wyrażając przy tym zgody na kontakt telefoniczny i kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym; 
 • najpóźniej do 23.05.2018 r. zawrzyj z bankiem umowę o konto i wydawaną do niego kartę (Dopasowaną Visa lub Mastercard).

Już za spełnienie powyższych warunków BZ WBK przyzna Ci bonus 50 zł. Ale to nie wszystko. By dostać również dodatkową premię 100 zł:
 • do 17.06.2018 r. wykonaj płatności kartą i/lub BLIKiem na sumę min. 150 zł (transakcje możesz wykonać w dowolnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie)

Premia za otwarcie konta w BZ WBK, jak i premia za płatności trafi na Twe Konto Jakie Chcę do 30.06.2018 r. (nie będzie konieczności uzupełniania danych do wypłaty premii - jak to bywa w wielu innych promocjach; jest więc łatwiej).

Na promocję załapie się pierwsze 3 000 osób, które spełnią powyższe warunki. Z doświadczeń z poprzednich akcji (gdzie też takie ograniczenia obowiązywały i były nawet o wiele niższe) wiem, że bank akcję przeprowadza w taki sposób, by wszyscy, którzy wniosek złożą (i spełnią pozostałe warunki), nagrody otrzymali.

Konto Jakie Chcę - prześwietlenie oferty


Główne cechy konta otwieranego w powyższej promocji to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej; 
 • 0 zł za wydanie karty i 15 zł za jej wznowienie (gdy bank przesyła nowy plastik po upływie terminu ważności dotychczas używanej karty; w przypadku osób do 26. roku życia opłata nie jest pobierana);
 • opłata miesięczna za Kartę Dopasowaną (do wyboru jeden z poniższych wariantów): 
  • 0/5 zł - opłata nie jest pobierana w przypadku wykonania min. 5 płatności na dowolne kwoty lub 
  • 0/5 zł - opłata nie jest pobierana w przypadku wykonania płatności kartą na sumę min. 500 zł lub 
  • 3 zł bez warunków;
 • 0 zł za wypłaty kartą z bankomatów BZ WBK; 5 zł za każdą wypłatę kartą z innego bankomatu w Polsce lub bez opłat w przypadku wykupienia pakietu za 7 zł miesięcznie (w przypadku osób do 26. roku życia wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe).

Zwroty za opłacanie faktur - do 300 zł rocznie. Posiadacze Konta Jakie Chcę korzystać mogą również ze zwrotu 1% wartości rachunków i faktur za prąd, gaz, telewizję, telefon czy Internet opłacanych właśnie z tego konta w BZ WBK. Miesięcznie można zyskać do 25 zł, co w rok da maksymalnie 300 zł. By uzyskiwać zwroty, niezbędne jest jednak zgłoszenie do banku rachunków/faktur, za które chcesz realizować płatności.

2,7% na koncie oszczędnościowym. Osoby posiadające oszczędności do skorzystania z powyższej promocji mogą być zachęcone również dzięki propozycji konta oszczędnościowego, na którym BZ WBK oferuje 2,7% w skali roku (do 100 000 zł) - warunki te są gwarantowane do 30.07.2018 r. Więcej na temat tej oferty piszę tutaj.

Jak zawrzeć umowę o konto w BZ WBK? Po złożeniu wniosku o konto, umowę z BZ WBK zawrzeć można na jeden z trzech poniższych sposobów:
 • za pomocą przelewu weryfikacyjnego z własnego konta w innym banku - w tym przypadku ważne jest, by dane z przelewu (imię, nazwisko, adres) zgadzały się z tymi, które podasz we wniosku. Przelew może być wykonany wyłącznie z wybranych banków (Alior Bank, Bank Pekao, Bank Spółdzielczy we Wschowie - Net Bank, Eurobank, mBank, Raiffeisen Polbank, T-Mobile Usługi Bankowe) i w dodatku tylko gdy Twa tożsamość została tam zweryfikowana (nie otworzysz konta przelewem z banku, w którym konto zostało otwarte przelewem); jeśli wniosek o otwarcie konta w ten sposób z jakiejś przyczyny (np. niezgodność danych) zostałby odrzucony, to możesz złożyć wniosek kolejny (ale wtedy już z inną metodą zawarcia umowy, bo kolejny z przelewem weryfikacyjnym będzie odrzucony);
 • za pośrednictwem kuriera - we wniosku wskazać możesz inny adres niż zamieszkania czy korespondencyjny, więc kurier może przyjechać np. do miejsca Twej pracy lub na uczelnię;
 • za pomocą wideorozmowy z konsultantem banku - by skorzystać z tej opcji niezbędne jest posiadanie przeglądarki innej niż Internet Explorer,

[Aktualizacja] Dodatkowe 300 zł za wpływy na konto


W BZ WBK pojawiła się też nowa promocja, na którą załapać się mogą zarówno obecni posiadacze konta w tym banku (do wzięcia jest 300 zł za zapewnienie wpływów), jak i osoby, które dopiero teraz założą Konto Jakie Chcę (w powyższej promocji).

Nagroda. Do wzięcia jest 6 miesięcznych bonusów w wysokości 50 zł każdy, więc łącznie zarobić można nawet 300 zł.

Zasady promocji. By otrzymywać bonusy:
 • do 30.09.2018 r. w bankowości internetowej lub za pośrednictwem infolinii banku złóż dyspozycję przekazywania wynagrodzenia na Konto Jakie Chcę;
 • najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po złożeniu w/w dyspozycji, zapewnij na konto wskazane w dyspozycji wpływy wynagrodzenia w wysokości min. 1 500 zł. 

Spełnienie warunków będzie weryfikowane przez 6 następujących po sobie miesięcy kalendarzowych (począwszy od miesiąca, w którym wpłynie wynagrodzenie). Premia będzie wypłacana do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym wpłynie wynagrodzenie.

No a teraz czas na wyjaśnienie czym dla banku jest wynagrodzenie. Zgodnie z regulaminem to:
"jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 1500 zł z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury świadczenia ZUS / KRUS /lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski. Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpływy własne w oddziałach lub wpłatomatach banku"

Przydatne dokumenty:

201 komentarzy:

 1. Jak zamknąłem konto 3. maja 2017 to wychodzi na to że od 4-go maja będę się łapał?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczęśliwie możesz się załapać. Bo do promocji łapie się osoba, która "w ciągu 12 miesięcy poprzedzających złożenia wniosku o konto w promocji nie posiadała konta osobistego" (i dobrze, że te 12 miesięcy liczone jest w taki sposób, a nie przed startem promocji, jak to czasem bywa).

   Usuń
 2. 1. Czy za p-wszy niepełny miesiąc jest opłata za kartę pobierana?
  2. Jak już wyrobię te 150 zł płatności to mogę z karty zrezygnować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. Karta w pierwszym miesiącu jest darmowa.
   2. Można po spełnieniu warunków z karty zrezygnować w każdym momencie.

   Usuń
  2. 1. Nie
   2. Tak

   Usuń
  3. A jeśli chcę płacić tylko Blikiem to muszę kartę w ogóle wyrabiać?

   Usuń
  4. Trzeba zawrzeć umowę o kartę debetową (Dopasowaną). Ale później nie ma obowiązku jej utrzymania.

   Usuń
 3. jest też wykluczenie dla byłych klientów,żeby skorzystać z promocji można było posiadać konto dawniej niż 12 miesięcy przed złożeniem nowego wniosku

  OdpowiedzUsuń
 4. Przyznam szczerze, że w idealnym momencie ogłaszają promocję (akurat kończy mi się moneyback z mBanku i jedynym zarabiającym na mnie kontem, przez najbliższe pół roku, będzie Getin). Martwi mnie tylko limit w postaci 3000 osób.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To oczywiste że w drugim dniu promocji limit nie będzie jeszcze wykorzystany. Spójrz na inne promocje. 1500 w BGŻ a promocja grubo od 2 tyg. ciągle jest.

   Usuń
  2. Dowiadywałem się w tej sprawie. Liczba spływających wniosków jest przez bank na bieżąco monitorowana i ustalenie jest takie, że gdy będzie się zbliżać do wyczerpania to będą informacje na ten temat :)

   Usuń
 5. Jestem pełnomocnikiem do konta rodziców. Czy mogę wziąć udział czy to mnie wyklucza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pełnomocnictwo do konta to inna relacja niż jego posiadanie lub współposiadanie, więc warunek udziału będzie spełniony.

   Usuń
  2. Potwierdzam. W innej promocji przy takiej samej definicji uczestnika załapałem się na premię mimo bycia pełnomocnikiem.

   Usuń
 6. Mr. Złotówa, a gdzie w regulaminie jest mowa o tym, że karta mobilna może być zamiast karty dopasowanej? Je tam widzę, że warunkiem jest umowa o kartę debetową i płatności kartą debetową, a w definicji karty debetowej jest tylko karta dopasowana.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karta mobilna pojawia się w definicjach; była dopuszczalna w innych promocjach... i to wprowadziło w błąd. Dzięki za czujność.

   Usuń
 7. Czy jest możliwość w tej promocji zrealizowania warunku z wynagrodzeniem przelewami ze swojego konta z innego banku? Ktoś wie jak to wyglądało w poprzednich edycjach promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tej promocji nie ma nawet wymogu wpływów na konto :) Oczywiście przydadzą się do korzystania z konta (chociażby na potrzeby wydania 150 zł kartą i/lub BLIKiem), ale je można wpłacić/przelać nawet z własnego konta w innym banku.

   Usuń
 8. Witam
  Mam pytanie z innej beczki panie Złotówka - ostatnimi czasy otworzyłem kilka kont w ramach bankobrania i niedługo pewnie trzeba będzie zamykać po wyczerpaniu promocji, i tu się rodzi pytanie czy umowa ramowa jest z automatu otwierana przez banki do kont i jak konto zamknę to umowa ramowa też jest wypowiadana ,czy umowy ramowe trzeba osobno wypowiadać? Proszę o odpowiedź mr. Złotówa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lepiej zaznacz że umowę ramową też chcesz wypowiedzieć.

   Usuń
 9. Mam konto u nich oszczednosciowe zlozylem wniosek z weryfikacja przelewem i zanim jeszcze zrobilem przelew to dostalem sms'a ze wiosek zostal odrzucony, oszczednosciowe tez przez przelew zakladalem i bylo ok, zrobilem i tak ten przelew ciekawe co z tego bedzie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to musisz teraz założyć z kurierem. Przerabiałem to w ich innej promocji.

   Usuń
  2. Ogólnie to dzwonili do mnie z banku w sprawie tej nieudanej wczorajszej próby założenia konta, ale w tym samym czasie zakładałem konto przez wideokonferencje i konto założone.

   Usuń
 10. ...niby uczestnik promocji nie może posiadać konta w WBKu od co najmniej 12 miesięcy...

  ...ale przelew weryfikacyjny można wysłać z WBKu :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Po wypłacie nagród mogę zamknąć konto?

  OdpowiedzUsuń
 12. Dostałem dwa maile - jeden o odrzuceniu wniosku, a drugi żeby przelać 1 pln w celu weryfikacji. Przelew poszedł. Czekać na weryfikację czy zakładać konto w inny sposób?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej złóż wniosek o otwarcie konta w inny sposób.

   Usuń
 13. Promocja polecaj bank jeszcze w wbk jest, ale przy wypełnianiu wniosku nie ma tego pola do uzupełnienia... w tej promocji polecam bank nie działa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wniosek o konto w promocji z premią 150 zł musi być złożony za pośrednictwem dedykowanej strony, a tam we wniosku brak pola na wpisanie kodu polecenia. Nie da się więc połączyć. I w sumie to dość powszechne - banki nie chcą płacić podwójnie.

   Usuń
 14. Jest wymóg wydania 150 zł kartą, żeby otrzymać premię. Czy zaliczą mi jak zrobię płatność na REVOLUT?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zaliczają transakcje we wszystkim co naziemne i w internecie, wykluczeń brak. Więc odpowiedź masz :)

   Usuń
 15. A jak sprawdzić kiedy zostało ostatnie konto w WBK zamknięte...??nie pamiętam czy było to w zeszłym roku czy dwa lata temu...

  OdpowiedzUsuń
 16. Mr Złotówa
  Proszę o poradę.
  Chcę polecić żonie Konto Jakie Chce. Ona ma już kilka kont 123,nieaktywowaną kartę BZWBK/ tylko do wpłat i wypłat w bankomatach BZWBK/ i chce przelewać tam wynagrodzenie. Da się to zrobić abym ja dostał 100zł za polecenie i ona 450 za konto i wynagrodzenie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Program poleceń nie łączy się z powyższą promocją.

   Zaś z programu poleceń: "Osoba polecana to osoba pełnoletnia, która nie posiadała konta osobistego (i karty debetowej lub karty debetowej mobilnej) lub karty kredytowej od 1.12.2017 r.". Jeśli więc żona posiada Konta 123 to się nie łapie ani na promocję z premią 150 zł, ani na otwarcie konta z polecenia. Może jedynie wziąć udział w promocji z premią do 300 zł za wynagrodzenie.

   Usuń
 17. Czy konto można założyć w oddziale?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja dostępna jest wyłącznie za pośrednictwem dedykowanej strony i do otrzymania premii do 150 zł kwalifikują wyłącznie wnioski tam złożone i sfinalizowane w opisany sposób (a więc zawarcie umowy musi nastąpić przelewem, przez kuriera lub podczas wideorozmowy).

   Usuń
 18. Mr. Złotówa
  Dzięki za wyjaśnienie.

  OdpowiedzUsuń
 19. A ktoś może wie, w jakich godzinach jest dostępna ta opcja z założeniem przez videorozmowę? Popołudniu pracują?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pół godziny temu można było założyć przez wideorozmowę więc np do 19 są.

   Usuń
 20. Czy chcąc otrzymać premię 300 zl za wplywy 1500 zl na konto, może to być przelew z konta np koleżanki w innym banku czy musi byc od pracodawcy?

  OdpowiedzUsuń
 21. Czy jest prawdą,że zawarcie umowy o konto za pośrednictwem kuriera podlega opłacie w wysokości 50zł? W tabeli opłat i prowizji jest info o tym,iż dostarczenie karty oraz pin podlega każdorazowo takiej opłacie.Czy to samo tyczy się zawarcia umowy o konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest opłata za dostarczenie karty przez kuriera - wyłącznie na życzenie klienta. Standardowo karta dostarczana jest listownie (na koszt banku), a umowę kurier dostarcza bez kosztów dla klienta (płaci bank).

   Usuń
 22. Jak sie można dowiedzieć czy nie została już wyczeprana pula 3000 nagród ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W chwili obecnej pula jest ciągle dostępna. Gdy będzie się zbliżać do wyczerpania, mam dostać info (którym oczywiście się podzielę).

   Usuń
 23. Przedziwny to bank - najpierw dwukrotnie próbowałem poprzez przelew,ale dwukrotnie wniosek odrzucony. Kolejne podejście poprzez video - dokumenty porobione i nastąpił problem z głosem,pani była miła i poinformowała, że oddzwoni - faktycznie oddzwoniła, ponownie połączyłem się video, dokończyliśmy formalności i konto założone. Wieczorne wchodzę w system transakcyjny i wielkie zdziwienie - mam założone DWA konta :-) . Cud. To może i nagroda podwójna? ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziś próbowałem wyjaśnić skąd się wzięło drugie konto i na chwilę obecną nie mogą dojść na jakiej podstawie ono zostało utworzone. Nie spotkałem się jeszcze z taką sytuacją aby utworzono konto bez wiedzy osoby zainteresowanej i nie można dojść na jakiej podstawie. Wyjaśnianie trwa a ja mam poważne wątpliwości co do bezpieczeństwa kont w tym banku.

   Usuń
 24. Nie boicie się zakładać konta, wysyłając zdjęcie dowodu osobistego? Mnie to odstrasza od tej promocji. W videorozmowie też robią zdjęcie dowodu, dodatkowo twarzy i wszystko to trzymają w swojej bazie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trafiają jednak do banku a nie do byle jakiejś firmy. No i nawet bez kserokopii dowodu bank wie o tobie więcej niż można się dowiedzieć z dowodu. Normalnie gdzie indziej ksera dowodu bym nie dał ale w banku przeszkód nie widzę. Poza tym nawet GIODO potwierdził że banki mogą żądać.

   Usuń
  2. Wrzutka zdjęcia (JPEG) jest na stronie szyfrowanej HTTPS (Hypertext Transfer Protocol Secure) - to pierwsze primo. Drugie, to chodzi tu o banki, które maja zupełnie inny status w tej kwestii niż np. hotel czy wypożyczalnia kajaków.

   PS. Kiedyś zrezygnowałem z pokoju w hotelu, gdy jakaś blondynka z recepcji się upierała, że jest to rzekomo obowiązkowe.

   Usuń
 25. Jaka firma kurierska jeździe z umowami??

  OdpowiedzUsuń
 26. Czy mając już uprzednio konto jakie chce jeśli zaznaczyłem w ustawieniach opcję przelewu wynagrodzeń to czy te 1500 zł co miesiąc musi wpływać z jakiegoś rachunku firmowego czy może to być na przykład prywatne konto żony w innym banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz to na końcu wyjaśnione przez Mr.Złotówa cyt:
   No a teraz czas na wyjaśnienie czym dla banku jest wynagrodzenie. Zgodnie z regulaminem to:
   "jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 1500 zł z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury świadczenia ZUS / KRUS /lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski. Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpływy własne w oddziałach lub wpłatomatach banku"

   Usuń
  2. No i nadal nie wiem czy mąż ze swojego konta może wysłać 1500zł tytułem wypłaty, bo jest mowa, że nie miedzy rachunkami własnymi czyli nie z moich kont. A z męża?

   Usuń
  3. Nadal nie wiem czy mąż może tytułem wynagrodzenia 1500zl mi wpłacić,bo mowa o rachunkach własnych,że nie można,więc jak?

   Usuń
  4. Na innym konkurencyjnym blogu wypowiadał sie niby reprezentant Bzwbk i stwierdził, że tylko liczą się polecenia przelewu wynagrodzenia złożone przez bank. Te formularze przeznaczone do wypełnienia i samodzielnego dostarczenia do pracodawcy nie mają być brane pod uwagę.

   Usuń
  5. Później zmienili stanowisko. Komentarz BZ WBK tutaj:
   http://bankobranie.blogspot.com/2018/04/promocja-dla-obecnych-klientow-bz-wbk-300-zl-za-wynagrodzenie.html?showComment=1525078275144#c6378125079397149367

   Usuń
 27. Jak szybko od wysłania wniosku przyjdzie kurier? I czy może przyjść o jakiejś konkretnej umówionej godzinie czy przychodzi jak chce?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie kurier był po kilku dniach. Bodaj we wtorek czy środę wniosek składałem, a przyjechał w poniedziałek. Dzwonił rano umówić się.

   Usuń
 28. Czy można jeszcze załapać się na promocję? Jeżeli ktoś posiadałby taką informację, to proszę o wiadomość.

  Pozdrawiam i dziękuję za prowadzenie bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 29. A ja tak spytam dlaczego nie ma nigdzie tej oferty na stronie Bzwbk?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obydwie promocje są na stronach banku... ale tę z premią 150 zł na start faktycznie nie sposób znaleźć z poziomu strony głównej. Tak jest nie tylko w przypadku BZ WBK, ale większości innych promocji w pozostałych bankach. Przyczyn jest kilka.

   Ze strony internetowej przede wszystkim korzystają obecni klienci. Banki wychodzą z założenia, że nie warto ich denerwować co rusz nowymi promocjami dla nowych klientów, gdy ci obecni często muszą płacić za konto czy inne usługi, a na start też nic nie dostali. Choć tu akurat BZ WBK jest wyjątkiem, bo promocja z premią do 300 zł za wpływy wynagrodzenia jest też dla obecnych klientów, ale pokrzywdzeni są jednak ci którzy dotąd zapewniali wpływy wynagrodzenia.

   Owszem, na stronę banku trafiają też nowi klienci, którzy konto chcą dopiero założyć. Ale skoro tam trafili to w jakiś inny sposób zostali do tego zainspirowani (np. reklamą w prasie czy tv, więc bank już poniósł koszty z tego tytułu, by klienta skłonić do zainteresowania swymi produktami) lub dostali rekomendację od znajomego. Gdy taki klient gotów jest założyć konto bez dodatkowych gratyfikacji... to nie ma już potrzeby "narzucać" mu się z promocją ;)

   Banki celem pozyskiwania klientów działają jednak wielotorowe. Inne sposoby na pozyskiwanie klientów mają pracownicy oddziałów, a inne dział obsługi internetowej, który może też pozwalać sobie na dodatkowe wsparcie poprzez akcje specjalne, jak ta powyższa z premią 150 zł (ma bowiem zupełnie inne, niższe koszty działania).

   Usuń
  2. Powiem tak, moje pytanie było trochę prowokacyjne.A dlaczego? Bo odniosłem wrażenie, że te linki do promocji to nic innego jak program poleceń na którym można zarobić.

   Usuń
 30. Czy jesli odrzucili mi wniosek ze względu na inne dane (potwierdzalam przez przelew weryfikacyjny) w to mogę jeszcze raz złożyć wniosek i wybrać inne potwierdzenie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz złożyć kolejny wniosek. Ale teraz z kurierem albo wideorozmową.

   Usuń
 31. Premia 50 zł zostanie dodana dopiero po aktywacji karty w panelu banku, czy od razu po podpisaniu umowy? Karte zamowilem podczas podpisywania umowy przez internet, z tego co pamietam widniala tam taka opcja "zamow karte".

  OdpowiedzUsuń
 32. Premia 50 zł zostanie dodana od razu czy dopiero po aktywacji karty ktora dojdzie do mnie poczta? Karta zamowiona, podczas podpisywania umowy, widniala tam zakladka zamow karte.

  OdpowiedzUsuń
 33. Konto założone, karta w drodze a ja w międzyczasie przelałem już kilka stöwek i aktywowałem mobilną karte. Wykonalem też już płatności w celu spełnienia warunków do otrzymania nagrody. Teraz jednak naszła mnie taka wątpliwość. Otóż czy gdy już otrzymam kartę tą właściwą a będę placił dalej mobilną (telefonem) to czy te płatności zalicza się do zwolnienia opłaty za kartę? No bo w sumie "plastik" nie był użyty a mobilna ma inny własny numer.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mobilna karta jest odrębna i do obrotu plastikiem się nie liczy z tego co kiedyś się dowiadywałem. W p-wszym niepełnym miesiącu kartę masz za darmo. Ma ustawioną opłatę 3 zł ale możesz ją zmienić.

   Usuń
  2. Aha, a te 150 zł wydać musisz plastikiem albo Blikiem.

   Usuń
 34. Witam! założyłam już konto w bzwbk i chciałabym założyć takie same konto mężowi, tylko to ja będę używać obu kart. Moje pytanie jest takie: czy zakładając konto mężowi mogę podać swój numer telefonu i adres email??? Czy te dane muszą być inne?

  OdpowiedzUsuń
 35. Dziękuję! Mam jeszcze jedno pytanie. Po jakim czasie mogę zrezygnować z karty i z konta w banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z karty po wykonaniu płatności. Z konta po wypłacie premii

   Usuń
 36. Wnioski jeszcze są czy pula już wyczerpana?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Świeża informacja z dziś: promocja jest nadal dostępna.

   Usuń
 37. Konto założone. Karta aktywowana i pin nadany. Mam ustawioną opłatę 3 zł za kartę. Jak ją mogę zmienić np na tę opcję ze zwolnieniem za 5 płatności?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Twoje produkty => Karty => Usługi => Opłata za kartę

   Usuń
 38. Po jakim czasie zostanie dodana premia 50 zł (za zgody i zawarcie umowy o konto i kartę)? Tydzień, dwa, miesiąc?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do końca czerwca (podejrzewam, że wszyscy otrzymają w tym samym czasie).

   Usuń
 39. Mozna jeszcze załapać się na promocję czy pula wyczerpana?

  OdpowiedzUsuń
 40. Data zawarcia umowy to dzień przyjazdu kuriera, czy dzień w którym papiery wrócą do banku? Bo kurier ma przyjść dziś.. nie wiem czy przez to spełnię warunki...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ta data z którą ty podpiszesz umowę

   Usuń
 41. Czy wpływ na koncie te 1500 może być łączony tzn. z wynagrodzenia i z renty ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie jest zapis że wpływ ma być jednorazowy na minimum 1,5 tys.

   Usuń
  2. Nie ma konieczności jakichkolwiek wpływów na KJC

   Usuń
  3. Potwierdzam.

   Usuń
  4. Dla promocji z premiami za wpływ wynagrodzenia wymóg jest.

   Usuń
 42. To jest jednak wyjątkowo wkurzający bank. Pomijam już to, że konto można zamknąć tylko w placówce, ale nawet z karty nie można zrezygnować przez bankowość internetową, bo u nich zastrzeżenie karty nie skutkuje jej zamknięciem, tylko automatycznym wysłaniem nowej karty. Rezygnacja z karty tylko w placówce i banku nie interesuje, że do najbliższej placówki masz 60 km. Zaraz ktoś pewnie odpowie, że można skorzystać z kanału wideo, ale przecież nie każdy ma takie możliwości techniczne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kartę i konto od około pół roku można zamknąć na infolinii.

   Usuń
  2. To chyba ostatni z banków działających w Polsce, w którym nie ma możliwości zamknięcia konta, kartyu oraz EKK poprzez internet - żałosne!

   Usuń
 43. Czy jak wczoraj złożyłem wniosek za pośrednictwem kuriera to załapię się na promocję 50+100 zł? Umowa będzie podpisana po 23 maja.

  OdpowiedzUsuń
 44. Czy załapię się jeszcze na promocję jak wczoraj złożyłem wniosek za pośrednictwem kuriera?

  OdpowiedzUsuń
 45. Od sierpnia BZ WBK ma wprowadzić darmowe przelewy natychmiastowe z KJCh! :) :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wycofuje też opłatę za Przelew24, za konto oszczędnościowe VIP, zlecenia stałe. Ale kk będzie trzeba płacić nie 5 a 10 razy miesięcznie dla uniknięcia opłaty :(

   Usuń
  2. Alior ma 5 przelewów miesięcznie za friko na KJO.

   Usuń
  3. Dziś przyszła płytka ze zmianami i muzyką Pendereckiego.

   Usuń
  4. Konto Idealne daje 2 przelewy ekspresowe za darmo.

   Usuń
  5. Anonimowy29 maja 2018 18:46 no ale wtedy wykorzystujesz jedną KORZYŚĆ a tylko 2 są za friko. Nie lepiej moneyback i 3% na KO brać?

   Usuń
 46. Jest p-wsza premia 50 zł z tytułem "Nagroda - 300 z³. za wynagrodzenie"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy premię uzyskałeś dzięki prawdziwemu przelewowi wynagrodzenia od pracodawcy czy spróbowałeś inaczej? :)

   Usuń
 47. Miałem ustawione w systemie aby opłata za kartę była 0-5 zł (czyli 5 operacji - wykonane) no i jakimś cudem została mi pobrana opłata o kwocie uwaga 3 zł za kartę. Złożyłem reklamację, dostałem sms "reklamacja rozpatrzona pozytywnie pomimo, że opłata jest zgodna z naszą taryfą". Pytam się jak to możliwe ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zmiana zawsze obowiązuje od nowego okresu rozliczeniowego. Pytanie kiedy dokonałeś tej zmiany? Domyślnie ustawione jest 3 zł ale pierwszy miesiąc (kalendarzowy) jest zwolniony z opłaty. Może było tak, że zmianę zrobiłeś za późno ale bank w ramach dobrej woli postsnowił Ci podarować?

   Usuń
  2. Mi za p-wszy miesiąc też pobrali. Poszła reklamacja. Ale zgodnie z TOIP nie powinni.

   Usuń
  3. Na jaki zapis można się powołać? Nigdzie żadnej informacji nie widzę

   Usuń
  4. W Taryfie Opłat i Prowizji, Postanowienia Ogólne, pkt. 5.2.:
   "5.2. Debetowe karty płatnicze do rachunków płatniczych / inne instrumenty płatnicze i czynności z nimi związane
   Karty debetowe: Pobierane są:
   (...)
   b) opłaty za kartę: – okresowo w cyklach miesięcznych – do 10-tego dnia każdego miesiąca kalendarzowego (włącznie) następującego po miesiącu kalendarzowym, którego dotyczą, z zastrzeżeniem, że opłata nie jest pobierana za miesiąc, w którym została podpisana umowa".

   Usuń
  5. Dostałem dokładniejsze wyjaśnienie i okazało się że zmiany dokonałem 02.05, konto było otwarte chyba w kwietniu.

   Usuń
 48. Transakcje kartą muszą być wykonane do 17.06. Transakcje muszą być zaksięgowane również do 17 czerwca czy liczy się tylko data ich wykonania?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak regulamin nic nie mówi o zaksięgowaniu w tym czasie to wystarczy wykonanie. A pewnie jest tylko o wykonaniu bo teraz UOKiK banki niedawno jakoś przycisnął do tego by brać pod uwagę wykonanie a nie księgowanie przy rozliczaniu warunków zwolnienia z opłat. Więc to też może się rozciągać na weryfikowanie innych warunków. Jak te w promocjach.

   Usuń
 49. Wypłacali już te 150 zł?

  OdpowiedzUsuń
 50. Mi już wyplacili dziś 150zl, lecz za wynagrodzenie jeszcze czekam. Na infolinii zapytałem się czy kwalifikuje się jak wypełniłem formularz i zaniosłem wniosek do pracodawcy to mi powiedzieli, ze nie ma problemu, lecz jak rozmawiałem na czacie z doradcą to mnie poinformowali, ze jednak się nie kwalifikuje. Zobaczymy co z tego wyjdzie. A przelewy już przychodzą na konto od czerwca.

  OdpowiedzUsuń
 51. Jest premia 150 zł! Czekam jeszcze na 50.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 50 zł będzie pewnie pod koniec miesiąca. W zeszłym było 30-go.

   Usuń
 52. Potwierdzam, też dzisiaj otrzymałem 150.

  OdpowiedzUsuń
 53. Czy to nie dziwne, że jeszcze nie dostalam 150 zl?

  OdpowiedzUsuń
 54. Ja też jeszcze nie dostałem 150 zł . Dziwny to bank , że jedni dostają , a inni jeszcze nie.

  OdpowiedzUsuń
 55. Dwa wnioski złożone one w tym samym dniu ja dostałem premię a żona nie.

  OdpowiedzUsuń
 56. Na jednym koncie weszło na drugim nie.
  Po kontakcie z konsultantem na czacie otrzymana informacja jest taka, że w dniu jutrzejszym 30.06.2018) pojawi się lista "nagrodzonych" w promocji.
  Jaka będzie weryfikacja i identyfikacja tej listy - nie wiadomo :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No chyba na głowy poupadali!!!
   Jaka lista nagrodzonych ? . Przecież w tej promocji chodziło o spełnienie warunków.

   Usuń
 57. Na stronie https://static3.bzwbk.pl/asset/z/a/r/zarabiaj-z-kjc-agora-zwyciezcy_86684.pdf - jest lista zwycięzców . Ale zawiera ona tylko 1800 pozycji , a nie 3000 .
  Jednym słowem porażka banku !!! .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widocznie tyle osób skorzystało. Promocja nie skończyła się przedterminowo.

   Usuń
  2. Warunki spełniłem a na liście mnie nie ma, zaraz idzie reklamacja

   Usuń
 58. Dzisiaj wpadło 5 dych za wynagrodzenie

  OdpowiedzUsuń
 59. U mnie warunki spełnione ale 150 zł brak. Jest chociaż 50 zł. Czekam do niedzieli i ślę reklaamcję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I mnie w rodzinie z 3 osób 2 dostały.

   Usuń
 60. Też nie dostałam a warunki spełnione, Poszła reklamacja... Wrrr oj WBK-u nie ładnie tak. A.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dwie reklamacje wysłałam, na żadną bank nie raczył odpowiedzieć ale na szczęście wczoraj pieniądze pojawiły się na koncie :) A.

   Usuń
 61. A jak skladacie reklamację? Osobiście w banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja przed chwilą złożyłem reklamację w formie elektronicznej poprzez usługę BZWBK24 Internet.
   Jednym słowem - WBK się nie popisał oszukując klientów.

   Usuń
  2. Ja też wysłałem wiadomością w bankowości.

   Usuń
  3. Co wmalowaliście w treści reklamacji w wiadomości w bankowości ?

   Usuń
  4. Wziąłem udział w promocji "Zarabiaj z Kontem Jakie Chcę". Mimo spełnienia warunków promocji, premii nie otrzymałem w regulaminowym terminie. W związku z powyższym składam reklamację celem zweryfikowania przez bank i wypłaty premii wraz z odsetkami ustawowymi należnymi za zwłokę.

   Usuń
  5. Ja napisałem, żeby nie wysyłali odpowiedzi listownie, bo to jedynie opóźnia czas na odwołanie i naraża ich na niepotrzebne koszty :)

   Usuń
  6. @Anonimowy 1 lipca 2018 10:47

   Ciekawe ile wynoszą obecnie odsetki ustawowe należne za zwłokę? Wciąż 4-krotnośc WIBID-u?

   Usuń
  7. To chyba najlepiej ulokowana kasa na obecną chwilę :)

   Usuń
 62. Teściowa róównież nie otrzymała premii 150 zł pomimo spełnienia warunków.Właśnie poszła reklamacja.50 zł za wynagrodzenie wpłyneło.

  OdpowiedzUsuń
 63. Z tymi 50 zł to nawet się wyrwali przed czasem. Miało być w miesiacu nastepujacym po wpłynięciu wynagrodzenia a tu w tym samym już mam kasę.

  OdpowiedzUsuń
 64. Ale chamstwo. Oczywiście nie dostałam 150 zł, konto założone na początku trwania promocji, warunki spełnione.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pisz reklamację. Bankobiorca bez reklamacji to jak żołnierz bez karabinu 😉

   Usuń
 65. Ma ktoś może wzór takiej reklamacji?

  OdpowiedzUsuń
 66. Słuchajcie mam pytanie co do konta oszczędniściowego w tym banku. Założyłam ale teraz znalazłam lepszą ofertę oprocentowania i chcę zamknąć ale pytanie czy da się przez internet to zrobić? Konto zostawiam bo premia za wpływy wynagrodzenia. Ktoś pomoże?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli masz możliwość odbycia tzw. wideo-rozmowy (jedna z opcji "Konakt") to tak. W innym przypadku tylko oddział - tam czas wciąż stoi w miejscu!

   Usuń
 67. Ja również warunki spełniłem, ale premii nie otrzymałem... Nie ma mnie też na liście zalinkowanej powyżej. Jak dziś za dnia nie przyhdzie premia to też pójdzie oczywiście reklamacja.

  Po Waszych komentarzy widzę, że w tej promocji to dosyć powszechny problem, sporo osób nie dostało premii mimo spełnienia warunków. Mam nadzieję, że ogarną temat jak najszybciej.

  OdpowiedzUsuń
 68. U mnie odpowiedź na reklamację taka że to przez brak zgód. To jednak jest łatwe do uwodnienia że się mylą. Poszła kolejna reklamacja.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie może być ani pomyłka, ani aż tak rażący brak kompetencji z ich strony - to po prostu z góry zamierzona gra na zwłokę!

   Usuń
  2. To już Ci odpisali ?. Ja wciąż czekam na odpowiedź na moją reklamację .
   Po tej wpadce BZWBK - totalnie się do nich zraziłem i zamykam konta zaraz po rozpatrzeniu reklamacji .

   Usuń
  3. Mnie tak odpowiedzieli na infolinii. Teraz poszła reklamacja. I na umowie i w systemie mam wszystkie zgody na tak.

   Usuń
  4. Mnie też odpowiedzieli , że nie ma zgód , ale sprawdziłem na umowie i w systemie transakcyjnym i wszystkie zgody są . Poszła reklamacja , ale SMRÓD po BZ WBK pozostał.

   Usuń
  5. Kto i dlaczego próbował wprowadzić w błąd używając tak żałosnego 'tłumaczenia'?

   Usuń
 69. A jak udowodnić że takowe zgody były bo i ja taką odpowiedź otrzymałem a nie mogę znaleść umowy:(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To akurat proste, bo w umowie powinny być te oświadczenia. Nie mam jej teraz do wglądu, ale z tego co kojarzę to było mniej więcej na stronie 4 lub 6 - taka tabelka tam powinna być i w niej właśnie zgody.

   Usuń
  2. To po prostu jedno wielkie oszustwo :/ Moje dwie koleżanki również premii nie dostały, normalnie komedia

   Usuń
  3. Dołączam się do oburzonych, również u mnie brak bonusa za spełnione warunki!!!
   Joanna

   Usuń
  4. Sytuacja jest niesympatyczna. Ale jednak na chwilę obecną sugerowałbym nie wyciągać tak daleko idących wniosków i nie stawiać oskarżeń. Więcej o tym co teraz warto zrobić, piszę tutaj.

   Usuń
  5. Złotówa, sytuacja nie jest 'niesympatyczna' - to zwyczajnie wygląda na sabotaż. Jaka firma świadomie strzela sobie tak ewidentnie w stopę?

   Usuń
  6. Nie myli się ten kto nic nie robi. A jeśli ktoś ma inne zdanie to chyba siedzi na bezrobociu i jest roszczeniowcem. Zrobili coś źle, popełnili błąd, ale najważniejsze że naprawili i premie są.

   Usuń
 70. Właśnie poszła reklamacja. Posiłkując się odpowiedziami na Wasze zgłoszenia, postanowiłem zrobić krok w przód i od razu wysłać im w załączniku swoją umowę na dowód tego, że od początku mam wszystkie zgody zaznaczone. Treść reklamacji:

  "Otworzyłem niniejsze konto osobiste, biorąc udział w promocji "Zarabiaj z Kontem Jakie Chcę". Mimo spełnienia wszystkich warunków promocji, premii nie otrzymałem w regulaminowym terminie (do 30.06). W związku z powyższym składam reklamację celem zweryfikowania sprawy przez bank i wypłaty należnej premii.

  Chciałbym nadmienić, iż wszystkie zgody marketingowe, których zaznaczenie było wymagane w promocji, mam zaznaczone. Na dowód tego faktu, przesyłam w załączniku plik pdf z umową, który otrzymałem w momencie otwarcia konta (konto otwierane było za pomocą połączenia wideo). W niniejszej umowie wszystkie możliwe zgody są zaznaczone na "Tak".

  Proszę o bezzwłoczne rozpatrzenie sprawy."

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za wzór treści reklamacji . Przyda się .
   Z drugiej strony dziwię się , że taki bank wykazuje się tak wielką niefrasobliwością w stosunku do klientów , którzy mu zawierzyli.
   Strach pomyśleć co mogą zrobić z naszymi pieniędzmi na kontach u nich .

   Usuń
  2. Dzisiaj dostałe wpłatę wpis KJC reklamacja, pozdrawiam WBK i trochę im współczuję fajna promocja a tu poszło coś nie tak.

   Usuń
 71. Miałem reklamację wysyłać dzisiaj ale premia w końcu wpłynęła.

  OdpowiedzUsuń
 72. Złożyłem reklamacje i po 24h dostałem należny przelew, tak że nie ma co się denerwować, coś im tam się źle skalkulowano i liczą, że nie wszyscy złożą reklamacje.

  OdpowiedzUsuń
 73. Jeżeli wynagrodzenie otrzymałem 2 sierpnia, to premia powinna wpłynąć do końca września? Dobrze rozumiem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, bonus wpada do końca miesiące kalendarzowego następującego po miesiącu w którym wpłynęło wynagrodzenie.

   Usuń
 74. Z połowie sierpnia złożyłem wniosek do banku dyspozycje przelewu wynagrodzenia na moje konto. Pod koniec sierpnia wynagrodzenie zostało przelane na moje konto. We wrześniu odezwałem się w sprawie pierwszej nagrody 50 zł - otrzymałem informacji że nie otrzymam z powodu że nie mam do konta wyrobionej karty. W regulaminie faktycznie jest zapis że trzeba mieć wyrobioną kartę. Wyrobiłem kartę, wynagrodzenie za IX zostało przelane. Teraz słyszę od banku że nagrodę w X też nie otrzymam ponieważ interpretacja jest taka w momencie składania wniosku trzeba już posiadać kartę a nie dopiero potem i nagroda 6x 50 zł mi nie przysługje. Twoim zdaniem interpretacja pracownika banku jest właściwa? Bo jak rozmawiałem z poprzednimi w momencie wyrabiania karty żaden tego tak nie ujął.
  dziękuje

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji (§ 3. pkt. 1) mówi o tym, że uczestnikiem promocji może być osoba, która od 1.01.2018 r. nie otrzymuje wynagrodzenia na konto w banku i posiada Konto Jakie Chcę oraz kartę Dopasowaną. I dalej (§ 5) mówi o tym, że trzeba złożyć dyspozycję przekazania wynagrodzenia na konto.

   W momencie gdy wpłynęło Twe p-wsze wynagrodzenie (w sierpniu) nie byłeś uczestnikiem promocji (z powodu braku karty).

   Gdy wpłynęło kolejne wynagrodzenie i miałeś już kartę to niestety nie był spełniony warunek braku wpływów wynagrodzenia od 1.01.2018 r.

   Jednak sugerowałbym złożyć reklamację i zasugerować, że od początku wolą było wzięcie udziału w promocji, a ostatecznie warunki zostały jednak spełnione (jest konto, jest karta, była dyspozycja przeniesienia wynagrodzenia, są wpływy). Może więc chociaż od tego drugiego wpływu bonusy bank zacznie naliczać? (czyli chociaż 5 x 50 zł).

   Usuń
 75. dziękuje:), poczekać Twoim zdaniem do końca października czy już składać reklamacje??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może jeszcze zaczekaj. A nuż wpadnie (nie takie rzeczy się już działy).

   Usuń
  2. Dominik Z, ja na Twoim miejscu zaczekałbym do dnia, w którym będą wypłacać premie za wrzesień. Na pewno uczestnicy tej promocji pochwalą się wtedy na Bankobraniu, że kasa wpłynęła - wtedy sprawdzisz, czy u Ciebie też jest, czy nie. Na razie jeszcze nie wypłacali.

   Usuń
 76. Oj zgadza się..nie takie rzeczy się działy....a mam jeszcze pytanie. Jeżeli mnie nie skreślą definitywnie i przyznają mi tą premię to dlaczego 5x50 zł napisałeś a nie 6x50 zł ? Dlatego że pierwszy wpływ na konto był już w VIII ale że nie miałem karty to 1x50 przepada definitywnie?

  OdpowiedzUsuń
 77. Witam. Czy ktoś już otrzymał w X wpłatę 50 zł za wynagrodzenie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak ktoś już dostanie to prośba o info, dziękuje

   Usuń
  2. Dziś wypłacili premie za wpływ wynagrodzenia we wrześniu.

   Usuń
  3. Dzisiaj otrzymałem 50 zł. Super sprawa, to już 5 miesiąc. Pozostaje jeszcze tylko jeden wpływ 50 zł. Do tej pory już 400 zł (150 i 5 x 50). Konto i tak zostawię choćby ze względu na błyskawiczne przelewy za darmo. Dodatkowo co miesiąc dochodzą zwroty za rachunki (internet, gaz itd.).

   Usuń
  4. Ja nie dostałem swoich pierwszych 50 zł, dać im szanse do jutra czy wszyscy dostają w jednym terminie i składać reklamacje?

   Usuń
  5. Składaj reklamację, wszystkim wypłacają w jednym terminie.

   Usuń
  6. Złożyłem, zobaczymy jak podejdą bo w moim przypadku na początku nie miałem karty do konta, dopiero ją wyrobiłem później.

   Usuń
  7. Teoretycznie bank ma czas do końca miesiąca. I te terminy wypłat mogą być jednak różne, bo ja za wrzesień bonus dostałem już 19.10., a żona za wrzesień nie dostała do dziś.

   Usuń
  8. Reklamacje uznali. Rozpatrywali około 10 dni, po której odpowiedzi smsem $$ była po 3 dniach.

   Usuń
 78. Witam, czy przy promocji 50 zł za wynagrodzenie trzeba mieć do końca (6 mies.) aktywną kartę? Aktualnie mam aktywną, bonusy wpadają, ale z niej nie korzystam i ze wzgl. na niepotrzebne opłaty chciałabym ją dezaktywować.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ale 5 transakcji to problem zrobić? Kupujesz bułki lub inne drobnostki i po sprawie.

   Usuń
 79. Dziś wypłata 50 zl za pensje :)

  OdpowiedzUsuń
 80. No i wczoraj ostatnie 50 zł za wpływ wynagrodzenia. Tak więc "Super sprawa" jest do końca super i to pomimo zmiany z BZ WBK na to brzydkie Santander (naprawdę nie mogę się przyzwyczaić do tego IMHO okropnego wyglądu). Dobrze że mają te przelewy natychmiastowe Express Elixir i BlueCash oraz zwroty za opłacone rachunki.

  OdpowiedzUsuń
 81. Potwierdzam u mnie też wpłynęło 50 zł wczoraj:). Mimo że reklamacje składem wcześniej bo karty nie miałem, to uznali i na początku listopada przelali 100 zł.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...