Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Finalizacja trzech promocji konta osobistego w BGŻ BNP Paribas oraz promocji rachunku firmowego w Alior banku: czas uzupełnić dane!

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

18.04.2018

Finalizacja trzech promocji konta osobistego w BGŻ BNP Paribas oraz promocji rachunku firmowego w Alior banku: czas uzupełnić dane!

Dziś w jednym wpisie przypomnienie o finalizacji dla uczestników aż czterech różnych promocji.

Wpis ten zdominował jednak BGŻ BNP Paribas, nader aktywny w serwowaniu różnych promocji swego konta osobistego. Finalizacji jego akcji promocyjnych jest najwięcej (Money mania, "W formie z kontem", "W drogę z kontem"). Ale przy okazji przypominam też o promocji dla osób, które założyły iKonto Biznes w Alior Banku.

Poniżej pokrótce przypomnę najważniejsze szczegóły dotyczące każdej z akcji, a także daty w których należy spełnić jeszcze określone warunki. Na końcu przypomnę co robić, jeśli z jakiejś przyczyny nie dotrze do Ciebie mail informujący o przyznaniu nagrody.

Money mania - edycja specjalna z Kontem Optymalnym


Promocja dostępna była od 24.01. do 23.02.2018 r. (przejdź do opisu promocji). By wziąć w niej udział i załapać się na pierwszą z dwóch gwarantowanych premii powitalnych w wysokości 50 zł, należało:
 • zarejestrować się na stronie promocji i złożyć wniosek o Konto Optymalne wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą oraz wyrazić wymagane zgody; 
 • do 9.03.2018 r. zawrzeć umowę z bankiem; 
 • w marcu 2018 r. zapewnić wpływ min. 1 000 zł oraz wykonać płatności kartą w punktach handlowo-usługowych na sumę min. 300 zł (te same warunki obowiązują jeszcze w kwietniu, by uzyskać także drugi bonus 50 zł).

Organizator promocji rozesłał już maile (miał na to czas do 16.04.), informujące o przyznaniu pierwszego z bonusów (50 zł) i w mailach tych można znaleźć dane niezbędne do zalogowania na stronie promocji.

Tam też, najpóźniej do 25.04.2018 r. należy uzupełnić dane do wypłaty premii (podać będzie należało numer rachunku Konta Optymalnego założonego w promocji). Wypłata pierwszej nagrody nastąpi do 30.04. Drugi bonus za spełnienie warunków w kwietniu wpłynie do 29.06.2018 r.

Uczestnikom tej promocji przypomnę, że czerpać mogą także korzyści z bankowej promocji "Mobilna Premia 2", w której co miesiąc można zyskać do 25 zł z tytułu korzystania z aplikacji mobilnej banku.

W formie z kontem (Optymalnym w BGŻ BNP Paribas)


Tutaj wyjątkowo nie mamy do czynienia z finalizacją promocji, ale z bardzo ważnym etapem, jaki jest odbiór pierwszego kodu, którym aktywować można swój dostęp do karnetów w ramach OK System.

Promocja była dostępna do 30.03.2018 r. (przejdź do opisu promocji). By otrzymać pierwszy kod należało:
 • zarejestrować się na stronie promocji, złożyć wniosek o Konto Optymalne wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą i wyrazić wymagane zgody;
 • najpóźniej do 13.04.2018 r. zawrzeć umowę z bankiem.

Do 17.04. organizator promocji rozesłać miał kody za pomocą wiadomości SMS. Teraz, najpóźniej do 26.04.2018 r. należy wgrać kod na stronie OK System, by móc korzystać ze swego karnetu od maja.

Karnet będzie przedłużany na kolejne miesiące (łącznie nawet 12), ale by tak się działo to od kwietnia 2018 do lutego 2019 r. musisz pamiętać o tym, by co miesiąc zapewnić na konto wpływ 1 000 zł, wykonać płatności kartą w punktach handlowo-usługowych na sumę min. 200 zł oraz wykonać co najmniej jeden przelew za pomocą aplikacji mobilnej GOmobile.

Powyższa promocja łączyła się z bankową promocją "Mobilna Premia 2", dzięki której do wzięcia jest nawet 300 zł (maksymalnie 25 zł miesięcznie) w bonusach pieniężnych za płacenie telefonem i korzystanie z aplikacji mobilnej.
💡 Osobom, które nie załapały się na pierwszą edycję promocji z karnetami OK System, przypomnę, że trwa druga edycja akcji "W formie z kontem".

W drogę z kontem (Optymalnym w BGŻ BNP Paribas)


Na tę okazję do bankobrania załapać się można było między 26.10, a 22.12.2018 r. (przejdź do opisu promocji). Aby otrzymać bonus pieniężny na powitalnie w wysokości 100 zł, należało:
 • zarejestrować się na stronie promocji i złożyć tam wniosek o Konto Optymalne wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą; 
 • najpóźniej do 12.01.2018 r. zawrzeć umowę z bankiem; 
 • w okresie od stycznia do marca 2018 r. wykonać co najmniej 5 płatności kartą (na dowolne kwoty) na stacjach paliw.

Do mailowego poinformowania o przyznaniu premii organizator promocji zobowiązał się w terminie do 18.04. W mailu tym znaleźć powinny się też dane niezbędne do zalogowania na stronie promocji, gdzie najpóźniej do 26.04. trzeba uzupełnić numer rachunku Konta Optymalnego założonego w promocji. Wypłata nagrody ma nastąpić do 30.04.2018 r.

Uczestnicy tej promocji łapali się również na akcję "Mobilna Premia", która przez okres 12 miesięcy pozwala zarobić dodatkowo nawet 300 zł. Bonusy przysługują za aktywne korzystanie z aplikacji mobilnej banku i płatności telefonem.

Nawet 1 620 zł za konto firmowe w Alior Banku


Po całej plejadzie promocji konta osobistego w BGŻ BNP Paribas nadszedł czas na coś innego. To promocja konta firmowego w Alior Banku ("Zgarnij premię 120 zł z Alior Bank"). Tu do wzięcia była - oprócz ciągle dostępnej promocji z sumą bonusów na 1500 zł - premia 120 zł na start. By się na nią załapać należało:
 • w okresie od 21.11. do 31.12.2017 r. zarejestrować się na stronie promocji i złożyć wniosek o iKonto Biznes, wyrażając przy tym wymagane zgody;
 • w ciągu 30 dni od złożenia wniosku zawrzeć umowę z bankiem;
 • do dwóch miesiący od otwarcia konta dokonać wpłaty na konto o łącznej wartości 500 zł.

W tej promocji o przyznaniu premii organizator powiadamiać ma mailowo najpóźniej do 30.04.2018 r., a na wiadomość należy zareagować najpóźniej w ciągu 5 dni roboczych od jej otrzymania (trzeba zalogować się na stronie promocji i podać numer rachunku konta założonego w promocji). Przelew nagrody nastąpi w ciągu 14 dni roboczych od wspomnianego maila.

Brak maila. Co robić?


W trzech promocjach (Money mania, "W drogę z kontem" oraz konta firmowego w Alior Banku) o przyznaniu nagrody organizatorzy powiadamiają mailowo. Jeśli takiej wiadomości nie znajdujesz w głównej skrzynce odbiorczej swej poczty, koniecznie jeszcze sprawdź takie foldery jak "wiadomości-śmieci", "spam", "oferty", "zakupy" lub "inne". Jeżeli jednak i tam wyczekiwanego maila brak to niezbędne będzie zgłoszenie reklamacji. Poniżej znajdziesz procedury reklamacyjne dla poszczególnych promocji.

Money mania

"1. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzenia Promocji można zgłaszać na piśmie na adres Organizatora: Agencja Hagen, ul. Skibicka 29, 02-269 Warszawa z dopiskiem „REKLAMACJA” lub na adres e-mail: kontakt@agencjahagen.pl
2. Reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, adres e-mail reklamującego (jeśli chce, aby odpowiedź została mu przekazana e- mailem), jak również opis i przyczyny reklamacji. 
3. Reklamacje będą rozpatrywane niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 30 dni od daty otrzymania reklamacji. Odpowiedź na reklamację zostanie przekazania na piśmie lub w przypadku złożenia takiego wniosku przez reklamującego na jego adres e-mail.

W drogę z kontem


Podobnie zapisy dotyczące procesu reklamacyjnego znaleźć można w promocji "W drogę z kontem". Tu jednak jest inny adres kontaktowy. Zgłoszenia reklamacyjne należy kierować na kontakt@wdrogezkontem.pl .

"Zgarnij premię 120 zł z Alior Bank"


W przypadku promocji konta firmowego w Alior Banku, w zakresie premii 120 zł za iKonto Biznes, proces reklamacyjny wygląda tak:
"Prawo do składania reklamacji, w zakresie niezgodności przeprowadzenia Promocji z Regulaminem, przysługuje każdemu Uczestnikowi Promocji w trakcie Promocji oraz w ciągu 14 (czternastu) dni od daty zakończenia Promocji czyli od 14.05.2018 r. 
Reklamacje należy składać drogą mailową z adresu mailowego Uczestnika, który został wykorzystany w procesie rejestracji na Stronie Promocji, na adres e-mail Organizatora: kontakt@zgarnijpremie.pl . Reklamacja zostanie rozpatrzona przez Komisję Promocji w ciągu 14 (czternastu) dni od jej otrzymania w powyższy sposób. Powiadomienie o rozstrzygnięciu nastąpi pocztą, na adres podany przez Uczestnika Promocji, składającego reklamację."

W formie z kontem


W przypadku promocji z karnetami OK System kluczowe znaczenie ma SMS. Bo to właśnie w taki sposób organizator ma przekazać pierwszy kod. Jeśli wiadomość do Ciebie nie dotarła to również trzeba będzie zgłosić reklamację. Tu adresem kontaktowym do zgłaszania reklamacji jest kontakt@wformiezkontem.pl . Organizator promocji też daje sobie na odpowiedź nawet 30 dni (długo, zważywszy, że korzystanie z darmowych karnetów powinno już działać od 1.05.).

Na czym  zarabiać obecnie?


Jeśli spodobały Ci się okazje do zarobku jak te powyższe, sprawdź na czym aktualnie można zarobić. Najpopularniejsze wśród Czytelników są obecnie następujące promocje:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...