Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bony Sodexo lub bilety do kina + nagroda pieniężna do 300 zł za Konto Jakie Chcę w BZ WBK

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

25.04.2018

Bony Sodexo lub bilety do kina + nagroda pieniężna do 300 zł za Konto Jakie Chcę w BZ WBK

Pojawiła się kolejna, alternatywna promocja konta osobistego w BZ WBK.

Bony Sodexo lub bilety do kina za Konto Jakie Chcę w BZ WBK
Tym razem do wzięcia są bony Sodexo lub bilety do Cinema City. Wartość nagród jest niższa niż w promocji z premią pieniężną 150 zł, ale za to warunki do spełnienia są jeszcze prostsze. Można więc wybierać to, co kto woli. W każdej z promocji zdobyć też można do 300 zł za zapewnienie wpływu wynagrodzenia.

Mamy w tym przypadku do czynienia z dwiema różnymi promocjami. Wybrać można:
 • "Konto Jakie Chcę z niespodzianką", gdzie nagrodą jest pakiet dwóch bonów Sodexo o wartości 50 zł każdy (łączna wartość nagrody wynosi 100 zł) lub
 • "Konto Jakie Chcę dla Kinomaniaka - edycja II" z nagrodą w postaci podwójnego biletu do sieci kin Cinema City.

Dla kogo promocje? W obydwu promocjach warunki uczestnictwa są identyczne. Konto w promocji założyć może osoba pełnoletnia, która w ciągu 12 miesięcy poprzedzających złożenie wniosku o konto w promocji nie posiadała konta osobistego (prowadzonego w PLN) w BZ WBK.

Posiadanie innych produktów w BZ WBK (np. karty kredytowej, kredytu, lokaty czy konta oszczędnościowego) nie wyklucza z udziału w promocji.

Zasady promocji. Warunki udziału w obydwu promocjach są zbliżone:
 • złóż wniosek o Konto Jakie Chcę wraz wydawaną do niego kartą (Dopasowaną: Visa lub Mastercard) i z dostępem do bankowości internetowej, wyrażając przy tym zgody na kontakt telefoniczny i drogą elektroniczną w celach marketingowych banku:
  • w promocji "Konto Jakie Chcę z niespodzianką" z (bonami Sodexo) lub
  • w promocji "Konto Jakie Chcę dla Kinomaniaka - edycja II" (z biletami do Cinema City)
 • najpóźniej do 30.04.2018 r. zawrzyj umowę z bankiem (możliwe jest to za pomocą przelewu weryfikacyjnego, podczas widerozmowy z konsultantem banku lub za pośrednictwem kuriera; z racji tego, że czasu już niewiele to ta ostatnia opcja w praktyce odpada, bo kurier może nie zdążyć na czas);
 • do 15.05.2018 r. wykonaj jedną płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem (na dowolną kwotę i w dowolnym punkcie handlowo-usługowym lub w Internecie).

Za spełnienie tych prostych warunków otrzymasz nagrodę w wybranej przez siebie promocji. By tak się jednak stało, trzeba załapać się do grona pierwszych 170 osób, które spełnią w/w warunki w promocji z bonami Sodexo. Z kolei w promocji z biletami do kina nagrody otrzyma pierwsze 90 osób (przy ustalaniu kolejności pod uwagę brana będzie również kolejność spełnienia warunków promocji).

Bony Sodexo zostaną wysłane listem poleconym najpóźniej do 20.05.2018 r. i mają być ważne do 30.06.2018 r. Także listem poleconym mają być wysyłane bilety do kina - ma to nastąpić najpóźniej do 30.05., a bilety mają być ważne do 30.11.2018 r.

I to już właściwie wszystko co należy napisać o tych dwóch prostych promocjach. Na koniec jeszcze raz przypomnę, że w innej promocji BZ WBK można zgarnąć nagrodę pieniężną w wysokości 150 zł (promocja różni się tym, że zamiast jednej płatności należy wydać min. 150 zł). Tam też szczegółowo omawiam Konto Jakie Chcę oraz dostępne sposoby zawarcia umowy z bankiem. Przy okazji tego wpisu przypomnę również, że poza nagrodą za otwarcie konta jest też do wzięcia do 300 zł za zapewnienie wpływów wynagrodzenia na konto w BZ WBK.


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

11 komentarzy:

 1. Rozumiem że z tą promocja 150 zł to się nie łączy i każda jest osobno? Albo 150 zł albo Sodexo albo bilety??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każda osobno. Tylko ta z wynagrodzeniem łączy się z innymi.

   Usuń
 2. Szkoda że nie ma akcji z jakimś krótszym terminem wykluczenia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z krótszym masz program poleceń:
   http://bankobranie.blogspot.com/2017/04/bz-wbk-dodatkowe-premie-w-programie-polecaj-bank.html

   Usuń
  2. Ja tam widzę promocję z 2017 roku :)

   Usuń
  3. Sorry, powinno być to:
   http://bankobranie.blogspot.com/2018/03/premia-pieniezna-do-150-zl-za-konto-lub-karte-kredytowa-w-bz-wbk.html

   Usuń
 3. 1 płatność vs wydanie 150 zł

  Zysk co najmniej 50 zł przy konfrontacji premii pieniężnej z bonem Sodexo. Przy czym premię można sobie wydać na co się chce a Sodexo już tylko w wybranych sklepach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się. Te 150 zł to też w sumie można wydać 1 transakcją.

   Usuń
 4. Dziś akcjonariusze Banku Zachodniego WBK przyjęli uchwałę w sprawie zmiany nazwy banku na Santander Bank Polska. Bank przeniesie swoją siedzibę z Wrocławia do Warszawy.

  Bank w swojej strategii określił, że chce być jednym z najbardziej innowacyjnych banków w Polsce, ale zamknięcie konta bez wizyty w oddziale jest wciąż niemożliwe :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niedawno otwierałam u nich KO i pomimo, że oferowali aż cztery metody otworzenia takowego konta zakończyło się na cierpliwym wyczekiwaniu na InPost :)

   Usuń
  2. Szanowny Panie, konto może Pan zamknąć w dowolnej placówce naszego banku, podczas połączenia wideo z doradcą online, po zalogowaniu się do BZWBK24 internet, w zakładce Obsługa Klienta, jak również telefonicznie 1 9999. Pozdrawiamy

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...