Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Rok treningów w ramach OK System za darmo z Kontem Optymalnym w BGŻ BNP Paribas

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

4.04.2018

Rok treningów w ramach OK System za darmo z Kontem Optymalnym w BGŻ BNP Paribas

Wystartowała druga edycja bardzo popularnej promocji "W formie z kontem".

Promocja W formie z kontem z darmowymi treningami w ramach OK System za Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas
Na osoby otwierające darmowe Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas czeka nagroda gwarantowana w postaci 12 miesięcznych karnetów do wykorzystania w ramach systemu OK System (łączna wartość takich karnetów to aż 756 zł!). A dzięki temu 2 razy w tygodniu zyskasz dostęp do siłowni, basenów, klubów fitness i innych obiektów związanych z szeroko rozumianą aktywnością fizyczną bez opłat.

Dla kogo promocja? Uczestnikiem akcji może być osoba pełnoletnia, która na dzień składania wniosku w niniejszej promocji nie jest stroną umowy ramowej z BGŻ BNP Paribas, a także nie posiadała, ani nie współposiadała konta osobistego w BGŻ BNP Paribas (lub wcześniej - przed fuzją - w Banku BGŻ i/lub BNP Paribas) w ciągu 36 miesięcy przed złożeniem wniosku o konto w niniejszej promocji.

Z udziału w promocji nie wyklucza posiadanie konta oszczędnościowego w BGŻ Optima (który jest oddziałem banku, ale obowiązuje w tym przypadku inna umowa ramowa).

Zasady promocji. By skorzystać z promocji "W formie z kontem 2", wystarczy spełnić poniższe warunki:
 • zarejestruj się na stronie promocji;
 • po wypełnieniu formularza rejestracyjnego, na tej samej stronie (najpóźniej do 25.04.2018 r.) przejdź do złożenia wniosku o Konto Optymalne wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą; we wniosku pamiętaj wpisać te same dane co w formularzu rejestracyjnym;
 • najpóźniej do 10.05.2018 r. zawrzyj z bankiem umowę o konto; 

I już za spełnienie powyższych warunków otrzymasz pierwszy miesięczny karnet. Organizator prześle Ci go SMSem do 16.05. w postaci elektronicznego vouchera, który najpóźniej do 27.05.2018 r. będzie można wgrać w panelu OK System, by móc korzystać z karnetu od czerwca.

By zdobywać kolejne miesięczne karnety, w okresie od maja 2018 do marca 2019 r. (w każdym miesiącu kalendarzowym):
 • zapewnij wpływ na konto min. 1 000 zł (może on pochodzić z Twego konta w innym banku. Nie mogą to być przelewy między własnymi rachunkami w BGŻ BNP Paribas i BGŻ Optima oraz wpłaty gotówkowe. Wpływ oznacza odnotowanie kwoty w historii rachunku - nie ma konieczności utrzymywania tych środków w dłuższym okresie);
 • wykonaj płatności kartą w punktach handlowo-usługowych na sumę min. 200 zł;
 • wykonaj co najmniej 1 przelew za pomocą aplikacji mobilnej GO Mobile (to nazwa aplikacji dla klientów BGŻ BNP Paribas, dostępna na urządzenia z systemem Android w wersji min. 5.0 oraz iOS).

O przyznawaniu kolejnych karnetów organizator promocji będzie Cię powiadamiać mailowo do 18. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Jeśli 18. dzień miesiąca przypadnie w dzień wolny od pracy to wiadomość zostanie przesłana w kolejnym dniu roboczym. Kolejne karnety będą wgrywane w panelu użytkownika OK System automatycznie i będą przedłużać dostępność usługi na kolejny miesiąc. Ostatnim miesiącem darmowego korzystania z możliwości jakie daje OK System będzie maj 2019 roku.

Promocja ma być dostępna do 25.04.2018 r., ale może zakończyć się wcześniej w przypadku 1 500 rejestracji w promocji. Gdy ta pula się wyczerpie, wówczas organizator zablokuje możliwość kolejnych rejestracji. Ale kto to zrobi wcześniej, ten będzie mógł mieć pewność otrzymywania karnetów (oczywiście po spełnieniu warunków promocji).

Konto i wydaną do niego kartę płatniczą należy posiadać do momentu przekazania nagrody przez organizatora.

Do płatności, które należy wykonywać na potrzeby promocji (200 zł miesięcznie) nie zaliczą się niektóre transakcje, gdyż zastosowano wykluczenie niektórych kodów MCC (są to kody przypisywane do terminali płatniczych, które wskazują dominujący charakter działalności danego sprzedawcy lub usługodawcy). I tak:
"Transakcje wyłączone z Promocji wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC: 
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, 
- 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), 
- 4111, określający m.in. usługi transportowe, 
- 6012, określający instytucje finansowe, 
- 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, 
- 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 
- 4829, określający internetowe przekazy pieniężne. 
- 4900 określający płatność rachunków"

Lista jest dość długa, ale w praktyce obejmuje wyłącznie miejsca,w  których w łatwy sposób dałoby się zrobić obrót. Organizator wykluczył więc wybrane kategorie. Ale śmiało można jednak płacić w sklepach (spożywczych, odzieżowych, drogeriach czy innych), w aptekach, na stacjach paliw czy w punktach gastronomicznych, kinach itd.

Konto Optymalne - prześwietlenie oferty


Główne cechy rachunku otwieranego w promocji to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków);
 • 0 zł za wydanie i użytkowanie karty płatniczej wydanej do konta (bez warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów sieci BGŻ BNP Paribas oraz Planet Cash (5 zł z pozostałych bankomatów w Polsce).

Umowę o konto zawrzesz wyłącznie za pośrednictwem kuriera, bo to jedyna opcja dla wniosków składanych przez Internet (a promocja dostępna jest tylko na dedykowanej stronie). We wniosku dla wygody możesz jednak wskazać, inny niż zamieszkania lub korespondencyjny, adres dla kuriera. Może on więc przyjechać do Twej pracy lub na uczelnię.

Przydatne dokumenty:

50 komentarzy:

 1. A ja się nie łapię. Konto zamknięte w lipcu 2015 :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Gdzieś można sprawdzić z jakich miejsc można korzystać w ramach takiego karnetu??

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja mam pytanie niezwiązane z tą promocją ale z kontem w Citibanku. Od tego miesiąca (kwiecień 2018) bank nalicza mi opłatę 6zł za citiphone. Coś zmieniło się w ich cenniku? Nie włączałem tej usługi a konto mam od września 2017r. i do tej pory opłat nie było.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. od marca zmienił się regulamin, była o tym mowa na blogu, ta opłata naliczana jest automatycznie, wyslij meila w bankowości elektronicznej, że rezygnujesz z tej usługi i powinno być ok.

   Usuń
  2. Czy przy zmianie TOiP nie przysługuje czasem wypowiedzenie umowy w trybie natychmiastowym?

   Usuń
 4. Można jednocześnie skorzystać z promocji na kartę do Rossmanna? Czy to jest tylko albo jedna albo druga?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można skorzystać tylko z jednej promocji (o tym z której decyduje rejestracja i złożenie wniosku o konto na stronie dedykowanej danej promocji).

   Usuń
  2. Tak się spodziewałam :P a wiesz co się dzieje jeżeli np w lipcu nie wypełnię warunków ale w sierpniu już tak? Czy musi być zachowana ciągłość miesiąc po miesiącu czy każdy miesiąc jest traktowany oddzielnie? W regulaminie nie znalazłam jednoznacznej odpowiedzi.

   Usuń
  3. Jest miesiąc przerwy a później jedziesz dalej. Tylko że razem już nie zbierzesz 12 a 11 karnetów.

   Usuń
 5. Jak się korzysta z takiego karnetu? Dostaje się jakąś kartę wstępu czy coś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rejestrujesz otrzymany kod od banku. Dostajesz dostęp. Rejestrujesz numer tel. Jak jesteś na obiekcie z którego chcesz skorzystać w ramach OK System to musi tam być naklejka z kodem obiektu i zajęć. Wysyłasz sms i dostajesz zwrotny z kodem który podajesz przy wejści/na recepcji itp.

   Usuń
  2. Dość proste, nieprawdaż? Czego się nie robi dla roku treningów :)

   Usuń
  3. Każdemu klientowi BGŻ należy się zasłużony relaks na siłowni :)

   Usuń
  4. Czy z karnetu może skorzystać wyłącznie właściciel konta czy też inna osoba ?

   Usuń
  5. Czy z karnetu może skorzystać wyłącznie właściciel konta czy też inna osoba ?

   Usuń
  6. kopiuję komentarz z innego wątku
   "Tak. Tylko jak będziesz zakładać "swój" (czyli żony) profil na OK System to podaj jej numer telefonu bo to ułatwi korzystanie z karnetu. Jak nie będziecie chodzić wspólnie."

   Usuń
 6. Masterpass wlicza się w płatność kartą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W poprzedniej edycji był ale w tej nie ma w regulaminie nic na temat Masterpassa. Ale jeśli MCC będzie właściwy to powinien się liczyć.

   Usuń
 7. A ktoś wie .. czy są jeszcze karty ? Czy pula jest wyczerpana już ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ta edycja dopiero co wystartowała. Karnety są nadal dostępne. Jeśli pula się wyczerpie to informacja pojawi się na stronie promocji (i nie będą możliwe kolejne rejestracje).

   Usuń
  2. Podziękował dobry człowieku :D

   Usuń
 8. Witam, czy limit 1500 rejestracji dotyczy wypełnienia formularza rejestracyjnego czy tez od razu złożenia wniosku o konto? Zarejestrowałam się w czwartek, ale nie działały mi wnioski o konto. Chciałabym wypełnić je dziś i zastanawiam się czy liczy się kolejność samej rejestracji czy tez kolejność złożenia wniosku o konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji mówi o limicie rejestracji, więc nawet w przypadku przedterminowego wyczerpania puli, złożenie wniosku powinno przejść (wtedy po linku otrzymanym na maila po rejestracji) i kwalifikować do otrzymania nagród.

   To już nie jest pierwsza tego typu akcja promocyjna i organizator działa tak, że kto w promocji złoży wniosek (a więc uda mu się zarejestrować przed wyłączeniem możliwości rejestracji na stronie promocji), ten otrzyma nagrodę (oczywiście po spełnieniu pozostałych warunków promocji).

   Usuń
 9. Czy osoba otwierająca konto na tylko możliwość skorzystania z tego roku treningów czy może komuś przekazać kod itd?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz. Tylko rejestrując p-wszy kod podaj numer telefonu tej osoby. Będzie łatwiej korzystać.

   Usuń
 10. "wykonaj płatności kartą w punktach handlowo-usługowych na sumę min. 200 zł"
  Czy może być to płatność w internecie np za soczewki w sklepie internetowym?

  OdpowiedzUsuń
 11. Witam ,

  Czy to jest nadal ta sama promocjia ( polączone z kokoszką ) co mozna było załąpać się na zwrot złotówki za płatności zbliżeniowe ??? Mam nieodparte wrażenie ze zapisywałem się właśnie do takiej promocji ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja "Mobilna Premia 2" była dostępna do końca marca. Jeśli brałeś udział w p-wszej edycji akcji "W formie z kontem" to tam jednocześnie załapałeś się na promocję "z kokoszką". Obecnie jest ona już niedostępna.

   Usuń
 12. Dziś dostałem kod na p-wszy karnet :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To raczej z p-wszej edycji jesteś?

   Usuń
 13. Uwaga na ta promocje bo wielu ludzi nie otrzymało jeszcze obiecanych karnetów z pierwszej edycji promocji chociaz obiecany termin juz minął.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem czy wielu bo u mnie kręgu 4 osoby założyły konto i wszystkie 4 dostały :)

   Usuń
  2. Wystarczy zajrzeć na forum poprzedniej edycji.

   Usuń
 14. czy pod określeniem płatność telefonem chodzi o blik? Nie widzę innej opcji płatności telefonem w aplikacji

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W powyższej promocji płatności telefonem nie są wymagane. Być może masz na myśli poprzednią promocję, gdzie w ramach akcji "Mobilna Premia 2" takie były (ale tam jednak płatności BLIKiem były wykluczone, a chodziło o płatności zbliżeniowe telefonem).

   Usuń
 15. Mam dwa pytania 1. czy mogę przystąpić do promocji i otworzyć konto jeżeli posiadam karę kredytową banku z logo carrefour 2. czy podanie we wniosku rejestracyjnym poprzez internet numeru PESEL jest bezpieczne /i w jakim celu ? /

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. możesz
   2. jest. Strona https. W celu weryfikacji spełnienia warunków (organizator <-> ban)

   Usuń
 16. Założyłem konto na początku kwietnia 2018 roku. Do tej pory nikt nie jest w stanie mi potwierdzić, czy załapałem sie na promocję (pula 1500 osób) Może być tak, że w maju powiedzą mi, ze nie :) a konto mam już założone. Trochę nie fair postępują.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Załapałeś się. Zasada jest taka - i wynika z regulaminu - że liczy się rejestracja w promocji. O załapaniu na nagrody nie decyduje ani kolejność złożenia wniosków, ani spełnienie pozostałych warunków (zawarcie umowy, bo przecież czas może być różny ze względu na proces z kurierem - ktoś czeka na niego 3 dni, a kto inny ponad tydzień). Jeśli wyczerpie się pula 1500 rejestracji w promocji, wówczas organizator zakończy przyjmowanie kolejnych uczestników, a na stronie promocji nie będzie możliwe kolejne rejestrowanie uczestników. Innymi słowy: kto zdąży(ł) się zarejestrować, ten nagrodę otrzyma (po spełnieniu pozostałych warunków). Zasada ta była też praktykowana w poprzednich akcjach promocyjnych konta w BGŻ BNP Paribas.

   Usuń
  2. U mnie jest podobnie. Zrobiłem wszystko według instrukcji podanej na blogu i wciąż nie otrzymałem obiecanego karnetu mimo wysłanej reklamacji. Zmuszają do czekania, a termin rejestracji do OKSYSTEM mija jutro na maj. Przez ta promocje zrezygnowalem z uczestnictwa w starym klubie i teraz będę musiał podpisać nowa umowę z wyzsza opłata miesięczna oraz ponieść opłaty wpisowe! Co w takiej sytuacji?!

   Usuń
 17. Wiadomo może czt promocja będzie jeszcze przedłużona jak tym razem czy już nie?

  OdpowiedzUsuń
 18. Gdzie mogę złożyć reklamację
  Twój pakiet jest wstrzymany w tym miesiącu, ponieważ nie spełniłeś/aś warunków promocji.

  OdpowiedzUsuń
 19. Zastanawiam się czy jeżeli do 18-ego nie ma potwierdzenia od organizatora o przyznanym kolejnym karnecie to już powód do niepokoju... :-)

  OdpowiedzUsuń
 20. Płatność kartą na kwote 200 zł ma być kartą fizyczna tzn. plastikiem czy może być wirtualną czyli zblizeniowo telefonem.?

  OdpowiedzUsuń
 21. Jeśli w jednym miesiącu nie spełniłam wszystkich warunków a w kolwjnym znowu spełnię to przyznaja mi karnet na następny miesiąc?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, dostaniesz kolejny. Ale wtedy 11 łącznie

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...