Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Lubię to polecam - II edycja promocji Banku Millennium

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

3.04.2018

Lubię to polecam - II edycja promocji Banku Millennium

Moneyback 10%, bon 80 zł do Empiku lub Zalando, 4 bilety do kina lub lokata 4%. To nagrody, które zdobyć można w programie poleceń Banku Millennium.

program poleceń Lubię to polecam - edycja 2 w Banku Millennium.png
Nagrody te można wybierać samodzielnie. A otrzymują je zarówno polecani, jak i polecający. W odróżnieniu od innych promocji konta osobistego w tym banku, gdzie okres wykluczenia dla byłych klientów jest bardzo długi, tu karencja jest krótsza.

[Promocja zakończona. O kolejnej edycji programu przeczytasz tutaj]

Dla kogo promocja? Jako że mamy w tym przypadku do czynienia z programem poleceń, to należy wyróżnić dwie grupy uczestników: polecanych i polecających.

Osoba polecana, która może założyć konto w Banku Millennium z polecenia i zdobyć za to nagrodę, to osoba pełnoletnia, która w ciągu ostatnich 12 miesięcy poprzedzających zawarcie umowy o konto otwierane z polecenia nie była stroną żadnej umowy z Bankiem Millennium, ani nie posiadała uprawnień do dysponowania jakimkolwiek rachunkiem w tym banku (jako posiadacz, współposiadacz rachunku, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku). Wykluczenie obejmuje także użytkowników karty przedpłaconej, dodatkowej karty kredytowej, poręczycieli kredytów oraz posiadaczy jednostek uczestnictwa Millennium TFI. Lista zatem jest bardzo długa...

Z kolei osoba polecająca to pełnoletni posiadacz rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (w PLN) w Banku Millennium. Do uczestnictwa w programie poleceń niezbędne jest też wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji marketingowych od banku za pomocą środków porozumiewania na odległość (zgody tej należy nie odwoływać w okresie trwania promocji).

Zasady promocji. By założyć konto z polecenia i zyskać jedną z nagród:
 • zawnioskuj o Konto 360° lub Konto 360° Student, podając przy tym kod polecenia od obecnego klienta Banku Millennium (jeśli takiej osoby nie znasz, wystarczy, że klikniesz w powyższy link - mój kod polecenia podstawi się automatycznie i zyskamy obydwoje);
 • zaakceptuj regulamin i zarejestruj się w programie poleceń (stanie się to na etapie składania wniosku, w części "Oświadczenia");
 • wyraź zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych i utrzymuj ją w czasie programu; 
 • w ciągu 30 dni od zawarcia umowy o konto wykonaj płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem na sumę co najmniej 360 zł (płatności mogą być wykonane w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie)

Jak polecać? By móc polecać, niezbędna jest rejestracja w programie "Lubię to polecam" poprzez bankowość internetową Millenet, aplikację mobilną banku, na infolinii lub w placówkach Banku Millennium (dotyczy obecnych klientów banku). Uzyskasz wtedy 8-cyfrowy kod polecenia, który należy podawać osobom poleconym. Jeśli osoba polecona spełni swe warunki uzyskania nagrody za otwarcie konta z polecenia, wówczas i Ty będziesz mieć możliwość wyboru nagrody za polecenie.

Promocja ma być dostępna do 1.10.2018 r. - w tym czasie ma być możliwa rejestracja w programie oraz zawarcie umowy o konto z polecenia.

Wybór nagrody 


Po spełnieniu warunków przez poleconego, zarówno polecany, jak i polecający będą mieli po 30 dni na wybór nagrody, który jest możliwy w bankowości internetowej, aplikacji mobilnej, na infolinii lub w placówce Banku Millennium. A do wyboru jest jedna z poniższych nagród:
 • 4 kody wymienialne na bilety do sieci kin Multikino (2D) lub Helios (2D/3D) - kody mają być ważne przez co najmniej 60 dni - nagroda ma być udostępniona elektronicznie w bankowości internetowej oraz przesyłana SMS w ciągu 7 dni od wyboru;
 • bon o wartości 80 zł do wykorzystania w sklepie Empik.com - bon ma być ważny przez okres co najmniej 60 dni;
 • karta upominkowa o wartości 80 zł do wykorzystania w sklepie Zalando.pl - nagroda ma być ważna bezterminowo;
 • zwrot 10% płatności za zakupy dokonywane kartą wydaną do konta lub BLIKiem (zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie)  - moneyback będzie naliczany przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe, począwszy od miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu wyboru nagrody; maksymalnie zdobyć można 90 zł przy ograniczeniu miesięcznego zwrotu do 30 zł.

  W przypadku tej nagrody zwrócić uwagę należy na dwa ograniczenia:
  - uczestnik programu może jednocześnie korzystać z jednej nagrody w postaci zwrotów dla wskazanego rachunku;
  - ponowne wybranie nagrody w postaci premii możliwe jest dopiero po 10. dniu miesiąca następującego po okresie objętym poprzednią premią.
 • 3-miesięczna lokata z oprocentowaniem 4% w skali roku dla kwoty od 500 do 10 000 zł - to zdecydowanie najsłabsza z nagród proponowanych przez bank... 4% wygląda ładnie... ale jeśli skonfrontować lokatę o takich parametrach chociażby z kontem oszczędnościowym w Banku Millenium (2,7% w skali roku do 100 000 zł przez 92 dni) to realny zysk (różnica w odsetkach) po wyborze tej nagrody wyniesie... ok. 26,50 zł.Konto 360º i Konto 360º Student - prześwietlenie oferty


Otwierającym konto z polecenia, Bank Millennium daje do wyboru Konto 360° lub 360° Student. Pierwsze z nich otworzyć może każda pełnoletnia osoba, a Konto 360° Student przeznaczone jest do osób w wieku 18-26 lat (ale nie trzeba być studentem, co mogłaby sugerować nazwa).

W przypadku Konta 360° nie zapłacisz za jego prowadzenie, za posiadanie karty, ani za wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce, jeśli w danym miesiącu na konto wpłynie kwota min. 1 000 zł (może to być przelew z Twego konta w innym banku, niekoniecznie od pracodawcy) oraz wykonasz co najmniej jedną płatność (na dowolną kwotę) kartą lub BLIKiem.

Jeszcze prostsze zasady obowiązują przy Koncie 360° Student. Tutaj za prowadzenie konta, posiadanie karty i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce nie zapłacisz ani grosza, jeśli w miesiącu wykonasz co najmniej jedną płatność kartą lub BLIKiem (na dowolną kwotę).

Umowę o konto zawrzeć można za pośrednictwem kuriera lub w wybranej placówce Banku Millennium.Przydatne dokumenty:

16 komentarzy:

 1. No to nie wiem co robić. Zakładać za 80/90 zł czy czekać z nadziejami na promocję gdzie będzie więcej do zarobienia...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli nie miałeś jeszcze tego konta, to na pewno opłaci Ci się poczekać. Jeśli korzystałeś z jakiejś promocji do tego konta, to zważając wykluczenia ostatnich promocji możesz miesiącami czekać bez efektu.

   Usuń
  2. No i 2,7% na KO też może być przekonujące. Nawet jak się nie ma konta w Millenium od dawna lub od zawsze.

   Usuń
  3. Też się zastanawiam. Nie jestem klientem od czerwca `15 i nie wiem czy warto poczekać czy brać 9 dych.

   Usuń
  4. Na jesieni dawali 50 zeta plus bon do Rossmann'a na 100 zeta!

   Usuń
  5. Tylko że karencja była długa.

   Usuń
  6. We wtorek tuż po świętach udałem się do oddziału banku aby zrezygnować z konta 360° (konto założone dla premii 150 zł którą to otrzymałem 14 marca) a wczoraj tj. w piątek z rana dzwoni do mnie przedstawiciel banku z propozycją nie do odrzucenia. Do 360 zł w pół roku. 5% zwrotu za płatność blikiem maksymalnie 30 zł + 2% zwrotu za płatności kartą, maksymalnie 30 zł = 60 zł miesięcznie do wyciągnięcia. Jak dla mnie to pikuś, oferta przyjęta. Czasami warto zagrać Vabank.

   Usuń
  7. Dlaczego ten zwrot ma być jedynie za płatność BLIK-iem?

   Usuń
  8. Nie napisałem że płatność ma być jedynie blikiem. Aby zarobić 30 zł musisz wydać 600 zł płacąc blikiem, zaś aby zarobić drugie 30 zł za płatność kartą musisz wydać 1500 zł kartą. Razem daje nam to 60 zł i tak przez 6 miesięcy.

   Usuń
 2. Jak założę konto z polecenia to mogę potem polecać i ja?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Z automatu przystąpisz do programu. I też możesz polecać swoim kodem.

   Usuń
  2. A to ja jeszcze dopytam co z kontem oszczędnościowym 2,7%? Też mnie obejmuje?

   Usuń
  3. Oczywiście że tak. Obejmuje wszystkich (starych i nowych klientów). Liczą się nowe środki i tyle.

   Usuń
 3. Czy można tą promocję połączyć z promocją w której można dostać kartę upominkową o wartości 150 zł na Zalando za założenie Konta 360° Banku Millennium?
  I tym samym zyskać dwa razy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nie łączą się. Wniosek o konto z kartą upominkową do Zalando musi być złożony na stronie promocji, a tam nie ma miejsca na wpisanie kodu polecenia.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...